Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Konkurs na maskotkę Festiwalu Biegowego w Krynicy


-
   

Zaprojektuj maskotkę Festiwalu Biegowego 2013!

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt maskotki Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój. Nagroda główna to 3000 PLN. Przyznane zostaną też 4 wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych.

Projekty maskotki mozna dostarczać w dowolnej formie graficznej, np. rysunku. Termin nadsyłania prac - poniedziałek 1 lipca 2013. Liczy się pomysł i oryginalność. Następnie spośród nadesłanych projektów maskotki wybierzemy 5, które będą rywalizować o nagrodę główną. Głosowanie odbędzie się na stronie www.festiwalbiegowy.pl i potrwa od 3 do 15 lipca 2013 r. do godz. 12:00 w południe. Wyniki konkursu ogłosimy 16 lipca o godzinie 15.00.

Regulamin konkursu

Unikalny w skali kraju!

Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w naszym kraju. W ciągu trzech dni sportowych zmagań zawodnicy mają do wyboru kilkanaście biegów o łącznej długości ponad 200 km – od mini maratonu dla dzieci i Giełdowej Mili, poprzez Życiową Dziesiątkę i Koral Maraton, aż do Biegu 7 Dolin czyli ultramaratonu na 100 km, wiodącego szlakami Beskidu Sadeckiego.

W pierwszym Festiwalu uczestniczyło około 1000 biegaczy, w drugim już prawie 3000, a w trzecim ponad 4000.
Do tegorocznej edycji Festiwalu, która odbędzie się w dniach 6-8 września, zgłosiło się już ponad 5600 biegaczy - tak szybkiego rozwoju nie notuje żadna inna impreza biegowa w Polsce.

W tym roku po raz pierwszy rozegramy Bieg Nocny na 7 km, Szybką trójkę na 3 km czy bieg na 1 km – jak widać są to propozycje dla wszystkich. Tym samym liczba biegów i rywalizacji przekroczyła już 20.

Dla najmocniejszych biegaczy mamy nowa konkurencję - IRON RUN, czyli biegową wieloetapówkę rozgrywaną na zasadach biegu pościgowego. W ciągu trzech dni biegacze wystartują w pięciu biegach o łącznej długości 60 kilometrów, a najciekawsze i mam nadzieję najbardziej emocjonujące dla zawodników i kibiców będzie to, że od drugiego etapu zawodnicy wybiegać będą na trasę z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej rywalizacji. Zwycięzca, który uzyska najlepszy czas łączny we wszystkich pięciu biegach, otrzyma nagrodę w wysokości 15000 zł. Panie będą mogły rywalizować w IRON RUN for Women.

Rośnie także pula nagród. W tym roku rozlosujemy nie jeden a dwa samochody – jeden trafi do uczestnika Koral Maratonu a drugi do jednego z uczestników pozostałych biegów, którzy odbiorą numer startowy i ukończą swój bieg. Wyjątkową atrakcją będą także Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich, które odbędą się na Jaworzynie Krynickiej. Będzie w nich uczestniczyć ponad 500 zawodników z około 40 krajów świata. Będzie to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Konkurs na maskotkę Festiwalu Biegowego w Krynicy - dodano: 2013-06-14

                                


Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.