Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Jak schudnąć bez wyrzeczeń?

-
arnika
post Tue, 26 Jul 2016 - 23:43
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 45,511

Czy da się tak w ogóle? chciałabym zrzucić kilka kilogramów tylko zupełnie nie mam silnej woli i zdarza mi się podjadać. Domowego ciasta nie jestem w stanie sobie odmówić. Za to lubię ćwiczyć, ale obawiam się, że to za mało. Czy dostępne preparaty na odchudzanie mogłyby mi pomóc? jakie macie doświadczenia?
Go to the top of the page PM

Quote Post
renatka831
post Thu, 28 Jul 2016 - 09:08
Post #2

Nr użytkownika: 44,075

Hej arniko ja mam tak jak Ty, ale osiągnęłam sukces !!!. Nie chcę robić reklamy nie to jest moim celem ale dla mnie wybawieniem stała się Ewa Chodakowska i dedykowana dieta na bebio. Może zacznę od początku w sumie w 2014 roku byłam już po dwóch ciążach miałam uzbierane 68 kg na wadze, przy moim wzroście 164 cm czułam, że idzie to w złą stronę. W maju 2014 miałam laparoskopię w wyniku czego po powrocie do domu ze szpitala ubyło mi 4 kg, po przemyśleniu sprawy postanowiłam skupić się na tym aby te kg dalej spadały w związku z tym, że intensywne ćwiczenia po tym zabiegu odpadały skupiłam się na diecie. Zainstalowałam sobie na telefonie aplikacje, która pomagała mi w liczeniu kalorii spożywanych posiłków a też nie lubię rezygnować z ciast, lodów czy nawet tłustego mięsa. Obserwowałam siebie i swoje zapotrzebowanie na kalorie i ustawiłam sobie dzienne zapotrzebowanie na 1200 kalorii i to mi pomagało zrzucać 1 kg tygodniowo bez większych wyrzeczeń. Po ok dwóch miesiącach zaczęłam biegać, stopniowo (biegałam już wcześniej) doszłam do ok 10 km dwa trzy razy w tygodniu. W sumie schudłam 10 kg potem bieganie odpadło bo miałam kontuzję i sobie odpuściłam. W tym roku w marcu na wadze 63kg i znowu zaczęłam walczyć tym razem z Ewką (zmotywowała mnie moja koleżanka). Dieta to podstawa bez niej nie osiągniesz zamierzonego celu taka jest prawda. Dieta na bebio jest bardzo elastyczna chodzi oto by jeść regularnie 4-5 posiłków dziennie. Posiłki są bardzo zróżnicowane jest w niej dużo warzyw i owoców przepisy na ich wykonanie są bardzo proste jak nie odpowiada ci dana potrawa wymieniasz ją na inna jak Ci potrawa pasuje ale nie lubisz jakiegoś składnika możesz go wymienić na inny, wszystko jest wyliczone przeliczone dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb i trybu życia ciekawostką może być to że np kolacja wypadała na godzinę 20. Ćwiczenia z Ewą są dla mnie przyjemne dobrze mi się z nią ćwiczy i lubię jak mi pot leci z czoła jeszcze pół godziny po skończonym treningu. Podsumowując od marca tego roku do dnia dzisiejszego nie ma tygodnia żebym z nią nie ćwiczyła (minimum dwa razy), dietę już sobie odpuściłam tzn nie wykupuję jej już bo utrwaliły mi się nawyki i "kumam" o co w tym wszystkim chodzi, ważę w tej chwili 56kg i nie chcę chudnąć bardziej nie mam parcia też żeby mi się kaloryfer zrobił na brzuchu tak jak to mają inne dziewczyny. Skóra po ćwiczeniach jest w lepszej kondycji i naprawdę zredukował mi się celulit warto wspomagać dietę ćwiczeniami bo ciało zyskuje znaczne lepszy wygląd niż przy samej diecie. Mimo tego że byłam na diecie nie odpuszczałam sobie pieczenia ciast co weekend ale nie obiadałam się nim, jadłam jeden kawałek dziennie a w tygodniu zdarzało mi się zjeść pasek czekolady.

