Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kaszel u 2 latka

> 
Lilianalila
nie, 31 sty 2016 - 23:28
Macie jakieś sprawdzone syropy na kaszel? Córka ma dwa lata i od południa ma straszny suchy kaszel. Czytałam że dobry jest Dicotuss Baby ten z prawoślazem. Czy któraś stosowała i może potwierdzić? Zależy aby można było podawać nawet w nocy a z tym podobno nie ma problemu.
Lilianalila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 31 sty 16 - 23:23
Nr użytkownika: 47,096




post nie, 31 sty 2016 - 23:28
Post #1

Macie jakieś sprawdzone syropy na kaszel? Córka ma dwa lata i od południa ma straszny suchy kaszel. Czytałam że dobry jest Dicotuss Baby ten z prawoślazem. Czy któraś stosowała i może potwierdzić? Zależy aby można było podawać nawet w nocy a z tym podobno nie ma problemu.
Dorota89
pon, 01 lut 2016 - 22:55
Ja podawałam córcę Dicotuss baby kilka razy. To prawda, można podawac ten syrop w nocy. Nadia przesypiała po nim całe noce i w porównaniu do innych leków nie miała nasilonego kaszlu. Podawałam go przy suchym i mokrym kaszlu i zawsze było ok.
Dorota89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: sob, 07 lis 15 - 12:01
Nr użytkownika: 46,695




post pon, 01 lut 2016 - 22:55
Post #2

Ja podawałam córcę Dicotuss baby kilka razy. To prawda, można podawac ten syrop w nocy. Nadia przesypiała po nim całe noce i w porównaniu do innych leków nie miała nasilonego kaszlu. Podawałam go przy suchym i mokrym kaszlu i zawsze było ok.
Weroniczqa
wto, 23 lut 2016 - 16:52
Może warto jednak skonsultować się z lekarzem icon_wink.gif Nawet sprawdzone produkty nie sprawdzają się na wszytskich icon_wink.gif
Weroniczqa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 79
Dołączył: wto, 14 kwi 15 - 11:13
Nr użytkownika: 45,665




post wto, 23 lut 2016 - 16:52
Post #3

Może warto jednak skonsultować się z lekarzem icon_wink.gif Nawet sprawdzone produkty nie sprawdzają się na wszytskich icon_wink.gif
konica23
piÄ…, 26 lut 2016 - 16:58
CYTAT(Lilianalila @ Sun, 31 Jan 2016 - 23:28) *
Macie jakieś sprawdzone syropy na kaszel? Córka ma dwa lata i od południa ma straszny suchy kaszel. Czytałam że dobry jest Dicotuss Baby ten z prawoślazem. Czy któraś stosowała i może potwierdzić? Zależy aby można było podawać nawet w nocy a z tym podobno nie ma problemu.



inhalacje z soli fizjologicznej, wywietrzone chlodne pomieszczenia. Ciepłe powietrze nasila kaszel.

www.szambo-eko-betonowe.pl/rzeszow

Ten post edytował konica23 sob, 04 cze 2016 - 14:52
konica23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 25 lut 16 - 23:36
Nr użytkownika: 47,184




post piÄ…, 26 lut 2016 - 16:58
Post #4

CYTAT(Lilianalila @ Sun, 31 Jan 2016 - 23:28) *
Macie jakieś sprawdzone syropy na kaszel? Córka ma dwa lata i od południa ma straszny suchy kaszel. Czytałam że dobry jest Dicotuss Baby ten z prawoślazem. Czy któraś stosowała i może potwierdzić? Zależy aby można było podawać nawet w nocy a z tym podobno nie ma problemu.



inhalacje z soli fizjologicznej, wywietrzone chlodne pomieszczenia. Ciepłe powietrze nasila kaszel.

www.szambo-eko-betonowe.pl/rzeszow
Papillotka
śro, 16 mar 2016 - 20:53
My na kaszel zawsze Flavamed (wykrztuśny) + PlantagoPharm Plus - na przespanie nocy, z melisą i prawoślazem. Nic innego u nas nie działa. Wspomagająco daję też kilka kropel olejku sosnowego na poduszkę i mokre ręczniki na kaloryfer. Rzecz jasna wszystko pod kontrolą lekarza.
Papillotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 05 gru 15 - 16:49
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 46,840




post śro, 16 mar 2016 - 20:53
Post #5

My na kaszel zawsze Flavamed (wykrztuśny) + PlantagoPharm Plus - na przespanie nocy, z melisą i prawoślazem. Nic innego u nas nie działa. Wspomagająco daję też kilka kropel olejku sosnowego na poduszkę i mokre ręczniki na kaloryfer. Rzecz jasna wszystko pod kontrolą lekarza.
Elizabieta
piÄ…, 18 mar 2016 - 21:03
CYTAT(Papillotka @ Wed, 16 Mar 2016 - 20:53) *
My na kaszel zawsze Flavamed (wykrztuśny) + PlantagoPharm Plus - na przespanie nocy, z melisą i prawoślazem. Nic innego u nas nie działa. Wspomagająco daję też kilka kropel olejku sosnowego na poduszkę i mokre ręczniki na kaloryfer. Rzecz jasna wszystko pod kontrolą lekarza.


A od jakiego wieku jest ten PlantagoPharm Plus? To przesypianie nocy mnie szczególnie interesuje, bo najgorsze co może być to takie nocne pokasływanie i drapanie w gardle
Elizabieta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: pią, 11 gru 15 - 21:13
Nr użytkownika: 46,880




post piÄ…, 18 mar 2016 - 21:03
Post #6

CYTAT(Papillotka @ Wed, 16 Mar 2016 - 20:53) *
My na kaszel zawsze Flavamed (wykrztuśny) + PlantagoPharm Plus - na przespanie nocy, z melisą i prawoślazem. Nic innego u nas nie działa. Wspomagająco daję też kilka kropel olejku sosnowego na poduszkę i mokre ręczniki na kaloryfer. Rzecz jasna wszystko pod kontrolą lekarza.


A od jakiego wieku jest ten PlantagoPharm Plus? To przesypianie nocy mnie szczególnie interesuje, bo najgorsze co może być to takie nocne pokasływanie i drapanie w gardle
Dorota89
nie, 20 mar 2016 - 06:58
Ja kiedyś stosowałam Dicotuss Baby u synka. Zadziałał na niego super i dziecko z chęcią piło bo w smaku też fajny. Na pewno gdy będzie potrzeba podam właśnie ten syrop jeszcze raz.
Dorota89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: sob, 07 lis 15 - 12:01
Nr użytkownika: 46,695




post nie, 20 mar 2016 - 06:58
Post #7

Ja kiedyś stosowałam Dicotuss Baby u synka. Zadziałał na niego super i dziecko z chęcią piło bo w smaku też fajny. Na pewno gdy będzie potrzeba podam właśnie ten syrop jeszcze raz.
ulla
pon, 21 mar 2016 - 13:49
Na suchy kaszel inhalacje, nawilżony i wywietrzony pokój i wywar z ziaren siemienia lnianego. U nas zawsze działa.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 21 mar 2016 - 13:49
Post #8

Na suchy kaszel inhalacje, nawilżony i wywietrzony pokój i wywar z ziaren siemienia lnianego. U nas zawsze działa.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Elizabieta
wto, 22 mar 2016 - 19:01
Już dopytałam pediatry. PlantagoPharm Plus jest dla dzieci od 3 roku życia. Podaje się go na noc, w dzień najlepiej dać jakiś syrop wykrztuśny (Flavamed, Flegaminę, itd). Sprawdziłam też cenę - kosztuje ok 8 zł, więc bardzo przyzwoicie. Czy wiecie, że na kaszel i infekcje dróg oddechowych warto podawać gotowaną kaszę jaglaną? Podobno działa jak pochłaniacz śluzu icon_smile.gif
Elizabieta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: pią, 11 gru 15 - 21:13
Nr użytkownika: 46,880




post wto, 22 mar 2016 - 19:01
Post #9

Już dopytałam pediatry. PlantagoPharm Plus jest dla dzieci od 3 roku życia. Podaje się go na noc, w dzień najlepiej dać jakiś syrop wykrztuśny (Flavamed, Flegaminę, itd). Sprawdziłam też cenę - kosztuje ok 8 zł, więc bardzo przyzwoicie. Czy wiecie, że na kaszel i infekcje dróg oddechowych warto podawać gotowaną kaszę jaglaną? Podobno działa jak pochłaniacz śluzu icon_smile.gif
Dorota89
pon, 30 maj 2016 - 15:12
CYTAT(Elizabieta @ Tue, 22 Mar 2016 - 19:01) *
Już dopytałam pediatry. PlantagoPharm Plus jest dla dzieci od 3 roku życia. Podaje się go na noc, w dzień najlepiej dać jakiś syrop wykrztuśny (Flavamed, Flegaminę, itd). Sprawdziłam też cenę - kosztuje ok 8 zł, więc bardzo przyzwoicie. Czy wiecie, że na kaszel i infekcje dróg oddechowych warto podawać gotowaną kaszę jaglaną? Podobno działa jak pochłaniacz śluzu icon_smile.gif



Z tą kaszą też słyszałam ale mój mały nie chce jej jeść. W jaki sposób bym nie przygotowała to pluje i nie chce..
W sumie to nie rozumiem tego po co przy jednej i tej samej chorobie podawać kilka syropów. Ja wolę kupić ten jeden dicotuss o którym pisałam bo można podać i w dzień i w nocy i ma bardzo naturalny skład. Dziecko i tak jest osłabione więc po co dawać mu różne syropy z różnymi składnikami które jeszcze obciążą organizm.
Dorota89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: sob, 07 lis 15 - 12:01
Nr użytkownika: 46,695




post pon, 30 maj 2016 - 15:12
Post #10

CYTAT(Elizabieta @ Tue, 22 Mar 2016 - 19:01) *
Już dopytałam pediatry. PlantagoPharm Plus jest dla dzieci od 3 roku życia. Podaje się go na noc, w dzień najlepiej dać jakiś syrop wykrztuśny (Flavamed, Flegaminę, itd). Sprawdziłam też cenę - kosztuje ok 8 zł, więc bardzo przyzwoicie. Czy wiecie, że na kaszel i infekcje dróg oddechowych warto podawać gotowaną kaszę jaglaną? Podobno działa jak pochłaniacz śluzu icon_smile.gif



Z tą kaszą też słyszałam ale mój mały nie chce jej jeść. W jaki sposób bym nie przygotowała to pluje i nie chce..
W sumie to nie rozumiem tego po co przy jednej i tej samej chorobie podawać kilka syropów. Ja wolę kupić ten jeden dicotuss o którym pisałam bo można podać i w dzień i w nocy i ma bardzo naturalny skład. Dziecko i tak jest osłabione więc po co dawać mu różne syropy z różnymi składnikami które jeszcze obciążą organizm.
> Kaszel u 2 latka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 03:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama