Advertisement
   
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Filmy dla dzieci
Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

Sekret Eleonory (Kerity, la maison des contes)

Sekret Eleonory to animowana podróż do świata, w którym czytanie jest umiejętnością na wagę złota. Okazuje się bowiem, że tylko dzięki niej ożywają postaci znane każdemu młodemu czytelnikowi.

Rodzina.

więcej


Dżeki i Nuka

Dżeki i Nuka

Któż nie pamięta niezwykłych przygód przesłodkich niedźwiadków, do dziś pobrzmiewa w głowie tytułowa piosenka. Mali mieszkańcy wielkich gór to odcinkowy serial animowany emitowany w Polsce w połowie lat.

więcej


Franklin i skarb jeziora

Franklin i skarb jeziora

Fabuła "Franklina i Skarbu Jeziora" zamknięta jest w ramach jednej historii, nie trzeba więc znać serialu, aby móc w pełni zrozumieć film. Jego akcja rozpoczyna się od retrospekcji - babcia Franklina przypomina sobie, jak w dzieciństwie spędzonym nad Jeziorem Żółwi zakopała w ziemi kapsułę czasu z przedmiotami należącymi do członków jej rodziny.

więcej

Magiczna kostka

Magiczna kostka

Film ukazuje nowe przygody smoków i ludzi żyjących na Smoczym Wzgórzu. Magiczna kostka skierowana jest do dzieci w wieku 4-12 lat, które - jak wiadomo - uwielbiają niespodzianki, mityczne stwory i baśniowe sploty wydarzeń. A jednocześnie są już w stanie rozpoznać moralny profil bohaterów i odczytać wewnętrzny przekaz historii.

więcej

Pozostałe
Madagaskar
Kubuś i Hefalumpy
Tarzan
Mio i Mao: niezwykłe przygody dwóch wesołych kotków
Lippy & Messy
Bracia Koala: spragniony pingwin i inne historie
Wielka przygoda prosiaczka Willbura: Sieć Szarlotty 2
Mali agenci 3D
Kól Maciuś I (pakiet 4 płyt DVD)