Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy ktoÅ› zna siÄ™ na grze Sonic ?

> 
~Luna~
nie, 02 sie 2015 - 16:33
Litości bo oszaleję icon_neutral.gif

Młody dostał na urodziny grę "Sonic Unlashed xbox 360", jest to platformówka z kilkoma poziomami i kilkunastoma podpoziomami.

Problem polega na tym, że chyba nie ma opcji żeby zapisać stan gry w dowolnym momencie lub po ukończeniu poziomu.
W domu lament i płacz bo nie pozwalam siedzieć przy grach dłużej niż godzinę do półtory. Żeby przejść całego Sonika trzeba by było poświęcić co najmniej 5 godzin ciurkiem !
Po moim trupie !!!
Młody wściekły i rozżalony, bo za każdym razem grę trzeba zaczynać od nowa i w sumie zawsze dochodzi do tego samego punktu kiedy mówię mu żeby wyłączył grę.
On się wścieka, ja się wściekam i mam już serdecznie dość tej szarpaniny.
Najchętniej dałabym szlaban na tę grę na kilka najbliższych lat i byłby spokój, ale przecież to prezent urodzinowy...

Stąd moje pytanie do znawców gier - czy jest możliwość zapisania gry np. po skończonym poziomie, tak żeby następnym razem można było rozpocząć grę w tym punkcie gdzie się skończyło ???
Ja się na grach nie znam nic a nic, młody też nie ma zbyt dużego doświadczenia, szukaliśmy możliwości zapisania gry ale nie natrafiliśmy na nic takiego albo źle szukamy.
Gra przygodowa platformówka w J. angielskim.

Proszę o pomoc albo jakieś rady jak rozwiązać problem.

~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post nie, 02 sie 2015 - 16:33
Post #1

Litości bo oszaleję icon_neutral.gif

Młody dostał na urodziny grę "Sonic Unlashed xbox 360", jest to platformówka z kilkoma poziomami i kilkunastoma podpoziomami.

Problem polega na tym, że chyba nie ma opcji żeby zapisać stan gry w dowolnym momencie lub po ukończeniu poziomu.
W domu lament i płacz bo nie pozwalam siedzieć przy grach dłużej niż godzinę do półtory. Żeby przejść całego Sonika trzeba by było poświęcić co najmniej 5 godzin ciurkiem !
Po moim trupie !!!
Młody wściekły i rozżalony, bo za każdym razem grę trzeba zaczynać od nowa i w sumie zawsze dochodzi do tego samego punktu kiedy mówię mu żeby wyłączył grę.
On się wścieka, ja się wściekam i mam już serdecznie dość tej szarpaniny.
Najchętniej dałabym szlaban na tę grę na kilka najbliższych lat i byłby spokój, ale przecież to prezent urodzinowy...

Stąd moje pytanie do znawców gier - czy jest możliwość zapisania gry np. po skończonym poziomie, tak żeby następnym razem można było rozpocząć grę w tym punkcie gdzie się skończyło ???
Ja się na grach nie znam nic a nic, młody też nie ma zbyt dużego doświadczenia, szukaliśmy możliwości zapisania gry ale nie natrafiliśmy na nic takiego albo źle szukamy.
Gra przygodowa platformówka w J. angielskim.

Proszę o pomoc albo jakieś rady jak rozwiązać problem.



--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
> Czy ktoÅ› zna siÄ™ na grze Sonic ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 04:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama