Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Do mam czesto stosujacych nebbud/pulmicort

> 
Monikara
wto, 09 lut 2016 - 10:23
Mam pytanie,bo ostatnio zauwazylam,ze podczas inhalacji nebbudem, roztwor w nebulizatorze robi soe taki mleczny i zbiera sie na wierzchu biala pianka. Teraz mam inhalator philips respironics family, wczesniej mialam rossmax i nie pamietam zeby tak bylo, moze.ne zwracalam uwagi. Myslalam,ze moze na jakas wadliwa serie nebbudu trafilam, ale mialam w domu jeszcze caly listek nebbudu sprzed miesiaca i sprawdzilam na nim i to samo. Podczas inhalacji z soli sie tak nie dzieje wiec to nie wina inhalatora. Czy tak musi byc? Czy ta piana to normalne zjawisko? Troche sie martwie, bo syn po tych inhalacjach gorzej kaszle.
Monikara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 22 gru 15 - 23:05
Nr użytkownika: 46,928




post wto, 09 lut 2016 - 10:23
Post #1

Mam pytanie,bo ostatnio zauwazylam,ze podczas inhalacji nebbudem, roztwor w nebulizatorze robi soe taki mleczny i zbiera sie na wierzchu biala pianka. Teraz mam inhalator philips respironics family, wczesniej mialam rossmax i nie pamietam zeby tak bylo, moze.ne zwracalam uwagi. Myslalam,ze moze na jakas wadliwa serie nebbudu trafilam, ale mialam w domu jeszcze caly listek nebbudu sprzed miesiaca i sprawdzilam na nim i to samo. Podczas inhalacji z soli sie tak nie dzieje wiec to nie wina inhalatora. Czy tak musi byc? Czy ta piana to normalne zjawisko? Troche sie martwie, bo syn po tych inhalacjach gorzej kaszle.
> Do mam czesto stosujacych nebbud/pulmicort
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 04:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama