Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Spotkania wigilijne w pracy- czy u Was też są ?

> 
M.Madziarek
śro, 17 gru 2003 - 10:05
U nas było wczoraj takie spotkanie. Było naprawdę miło. Co roku tak jest.
Był nawet Mikołaj (jedna z koleżanek z pracy sie przebrała za Mikołaja,a szefowie jej nie poznali). Tym razem i my - pracownicy mieliśmy dla Szefów prezenty. Składaliśmy sie wszyscy, a im było bardzo miło. I naprawde nie wiedzieli kim był Mikołaj !
Po za tym było ciasto, kawa, herbatka, opłatek , życzenia, uściski, całusy, wzruszenia...
Otrzymałam tyle ciepłych słow...
icon_smile.gif

Naprawdę było bardzo, bardzo miło.
A jak jest u Was w pracy ?
Pozdrawiam
Madzia
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post śro, 17 gru 2003 - 10:05
Post #1

U nas było wczoraj takie spotkanie. Było naprawdę miło. Co roku tak jest.
Był nawet Mikołaj (jedna z koleżanek z pracy sie przebrała za Mikołaja,a szefowie jej nie poznali). Tym razem i my - pracownicy mieliśmy dla Szefów prezenty. Składaliśmy sie wszyscy, a im było bardzo miło. I naprawde nie wiedzieli kim był Mikołaj !
Po za tym było ciasto, kawa, herbatka, opłatek , życzenia, uściski, całusy, wzruszenia...
Otrzymałam tyle ciepłych słow...
icon_smile.gif

Naprawdę było bardzo, bardzo miło.
A jak jest u Was w pracy ?
Pozdrawiam
Madzia

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Beata Białystok
śro, 17 gru 2003 - 10:08
U nas w pracy spotkanie wigilijne jest w Wigilię z samego rana. Dzielimy się opłatkiem, jest Mikołaj, losowane są prezenty. To jest bardzo miłe icon_smile.gif
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 10:08
Post #2

U nas w pracy spotkanie wigilijne jest w Wigilię z samego rana. Dzielimy się opłatkiem, jest Mikołaj, losowane są prezenty. To jest bardzo miłe icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
irminka2
śro, 17 gru 2003 - 10:09
U nas w lepszych finansowo czasach były bardzo wystawne Wigilie.
Dwa lata temu już skromniej we własnym zakresie.W zeszłym roku nie było wcale, a w tym roku? Pewnie też nie będzie, bo jak szef spojrzy nam w oczy, skoro przed świętami nie dostaniemy pewnie wypłaty icon_sad.gif
Pozdrawiam
Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 10:09
Post #3

U nas w lepszych finansowo czasach były bardzo wystawne Wigilie.
Dwa lata temu już skromniej we własnym zakresie.W zeszłym roku nie było wcale, a w tym roku? Pewnie też nie będzie, bo jak szef spojrzy nam w oczy, skoro przed świętami nie dostaniemy pewnie wypłaty icon_sad.gif
Pozdrawiam
Irmina
addera
śro, 17 gru 2003 - 10:13
U mnie wpracy nie ma spotkań wigilijnych, noworocznych tez nie.
Jakoś specjalnie mi ich nie brakuje.
Składamy sobie tylko życzenia, ale czasami mam wrażenie, że nie do końca jest to szczere icon_confused.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 17 gru 2003 - 10:13
Post #4

U mnie wpracy nie ma spotkań wigilijnych, noworocznych tez nie.
Jakoś specjalnie mi ich nie brakuje.
Składamy sobie tylko życzenia, ale czasami mam wrażenie, że nie do końca jest to szczere icon_confused.gif

--------------------



lyszka
śro, 17 gru 2003 - 10:19
A ja się bawiłam w poniedziałek w Victorii icon_lol.gif i było super. U nas w tym roku chyba "lepsze" czasy, bo w zeszłym roku było przyjęcie w firmie (i nawet sami przygotowywalismy potrawy......)
Pozdrawiam
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 17 gru 2003 - 10:19
Post #5

A ja się bawiłam w poniedziałek w Victorii icon_lol.gif i było super. U nas w tym roku chyba "lepsze" czasy, bo w zeszłym roku było przyjęcie w firmie (i nawet sami przygotowywalismy potrawy......)
Pozdrawiam

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
i.
śro, 17 gru 2003 - 10:21
U nas też nie ma takich spotkań - parę lat temu były organizowane, ale wychodziło to strasznie drętwo.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 17 gru 2003 - 10:21
Post #6

U nas też nie ma takich spotkań - parę lat temu były organizowane, ale wychodziło to strasznie drętwo.
moko.
śro, 17 gru 2003 - 10:23
Hej hurrra a my wigilię mamy wolną, urlopy, a spotkanie jest zawsze 23, spotyakamy się wszyscy, stoimy w kółku, dzielimy sie opłatkiem. Jest miło a potam szef zwalnia i tak kończe prace o 13 a nie o 15. icon_smile.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 17 gru 2003 - 10:23
Post #7

Hej hurrra a my wigilię mamy wolną, urlopy, a spotkanie jest zawsze 23, spotyakamy się wszyscy, stoimy w kółku, dzielimy sie opłatkiem. Jest miło a potam szef zwalnia i tak kończe prace o 13 a nie o 15. icon_smile.gif
kama_
śro, 17 gru 2003 - 10:28
Ze 3 lata temu robiliśmy sobie w pracy tzw."koszyczkową" wigilie i było miło icon_smile.gif ,a od jakiegoś czasu szef w dzień wigilii otwiera paczuszkę delicji,częstuje wszystkich i w prezencie zwalnia o 15,00(godzine wcześniej) do domu icon_confused.gif Ogólnie bez sensu................


p.s.
nie wspomne ,że kiedys dostawalismy premię świąteczną i bony,a teraz NIC.

Pozdrówka
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post śro, 17 gru 2003 - 10:28
Post #8

Ze 3 lata temu robiliśmy sobie w pracy tzw."koszyczkową" wigilie i było miło icon_smile.gif ,a od jakiegoś czasu szef w dzień wigilii otwiera paczuszkę delicji,częstuje wszystkich i w prezencie zwalnia o 15,00(godzine wcześniej) do domu icon_confused.gif Ogólnie bez sensu................


p.s.
nie wspomne ,że kiedys dostawalismy premię świąteczną i bony,a teraz NIC.

Pozdrówka

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
aluc

Go??







post śro, 17 gru 2003 - 10:52
Post #9

zdecydowanie wolę recesję i tegoroczne niezobowiązujące Xmas Party w pobliskiej knajpce dla tzw młodzieży icon_wink.gif niż ten nieszczęsny sztywniacki Bristol w czasach prosperity

z jeszcze lepszych wiadomości - nareszcie nie było losowania i kupowania prezentów icon_biggrin.gif
jagoda1976
śro, 17 gru 2003 - 10:58
U nas w pracy nie ma takich imprez. Tylko życzenia i tyle.
ale na uczelni na której robię doktorat to taki imprezki są jak najbardziej. Jest ciasto, sałatki, kawka, herbatka. Bez prezentów i Mikołaja, ale tez jest super.

Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 10:58
Post #10

U nas w pracy nie ma takich imprez. Tylko życzenia i tyle.
ale na uczelni na której robię doktorat to taki imprezki są jak najbardziej. Jest ciasto, sałatki, kawka, herbatka. Bez prezentów i Mikołaja, ale tez jest super.

Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszą stronę
M.Madziarek
śro, 17 gru 2003 - 11:18
My dostaliśmy bony icon_smile.gif Co roku są. W ogóle zawsze mi sie nasza "firmowa" wigilia bardzo podoba. W tym roku miała być 19-stego, ale zrobili jednak wczoraj.
A w Wigilię Bożego Narodzenia my będziemy miały wolne icon_smile.gif
Pa
Madzia
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post śro, 17 gru 2003 - 11:18
Post #11

My dostaliśmy bony icon_smile.gif Co roku są. W ogóle zawsze mi sie nasza "firmowa" wigilia bardzo podoba. W tym roku miała być 19-stego, ale zrobili jednak wczoraj.
A w Wigilię Bożego Narodzenia my będziemy miały wolne icon_smile.gif
Pa
Madzia

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Beata Białystok
śro, 17 gru 2003 - 12:29
My dostaliśmy bony i super premię świąteczną icon_smile.gif
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 12:29
Post #12

My dostaliśmy bony i super premię świąteczną icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
lyszka
śro, 17 gru 2003 - 13:58
U mnie też Wigilia wolna icon_biggrin.gif , na prezent wylosowałam żelazko icon_confused.gif , żarcie było przepyszne (alkohole też icon_cool.gif , ogólnie w firmie młodzi ludzie pracują więc bardzo dobrze się bawiłam i jak dla mnie to co rok może być Victoria icon_lol.gif ( bo u nas nieważne gdzie ale z kim), no i całe szczęście chyba nie ma bonów...
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 17 gru 2003 - 13:58
Post #13

U mnie też Wigilia wolna icon_biggrin.gif , na prezent wylosowałam żelazko icon_confused.gif , żarcie było przepyszne (alkohole też icon_cool.gif , ogólnie w firmie młodzi ludzie pracują więc bardzo dobrze się bawiłam i jak dla mnie to co rok może być Victoria icon_lol.gif ( bo u nas nieważne gdzie ale z kim), no i całe szczęście chyba nie ma bonów...

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Berek

Go??







post śro, 17 gru 2003 - 17:57
Post #14

U nas w labie Wigilie są tak miłe, że od jakiegoś czasu wprasza się do nas cały zakład icon_smile.gif. Ruszyć się nie można, ale jest super. Zresztą my każdą okazję wykorzystujemy, żeby sobie wspólnie poświętować, ale po prostu jesteśmy ze sobą bardzo zaprzyjaźnieni. Prezentów nie ma, bo nikomu się nie przelewa, chyba że ktoś koniecznie chce coś komuś... na ogół szefowa doś dostaje, bo ją kochamy. W tym roku koleżanka, która dopiero co się do nas przeniosła, zrobiła wszystkim malutkie prezenciki na Mikołajki - byliśmy bardzo wzruszeni icon_biggrin.gif . No, po prostu jest super.
mamami
śro, 17 gru 2003 - 18:03
A my co roku robimy sobie wigilie klasową. A co najdziwniejsze zawsze organizuję ją ja mimo że to klasa mojego męża. Są tacy którzy nie pamiętają że nie chodziłam z nimi do klasy icon_biggrin.gif . Jesteśmy już 9 lat po maturze ale jakoś zawsze uda się skrzyknąć chociaż część osób.
Zawsze jest baaardzo miło.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 17 gru 2003 - 18:03
Post #15

A my co roku robimy sobie wigilie klasową. A co najdziwniejsze zawsze organizuję ją ja mimo że to klasa mojego męża. Są tacy którzy nie pamiętają że nie chodziłam z nimi do klasy icon_biggrin.gif . Jesteśmy już 9 lat po maturze ale jakoś zawsze uda się skrzyknąć chociaż część osób.
Zawsze jest baaardzo miło.
To ja Graz

Go??







post śro, 17 gru 2003 - 19:19
Post #16

Zazwyczaj u nas w domu co roku przed świętami spotyka sie nasza szeroko pojeta "paczka" z liceum (nie klasa). Trzon jest ten sam, a jeszcze ciągle ktos przybywa.... Jst bardzo miło, sa malutkie prezeciki, jakies żarełko, zyczenia. No i z roku na rok przybywa dzieci icon_biggrin.gif Fajowo jest, ciepło, głośno, tłoczno, wesoło.... i swojsko. Czekam na sobotę ....
Graz
grzałka
śro, 17 gru 2003 - 19:25
U nas są wigilie, a jakże- zwykle jakieś 2-3 dni przed świetami. W tym roku 22.12- nie będzie mnie i straaaaasznie sie z tego cieszę. W zeszłym roku też mi się udało wywinąć. Wyglada to tak, że każdy przygotowuje jakąś potrawę i około 12.oo (w godzinach pracy of course) sie zbieramy, są tez zapraszani byli pracownicy, emeryci itp. Wszyscy się przełamują opłatkiem i jemy. Ja tego nie znoszę, bo po pierwsze nie lubie tego typu imprez, po drugie w powietrzu wisi fałsz i obłuda, a po trzecie i najważniejsze- ja się nienawidzę całować (przy składaniu życzeń) z tej prostej przyczyny, że mam koszmarna alergię i kilka takich cmoków kończy sie u mnie tragicznie, a wyjasnianie każdemu, że nie, bo...też mnie nie bawi. I dlatego sie cieszę, że na wigilii nie będę. Koniec wypowiedzi.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 17 gru 2003 - 19:25
Post #17

U nas są wigilie, a jakże- zwykle jakieś 2-3 dni przed świetami. W tym roku 22.12- nie będzie mnie i straaaaasznie sie z tego cieszę. W zeszłym roku też mi się udało wywinąć. Wyglada to tak, że każdy przygotowuje jakąś potrawę i około 12.oo (w godzinach pracy of course) sie zbieramy, są tez zapraszani byli pracownicy, emeryci itp. Wszyscy się przełamują opłatkiem i jemy. Ja tego nie znoszę, bo po pierwsze nie lubie tego typu imprez, po drugie w powietrzu wisi fałsz i obłuda, a po trzecie i najważniejsze- ja się nienawidzę całować (przy składaniu życzeń) z tej prostej przyczyny, że mam koszmarna alergię i kilka takich cmoków kończy sie u mnie tragicznie, a wyjasnianie każdemu, że nie, bo...też mnie nie bawi. I dlatego sie cieszę, że na wigilii nie będę. Koniec wypowiedzi.
Magenta
śro, 17 gru 2003 - 19:43
Ja pracuję w szkole i w ostatni dzień przed przerwą lekcje są skrócone i ok. 15 rozpoczyna się Wigilia dla grona pedagogicznego.
Obowiązkowo dyrektor pisze tekst kabaretowy /coś w stylu Szopki Noworocznej wink.gif / i na początku grupa administracji odgrywa swoje role. Zabawa jest przednia, bo teksty traktują o życiu naszej szkoły icon_lol.gif . Potem losowanie prezentów, szampan, poczęstunek. Po oficjalnej części spotykamy się już w mniejszym gronie i balujemy na całego. W tym roku już z czystym sumieniem - w końcu Adwent ogłoszono czasem radosnego oczekiwania icon_exclaim.gif

Magenta

P.S. Już nie mogę się doczekać szkolnej Wigilii. Jest wspaniale!!!
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 19:43
Post #18

Ja pracuję w szkole i w ostatni dzień przed przerwą lekcje są skrócone i ok. 15 rozpoczyna się Wigilia dla grona pedagogicznego.
Obowiązkowo dyrektor pisze tekst kabaretowy /coś w stylu Szopki Noworocznej wink.gif / i na początku grupa administracji odgrywa swoje role. Zabawa jest przednia, bo teksty traktują o życiu naszej szkoły icon_lol.gif . Potem losowanie prezentów, szampan, poczęstunek. Po oficjalnej części spotykamy się już w mniejszym gronie i balujemy na całego. W tym roku już z czystym sumieniem - w końcu Adwent ogłoszono czasem radosnego oczekiwania icon_exclaim.gif

Magenta

P.S. Już nie mogę się doczekać szkolnej Wigilii. Jest wspaniale!!!

--------------------

addera
czw, 18 gru 2003 - 09:17
CYTAT(grzalka)
Ja tego nie znoszę, bo po pierwsze nie lubie tego typu imprez, po drugie w powietrzu wisi fałsz i obłuda, a po trzecie i najważniejsze- ja się nienawidzę całować (przy składaniu życzeń)Koniec wypowiedzi.


Grzałko droga, mam takie same odczucia, niestety. Mam wrażenie, że wszystko jest udawane, nieszczere i "na siłę". Dziękuję moim szefom za to, że zrezygnowali z wigilijnego spotkania w pracy icon_smile.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 18 gru 2003 - 09:17
Post #19

CYTAT(grzalka)
Ja tego nie znoszę, bo po pierwsze nie lubie tego typu imprez, po drugie w powietrzu wisi fałsz i obłuda, a po trzecie i najważniejsze- ja się nienawidzę całować (przy składaniu życzeń)Koniec wypowiedzi.


Grzałko droga, mam takie same odczucia, niestety. Mam wrażenie, że wszystko jest udawane, nieszczere i "na siłę". Dziękuję moim szefom za to, że zrezygnowali z wigilijnego spotkania w pracy icon_smile.gif

--------------------



aluc

Go??







post czw, 18 gru 2003 - 10:25
Post #20

grzalka, addera, samowolnie dopisuję was do Grupy Zdecydowanego Oporu Wobec Pracowych Wigilii icon_lol.gif
> Spotkania wigilijne w pracy- czy u Was też są ?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama