Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Inseminacja

-
Agnisma
post Fri, 07 Nov 2003 - 22:27
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 680

Czy ktoś zna obecną cenę tego zabiegu icon_question.gif Ile teraz kosztuje Humegon icon_question.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=http://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Go to the top of the page PM

Quote Post
sylwiakrol
post Sat, 08 Nov 2003 - 17:29
Post #2

Nr użytkownika: 135

Agnieszko, w Gamecie cena wynosi 300zł. Do tego jeszcze zazwyczaj należy doliczyć monitoring czyli usg, koszt wizyt i leki. Możesz wejść na stronę www.gameta.pl tam jest cennik.
Acha i ten zabieg nazywa się inseminacja icon_biggrin.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki

Quote Post
Agnisma
post Sat, 08 Nov 2003 - 17:43
Post #3

Nr użytkownika: 680

Dzięki icon_lol.gif
P.S.
Nawet nie zauważyłam , że źle napisałam icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=http://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]

Quote Post
sylwiakrol
post Sat, 08 Nov 2003 - 17:52
Post #4

Nr użytkownika: 135

Nie ma za co, zdarza się icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki

Quote Post
tootsi
post Thu, 26 Jan 2006 - 14:28
Post #5

Nr użytkownika: 4,713

CYTAT(Agnisma)
Czy ktoś zna obecną cenę tego zabiegu icon_question.gif  Ile teraz kosztuje Humegon icon_question.gif

Wiesz ja jestem po 3inseminacji w Gamecie ostatią miałam 18,01tego roku.Inseminacja kosztuje 350zł z nasieniem partnera a 650-700 z dawcy nasieniem.Do tego należy doliczyć usg ,leki .Ja przed każdym zabiegiem biorę clo od5 do 7 dnia cylklu potem na 8 dzień jadę na wizytę do mojego gin.Mam robione usg są sprawdzane pęcherzyki ich wielkość i sluz.Potem dzwonię do Gamety ja albo mój gin i umawiam się tylko na sam zabieg ponieważ do kliniki mam 350 kl. Profesor po zapoznaniu się z wynikami mówi kiedy mam przyjąć pregnyl i w jakiej ilości.Od 16 dnia cylku biorę luteinę dopochwową dwa razy dziennie rano i wieczorem.Kolejne badania usg wykonuje mój lekarz prowadzący.Czy Ty juz miałaś wykonywaną inseminację?

--------------------
INSEMINACJA

Quote Post
madzia
post Sat, 17 Feb 2007 - 08:48
Post #6

Nr użytkownika: 521

CZESC KOCHANI

Razem z mezem staramy sie o dzidziusia juz od 1,5 roku i nic . Miałam juz robione HSG bardzo dobre PCT wyszlo nie bardzo i lekarz prowadzacy z Lublina (moze ktos sie leczy w lublinie) chce mi teraz zrobic badanie tylko niewiem jak sie nazywa moze to jet to INSEMINACJA
Jak bede po okresie to zaprasza mnie do gabinetu i bedzie pobieral plemniki od mojego meza i wstykiwal do mnie bo tak naturalnie jak sie kochamy to one wogole niedostaja sie tam gdzie potrzeba gina, umieraja w tym sluzie i nie mamy szans czy to prawda

czy ktos mial robone cos podobnego napiszcie proszę MADZIULKA[/b]

Quote Post
XX rh+
post Fri, 18 May 2007 - 17:21
Post #7

Nr użytkownika: 9,649

Hallo, a czy ktos mi moze powiedziec ile trwaja przygotowania do inseminacji? Jesli np kobieta jest zdrowa, podobno, to ile czasu trzeba zarezerwowac? Pytam bo mieszkam niestety za granica i mam niewiele czasu na urlop. 32.gif . Dziekuje za odpowiedz

Quote Post
majda
post Fri, 18 May 2007 - 21:59
Post #8

Nr użytkownika: 4,829

GG:

Witajcie kolezanki.
Ja przygotowywuje sie do 5 inseminacji z nasieniem z banku.

Mol pytasz ile trwaja przygotowania do iui.Wiec to zalezy czy chcesz podejsc naturalnie czy sie stymulowac czy chcesz robic przed iui hsg czyli sprawdzic czy jajowody sa drozne??
Jak naturalnie to wystarczy np u mnie jechac w 10dc na usg i za kilka dni jest iui natomiast jak sie stymuluje tak jak teraz to na poczadku cyklu jade na kontrole usg i zaczynam tabletki lub zastrzyki przyjmowac i jade jeszcze na ze dwie wizyty i na 3 raz iui.Zalezy duzo rozniez od lekarza i od tego jak sie z nim dogadasz.Zycze powodzonka wszystkim inseminujacym sie dziewczyna

--------------------
Nasze największe szczeście ANGELIKA ur 17.12.08.

Quote Post
KATJA81
post Sat, 19 May 2007 - 14:29
Post #9

Nr użytkownika: 14,405

cześć dziewczyny
Mam do was pytanko w 13 dniu po IUI moja beta to 2,0 co to oznacza? jeszcze @ nie dostałam są jakieś szanse że coś tam jest? czy raczej nie?

Quote Post
XX rh+
post Fri, 25 May 2007 - 13:43
Post #10

Nr użytkownika: 9,649

Majda serdeczne dzieki za szybka odpowiedz, a mozesz mi powiedziec w ktorej klinice sie przygotowujesz do inseminacji?

Quote Post
agucha44444
post Thu, 13 Sep 2007 - 13:40
Post #11

Nr użytkownika: 16,174

GG:

Witam bardzo serdecznie wraz z mezem staramy sie o dziecko jestem po laparoskopi i mam badania dobre natomiast moj maz ma tylko 20% ruchliwych plemnikow. Probowalismy naturalnie i ginekolog tez mi wrzykiwal nasienie od meza teraz wlasnie jestem po takim zabiegu jak sie nie uda to w pazdzierniku bedziemy probowac przez iseminacje.Bardzo chcemy dzidziusia i bardzo wierzymy,ze sie uda i tego zyczymy wszystkim z calego serca wszystkim starajacym sie . Pozdrawiam

Quote Post
agus.zajac
post Mon, 05 Nov 2007 - 15:29
Post #12

Nr użytkownika: 16,320

GG:

Cześć dziewczyny.Mam na imię Agnieszka i staramy się z mężem o dzidziusia 3 lata.Zaczęłam jeżdzić na Polną w Poznaniu i miałam HSG,hormony i UZG macicy i jajników i mam wszystko ok.Teraz właśnie mam wizytę 14tego i podejrzewam że skieruje mnie właśnie na inseminacje.Moje pytanie jest takie-czy coś się płaci za zabieg jeśli jestem ze skierowania i czy trzeba zażyć jakieś leki przed takim zabiegiem? Prowadzi mnie dr.Marek Pelesz. Proszę was o pomoc blagam.gif i z góry dziękuję

Quote Post
Agnelka25
post Thu, 06 Dec 2007 - 12:20
Post #13

Nr użytkownika: 14,059

Dziewczyny czy teraz któraś z was podchodzi do inseminacji mogłybyśmy powymieniać inf. między sobą
A może jest na naszym forum jakaś dziewczyna która właśnie dzięki inseminacji zaszła w ciąże?

--------------------

Quote Post
róża2
post Sun, 28 Dec 2008 - 15:10
Post #14

Nr użytkownika: 24,331

Witam Jestem po zabiegu inseminacji .Jedną córeczkę po takim zabiegu już mam,a teraz staramy się z mężem o następnego dzidziusia tym sposobem.

Quote Post
Desire
post Thu, 08 Jan 2009 - 20:34
Post #15

Nr użytkownika: 13,902

Hej, ja wlasnie sie szykuje do 3 inseminacji. Lecze sie w Invimedzie we Wroclawiu, koszt jednego zabiegu bez lekow oczywiscie to 750 zl, nasieniem meza a nie cudzym. Ktos pytal ile czasu trzeba zarezerwowac na zabieg - to zalezy od problemu z ktorym boryka sie para. Sam zabieg trwa kilka minut, jednak w klinice tego dnia spedza sie ok 2 godzin (najpierw pobierane jest nasienie, ktore potem embrionolog przygotowuje je do podania). Jednak zanim lekarz ustali termin zabiegu, ktory jest uzalezniony jak wiadomo od cyklu pacjentki, trzeba sie liczyc z 1- 2 wizytami poprzedzajacymi zabieg, ja np. jezdze do kliniki trzy razy, w trakcie wizyt lekarz bada mnie, przepisuje odpowiednie leki, w zaleznosci od efektu badania, no i okresla termin wizyty podczas ktorej dochodzi do zabiegu. Wymaga to urlopow, ale chcac miec dziecko trzeba byc przygotowanym do takich poswiecen, pozdrawiam

--------------------
user posted image

Quote Post
KORA13
post Thu, 29 Jan 2009 - 00:18
Post #16

Nr użytkownika: 16,875

Od początku tego roku inseminacja w państwowych placówkach jest refundowana przez NFZ. Tak więc jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciążę to śmiało może biec do swojego ginekologa i prosic o skierowanie do szpitala. Zabieg jest refundowany w przypadku 2-dniowego pobytu w szpitalu. Ja obecnie podchodzę do trzeciego zabiegu. Jedyny koszt który ponoszę to monitorowanie w prywatnym gabinecie i oczywiście leki do stymulowania cyklu (całośc około 250zł). Chyba warto, prawda?

Quote Post
angielk
post Thu, 29 Jan 2009 - 12:42
Post #17

Nr użytkownika: 25,058

GG:

CYTAT(KORA13 @ Thu, 29 Jan 2009 - 00:18) *
. Zabieg jest refundowany w przypadku 2-dniowego pobytu w szpitalu.

trochę nie rozumiem czemu trzeba być 2 dni w szpitalu? przeciez to sa tylko dodatkowe koszty które trzeba poniesc za pacjętke? a przeciez zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny... ja po godzinie byłam juz w domu.

--------------------

moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)

szydełkowy BLOG

Quote Post
Asikp
post Wed, 04 Feb 2009 - 07:26
Post #18

Nr użytkownika: 17,866

CYTAT
przeciez zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny... ja po godzinie byłam juz w domu.

chodzi o to ze dopiero po 2 dobach NZF zwraca szpoitalowi kase za procedurę. Tragiczne ale niestety tak jest.

--------------------

Quote Post
isllandia
post Fri, 06 Feb 2009 - 19:27
Post #19

Nr użytkownika: 3,699

GG:

Ja też zaszłam w ciążę dzieki drugiej IUI - wykonana w klinice Provita, koszt 600zł plus leki do stymulacji( w moim przypadku lametta80zł) i koszt monitorowania cyklu.

--------------------

Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog

Quote Post
inka-24
post Sun, 08 Feb 2009 - 21:58
Post #20

Nr użytkownika: 14,510

Niestety ale w szpitalach na NFZ jakośc nasienia pozostawia wiele do życzenia.
Szczerze wolę zapłacić 600 zl ale miec pewność że wiem za co placę i ze nasienie jest odpowiednio przygotowane.

Ja zaszlam w ciążę przy pierwszym podejsciu do IUI, tak jak Isllandia w PROVICIE.

--------------------
Aniołek, sierpień 2008 (*)
Czy teraz niebu wystarczy Aniołów?
Nie bój się własnego zdania. Ono liczy się tak samo jak zdanie każdego.

Quote Post
> Inseminacja

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 23 Oct 2014 - 22:28
lista postów tego wątku
© 2002 - 2014  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe