Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Napięcie mięśniowe u dziecka

> 
EdytaM
czw, 10 sie 2017 - 10:10
Drodzy rodzice,

Podrzucam wam link do opisu, co to napięcie mięśniowe, jakie są jego objawy i jak je leczyć.
https://psychomedic.pl/wzmozone-napiecie-mi...ga-dzieciecego/
Jeśli wy też macie jakieś ciekawe informacje co do tej choroby, to wrzucajcie je tutaj icon_smile.gif

Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem z napięciem mięśniowym u dziecka. Przez dłuższy czas nie wiedzieliśmy o co chodzi, widzieliśmy że coś jest nie tak, ale co lekarz to inna diagnoza, źle dobrane leczenie. Koleżanka poleciła nam świetnego lekarza neurologa dziecięcego, trafiliśmy do Psychomedic w Warszawie na Filtrowej. Bardzo holistyczna opieka, świetnie dobrane leczenie i terapia. Polecam wszystkim wam, którzy również podejrzewają u swojego dziecka napięcie mięśniowe, chociaż z tego co słyszałam ich specjaliści mają też mnóstwo innych specjalizacji. Dostaliśmy się praktycznie od ręki.
EdytaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 10 sie 17 - 09:45
Nr użytkownika: 50,190




post czw, 10 sie 2017 - 10:10
Post #1

Drodzy rodzice,

Podrzucam wam link do opisu, co to napięcie mięśniowe, jakie są jego objawy i jak je leczyć.
https://psychomedic.pl/wzmozone-napiecie-mi...ga-dzieciecego/
Jeśli wy też macie jakieś ciekawe informacje co do tej choroby, to wrzucajcie je tutaj icon_smile.gif

Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem z napięciem mięśniowym u dziecka. Przez dłuższy czas nie wiedzieliśmy o co chodzi, widzieliśmy że coś jest nie tak, ale co lekarz to inna diagnoza, źle dobrane leczenie. Koleżanka poleciła nam świetnego lekarza neurologa dziecięcego, trafiliśmy do Psychomedic w Warszawie na Filtrowej. Bardzo holistyczna opieka, świetnie dobrane leczenie i terapia. Polecam wszystkim wam, którzy również podejrzewają u swojego dziecka napięcie mięśniowe, chociaż z tego co słyszałam ich specjaliści mają też mnóstwo innych specjalizacji. Dostaliśmy się praktycznie od ręki.
> NapiÄ™cie mięśniowe u dziecka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama