Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Impreza rocznicowa

, szukam pomysłów
> , szukam pomysłów
jaAga*
wto, 24 kwi 2012 - 10:12
Nie wiedziałam jaki nadać tytuł, więc przechodzę do rzeczy.
W tym roku mija 15-lat od ukończenia szkoły średniej i zdania matury mojej klasy.
Jako, że nikt nie interesuje się tym tematem, a ja z kilkoma koleżankami z tamtych lat spotykamy się dość regularnie postanowiłysmy zorganizowac taką imprezę jubileuszową. Odnalazłyśmy adresy wszystkich osób z klasy, zarezerwowałyśmy lokal i wysłałyśmy zaproszenia.
Chciałabym by ta impreza nie była taka standardowa i szarobura- czyli siedzenie przy stole i gadanie o starych czasach. Marzy mi się coś ekstra ale z niedużym nakładem finansowym, a pomysłów brak....Stąd pomysł by zapytać na forum, już milion świetnych porad tu przeczytałam, więc wierzę, że i teraz podpowiecie jak taka impreza może wyglądać.

PS. W lokalu będziemy mieli do dyspozycji sprzęt do słuchania muzyki i jest tam jakiś ekran, więc można tam coś oglądać.
PS2. Trzymajcie też kciuki za frekwencję.

Ten post edytował jaAga* wto, 24 kwi 2012 - 10:13
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 24 kwi 2012 - 10:12
Post #1

Nie wiedziałam jaki nadać tytuł, więc przechodzę do rzeczy.
W tym roku mija 15-lat od ukończenia szkoły średniej i zdania matury mojej klasy.
Jako, że nikt nie interesuje się tym tematem, a ja z kilkoma koleżankami z tamtych lat spotykamy się dość regularnie postanowiłysmy zorganizowac taką imprezę jubileuszową. Odnalazłyśmy adresy wszystkich osób z klasy, zarezerwowałyśmy lokal i wysłałyśmy zaproszenia.
Chciałabym by ta impreza nie była taka standardowa i szarobura- czyli siedzenie przy stole i gadanie o starych czasach. Marzy mi się coś ekstra ale z niedużym nakładem finansowym, a pomysłów brak....Stąd pomysł by zapytać na forum, już milion świetnych porad tu przeczytałam, więc wierzę, że i teraz podpowiecie jak taka impreza może wyglądać.

PS. W lokalu będziemy mieli do dyspozycji sprzęt do słuchania muzyki i jest tam jakiś ekran, więc można tam coś oglądać.
PS2. Trzymajcie też kciuki za frekwencję.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
wto, 24 kwi 2012 - 10:52
JaAga może pozbierajcie jakieś zdjęcia z wycieczek , studniówki w formie filmiku?
Jeśli chodzi o Ciebie- to karaoke bym zaproponowała...z nagrodami icon_smile.gif
Fajny pomysł ze spotkaniem- trzymam kciuki!

Ten post edytował pomidorro wto, 24 kwi 2012 - 10:53
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 24 kwi 2012 - 10:52
Post #2

JaAga może pozbierajcie jakieś zdjęcia z wycieczek , studniówki w formie filmiku?
Jeśli chodzi o Ciebie- to karaoke bym zaproponowała...z nagrodami icon_smile.gif
Fajny pomysł ze spotkaniem- trzymam kciuki!

--------------------



moko.
wto, 24 kwi 2012 - 11:53
Masz zdjęcia klasowe, z wycieczek, imprez? jak masz, to mozesz zrobic pokaz slajdów icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 24 kwi 2012 - 11:53
Post #3

Masz zdjęcia klasowe, z wycieczek, imprez? jak masz, to mozesz zrobic pokaz slajdów icon_wink.gif


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
tissaia
wto, 24 kwi 2012 - 12:45
Moje spotkanie z tej samej okazji jest 12 maja icon_wink.gif

Będzie nasza wychowawczyni, która z dziennika lekcyjnego wypożyczonego z archiwum szkoły odczyta listę obecności, każdy ma przynieść zdjęcia i będzie kartkówka ze wspomnień. Np. kto wrzucił petardę do akwarium? W której klasie L. ogoliła głowę na łyso na znak protestu wobec lekcji historii? Standardowa wymówka A. gdy się spóźniała? Narysuj plan klasy i zaznacz, gdzie kto siedział itp. itd....

Zarzucam śledzia na temat icon_smile.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post wto, 24 kwi 2012 - 12:45
Post #4

Moje spotkanie z tej samej okazji jest 12 maja icon_wink.gif

Będzie nasza wychowawczyni, która z dziennika lekcyjnego wypożyczonego z archiwum szkoły odczyta listę obecności, każdy ma przynieść zdjęcia i będzie kartkówka ze wspomnień. Np. kto wrzucił petardę do akwarium? W której klasie L. ogoliła głowę na łyso na znak protestu wobec lekcji historii? Standardowa wymówka A. gdy się spóźniała? Narysuj plan klasy i zaznacz, gdzie kto siedział itp. itd....

Zarzucam śledzia na temat icon_smile.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
mim0za
wto, 24 kwi 2012 - 12:57
CYTAT(tissaia @ Tue, 24 Apr 2012 - 13:45) *
Moje spotkanie z tej samej okazji jest 12 maja icon_wink.gif

Będzie nasza wychowawczyni, która z dziennika lekcyjnego wypożyczonego z archiwum szkoły odczyta listę obecności, każdy ma przynieść zdjęcia i będzie kartkówka ze wspomnień. Np. kto wrzucił petardę do akwarium? W której klasie L. ogoliła głowę na łyso na znak protestu wobec lekcji historii? Standardowa wymówka A. gdy się spóźniała? Narysuj plan klasy i zaznacz, gdzie kto siedział itp. itd....

Zarzucam śledzia na temat icon_smile.gif

Kartkówka - świetny pomysł. Ja mam za rok 20lecie (aż się nie chce wierzyć), może coś podpatrzę.
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post wto, 24 kwi 2012 - 12:57
Post #5

CYTAT(tissaia @ Tue, 24 Apr 2012 - 13:45) *
Moje spotkanie z tej samej okazji jest 12 maja icon_wink.gif

Będzie nasza wychowawczyni, która z dziennika lekcyjnego wypożyczonego z archiwum szkoły odczyta listę obecności, każdy ma przynieść zdjęcia i będzie kartkówka ze wspomnień. Np. kto wrzucił petardę do akwarium? W której klasie L. ogoliła głowę na łyso na znak protestu wobec lekcji historii? Standardowa wymówka A. gdy się spóźniała? Narysuj plan klasy i zaznacz, gdzie kto siedział itp. itd....

Zarzucam śledzia na temat icon_smile.gif

Kartkówka - świetny pomysł. Ja mam za rok 20lecie (aż się nie chce wierzyć), może coś podpatrzę.
jaAga*
wto, 24 kwi 2012 - 13:30
O zdjęciach już pomyślałam, narazie trwa skanowanie.
Kartkówka fajny pomysł, muszę tylko wymyslić pytania, i plan gdzie kto siedział mi sie podoba icon_wink.gif.
Czekam na kolejne pomysły, dodam tylko że klasa w wiekszości składała się z kobiet icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 24 kwi 2012 - 13:30
Post #6

O zdjęciach już pomyślałam, narazie trwa skanowanie.
Kartkówka fajny pomysł, muszę tylko wymyslić pytania, i plan gdzie kto siedział mi sie podoba icon_wink.gif.
Czekam na kolejne pomysły, dodam tylko że klasa w wiekszości składała się z kobiet icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 16 sie 2017 - 10:20
Post #7

Hmm, jeżeli jesteś z Krakowa lub Katowic, możesz zlecić organizację imprezy tej firmie. Myślę, że zajmą się wszystkim od A do Z łącznie z szaloną dyskoteką, dj-em i atrakcjami.
> Impreza rocznicowa, szukam pomysłów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama