Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

CZY TO JUÅ» ZÄ„BKI !? POMOCY !!

> 
Onaaa12
śro, 17 gru 2014 - 21:36
Witam !
Moj maluszek ma 3 miesiące , od dzisiaj ma biegunkę icon_sad.gif Zauważyłam, ze mały ma białą plamkę na dziąsełku , z lewej strony na dolnej jedynce, poza tym wkłada sobie rączki do buzi ...
Onaaa12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 17 gru 14 - 21:29
Nr użytkownika: 45,036




post śro, 17 gru 2014 - 21:36
Post #1

Witam !
Moj maluszek ma 3 miesiące , od dzisiaj ma biegunkę icon_sad.gif Zauważyłam, ze mały ma białą plamkę na dziąsełku , z lewej strony na dolnej jedynce, poza tym wkłada sobie rączki do buzi ...
EdytaRola
czw, 21 maj 2015 - 13:25
jest to możliwe, a czy tak bylo, okaze sie jak zabek wyjdzie, na razie skup sie na leczeniu biegunki, duzo wody i jakis probiotyk daj
EdytaRola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 28 sty 14 - 10:19
Nr użytkownika: 43,477




post czw, 21 maj 2015 - 13:25
Post #2

jest to możliwe, a czy tak bylo, okaze sie jak zabek wyjdzie, na razie skup sie na leczeniu biegunki, duzo wody i jakis probiotyk daj
Aniakl
śro, 17 cze 2015 - 22:13
To jest bardzo mozliwe, że ząbkowanie się zaczyna. U niektórych dzieci biegunka występuje przy ząbkowaniu natomiast u nas nic takiego nie było. Ale jeżeli to na pewno ząbkowanie to warto się przygotować, poczytać trochę o tym zacząć masować dziąsełka i na stany zapalne, czy mocne bóle polecam zastosować Camilie u nas po niej mała była o wiele bardziej spokojna i całkiem długo spała icon_smile.gif
Aniakl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 17 cze 15 - 19:55
Nr użytkownika: 46,021




post śro, 17 cze 2015 - 22:13
Post #3

To jest bardzo mozliwe, że ząbkowanie się zaczyna. U niektórych dzieci biegunka występuje przy ząbkowaniu natomiast u nas nic takiego nie było. Ale jeżeli to na pewno ząbkowanie to warto się przygotować, poczytać trochę o tym zacząć masować dziąsełka i na stany zapalne, czy mocne bóle polecam zastosować Camilie u nas po niej mała była o wiele bardziej spokojna i całkiem długo spała icon_smile.gif
Melaniaa
pon, 22 cze 2015 - 01:57
Też słyszałam że niektóre dzieci przy ząbkowaniu mają biegunkę, albo gorączkę. U mnie była gorączka. Ale bardzo możliwe że idą ząbki, więc warto poczytać jak sobie radzić w tym okresie. U mojej córeczki pomagały chłodzące gryzaki i tez Camilia, inne praparaty były mniej skuteczne
Melaniaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 49
Dołączył: wto, 09 wrz 14 - 18:07
Nr użytkownika: 44,504




post pon, 22 cze 2015 - 01:57
Post #4

Też słyszałam że niektóre dzieci przy ząbkowaniu mają biegunkę, albo gorączkę. U mnie była gorączka. Ale bardzo możliwe że idą ząbki, więc warto poczytać jak sobie radzić w tym okresie. U mojej córeczki pomagały chłodzące gryzaki i tez Camilia, inne praparaty były mniej skuteczne
> CZY TO JUÅ» ZÄ„BKI !? POMOCY !!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 21:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama