Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Jaki balsam do ciała

> 
Moniczka

Go??







post czw, 15 sty 2004 - 19:38
Post #1

Możecie mi poradzić w wyborze balsamu do ciała żeby dobrze nawilżał ujędrniał i żeby można go używać w ciąży. Najlepiej żeby można było nim smarować całe ciało. Będę wdzięczna za porady icon_lol.gif
Anetka
czw, 15 sty 2004 - 20:15
Ja przez całą ciąże smarowałam się balsamem lub lotonem firmy GARNIER.Ja mam suchą skórę a więc te produkty bardzo mi pasują.Do tej pory ich urzywam i nie zamierzm ich narazie zmieniać.
Anetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 112
Dołączył: sob, 29 lis 03 - 12:23
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,227

GG:


post czw, 15 sty 2004 - 20:15
Post #2

Ja przez całą ciąże smarowałam się balsamem lub lotonem firmy GARNIER.Ja mam suchą skórę a więc te produkty bardzo mi pasują.Do tej pory ich urzywam i nie zamierzm ich narazie zmieniać.

--------------------
Aneta mama Dacjanka (ur.3.12.2002r.)
Olsztyn
anuÅ›
czw, 15 sty 2004 - 23:02
Świetne kosmetyki dla kobiet w ciąży ma Chicco. Niestety sa drogie:(
anuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post czw, 15 sty 2004 - 23:02
Post #3

Świetne kosmetyki dla kobiet w ciąży ma Chicco. Niestety sa drogie:(
Agnisma
piÄ…, 16 sty 2004 - 11:35
Używałam kosmetyków Gerbera icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post piÄ…, 16 sty 2004 - 11:35
Post #4

Używałam kosmetyków Gerbera icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
i.
piÄ…, 16 sty 2004 - 11:45
Ja polecam preparaty Musteli. Niestety nie są tanie, ale przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży.
https://www.infoplus24.pl/index.php?strona=...048b2c9cb2a8581
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post piÄ…, 16 sty 2004 - 11:45
Post #5

Ja polecam preparaty Musteli. Niestety nie są tanie, ale przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży.
https://www.infoplus24.pl/index.php?strona=...048b2c9cb2a8581
milly
piÄ…, 16 sty 2004 - 11:54
Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post piÄ…, 16 sty 2004 - 11:54
Post #6

Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif
evi
piÄ…, 16 sty 2004 - 18:14
ja używalam zwykłego balsamu Nivea z mleczkiem migdałowym
jestem bardzo zadowolona
tam gdzie samrowałam sie regularnie od początku ciązy (no prawie bo od trzeciego miesiąca) tam nie wystąpiły rozstępy - myśle tu i brzuchu.
niestety biodra i posladki smarowałam od czasu do czasu no i na rozstępy sama sobie zapracowałam
evi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 11:47
Skąd: lubelskie - Puławy
Nr użytkownika: 993

GG:


post piÄ…, 16 sty 2004 - 18:14
Post #7

ja używalam zwykłego balsamu Nivea z mleczkiem migdałowym
jestem bardzo zadowolona
tam gdzie samrowałam sie regularnie od początku ciązy (no prawie bo od trzeciego miesiąca) tam nie wystąpiły rozstępy - myśle tu i brzuchu.
niestety biodra i posladki smarowałam od czasu do czasu no i na rozstępy sama sobie zapracowałam

--------------------
ewcia z córeczkami
user posted image
user posted image
julietta1977
piÄ…, 16 sty 2004 - 19:30
Ja też sobie bardzo chwalę balsam z NIVEI - skóra po nim nie lepi się a co dla mnie jest bardzo ważne.
Godnym polecenia jest DAVE
julietta1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 319
Dołączył: nie, 16 lis 03 - 14:13
Nr użytkownika: 1,190




post piÄ…, 16 sty 2004 - 19:30
Post #8

Ja też sobie bardzo chwalę balsam z NIVEI - skóra po nim nie lepi się a co dla mnie jest bardzo ważne.
Godnym polecenia jest DAVE

--------------------
user posted image
Potwora
sob, 17 sty 2004 - 13:35
MOniczko, balsmów na rynku jest pod dostatkiem, wszystko zależy od zasobności Twojego portfela icon_wink.gif Możesz kupić Mustelę albo Chicco, możesz Kolastynę, Nivea, Dove, Neutrogenę.
W ciąży skóra jest zwykle sucha - wybieraj więc balsamy do skóry suchej, jeżeli suchość będzie bardzo uporczywa radzę sięgnąć po kosmetyki apteczne, np. SVR Topialyse lub Xerial.
Bardzo dobra jest też oliwka dla dzieci ( ja polecam Nivea Baby ).
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post sob, 17 sty 2004 - 13:35
Post #9

MOniczko, balsmów na rynku jest pod dostatkiem, wszystko zależy od zasobności Twojego portfela icon_wink.gif Możesz kupić Mustelę albo Chicco, możesz Kolastynę, Nivea, Dove, Neutrogenę.
W ciąży skóra jest zwykle sucha - wybieraj więc balsamy do skóry suchej, jeżeli suchość będzie bardzo uporczywa radzę sięgnąć po kosmetyki apteczne, np. SVR Topialyse lub Xerial.
Bardzo dobra jest też oliwka dla dzieci ( ja polecam Nivea Baby ).
kasiarybka

Go??







post sob, 17 sty 2004 - 13:49
Post #10

Popieram Olaart seria SVR jest super icon_smile.gif
Wszelkie kremy bądż balsamy naprawdę skutecznie nawilżają i pielęgnują skórę, szczególnie wrażliwą i przesuszoną, a skóra w ciąży taka włąśnie jest .
Agnisma
sob, 17 sty 2004 - 13:56
CYTAT(Milly)
Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif

O to zdziwiona jestem
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post sob, 17 sty 2004 - 13:56
Post #11

CYTAT(Milly)
Gerber się wycofuje z produkcji kosmetyków, więc zapasy mus zrobić icon_lol.gif

O to zdziwiona jestem

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Coffee
sob, 17 sty 2004 - 18:52
popieram wypowiedz evi...
NIVEA z mleczkiem migdalowym (tylko ten nivea mi zawsze odpowiadal) uzywalam juz od lat, jak bylam w ciazy to kontynuowalam -w brzuch jednak wcieralam duzo oliwki Johnson Baby w zelu -ale w reszte ciala tylko Nivea...
do dzis stosuje Nivea, nie wiem czy ujedrnia, ale na pewno daje uczucie swiezosci i nawilza ( a ujedrnienie to kwestia po prostu czasu ktory przeznaczasz na wcieranie-masaz...mysle ze jak regularnie cos bedziesz wcierasz to samoistnie sie ujedrni w jakims stopniu icon_rolleyes.gif )

pozdrawiam icon_razz.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post sob, 17 sty 2004 - 18:52
Post #12

popieram wypowiedz evi...
NIVEA z mleczkiem migdalowym (tylko ten nivea mi zawsze odpowiadal) uzywalam juz od lat, jak bylam w ciazy to kontynuowalam -w brzuch jednak wcieralam duzo oliwki Johnson Baby w zelu -ale w reszte ciala tylko Nivea...
do dzis stosuje Nivea, nie wiem czy ujedrnia, ale na pewno daje uczucie swiezosci i nawilza ( a ujedrnienie to kwestia po prostu czasu ktory przeznaczasz na wcieranie-masaz...mysle ze jak regularnie cos bedziesz wcierasz to samoistnie sie ujedrni w jakims stopniu icon_rolleyes.gif )

pozdrawiam icon_razz.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
KM
sob, 17 sty 2004 - 20:43
Polecam mustellę, trochę mniej byłam zadowolona z kremu galenic.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 17 sty 2004 - 20:43
Post #13

Polecam mustellę, trochę mniej byłam zadowolona z kremu galenic.
zilka
nie, 18 sty 2004 - 17:06
Ja używałam Musteli i bardzo byłam zadowolona a tak na co dzień to pomimo różnych prób zawsze wracam do zwykłej Vaseline Intensive Care.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 18 sty 2004 - 17:06
Post #14

Ja używałam Musteli i bardzo byłam zadowolona a tak na co dzień to pomimo różnych prób zawsze wracam do zwykłej Vaseline Intensive Care.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Adusiowa Mama
sob, 31 sty 2004 - 22:17
najlepszym balsamem do ciała ( sprawdzonym przez wszystkie moje psiapsiuły) jest oliwka dla dzieci. Polecam

pozdrawiam icon_biggrin.gif
Adusiowa Mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 194
Dołączył: czw, 29 sty 04 - 13:01
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,382




post sob, 31 sty 2004 - 22:17
Post #15

najlepszym balsamem do ciała ( sprawdzonym przez wszystkie moje psiapsiuły) jest oliwka dla dzieci. Polecam

pozdrawiam icon_biggrin.gif
adzia
pon, 02 lut 2004 - 10:33
A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post pon, 02 lut 2004 - 10:33
Post #16

A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
maja03
śro, 04 lut 2004 - 11:33
Ja również polecam oliwkę Nivea. Poza tym fajny jest też balsam Nivea z mleczkiem migdałowym.
Polecam.
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post śro, 04 lut 2004 - 11:33
Post #17

Ja również polecam oliwkę Nivea. Poza tym fajny jest też balsam Nivea z mleczkiem migdałowym.
Polecam.

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
misia

Go??







post czw, 05 lut 2004 - 14:46
Post #18

Cześć Moniczka,
ja przez całą ciążę używalam oliwki dla dzieci (wypróbowałam chyba wszystkie firmy, a osobiście polecam Niva). I nie wiem czy to dzięki niej ale nie mam teraz rzadnych rozstępów, a całe ciało było doskonale nawilżone. Teraz tj. po porodzie stosuję ją już tylko do smarowania nóg i rąk, bo akurat w tych miejscach mam najbardziej suchą skórę.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
haga
czw, 05 lut 2004 - 16:52
CYTAT(adzia)
A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.

Tez go używam. Nie jest zły. Fajnie wygładza i nie jest drogi.
Używam też Jade Garnier. Szybko się wchłania i zapach ma podobny do Hugo Boss Woman.
haga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 16:08
Nr użytkownika: 721




post czw, 05 lut 2004 - 16:52
Post #19

CYTAT(adzia)
A ja ostatnio trafiłam na balsam odchudzający "Cztery Pory Roku" i na razie nic innego nie będę szukać icon_smile.gif Czy on jest odchudzający, to szczerze wątpię icon_wink.gif ale skóra jest po nim tak gładka jak nigdy i i w dodatku wysusza sie o wiele wolniej niż po innych balsamach.

Tez go używam. Nie jest zły. Fajnie wygładza i nie jest drogi.
Używam też Jade Garnier. Szybko się wchłania i zapach ma podobny do Hugo Boss Woman.
vanilla-ice
piÄ…, 20 cze 2014 - 12:00
Dla mnie najlepszy jest balsam do ciała z olejem z wiesiołka Gal, skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza i nadaje skórze uczucie świeżości. Doskonale się wchłania i regeneruje naskórek. Jest na bazie naturalnych kładników, więc śmiało możesz go używać.
vanilla-ice


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: czw, 05 sty 12 - 11:48
Nr użytkownika: 38,941




post piÄ…, 20 cze 2014 - 12:00
Post #20

Dla mnie najlepszy jest balsam do ciała z olejem z wiesiołka Gal, skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza i nadaje skórze uczucie świeżości. Doskonale się wchłania i regeneruje naskórek. Jest na bazie naturalnych kładników, więc śmiało możesz go używać.


--------------------
mama na etacie :)
> Jaki balsam do ciaÅ‚a
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 04:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama