Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
442 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Postanowienie- zrzucam kilogramy, kto się przyłączy?

, w walce z kilogramami
> , w walce z kilogramami
anulasz
czw, 23 sie 2007 - 12:40
Witajcie Forumowiczki
Mam dwójkę dzieciaków, Mateuszka (5l) i Agatkę (2l). Chciałabym zrzucić kilka ładnych kilogramów, które mi się nagromadziły 21.gif , ale potrzebuję wsparcia z Waszej strony - wtedy będzie mi lżej przetrwać tą walkę z samą sobą. Najlepiej by było, aby któraś z Was się do mnie przyłączyła (byłoby raźniej) icon_smile.gif . Uwielbiam słodycze i to jest moja zguba. Zaczym od skakania na skakance no i oczywiście dieta!
Pozdrawiam
icon_wink.gif
anulasz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 128
Dołączył: pon, 02 lip 07 - 09:43
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 15,215




post czw, 23 sie 2007 - 12:40
Post #1

Witajcie Forumowiczki
Mam dwójkę dzieciaków, Mateuszka (5l) i Agatkę (2l). Chciałabym zrzucić kilka ładnych kilogramów, które mi się nagromadziły 21.gif , ale potrzebuję wsparcia z Waszej strony - wtedy będzie mi lżej przetrwać tą walkę z samą sobą. Najlepiej by było, aby któraś z Was się do mnie przyłączyła (byłoby raźniej) icon_smile.gif . Uwielbiam słodycze i to jest moja zguba. Zaczym od skakania na skakance no i oczywiście dieta!
Pozdrawiam
icon_wink.gif
cos_cos
wto, 28 sie 2007 - 17:28
Anulasz ja też się zbieram,ale ja to tak raz jestem na diecie, raz nie icon_wink.gif Problem polega na tym, że ja nie chcę tracić jakoś wybitnie dużo kilogramów, bo jako chudzielec wyglądam niefajnie, ładniej jak jestem trochę okrąglejsza. Ale teraz jestem za bardzo okrągła icon_wink.gif Miałam postanowienie, żeby się zmieścić w spodnie o rozmiar mniejsze niż wcześniej-udało się.
Więc po prostu jem trochę mniej, nie jem kolacji i słodyczy i smaruję się mazidłem z evelline. Widzę poprawę icon_smile.gif

Ale wspierać Cię jak najbardziej będę !
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post wto, 28 sie 2007 - 17:28
Post #2

Anulasz ja też się zbieram,ale ja to tak raz jestem na diecie, raz nie icon_wink.gif Problem polega na tym, że ja nie chcę tracić jakoś wybitnie dużo kilogramów, bo jako chudzielec wyglądam niefajnie, ładniej jak jestem trochę okrąglejsza. Ale teraz jestem za bardzo okrągła icon_wink.gif Miałam postanowienie, żeby się zmieścić w spodnie o rozmiar mniejsze niż wcześniej-udało się.
Więc po prostu jem trochę mniej, nie jem kolacji i słodyczy i smaruję się mazidłem z evelline. Widzę poprawę icon_smile.gif

Ale wspierać Cię jak najbardziej będę !

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
Anecznik
wto, 11 wrz 2007 - 12:31
Ja chcę się odchudzać! I planuję to już od dawien dawna. Co prawda po ciąży spadło mi te prawie 7 kg, ale dla mnie to za mało. Właśnie sie szykuję na dietę kopenhaską. Zaczynam trenować lżejsze jedzonko 08.gif Zdecydowanie szukam kompana do odchudzania bo samej tak jakoś mało mogę się zmobilizować. Tylko teraz czekam na dobry moment, aby nie było imprez itp rzeczy.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post wto, 11 wrz 2007 - 12:31
Post #3

Ja chcę się odchudzać! I planuję to już od dawien dawna. Co prawda po ciąży spadło mi te prawie 7 kg, ale dla mnie to za mało. Właśnie sie szykuję na dietę kopenhaską. Zaczynam trenować lżejsze jedzonko 08.gif Zdecydowanie szukam kompana do odchudzania bo samej tak jakoś mało mogę się zmobilizować. Tylko teraz czekam na dobry moment, aby nie było imprez itp rzeczy.

--------------------


justapl
wto, 11 wrz 2007 - 13:17
no to i mi by sie przydało , nie dużo tak ze 4 kg
co do diety Kopenhaskiej , mama stosowała schudła 6 kg i nie ma efektu jojo , siostra tez schudła

ja raczej na diete sie nie skusze , raczej ogranicze słodycze i inne bomby kaloryczne , dotego jakieś ćwiczenia

to od kiedy zaczynamy???
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 11 wrz 2007 - 13:17
Post #4

no to i mi by sie przydało , nie dużo tak ze 4 kg
co do diety Kopenhaskiej , mama stosowała schudła 6 kg i nie ma efektu jojo , siostra tez schudła

ja raczej na diete sie nie skusze , raczej ogranicze słodycze i inne bomby kaloryczne , dotego jakieś ćwiczenia

to od kiedy zaczynamy???

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
qenedi
wto, 11 wrz 2007 - 21:52
hejka

ja tez sie dopisuje:)
Co zaczne jakas diete to gora 3 tyg wytrzymam.

Najlepiej mi sie chudło gdy ograniczylam slodycze i przestalam jest prawie praktycznie chleb, ziemniaki , makaron.
Do tego jakies cw.

To co od kiedy zaczynamy???
W grupie rażniej 06.gif
I w razie czego wstyd przed kims( a to mobilizuje mnie najlepiej) 08.gif
qenedi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 14:03
SkÄ…d: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 8,943




post wto, 11 wrz 2007 - 21:52
Post #5

hejka

ja tez sie dopisuje:)
Co zaczne jakas diete to gora 3 tyg wytrzymam.

Najlepiej mi sie chudło gdy ograniczylam slodycze i przestalam jest prawie praktycznie chleb, ziemniaki , makaron.
Do tego jakies cw.

To co od kiedy zaczynamy???
W grupie rażniej 06.gif
I w razie czego wstyd przed kims( a to mobilizuje mnie najlepiej) 08.gif

--------------------
NASZ NAJWIEKSZY SKARB--- DANIELEK :)

justapl
wto, 11 wrz 2007 - 22:05
od poniedziałku może co 03.gif
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 11 wrz 2007 - 22:05
Post #6

od poniedziałku może co 03.gif

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
qenedi
śro, 12 wrz 2007 - 10:08
a ja proponuje powolutku od jutra----icon_smile.gif

Ja juz od dzis ograniczam chleb ziemniaki i makaron
ćwiczenia brzuszka i w [piatek na basenik icon_smile.gif
no wiec dziewczyny do dzieła 06.gif
qenedi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 14:03
SkÄ…d: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 8,943




post śro, 12 wrz 2007 - 10:08
Post #7

a ja proponuje powolutku od jutra----icon_smile.gif

Ja juz od dzis ograniczam chleb ziemniaki i makaron
ćwiczenia brzuszka i w [piatek na basenik icon_smile.gif
no wiec dziewczyny do dzieła 06.gif

--------------------
NASZ NAJWIEKSZY SKARB--- DANIELEK :)

justapl
śro, 12 wrz 2007 - 10:38
ja dzisiaj od rana zaczełam
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post śro, 12 wrz 2007 - 10:38
Post #8

ja dzisiaj od rana zaczełam

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Anecznik
śro, 12 wrz 2007 - 13:27
Ja też bym chciała od zaraz, ale u mnie nie bardzo pasuje bo za dużo w tym miesiącu okazji na rodzinne spotkania, a wiecie jak to jest 08.gif Mamy jechać z mężem do kina 25 września i na jakąś kolację, jak się zacznę teraz odchudzać to z kolacji nici. Choć może wyjazd przełożyły na późniejszy termin.........? Kurde nie wiem co rozbić icon_rolleyes.gif Ale chyba zdecuduję się od jutra na kopenhaską. A co tam, spróbujemy.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 13:27
Post #9

Ja też bym chciała od zaraz, ale u mnie nie bardzo pasuje bo za dużo w tym miesiącu okazji na rodzinne spotkania, a wiecie jak to jest 08.gif Mamy jechać z mężem do kina 25 września i na jakąś kolację, jak się zacznę teraz odchudzać to z kolacji nici. Choć może wyjazd przełożyły na późniejszy termin.........? Kurde nie wiem co rozbić icon_rolleyes.gif Ale chyba zdecuduję się od jutra na kopenhaską. A co tam, spróbujemy.

--------------------


Anecznik
śro, 12 wrz 2007 - 13:33
Ja jednak muszę poddać się konkretnej diecie gdyż u mnie nie działa nie podjadanie np słodyczy czy bomb kalorycznych, z czasem i tak sie na to skuszę. Stosowałam jakiś czas temu dietę niskowęglowodanową opracowaną przez znajomą dietetyczkę mojej ciotki. Ciocia w 3,5 miesiąca schudła na niej 18 kg. Ja stosowałam ją tydzień i zeszłam 1,5 kg bez efektu jojo. Jak któraś byłaby zainteresowana to mogę przesłać na meila albo na forum jako pościk.

Justapl zaczęła od dziś to my Qenedi zaczynamy od jutra 08.gif A tak właściwie to nic nie wspominałaś o odchudzaniu na Słoneczkach icon_wink.gif To zawsze ja byłam ta walcząca z kilogramami jak z wiatrakami.....hahaha 03.gif

Jaki obrałyście sobie cel kilogramowy? Bo ja przynajmniej te 4-5 kg.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 13:33
Post #10

Ja jednak muszę poddać się konkretnej diecie gdyż u mnie nie działa nie podjadanie np słodyczy czy bomb kalorycznych, z czasem i tak sie na to skuszę. Stosowałam jakiś czas temu dietę niskowęglowodanową opracowaną przez znajomą dietetyczkę mojej ciotki. Ciocia w 3,5 miesiąca schudła na niej 18 kg. Ja stosowałam ją tydzień i zeszłam 1,5 kg bez efektu jojo. Jak któraś byłaby zainteresowana to mogę przesłać na meila albo na forum jako pościk.

Justapl zaczęła od dziś to my Qenedi zaczynamy od jutra 08.gif A tak właściwie to nic nie wspominałaś o odchudzaniu na Słoneczkach icon_wink.gif To zawsze ja byłam ta walcząca z kilogramami jak z wiatrakami.....hahaha 03.gif

Jaki obrałyście sobie cel kilogramowy? Bo ja przynajmniej te 4-5 kg.

--------------------


justapl
śro, 12 wrz 2007 - 14:10
ja tak samo 4 5 kilo
damy rade , chyba 08.gif
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post śro, 12 wrz 2007 - 14:10
Post #11

ja tak samo 4 5 kilo
damy rade , chyba 08.gif

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Anecznik
śro, 12 wrz 2007 - 15:13
Zamknęli nasz wątek?
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 15:13
Post #12

Zamknęli nasz wątek?

--------------------


Anecznik
śro, 12 wrz 2007 - 15:14
Nie, chyba tylko mi się tak wydawało.

Muszę spojrzeć na plan żywieniowy na jutrzejszy dzień 08.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 15:14
Post #13

Nie, chyba tylko mi się tak wydawało.

Muszę spojrzeć na plan żywieniowy na jutrzejszy dzień 08.gif

--------------------


Tekla
śro, 12 wrz 2007 - 15:31
Hej, ja te muszę zchudnąć, ale mogę zcząć dopiero po 23 września, bo idziemy na wesele.
CYTAT
Stosowałam jakiś czas temu dietę niskowęglowodanową opracowaną przez znajomą dietetyczkę mojej ciotki. Ciocia w 3,5 miesiąca schudła na niej 18 kg. Ja stosowałam ją tydzień i zeszłam 1,5 kg bez efektu jojo. Jak któraś byłaby zainteresowana to mogę przesłać na meila albo na forum jako pościk.

Anecznik ja jestem zainteresowana. blagam.gif Może ta dieta na mnie podziała, jak do tej pory nic nieskutkuje. Będę baaardzo wdzięczna.
Tekla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 681
Dołączył: nie, 09 lip 06 - 20:13
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,558

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 15:31
Post #14

Hej, ja te muszę zchudnąć, ale mogę zcząć dopiero po 23 września, bo idziemy na wesele.
CYTAT
Stosowałam jakiś czas temu dietę niskowęglowodanową opracowaną przez znajomą dietetyczkę mojej ciotki. Ciocia w 3,5 miesiąca schudła na niej 18 kg. Ja stosowałam ją tydzień i zeszłam 1,5 kg bez efektu jojo. Jak któraś byłaby zainteresowana to mogę przesłać na meila albo na forum jako pościk.

Anecznik ja jestem zainteresowana. blagam.gif Może ta dieta na mnie podziała, jak do tej pory nic nieskutkuje. Będę baaardzo wdzięczna.

--------------------
Karolek

Anna i Marcin

Pajacyk
kasiarybka

Go??







post śro, 12 wrz 2007 - 19:37
Post #15

Dziewczyny pamiętajcie o ćwiczeniach.
W sumie to właśnie ruch jest najwazniejszy w walce z nadwagą.
Wy macie niewiele do zrzucenia, więc jesli włożycie troszkę wysiłku szybko osiągniecie cel.
Odchudzałam sie tysiące razy i nic, dopiero kiedy dietę połączyłam z ćwiczeniami ( czyt. codzienna wyrypka, do siódmych potów icon_wink.gif ) cel osiągnęłam.....od 6 stycznia, do dzisiaj - 22 kg.

Życzę wytrwałości i trzymam kciuki najmocniej jak potrafię, bo wiem ile pracy to kosztuje.
mamboo
śro, 12 wrz 2007 - 20:12
Anecznik zamieść proszę dietę na forum.
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 20:12
Post #16

Anecznik zamieść proszę dietę na forum.

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
cos_cos
śro, 12 wrz 2007 - 21:29
Anecznik właśnie wrzuć dietkę na forum.

Ja zobaczyłam wczoraj moją koleżankę... i zdębiałam. Przez dwa miesiące wakacji jadła lżej niż zwykle, nie jadła słodyczy i kręciła hula hopem codziennie... niewazne ile schudła ( a schudła dużo), ale jaki ma brzuch... ah... chyba sobie sprawię hula hop.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post śro, 12 wrz 2007 - 21:29
Post #17

Anecznik właśnie wrzuć dietkę na forum.

Ja zobaczyłam wczoraj moją koleżankę... i zdębiałam. Przez dwa miesiące wakacji jadła lżej niż zwykle, nie jadła słodyczy i kręciła hula hopem codziennie... niewazne ile schudła ( a schudła dużo), ale jaki ma brzuch... ah... chyba sobie sprawię hula hop.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
qenedi
czw, 13 wrz 2007 - 08:17
Anecznikkolezanko bo tu moze sie jakos w grupie zmobilizuje:)
wczoraj umowilam sie z kolezankami na aerobik( jedna tez po ciazy i chce troche brzuchala jak ja podćwiczyć)
bedziemy chodzic w srody i soboty 29.gif
I zobaczymy.

Oki to Ania od dzis juz konkretnie 03.gif
A co do Hula-hop[ to tez slyszalam ze rewelacja ale ze najlepiej kupic tew sklepie sportowym( bo jest troche cięzsze) a nie te "ala" dla dzieci.
Moze i ja sie dzis zaopatrze w takowe.

Słuchajcie znalazlam kiedys link na forum do rewelacyjnych ćw. brzucha. Niestety za malo samozaparcia i siły i wymiekalam 13 dnia. Ale wkleje wam moze sie przyda( a naprawde po tych kilku dniach czyć
miesnie brzuszka-opj czuć)
areobiczna 6 Weidera

lubcw calanetics
i
trening brzuszka i talii
Pozdrawiam


Ten post edytował qenedi czw, 13 wrz 2007 - 08:31
qenedi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 917
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 14:03
SkÄ…d: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 8,943




post czw, 13 wrz 2007 - 08:17
Post #18

Anecznikkolezanko bo tu moze sie jakos w grupie zmobilizuje:)
wczoraj umowilam sie z kolezankami na aerobik( jedna tez po ciazy i chce troche brzuchala jak ja podćwiczyć)
bedziemy chodzic w srody i soboty 29.gif
I zobaczymy.

Oki to Ania od dzis juz konkretnie 03.gif
A co do Hula-hop[ to tez slyszalam ze rewelacja ale ze najlepiej kupic tew sklepie sportowym( bo jest troche cięzsze) a nie te "ala" dla dzieci.
Moze i ja sie dzis zaopatrze w takowe.

Słuchajcie znalazlam kiedys link na forum do rewelacyjnych ćw. brzucha. Niestety za malo samozaparcia i siły i wymiekalam 13 dnia. Ale wkleje wam moze sie przyda( a naprawde po tych kilku dniach czyć
miesnie brzuszka-opj czuć)
areobiczna 6 Weidera

lubcw calanetics
i
trening brzuszka i talii
Pozdrawiam


--------------------
NASZ NAJWIEKSZY SKARB--- DANIELEK :)

joaba
czw, 13 wrz 2007 - 12:49

Aż mnie rumień oblał,tez bym chciała schudnąć 32.gif

razem raźniej,a może jest jakas młoda mama ze Szczecina z prawobrzeża co byłaby chetna na jakiś areobik by razem chodzić icon_redface.gif
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post czw, 13 wrz 2007 - 12:49
Post #19


Aż mnie rumień oblał,tez bym chciała schudnąć 32.gif

razem raźniej,a może jest jakas młoda mama ze Szczecina z prawobrzeża co byłaby chetna na jakiś areobik by razem chodzić icon_redface.gif

--------------------




Anecznik
czw, 13 wrz 2007 - 13:44
Joabka Ty też tutaj? Świetnie! To ekipę do zrzucania kilogramów już mamy, teraz tylko motywacja dziewczyny, motywacja 08.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post czw, 13 wrz 2007 - 13:44
Post #20

Joabka Ty też tutaj? Świetnie! To ekipę do zrzucania kilogramów już mamy, teraz tylko motywacja dziewczyny, motywacja 08.gif

--------------------


> Postanowienie- zrzucam kilogramy, kto siÄ™ przyÅ‚Ä…czy?, w walce z kilogramami
Start new topic
Reply to this topic
442 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 09:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama