Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Do kogo w Warszawie z kurzajkami

> 
paleo
pią, 13 lut 2015 - 07:20
Córka się tego nabawiła. Na razie są na jednej stopie ale sama wiem jak jest to zaraźliwe i nie chciałabym aby przeniosło się to na drugą.Oczywiście byłyśmy z tym u lekarza rodzinnego. Niestety środki jakie przypisał nie działają. Na fundusz do dermatologa raczej się nie dostaniemy. Zastanawiam się czy można zapisać się w Warszawie na jakieś skuteczne zabiegi. Może ktoś miał i może podpowiedzieć?
paleo


Grupa: Zbanowani
Postów: 44
Dołączył: pon, 10 lis 14 - 07:39
Nr użytkownika: 44,806




post pią, 13 lut 2015 - 07:20
Post #1

Córka się tego nabawiła. Na razie są na jednej stopie ale sama wiem jak jest to zaraźliwe i nie chciałabym aby przeniosło się to na drugą.Oczywiście byłyśmy z tym u lekarza rodzinnego. Niestety środki jakie przypisał nie działają. Na fundusz do dermatologa raczej się nie dostaniemy. Zastanawiam się czy można zapisać się w Warszawie na jakieś skuteczne zabiegi. Może ktoś miał i może podpowiedzieć?

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
sdw
pią, 13 lut 2015 - 11:48
Moja córka miała przez kilka miesięcy, leczone różnymi sposobami (zresztą, na początku leczono odciski icon_rolleyes.gif ). Wizyta u dobrego dermatologa załatwiła sprawę. Po miesiącu nie było śladu po kurzajkach, a miała zaniesione tym dziadostwem całe śródstopie. Nie pamiętam nazw preparatów, jakimi smarowałam, jak potrzebujesz jakiegoś tropu to moge poszukac, moze nie wyrzuciłam jeszcze.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pią, 13 lut 2015 - 11:48
Post #2

Moja córka miała przez kilka miesięcy, leczone różnymi sposobami (zresztą, na początku leczono odciski icon_rolleyes.gif ). Wizyta u dobrego dermatologa załatwiła sprawę. Po miesiącu nie było śladu po kurzajkach, a miała zaniesione tym dziadostwem całe śródstopie. Nie pamiętam nazw preparatów, jakimi smarowałam, jak potrzebujesz jakiegoś tropu to moge poszukac, moze nie wyrzuciłam jeszcze.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Melena
sob, 14 lut 2015 - 08:30
Polecam zabiegi kriochirurgii. W Warszawie możesz się na to zapisać do pani Katarzyny Gaździckiej. Ma swój gabinet podologiczny na Wyszyńskiego.
Melena


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: wto, 13 sty 15 - 11:25
Nr użytkownika: 45,169




post sob, 14 lut 2015 - 08:30
Post #3

Polecam zabiegi kriochirurgii. W Warszawie możesz się na to zapisać do pani Katarzyny Gaździckiej. Ma swój gabinet podologiczny na Wyszyńskiego.

--------------------
Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli albo co ma do powiedzenia. W najlepszym razie słuchają cię, żebyś ty potem musiał ich wysłuchać. I wszyscy nawzajem wciskają sobie tony kitu. Czasami trafi się ktoś, kto wygląda, jakby słuchał, ale w końcu się wydaje, że tylko czai się na jedno twoje słowo, takie, od którego będzie mógł się odbić z własną opowieścią.
yellow
sob, 14 lut 2015 - 13:48
...jesli do wiosny sie nie pozbędziesz to polecam jaskółcze ziele - wyleczłam w tydzien kurzajkę z którą walczyłam 3 lata.
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post sob, 14 lut 2015 - 13:48
Post #4

...jesli do wiosny sie nie pozbędziesz to polecam jaskółcze ziele - wyleczłam w tydzien kurzajkę z którą walczyłam 3 lata.

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
semi
sob, 14 lut 2015 - 19:17
u Tosi jaskółcze ziele nie podziałało, niestety. Kiedyś tak, ostatnio nie. Zadziałał ładnie brodacid.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 14 lut 2015 - 19:17
Post #5

u Tosi jaskółcze ziele nie podziałało, niestety. Kiedyś tak, ostatnio nie. Zadziałał ładnie brodacid.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

paleo
pon, 16 lut 2015 - 07:48
No właśnie leczyłam córkę wieloma domowymi sposobami i nic nie podziałało ( ostatnio spróbowałam aloesu i na nic). Kupiłam sobie również Sholl do wymrażania w sklepie, niby miał być skuteczny ale wydaje mi sie,że działa jedynie na powierzchowne kurzajki. U córki nic nie zdziałał.
Melena a ile kosztuje ten zabieg krio ? Czy byłaś może sama?
paleo


Grupa: Zbanowani
Postów: 44
Dołączył: pon, 10 lis 14 - 07:39
Nr użytkownika: 44,806




post pon, 16 lut 2015 - 07:48
Post #6

No właśnie leczyłam córkę wieloma domowymi sposobami i nic nie podziałało ( ostatnio spróbowałam aloesu i na nic). Kupiłam sobie również Sholl do wymrażania w sklepie, niby miał być skuteczny ale wydaje mi sie,że działa jedynie na powierzchowne kurzajki. U córki nic nie zdziałał.
Melena a ile kosztuje ten zabieg krio ? Czy byłaś może sama?

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
Ludek
pon, 16 lut 2015 - 08:37
U córki też wymrażałyśmy. Żadne domowe i apteczne sposoby nie podziałały.

Byłysmy w Luxmedzie i zajęło to kilka wizyt.

Ten post edytował Ludek pon, 16 lut 2015 - 08:37
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post pon, 16 lut 2015 - 08:37
Post #7

U córki też wymrażałyśmy. Żadne domowe i apteczne sposoby nie podziałały.

Byłysmy w Luxmedzie i zajęło to kilka wizyt.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
Melena
śro, 18 lut 2015 - 09:32
My równiez nie załatwiliśmy tego na jednej wizycie. Byliśmy na dwóch. Córka dobrze to zniosła. Wydaje mi się,ze sama jako mamuśka bardziej się stresowałam jak ona. Mówiłą,ze czuła jedynie łaskotanie ( została przeze mnie oczywiście przekupiona prezentem). Nie pamiętam zupełnie ile mnie to kosztowało. Płaciłam może ok 50 zł za jedną... Coś około tego.
Melena


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: wto, 13 sty 15 - 11:25
Nr użytkownika: 45,169




post śro, 18 lut 2015 - 09:32
Post #8

My równiez nie załatwiliśmy tego na jednej wizycie. Byliśmy na dwóch. Córka dobrze to zniosła. Wydaje mi się,ze sama jako mamuśka bardziej się stresowałam jak ona. Mówiłą,ze czuła jedynie łaskotanie ( została przeze mnie oczywiście przekupiona prezentem). Nie pamiętam zupełnie ile mnie to kosztowało. Płaciłam może ok 50 zł za jedną... Coś około tego.

--------------------
Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli albo co ma do powiedzenia. W najlepszym razie słuchają cię, żebyś ty potem musiał ich wysłuchać. I wszyscy nawzajem wciskają sobie tony kitu. Czasami trafi się ktoś, kto wygląda, jakby słuchał, ale w końcu się wydaje, że tylko czai się na jedno twoje słowo, takie, od którego będzie mógł się odbić z własną opowieścią.
paleo
czw, 19 lut 2015 - 10:09
Melena a mogłabyś dać mi konkretny kontakt ( możesz nadać mi wiadomość na priv) ? Chciałabym sie dopytać dokładniej o zabiegi i ewentualnie się zapisze.
paleo


Grupa: Zbanowani
Postów: 44
Dołączył: pon, 10 lis 14 - 07:39
Nr użytkownika: 44,806




post czw, 19 lut 2015 - 10:09
Post #9

Melena a mogłabyś dać mi konkretny kontakt ( możesz nadać mi wiadomość na priv) ? Chciałabym sie dopytać dokładniej o zabiegi i ewentualnie się zapisze.

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
Melena
pią, 20 lut 2015 - 08:31
Tutaj masz nr telefonu: Tel : (22) 225-00-20 . Gabinet znajduje się tak jak już wcześniej tutaj pisałam w Wawie na Wyszyńskiego. Pytaj się tam o panią Katarzynę Gaździcką.
Melena


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: wto, 13 sty 15 - 11:25
Nr użytkownika: 45,169




post pią, 20 lut 2015 - 08:31
Post #10

Tutaj masz nr telefonu: Tel : (22) 225-00-20 . Gabinet znajduje się tak jak już wcześniej tutaj pisałam w Wawie na Wyszyńskiego. Pytaj się tam o panią Katarzynę Gaździcką.

--------------------
Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli albo co ma do powiedzenia. W najlepszym razie słuchają cię, żebyś ty potem musiał ich wysłuchać. I wszyscy nawzajem wciskają sobie tony kitu. Czasami trafi się ktoś, kto wygląda, jakby słuchał, ale w końcu się wydaje, że tylko czai się na jedno twoje słowo, takie, od którego będzie mógł się odbić z własną opowieścią.
jaAga*
pią, 20 lut 2015 - 09:27
Ja bym tu węszyła reklamę.....
Miałam wymrażaną brodawkę na nosie, zupełnie za darmo w gabinecie dermatologa.....ale nie w Warszawie oczywiście icon_wink.gif - chyba ze 3 zabiegi były potrzebne.

Kurzajkę miałam raz na palcu u ręki jeszcze w podstawówce, nic na nią nie działało, więc pewnego dnia obcięłam ją sobie skalpelem na lekcji 37.gif (wówczas nie było korektorów, więc załatwiało się skalpele, świetnie wydrapywały długopis i można było poprawić błąd icon_wink.gif)....kurzajka nigdy nie odrosła, choć mnie straszono, że wraz z krwią się rozsieje. Zabieg 29.gif nic nie bolał, ale oczywiście nikomu nie polecam icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 20 lut 2015 - 09:27
Post #11

Ja bym tu węszyła reklamę.....
Miałam wymrażaną brodawkę na nosie, zupełnie za darmo w gabinecie dermatologa.....ale nie w Warszawie oczywiście icon_wink.gif - chyba ze 3 zabiegi były potrzebne.

Kurzajkę miałam raz na palcu u ręki jeszcze w podstawówce, nic na nią nie działało, więc pewnego dnia obcięłam ją sobie skalpelem na lekcji 37.gif (wówczas nie było korektorów, więc załatwiało się skalpele, świetnie wydrapywały długopis i można było poprawić błąd icon_wink.gif)....kurzajka nigdy nie odrosła, choć mnie straszono, że wraz z krwią się rozsieje. Zabieg 29.gif nic nie bolał, ale oczywiście nikomu nie polecam icon_wink.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Fiefiora
pią, 20 lut 2015 - 09:36
CYTAT(Melena @ Fri, 20 Feb 2015 - 08:31) *
Tutaj masz nr telefonu: ..... . Gabinet znajduje się tak jak już wcześniej tutaj pisałam w Wawie na Wyszyńskiego. Pytaj się tam o panią Katarzynę .....


Musi być beznadziejnym lekarzem skoro nie stać ją na płatna reklamę
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pią, 20 lut 2015 - 09:36
Post #12

CYTAT(Melena @ Fri, 20 Feb 2015 - 08:31) *
Tutaj masz nr telefonu: ..... . Gabinet znajduje się tak jak już wcześniej tutaj pisałam w Wawie na Wyszyńskiego. Pytaj się tam o panią Katarzynę .....


Musi być beznadziejnym lekarzem skoro nie stać ją na płatna reklamę

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Majka35
czw, 09 lip 2015 - 21:58
Ja z kurzajka na stopie zmagałam się kilka lat, ale znalazłam na Saskiej Kępie lekarza, który zajmował się laserowym wypalaniem kurzajek, po jednym zabiegu już znikneła
Majka35


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 96
Dołączył: czw, 02 lip 15 - 07:50
Nr użytkownika: 46,079




post czw, 09 lip 2015 - 21:58
Post #13

Ja z kurzajka na stopie zmagałam się kilka lat, ale znalazłam na Saskiej Kępie lekarza, który zajmował się laserowym wypalaniem kurzajek, po jednym zabiegu już znikneła
ulla
czw, 09 lip 2015 - 22:34
Ja nie dziecko, na pewno nie w związku z basenem, w sumie nie wiem dlaczego, ale chyba pojawiła mi się na stopie, na grzbiecie (przy drugim palcu).
Pora roku taka, że już ciężko wypatrzyć jaskółcze ziele, bo nawet jeżeli rośnie i kwitnie to ginie w masie, wiosną łatwiej zauważyć ( a wierzę w działanie, bo sprawdziłam osobiście). Nie chcę żeby mi się to rozsiało, nie chcę żeby kogokolwiek zaraziło, ale działa mi na nerwy, więc dotykam, czasem.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 09 lip 2015 - 22:34
Post #14

Ja nie dziecko, na pewno nie w związku z basenem, w sumie nie wiem dlaczego, ale chyba pojawiła mi się na stopie, na grzbiecie (przy drugim palcu).
Pora roku taka, że już ciężko wypatrzyć jaskółcze ziele, bo nawet jeżeli rośnie i kwitnie to ginie w masie, wiosną łatwiej zauważyć ( a wierzę w działanie, bo sprawdziłam osobiście). Nie chcę żeby mi się to rozsiało, nie chcę żeby kogokolwiek zaraziło, ale działa mi na nerwy, więc dotykam, czasem.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Agnieszka AZJ
czw, 09 lip 2015 - 23:00
Julka miała na palcach stopy kilka. Kupilam w aptece preparat do wymrażania i poskutkował.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 09 lip 2015 - 23:00
Post #15

Julka miała na palcach stopy kilka. Kupilam w aptece preparat do wymrażania i poskutkował.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Emma12
nie, 19 lip 2015 - 00:01
My sobie poradzilismy z kurzajkami stosując undefon krioteriapia. Nie trzeba było iść do lekarza. Aplikcja tego undofenu jest nieprzyjemna, ale działa.
Emma12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 18 lip 15 - 23:51
Nr użytkownika: 46,144




post nie, 19 lip 2015 - 00:01
Post #16

My sobie poradzilismy z kurzajkami stosując undefon krioteriapia. Nie trzeba było iść do lekarza. Aplikcja tego undofenu jest nieprzyjemna, ale działa.

--------------------
Emma12
pszczolkamaja
wto, 21 lip 2015 - 20:15
Mam niemile wspomnienia jesli chodzi o apteczne preparaty. Chodzilismy na nfz na wymrazanie ale takze bez efektow. Dopiero u prywatnego dermatologa ktory zastosowal kriodestrukcje pozbylismy sie tego calkowicie
pszczolkamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 01 maj 15 - 11:34
Nr użytkownika: 45,770




post wto, 21 lip 2015 - 20:15
Post #17

Mam niemile wspomnienia jesli chodzi o apteczne preparaty. Chodzilismy na nfz na wymrazanie ale takze bez efektow. Dopiero u prywatnego dermatologa ktory zastosowal kriodestrukcje pozbylismy sie tego calkowicie
malgog
śro, 22 lip 2015 - 13:50
to miejsce mogę polecić z pełna odpowiedzialności
Pan Krystian czyni cuda icon_smile.gif

https://www.pedicureleczniczy.pl/strona.php?pg=o_nas
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post śro, 22 lip 2015 - 13:50
Post #18

to miejsce mogę polecić z pełna odpowiedzialności
Pan Krystian czyni cuda icon_smile.gif

https://www.pedicureleczniczy.pl/strona.php?pg=o_nas

--------------------
user posted image
user posted image
kasiek000
wto, 18 sie 2015 - 10:23
W odpowiedzi na pytanie 'do kogo w Warszawie z kurzajkami', nie robiąc reklamy tylko polecając dobrego specjalistę mogę polecić dermatologa Lidię Kozub. Ja byłam u niej ze swoim synkiem i leczenie, które nam przepisała przyniosło bardzo szybko dobre efekty. My byliśmy na Wilanowie. Numer pod którym można się zapisać: 22 355 24 24
Pozdrawiam, Kasia icon_smile.gif
kasiek000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 18 sie 15 - 10:07
Nr użytkownika: 46,264




post wto, 18 sie 2015 - 10:23
Post #19

W odpowiedzi na pytanie 'do kogo w Warszawie z kurzajkami', nie robiąc reklamy tylko polecając dobrego specjalistę mogę polecić dermatologa Lidię Kozub. Ja byłam u niej ze swoim synkiem i leczenie, które nam przepisała przyniosło bardzo szybko dobre efekty. My byliśmy na Wilanowie. Numer pod którym można się zapisać: 22 355 24 24
Pozdrawiam, Kasia icon_smile.gif
> Do kogo w Warszawie z kurzajkami
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 06:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama