Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw

-
Błyskotliwy sukces: podwójna moc atrakcji na terenie narciarskim Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Wprawdzie zarówno sezon zimowy jak i okres ferii zmierza powoli ku końcowi, a w większości miast w Polsce próżno szukać śniegu, ale niech ten stan rzeczy nikogo nie zwiedzie, bo jest miejsce gdzie dalej można bawić się w najlepsze, po uszy w białym puchu.

Czarna Góra to ośrodek narciarski, malowniczy położony w Kotlinie Kłodzkiej, wśród wzgórz Masywu Śnieżnika. Na stokach góry, która w zimie z czarnym kolorem nie ma nic wspólnego, mieści się 10 kilometrów tras narciarskich o zróżnicowanej trudności, trzy koleje linowe, siedem wyciągów orczykowych, trzy wyciągi taśmowe oraz najdłuższa w Polsce kolej grawitacyjna. Infrastrukturę jednego z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w kraju, uzupełnia Karczma Czarna Góra wraz z arenkami gastronomicznymi, gdzie można liczyć na posiłek regenerujący po godzinach dobrej zabawy oraz Apartamenty Czarna Góra, które stanowią komfortową bazę noclegową w bezpośrednim sąsiedztwie stoków narciarskich. Okolice Czarnej Góry to dzięki międzynarodowej współpracy regionów polskich i czeskich, rewelacyjna baza tras narciarstwa biegowego.
Przeglądając ofertę pobytową Apartamentów Czarna Góra zawsze można liczyć na dostępność pakietów, które są stricte skierowane do rodziców z dziećmi.

W tym momencie takich pakietów funkcjonuje kilka, których zakres postaramy się streścić poniżej:
Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw

Zabierz mamę i tatę na narty – to pakiet pobytowy, który zwraca uwagę przede wszystkim darmowymi noclegami dla dzieci do 10 roku życia. Wprawdzie nadal musimy liczyć się z kosztem śniadań i obiadokolacji dla naszych pociech, ale i tak oferta kształtuje się bardzo korzystnie. Dzieci do 3 roku życia mają zapewniony w ogóle darmowy pobyt, natomiast musimy pamiętać że nie są liczone do obiadokolacji ani do dodatkowego łóżeczka. Nie ma natomiast problemów z zamówieniem łóżeczka dla dziecka, w cenie 15zł. Poza wyżywieniem i noclegami, w trzech wariantach długości pobytu, możemy liczyć również na darmowe korzystanie z Klubu Malucha, jaki na swoim terenie oferują Apartamenty oraz na 10% zniżki przy zakupie karnetów narciarskich w ośrodku Czarna Góra.
Więcej informacji: www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/narty-z-rodzicami


Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw

Naucz się jeździć na nartach – Jeżeli jesteśmy zainteresowani lekcjami jazdy na nartach dla naszych dzieci, pakiet Zabierz mamę i tatę na narty możemy połączyć z kolejną ofertą, zapewniającą nam opiekę Szkoły Narciarskiej Czarna Góra. Opieka ta oznacza 2,5h jazdy dziennie, z wykwalifikowanym instruktorem.
Więcej informacji:
www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/naucz-sie-jezdzic

Zabawy na śniegu – ten pakiet jest prawdziwą rewelacją dla rodziców, którzy chcą zająć dzieci atrakcjami na długie godziny. W tych pakietach dzieci mogą liczyć codziennie na 1,5h animacji w salce zabaw na stoku, kolejne 1,5h zabaw na śniegu oraz 2 zjazdy dziennie ze zjeżdżalni grawitacyjnej Czarna Żmija. Oprócz tego możemy oczywiście korzystać z Klubu Malucha na terenie Apartamentów. Reszta pakietu zawiera tradycyjnie noclegi i wyżywienie.
Więcej informacji: www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/zabawy-na-sniegu


Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw

Biały tydzień – ciekawą alternatywą może okazać się również pakiet, który nie jest definiowany typowo dla rodziców z dziećmi, ale również wydaje się bardzo atrakcyjny. W dniach 16 – 20 marca i 23 – 27 marca, przy zakupie 5 dniowego pakietu pobytowego w Apartamentach Czarna Góra, można liczyć na darmowe karnety narciarskie.
Więcej informacji:
www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl/bialy-tydzien

Jak widzimy, oferta zimowa mimo końca lutego jest nadal bardzo rozbudowana i to nie bez przyczyny. Marzec wbrew pozorom jest wspaniałym momentem na decyzję o krótszym bądź dłuższym wyjeździe na narty, ponieważ ceny są już dużo rozsądniejsze, łatwiej natrafić na dobrą okazję, stoki nie są tak bardzo przepełnione jak w szczycie sezonu, a dzień jest znacznie dłuższy i można pełniej go wykorzystać.
Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw - dodano: 2015-02-25

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.