Quote Post
sweetey
post Fri, 29 Jul 2016 - 00:25
Post #3

Nr użytkownika: 37,404

renatka gratulacje. Ja też zrzuciłam sporo, ale w sumie to sama. Sama ułożyłam dietkę, opracowałam plan ćwiczeń, tylko Slimonade poleciła mi znajoma dietetyczka. Piłam skrupulatnie i po 4 dniach bodajże odczuwalnie zyskałam drugie pokłady sił. Z czasem schudłam prawie 15 kg. Bez [edit:moderacja] na bank bym tego nie osiągnęła.

Quote Post
izabell30
post Sun, 07 Aug 2016 - 10:52
Post #4

Nr użytkownika: 20,808

GG:

Witam.

Chciałam dołączyć się do tematu tylko ja bym chciała w odwrotną stronę.

Czy schudnę stosując samą dietę ?

U mnie ćwiczenia odpadają.

Jestem po nie udanej operacji kolana. W zeszłym roku próbowałam fitness odbiło się to na moim kolanie.

W tym roku od dwóch miesięcy męczę się z zapaleniem ścięgna Achillesa.

Ostatnio próbowałam na rowerze jeździć nie spałam całą noc bo kolano odmówiło posłuszeństwa.

Macie jakąś dobrą dietę ?

--------------------

Quote Post
Adelajda26
post Wed, 10 Aug 2016 - 13:55
Post #5

Nr użytkownika: 46,354

Schudnąć się da przy samej diecie, ale nie ujędrni się ciała. Mam taki sam problem z kolanem, jednak jak się odchudzałam to oprócz diety robiłam spacery. lu próbowałaś może delikatnych ćwiczeń w domu? typu jakieś brzuszki? A najlepsza dieta to dla mnie 5 posiłków dziennie, brak podjadania i słodycze zamienić na zdrowy cukier np. zamiast kupnych ciastek upiec sobie w domu na zdrowych sprawdzonych produktach icon_smile.gif

Quote Post
Yasuni
post Wed, 10 Aug 2016 - 16:59
Post #6

Nr użytkownika: 46,381

Ja też nie mogę ćwiczyć. Podobno dieta arbuzowa jest dobra, jeśli ktoś lubi tego owoca icon_smile.gif

Quote Post
anetamska
post Mon, 29 Aug 2016 - 14:09
Post #7

Nr użytkownika: 46,427

Jedz dużo bakalii! Naprawdę polecam bo u mnie to rewelacyjnie zadziałało. icon_biggrin.gif To znaczy zamiast podjadać jakieś czekoladki czy batoniki (wiem, wiem, grzech na diecie icon_biggrin.gif) od jakiegoś roku jem tylko i wyłącznie bakalie, uwielbiam żurawinę suszoną http://www.helio.pl/. Oprócz tego, że udało mi się sporo schudnąć to dodatkowo moje włosy i paznokcie są w dużo lepszej kondycji. icon_smile.gif

Quote Post
synapsa
post Tue, 30 Aug 2016 - 14:16
Post #8

Nr użytkownika: 45,271

Daruj sobie te preparaty, one nie pomagają. Skoro lubisz ciasta, to nie rezygnuj z nich, tylko wymyśl zdrowsze, lżejsze zamienniki. W internecie jest mnóstwo przepisów na fit desery. Zrezygnuj z podjadania, kaloryczne produkty zastąp czymś innym i nie zapominaj o piciu wody. Czasem czujemy głód, a tak naprawdę jesteśmy spragnieni.

--------------------
Sprzy­mie­rzeńców zys­ku­je się przez zas­po­kaja­nie cieka­wości nieznajomych. - Maxime Chattam

Quote Post
malgosiaczek85
post Tue, 18 Oct 2016 - 19:41
Post #9

Nr użytkownika: 47,199

Wszystko zależy jakie preparaty masz na myśli @synapsa. Jeśli chodzi o jakieś tabletki i spalacze tłuszczu to faktycznie skuteczność ich jest wątpliwa. Ja jestem na diecie z koktajlami Herbalife http://www.sklepdiety.pl/sklep_kategoria,2..._herbalife.html i chociaż na początku nie byłam przekonana to postanowiłam spróbować. Wiadomo, że wszystko wymaga dyscypliny i samozaparcia jednak dieta z Herbalife nie jest bardzo wymagająca. Koktajle można przygotować nawet w pracy i robi się je szybciej niż zwykłe kanapki. Do wyboru jest kilka smaków więc każdy coś wybierze. Ja jestem ogromnym łasuchem i każda dieta kończyła się podjadaniem między posiłkami ale odkąd stosuję Herbalife przestałam podjadać - koktajle są sycące i nie czuję się głodna. Jeśli nie masz przekonania skontaktuj się ze specjalista od odchudzania przez stronę sklepu SklepDiety lub zapisz na analizę składu ciała - to z pewnością ułatwi Ci wybór odpowiedniej diety.

Quote Post
jolka77
post Mon, 24 Oct 2016 - 11:38
Post #10

Nr użytkownika: 48,297

Bez jakiś mniejszych czy większych wyrzeczeń pewnie będzie ciężko, ale na pewno nie trzeba się głodzić albo jeść samą sałatę icon_wink.gif Jeśli lubisz słodycze i ciasta to można sobie samemu coś upiec z wykorzystaniem zdrowszych składników, ja bardzo często robię muffinki bananowe, używam mąki pełnoziarnistej, nie daje masła i właśnie słodzone bananem i wychodzą naprawdę pyszne. Teraz panuje moda na bycie fit, więc łatwo znaleźć takie zdrowsze zamienniki czy słodycze, nawet w przystępnych cenach. Dieta jest bardzo ważne, a same ćwiczenia oczywiście też pomogą, ale nie wystarczą, ja polecam jeść jak najwięcej warzyw i pić dużo wody i zielonej herbaty. A jakieś suplementy to brałabym jedynie jako dodatek icon_smile.gif

Quote Post
Ghardi
post Wed, 09 Nov 2016 - 09:17
Post #11

Nr użytkownika: 48,379

Myślę, że skuteczna acerola tabletki powinna tu coś pomóc. Warto ją wypróbować.

Quote Post
Mal Vina
post Thu, 17 Nov 2016 - 12:32
Post #12

Nr użytkownika: 48,400

Z tym chudnięciem to jest zawsze tak ciężko icon_sad.gif

Quote Post
Laryssa
post Tue, 22 Nov 2016 - 11:47
Post #13

Nr użytkownika: 22,001

Najlepsza dieta ever to MŻ (mniej żreć 08.gif ) a tak poważnie to musisz postawić na zbilansowanie posiłków i unikanie smażenia, tłustych potraw itp.. Polecam oczywiście nie robić tego na oko tylko przerzucić się na sprzęt który pozwala
gotować zdrowo i smacznie np. multicooker. Do tego ja reyzgnuje z cukru na rzecz miodu i ksylitolu i od razu 4kg poszły w dół.

Quote Post
Dietetyk VITAGEN...
post Mon, 05 Dec 2016 - 12:42
Post #14

Nr użytkownika: 48,510

Najważniejszym czynnikiem na drodze do zdrowej sylwetki i skutecznego odchudzania jest kompleksowy plan. Słomiany zapał oraz krótkotrwałe diety nieczęsto przynoszą spodziewane efekty. W ten sposób narażamy się również na ponowne przybranie na wadze i skazujemy organizm na utratę niezbędnych składników. Dlatego warto zacząć od przemyślanej strategii, która pozwoli zrzucić kilogramy, jednocześnie bez uszczerbku dla zdrowia. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. By uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, wystarczy skorzystać z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit Ona” lub „Fit On”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach wytrzymałościowych czy siłowych, w jakich dyscyplinach możesz być najlepszy, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest wyjątkowo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymamy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Quote Post
anetamska
post Thu, 15 Dec 2016 - 14:48
Post #15

Nr użytkownika: 46,427

Czyli masz taki problem jak ja - podjadanie. To częsty problem osób odchudzających się, który potrafi popsuć cały wysiłek włożony w odchudzanie. Bo można naprawdę dużo ćwiczyć i jeść zdrowe główne posiłki, ale jeśli między zdrowymi posiłkami zajadamy się batonikami lub chipsami, to nasza dieta nie ma zbyt dużego sensu. Mi udało się pokonać ten zły nawyk i zamiast słodyczy podjadam teraz owoce suszone. Owoce suszone też są dosyć kaloryczne, ale dużo lepiej zaspokajają głód, a dodatkowo są dużo, dużo zdrowsze icon_smile.gif Mi najbardziej smakują jagody suszone http://www.helio.pl/produkty/helio-gold/jagody-suszone i wiśnie suszone. Spróbujcie w swoich nawykach żywieniowych wprowadzać delikatne zmiany a na pewno pomoże Wam to w zrzuceniu zbędnych kilogramów. icon_smile.gif

Quote Post
dariok
post Wed, 28 Dec 2016 - 09:04
Post #16

Nr użytkownika: 48,616

Nie da się! Trzeba się albo wyrzec jedzenia, albo lenistwa - a najlepiej jednego i drugiego. Czyli trochę się poruszać i trochę mniej jeść icon_sad.gif.

Quote Post
MarikaAndal
post Thu, 29 Dec 2016 - 10:43
Post #17

Nr użytkownika: 47,602

Nie da się, no chyba że będziesz biegać dziennie 10 km. icon_smile.gif  Pozdrawiam

Quote Post
mania45
post Wed, 04 Jan 2017 - 17:16
Post #18

Nr użytkownika: 48,503

A ja uważam,że da się i to bez wysiłku,można zamówić sobie z dostawą do domu tzw. catering dietetyczny. Można zamówić sobie 5 posiłków,które zostaną nam dostarczone zarówno do domu ale też do miejsca pracy.
Dzięki takim posiłkom w pudełeczkach,uczymy się systematyczności,poznajemy nowe kompozycje i łączenie produktów.Bardzo ciekawą ofertę w tym temacie ma http://nutridieta.pl/dieta/

Quote Post
ANielala
post Thu, 05 Jan 2017 - 13:40
Post #19

Nr użytkownika: 48,651

Catering dietetyczny to bardzo dobry pomysł - ja sama stosuję, dodatkowo robię trasy do biegania - razem z mężem zainwestowaliśmy w wózek do biegania x lander run (wozimysie.pl) - do wyboru jest jeszcze oczywiście wiele innych, można także oczywiście biegać ze zwykłą spacerówką, jednak ja uważam że taki wózek jest o niebo wygodniejszy i bardziej bezpieczny dla malucha. Ja połączyłam catering dietetyczny plus bieganie z dzieckiem - codziennie rano - i szybko doszłam do figury sprzed ciąży - może niedokładnie takiej samej, ale podobam się sama sobie i to się liczy! icon_biggrin.gif

Ten post edytował ANielala Thu, 05 Jan 2017 - 13:40

--------------------

Quote Post
Leosia1
post Tue, 24 Jan 2017 - 18:19
Post #20

Nr użytkownika: 48,504

Bez wyrzeczeń to raczej się nie da. Trzeba pokazać ,że się ma silną "słabą wolę" 08.gif .
Wszystko jednak jest do zrobienia - najważniejszy zdrowy sposób odżywiania, jaki poznałam
przy okazji suplementu Inofem http://www.inofem.pl/co-jesc-a-czego-nie/ .
Czyli wniosek jest taki wystarczy zdrowo odżywiać się - jeść określone potrawy a zabronionych
nie jesć , do tego trochę ruchu (naprawdę niewiele potrzeba)i efekt murowany.

Quote Post
> Jak schudnąć bez wyrzeczeń?

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 22 Nov 2017 - 06:41
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe