Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Logopeda poszukiwany

, dobry
> , dobry
B.Starr

Go??







post pon, 16 lis 2009 - 21:18
Post #1

Po przedziwnej i dość (dla mnie) traumatycznej wizycie u pani Katarzyny Sałaty (może ktoś miał z nią wcześniej kontakt) bardzo pilnie poszukuję kontaktu do dobrego logopedy w Warszawie. 32.gif
katiek
wto, 17 lis 2009 - 13:31
B.Starr czy to ta pani z Remiszewskiej?? Mnie przed nią ostrzegano bardzo. Co do dobrych logopedów, to znam jedną-kobieta cudowna, wiele dzieci skreślonych przez innych logopedów jako przypadki bez szans jakoś okazywały się z szansami, ale nie wiem czy ona przyjmuje gdzieś poza przedszkolem naszym. Po pani Ludmiła Jacko-Komarek.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post wto, 17 lis 2009 - 13:31
Post #2

B.Starr czy to ta pani z Remiszewskiej?? Mnie przed nią ostrzegano bardzo. Co do dobrych logopedów, to znam jedną-kobieta cudowna, wiele dzieci skreślonych przez innych logopedów jako przypadki bez szans jakoś okazywały się z szansami, ale nie wiem czy ona przyjmuje gdzieś poza przedszkolem naszym. Po pani Ludmiła Jacko-Komarek.
mamajul
wto, 17 lis 2009 - 19:18
W poradni na ul Radomskiej na Ochocie przyjmuje fachowa i miła Anna Gajewska.
Genialna jest tez Dorota Lipiec. Nie wiem gdzie przyjmuje.

mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post wto, 17 lis 2009 - 19:18
Post #3

W poradni na ul Radomskiej na Ochocie przyjmuje fachowa i miła Anna Gajewska.
Genialna jest tez Dorota Lipiec. Nie wiem gdzie przyjmuje.



--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
Ceda
pon, 12 lip 2021 - 10:24
Mam córkę za miesiac dwolatke. Byłam na konsulatcji logopedycznej. Okazuje sie, ze corka ma za krotkie wedzidelko. Mamy cwiczyc klęskanie. Moze macie jakies sprawdzone domowe patenty na zachecanie dziecka do prób klęskania.
Przy okazji czy ktoś z Was przycinał dziecku to wedzidelko w podobnym przedziale wiekowym i moze napisac swoje spostrzeżenia na ten temat, efekty, za lub przeciw.
Pani logopeda na poczatek zalecila domowe ćwiczenia, natomiast stomatolog odradzil takiego nawet w daleszej przyszlosci takiego zabiegu. Bedziemy jeszcze na badaniu integracji sensorycznej.
Corka mowi duzo pojedynczych słów, ale nie chetnie powtarza i nie sklada ich w proste zdania. Ogrom rozumie nawet za duzo czasami
Wiele dobrych pomocy znajdziesz tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/gry-i-pomoce-logopedyczne

Ten post edytował Ceda czw, 15 lip 2021 - 09:39
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 235
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post pon, 12 lip 2021 - 10:24
Post #4

Mam córkę za miesiac dwolatke. Byłam na konsulatcji logopedycznej. Okazuje sie, ze corka ma za krotkie wedzidelko. Mamy cwiczyc klęskanie. Moze macie jakies sprawdzone domowe patenty na zachecanie dziecka do prób klęskania.
Przy okazji czy ktoś z Was przycinał dziecku to wedzidelko w podobnym przedziale wiekowym i moze napisac swoje spostrzeżenia na ten temat, efekty, za lub przeciw.
Pani logopeda na poczatek zalecila domowe ćwiczenia, natomiast stomatolog odradzil takiego nawet w daleszej przyszlosci takiego zabiegu. Bedziemy jeszcze na badaniu integracji sensorycznej.
Corka mowi duzo pojedynczych słów, ale nie chetnie powtarza i nie sklada ich w proste zdania. Ogrom rozumie nawet za duzo czasami
Wiele dobrych pomocy znajdziesz tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/gry-i-pomoce-logopedyczne
> Logopeda poszukiwany, dobry
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 06:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama