Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
  Warto kupić
  Ważne tematy

  Filmy dla dzieci
  Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

  Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

  Sekret Eleonory to animowana podróż do świata, w którym czytanie jest umiejętnością na wagę złota. Okazuje się bowiem, że tylko dzięki niej ożywają postaci znane każdemu młodemu czytelnikowi.

  Rodzina.

  więcej


  Dżeki i Nuka

  Dżeki i Nuka

  Któż nie pamięta niezwykłych przygód przesłodkich niedźwiadków, do dziś pobrzmiewa w głowie tytułowa piosenka. Mali mieszkańcy wielkich gór to odcinkowy serial animowany emitowany w Polsce w połowie lat.

  więcej


  Franklin i skarb jeziora

  Franklin i skarb jeziora

  Fabuła "Franklina i Skarbu Jeziora" zamknięta jest w ramach jednej historii, nie trzeba więc znać serialu, aby móc w pełni zrozumieć film. Jego akcja rozpoczyna się od retrospekcji - babcia Franklina przypomina sobie, jak w dzieciństwie spędzonym nad Jeziorem Żółwi zakopała w ziemi kapsułę czasu z przedmiotami należącymi do członków jej rodziny.

  więcej

  Magiczna kostka

  Magiczna kostka

  Film ukazuje nowe przygody smoków i ludzi żyjących na Smoczym Wzgórzu. Magiczna kostka skierowana jest do dzieci w wieku 4-12 lat, które - jak wiadomo - uwielbiają niespodzianki, mityczne stwory i baśniowe sploty wydarzeń. A jednocześnie są już w stanie rozpoznać moralny profil bohaterów i odczytać wewnętrzny przekaz historii.

  więcej

  Pozostałe
  Madagaskar
  Kubuś i Hefalumpy
  Tarzan
  Mio i Mao: niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków
  Lippy & Messy
  Bracia Koala: spragniony pingwin i inne historie
  Wielka przygoda prosiaczka Willbura: Sieć Szarlotty 2
  Mali agenci 3D
  Kól Maciuś I (pakiet 4 płyt DVD)