Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Wyniki konkursu Festiwalu Biegowego w Krynicy - Dopinguj dzieciaka w Biegu Deptaka


-
   

Wyniki konkursu Festiwalu Biegowego w Krynicy - Dopinguj dzieciaka w Biegu Deptaka
Konkurs na hasło dopingujące uczestników tegorocznych Biegów Deptaka rozstrzygnięty!

Konkurs polegał na ułożeniu hasła dopingującego najmłodszych zawodników Festiwalu Biegowego, czyli dzieci biegnących w Biegu Deptaka. Hasło miało zawierać w sobie odmianę słowa „deptak”. Na konkurs nadesłano prawie 100 haseł. Organizatorom podobały się wszystkie nadesłane hasła. Zostaną one wywieszone w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego.

Po długiej debacie i naradach, udało się wyłonić trzy zwycięskie hasła. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. filmy i gry z serii "Był Sobie Człowiek" oraz edukacyjna Encyklopedia Był Sobie Człowiek wydawnictwa Hippocampus.

Zwycięskie hasła:

I miejsce: „Wygramy, przegramy Deptak nasz jest! TAK JEST, TAK JEST, TAK JEST!”

II miejsce: „Na Deptaku słonko świeci, dziś wygrają wszystkie dzieci.”

III miejsce: „Jest START, jest META na Deptaku będzie feta!”

Na każdego, kto przyjedzie do Krynicy, weźmie udział w biegu, czeka wspaniała zabawa, każdy kto pobiegnie w Biegu Deptaka zdobędzie go!. Jednak z Festiwalu Biegowego nikt nie wróci z pustymi rękami.
Każdy bowiem, kto ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal!

Zwycięzcy konkursu będą mogli odebrać nagrody w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego, znajdującej się w Domu Forum. Tam również codziennie od piątku do niedzieli będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody biorąc udział w organizowanych konkursach.

Zapraszamy!

Wyniki konkursu Festiwalu Biegowego w Krynicy - Dopinguj dzieciaka w Biegu Deptaka - dodano: 2013-09-04

                                


Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.