Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Stanik .... nie mogę dobrać ;(

, a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
> , a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
m4rusia
piÄ…, 20 maj 2011 - 20:21
Zacznę od tego, że wiem, iż na naszym forum pełno jest wątków o biustonoszach. Przejrzałam te wyrzucone przez szanowną wyszukiwarkę ale są stare i pewnie nikt tam nie zajrzy icon_wink.gif

Po urodzeniu Lenki bardzo mi sie powiększyło to i owo (szkoda, że poszło we wszystkie częsci ciała). I jak przed zaLeniwieniem nosiłam skromne B tak teraz w C nie wchodzę. Znaczy kupuję to C bo jak tak popatrzę na swoje piersi w lustrze to wyglądają mi na C icon_lol.gif I tak uparcie upycham się w chyba jednak za mały biustonosz. Że jest za mały, ostatecznie dał mi do zrozumienia mąż jak wsadzał mi ostatnio na miejsce cycola który wyszedł luzem 37.gif I pomyślałam sobie, że się zmierzę i okresle na początek kalkulatorem jakimś. Wzięłam TEN ... i przeżyłam lekki szok. Wyszło mi, że powinnam mieć 90F. Nooo bez przesady. Na pewno nie mam takich piersi!!!! Sory ale takim faktycznym okazem F to można zrobić krzywdę a ja tak zbudowana serio nie jestem. Macie jakiś sprawdzony kalkulatorek do tego celu (albo sposób .... ale wolałabym automat do liczenia icon_smile.gif ) ??
Oto co wpisywałam i co mi wyszło:
88 - obwód pod biustem mierzony ciasno
90 - obwód pod biustem mierzony luźno
116 - obwód w biuście mierzony w pozycji pochylonej bez stanika

Twój rozmiar - 90F

29.gif 32.gif 37.gif

Ja u siebie na tym końcu świata nie dostanę takiego stanika ;( Polećcie jakiś sklep w sieci co by ceną mnie nie zabijał, co??
Ech... doła mam ;(
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 20 maj 2011 - 20:21
Post #1

Zacznę od tego, że wiem, iż na naszym forum pełno jest wątków o biustonoszach. Przejrzałam te wyrzucone przez szanowną wyszukiwarkę ale są stare i pewnie nikt tam nie zajrzy icon_wink.gif

Po urodzeniu Lenki bardzo mi sie powiększyło to i owo (szkoda, że poszło we wszystkie częsci ciała). I jak przed zaLeniwieniem nosiłam skromne B tak teraz w C nie wchodzę. Znaczy kupuję to C bo jak tak popatrzę na swoje piersi w lustrze to wyglądają mi na C icon_lol.gif I tak uparcie upycham się w chyba jednak za mały biustonosz. Że jest za mały, ostatecznie dał mi do zrozumienia mąż jak wsadzał mi ostatnio na miejsce cycola który wyszedł luzem 37.gif I pomyślałam sobie, że się zmierzę i okresle na początek kalkulatorem jakimś. Wzięłam TEN ... i przeżyłam lekki szok. Wyszło mi, że powinnam mieć 90F. Nooo bez przesady. Na pewno nie mam takich piersi!!!! Sory ale takim faktycznym okazem F to można zrobić krzywdę a ja tak zbudowana serio nie jestem. Macie jakiś sprawdzony kalkulatorek do tego celu (albo sposób .... ale wolałabym automat do liczenia icon_smile.gif ) ??
Oto co wpisywałam i co mi wyszło:
88 - obwód pod biustem mierzony ciasno
90 - obwód pod biustem mierzony luźno
116 - obwód w biuście mierzony w pozycji pochylonej bez stanika

Twój rozmiar - 90F

29.gif 32.gif 37.gif

Ja u siebie na tym końcu świata nie dostanę takiego stanika ;( Polećcie jakiś sklep w sieci co by ceną mnie nie zabijał, co??
Ech... doła mam ;(

--------------------
Monika ww
piÄ…, 20 maj 2011 - 21:03
Jak masz pod biustem 88cm, to powinaś mieć rozmiar 80, no maksymalnie 85, na pewno nie 90!

Przeliczyłam Twoje wymiary i wychodzi mi 80H, lub 85G
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 20 maj 2011 - 21:03
Post #2

Jak masz pod biustem 88cm, to powinaś mieć rozmiar 80, no maksymalnie 85, na pewno nie 90!

Przeliczyłam Twoje wymiary i wychodzi mi 80H, lub 85G
szantrapa
piÄ…, 20 maj 2011 - 21:12
Mi wyszło tak samo jak Monice. Marta, wrzuciłaś wymiary w kalulator effuniaków, one są bardzo ścisłe i wypadają inaczej, wrzuć raczej tu na przykład

Edit.: Aaaa i effuniaki inaczej się mierzy, znaczy siebie do nich. Marta, zmierz ciasno pod biustem i luźno w biuście ale nie w zwisie, tylko normalnie, stojąc prosto, w miękkim staniku. I daj znać icon_biggrin.gif

Ten post edytował szantrapa pią, 20 maj 2011 - 21:27
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post piÄ…, 20 maj 2011 - 21:12
Post #3

Mi wyszło tak samo jak Monice. Marta, wrzuciłaś wymiary w kalulator effuniaków, one są bardzo ścisłe i wypadają inaczej, wrzuć raczej tu na przykład

Edit.: Aaaa i effuniaki inaczej się mierzy, znaczy siebie do nich. Marta, zmierz ciasno pod biustem i luźno w biuście ale nie w zwisie, tylko normalnie, stojąc prosto, w miękkim staniku. I daj znać icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
m4rusia
piÄ…, 20 maj 2011 - 21:30
CYTAT(Monika ww @ Fri, 20 May 2011 - 21:03) *
Jak masz pod biustem 88cm, to powinaś mieć rozmiar 80, no maksymalnie 85, na pewno nie 90!

Przeliczyłam Twoje wymiary i wychodzi mi 80H, lub 85G


O masakra 37.gif Toż to więcej niż F !!

Ale faktycznie, co kalkulator to inny rozmiar ;(
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 20 maj 2011 - 21:30
Post #4

CYTAT(Monika ww @ Fri, 20 May 2011 - 21:03) *
Jak masz pod biustem 88cm, to powinaś mieć rozmiar 80, no maksymalnie 85, na pewno nie 90!

Przeliczyłam Twoje wymiary i wychodzi mi 80H, lub 85G


O masakra 37.gif Toż to więcej niż F !!

Ale faktycznie, co kalkulator to inny rozmiar ;(


--------------------
Monika ww
piÄ…, 20 maj 2011 - 21:32
Ja mam w biuście 95 i noszę miskę F, także nie bądź przerażona tym H icon_biggrin.gif

pod biustem mam 73 i 70 są dla mnie za luźne, muszę mieć 65.

Ten post edytował Monika ww pią, 20 maj 2011 - 21:33
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 20 maj 2011 - 21:32
Post #5

Ja mam w biuście 95 i noszę miskę F, także nie bądź przerażona tym H icon_biggrin.gif

pod biustem mam 73 i 70 są dla mnie za luźne, muszę mieć 65.
MamaJulki
piÄ…, 20 maj 2011 - 21:39
szkoda, że jednak nie ma u Ciebie w pobliżu jakiegoś fajnego sklepiku z kimś kto potrafi doradzić
no ale dziewczyny dobrze piszÄ…
żadnej pozycji pochylonej 37.gif
ja zawsze się mierzę w miękkim staniku no i obwód pod biustem trzeba zaniżyć
w ostateczności jeżeli kupisz za ciasny obwód zawsze można dokupić specjalną przedłużkę
ja mam w domu 75 H na zbyciu, kupiłam przez net ale za luźny :/ no ale na Ciebie może być za ciasny icon_sad.gif
no i ja tak jak Monika pod biustem mam koło 77 ale z 75 mi cycole wypadają więc noszę 70
a w biuście 101 i miseczka GG (ale to jest zależne od firmy)

edit
a jak już dobierzesz odpowiedni rozmiar to będziesz chodzić wyprostowana icon_lol.gif

Ten post edytował MamaJulki pią, 20 maj 2011 - 21:40
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post piÄ…, 20 maj 2011 - 21:39
Post #6

szkoda, że jednak nie ma u Ciebie w pobliżu jakiegoś fajnego sklepiku z kimś kto potrafi doradzić
no ale dziewczyny dobrze piszÄ…
żadnej pozycji pochylonej 37.gif
ja zawsze się mierzę w miękkim staniku no i obwód pod biustem trzeba zaniżyć
w ostateczności jeżeli kupisz za ciasny obwód zawsze można dokupić specjalną przedłużkę
ja mam w domu 75 H na zbyciu, kupiłam przez net ale za luźny :/ no ale na Ciebie może być za ciasny icon_sad.gif
no i ja tak jak Monika pod biustem mam koło 77 ale z 75 mi cycole wypadają więc noszę 70
a w biuście 101 i miseczka GG (ale to jest zależne od firmy)

edit
a jak już dobierzesz odpowiedni rozmiar to będziesz chodzić wyprostowana icon_lol.gif
m4rusia
sob, 21 maj 2011 - 08:58
Wczoraj sie popłakałam normalnie ;( Stanęłam w tym za ciasnym staniku... cycki wylewające się, fałda jedna, druga..... Tych fałd nie zlikwiduję póki co ale te piersi mogłyby lepiej wyglądać. Mam kurde 30 lat a wszystko mi wisi ;( Pisałam wczoraj magdzie na gg, że całe życie marzyłam żeby mieć większe piersi a jak już je dostałam to do kompletu z oponkami tu i tam.... i wcale mi się ta "cena" dużych piersi nie podoba


edit:

Mam pomysł..... najpierw pomożecie mi się dobrze i dokładnie wymierzyć.... Ustalimy rozmiar, a potem jestem chętna odkupić póki co od kogos używany nawet stanik. Sprawdzę jak się czuję w takim wielkim.... i wtedy gotowam wywalić więcej kasy na nowy, co?? U siebie po prostu nie dostanę takiego rozmiaru jak mi kalkulator wyrzuca. Musiałabym kupic od razu w sieci a gwarancji nie ma, że dobry kupię

Ten post edytował M4R7U6H4% sob, 21 maj 2011 - 09:03
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 08:58
Post #7

Wczoraj sie popłakałam normalnie ;( Stanęłam w tym za ciasnym staniku... cycki wylewające się, fałda jedna, druga..... Tych fałd nie zlikwiduję póki co ale te piersi mogłyby lepiej wyglądać. Mam kurde 30 lat a wszystko mi wisi ;( Pisałam wczoraj magdzie na gg, że całe życie marzyłam żeby mieć większe piersi a jak już je dostałam to do kompletu z oponkami tu i tam.... i wcale mi się ta "cena" dużych piersi nie podoba


edit:

Mam pomysł..... najpierw pomożecie mi się dobrze i dokładnie wymierzyć.... Ustalimy rozmiar, a potem jestem chętna odkupić póki co od kogos używany nawet stanik. Sprawdzę jak się czuję w takim wielkim.... i wtedy gotowam wywalić więcej kasy na nowy, co?? U siebie po prostu nie dostanę takiego rozmiaru jak mi kalkulator wyrzuca. Musiałabym kupic od razu w sieci a gwarancji nie ma, że dobry kupię

--------------------
MamaJulki
sob, 21 maj 2011 - 09:44
MARTA przytul.gif dla pocieszenia - mi zawsze wisiało nawet przed ciążami !
przez neta bardzo ryzykownie kupować więc narazie lepiej o tym nie myśleć
rozmiar chyba już ustaliłaś...
szkoda, że u siebie nie dasz rady znaleźć takiego
no i to jest niestety problem wielu polskich kobiet, które nie zdają sobie sprawy ze swojego rozmiaru, bo nawet w większych miastach nie ma takich icon_sad.gif więc kupują co jest i wydaje im się, że pasuje icon_sad.gif
a mówię serio - jak dobierzesz odpowiedni stanik to nawet z tymi ciążowymi oponkami będziesz czuła się piękna icon_smile.gif

MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post sob, 21 maj 2011 - 09:44
Post #8

MARTA przytul.gif dla pocieszenia - mi zawsze wisiało nawet przed ciążami !
przez neta bardzo ryzykownie kupować więc narazie lepiej o tym nie myśleć
rozmiar chyba już ustaliłaś...
szkoda, że u siebie nie dasz rady znaleźć takiego
no i to jest niestety problem wielu polskich kobiet, które nie zdają sobie sprawy ze swojego rozmiaru, bo nawet w większych miastach nie ma takich icon_sad.gif więc kupują co jest i wydaje im się, że pasuje icon_sad.gif
a mówię serio - jak dobierzesz odpowiedni stanik to nawet z tymi ciążowymi oponkami będziesz czuła się piękna icon_smile.gif

m4rusia
sob, 21 maj 2011 - 09:52
wiem właśnie. Magda poleciła mi wczoraj super stronkę z ... cyckami icon_wink.gif Weszłam tam, wyszukałam swój rozmiar i zachwycałam się jak pięknie mogą wyglądać piersi w dobrze dobranym staniku. Mąż się smiał, że chyba powinniśmy się miejscami zamienić, bo siedziałam i podziwiam kobiece walory icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 09:52
Post #9

wiem właśnie. Magda poleciła mi wczoraj super stronkę z ... cyckami icon_wink.gif Weszłam tam, wyszukałam swój rozmiar i zachwycałam się jak pięknie mogą wyglądać piersi w dobrze dobranym staniku. Mąż się smiał, że chyba powinniśmy się miejscami zamienić, bo siedziałam i podziwiam kobiece walory icon_wink.gif

--------------------
MamaJulki
sob, 21 maj 2011 - 10:56
hehe bo to prawda icon_wink.gif
szkoda, że tak mało z nas o tym wie icon_wink.gif
ja na co dzień też mam uszy spaniela ale odpowiednia bielizna działa cuda
a tÄ™ stronkÄ™ to i ja poproszÄ™ icon_wink.gif
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post sob, 21 maj 2011 - 10:56
Post #10

hehe bo to prawda icon_wink.gif
szkoda, że tak mało z nas o tym wie icon_wink.gif
ja na co dzień też mam uszy spaniela ale odpowiednia bielizna działa cuda
a tÄ™ stronkÄ™ to i ja poproszÄ™ icon_wink.gif
m4rusia
sob, 21 maj 2011 - 12:15
wysyłam Ci na pw
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 12:15
Post #11

wysyłam Ci na pw

--------------------
MamaJulki
sob, 21 maj 2011 - 12:55
dzięki icon_wink.gif
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post sob, 21 maj 2011 - 12:55
Post #12

dzięki icon_wink.gif
aisha1111
sob, 21 maj 2011 - 16:41
martucha ja zawsze nosiłam 85D. wydawało mi się, że jest ok. niedawno okazało się, że mam całkiem inny rozmiar (pod biustem 78, w biuście 102) i kalkulator pokazał całkiem inny rozmiar. kupiłam w sklepie (specjalnie jechałam do większego miasta - naprawdę warto chociaż raz pojechać i namierzyć w profesjonalnym sklepie. kupiłam - i wyglądam 10 kilo mniej. po za tym - to nie wiem czy to zasługa karmienia czy biustonosza i kremów na wiszące cyce, który zaczęłam stosować - piersi już mi tak nie wiszą, a zawsze miałam takie jak (przepraszam jeśli kogoś obrzydzę) hm... worki napełnione grochem, z sutkami skierowanymi w dół. teraz moje piersi wyglądają całkiem, całkiem, nawet bez biustonosza.

edit:
dla porównania, bo tak cię przeraziła Twoja nowa rozmiarówka podaję moją:
przed uświadomieniem stanikowym: 85D
po uświadomieniu:
polska rozmiarówka: 70J
brytyjska 32G (ale kupujÄ™ 34E-F)
czyli skoczyłam o 3-6 rozmiarów

edit2: literówka się wkradła

Ten post edytował aisha1111 sob, 21 maj 2011 - 17:02
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post sob, 21 maj 2011 - 16:41
Post #13

martucha ja zawsze nosiłam 85D. wydawało mi się, że jest ok. niedawno okazało się, że mam całkiem inny rozmiar (pod biustem 78, w biuście 102) i kalkulator pokazał całkiem inny rozmiar. kupiłam w sklepie (specjalnie jechałam do większego miasta - naprawdę warto chociaż raz pojechać i namierzyć w profesjonalnym sklepie. kupiłam - i wyglądam 10 kilo mniej. po za tym - to nie wiem czy to zasługa karmienia czy biustonosza i kremów na wiszące cyce, który zaczęłam stosować - piersi już mi tak nie wiszą, a zawsze miałam takie jak (przepraszam jeśli kogoś obrzydzę) hm... worki napełnione grochem, z sutkami skierowanymi w dół. teraz moje piersi wyglądają całkiem, całkiem, nawet bez biustonosza.

edit:
dla porównania, bo tak cię przeraziła Twoja nowa rozmiarówka podaję moją:
przed uświadomieniem stanikowym: 85D
po uświadomieniu:
polska rozmiarówka: 70J
brytyjska 32G (ale kupujÄ™ 34E-F)
czyli skoczyłam o 3-6 rozmiarów

edit2: literówka się wkradła

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



Choco.
sob, 21 maj 2011 - 16:52
Aisha111- mam wrażenie, że opisałaś moje piersi icon_smile.gif Okropne są ale dzięki dobrze dobranemu stanikowi jakoś wyglądają.
Martucha- mi wychodzi dla Ciebie 80G lub H, wydaje się sporo ale za z 75b przed "uświadomieniem" wskoczyłam na 60 G lub H chociaż płaska jestem okropnie (laktacja się ustabilizowała i czasy piersi a'la Pamela odeszły w niepamięć). Nie masz możliwości zmierzenia się pod okiem specjalistki?
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 21 maj 2011 - 16:52
Post #14

Aisha111- mam wrażenie, że opisałaś moje piersi icon_smile.gif Okropne są ale dzięki dobrze dobranemu stanikowi jakoś wyglądają.
Martucha- mi wychodzi dla Ciebie 80G lub H, wydaje się sporo ale za z 75b przed "uświadomieniem" wskoczyłam na 60 G lub H chociaż płaska jestem okropnie (laktacja się ustabilizowała i czasy piersi a'la Pamela odeszły w niepamięć). Nie masz możliwości zmierzenia się pod okiem specjalistki?

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
MamaJulki
sob, 21 maj 2011 - 17:08
aisha zdradź co to za krem 03.gif
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post sob, 21 maj 2011 - 17:08
Post #15

aisha zdradź co to za krem 03.gif
m4rusia
sob, 21 maj 2011 - 18:30
kurcze no właśnie żadnej specjalistki biustonoszowej nie mam w okolicy (albo nic o tym nie wiem) icon_sad.gif
Ech..... Ale obiecałam sobie, że w końcu kupię taki porządny stanik
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 18:30
Post #16

kurcze no właśnie żadnej specjalistki biustonoszowej nie mam w okolicy (albo nic o tym nie wiem) icon_sad.gif
Ech..... Ale obiecałam sobie, że w końcu kupię taki porządny stanik

--------------------
aisha1111
sob, 21 maj 2011 - 18:49
MamaJulki - najtańszy z drogerii z serii UltraSlim. u mnie się sprawdził, tzn. nie wiem czy to krem czy stanik, czy może ćwiczenia, ale piersi już nie sa takie tragiczne

M4R7U6H4%
- a skąd jesteś? może znajdziesz namiary na forum lobby biuściastych (ja właśnie tam znalazłam)
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post sob, 21 maj 2011 - 18:49
Post #17

MamaJulki - najtańszy z drogerii z serii UltraSlim. u mnie się sprawdził, tzn. nie wiem czy to krem czy stanik, czy może ćwiczenia, ale piersi już nie sa takie tragiczne

M4R7U6H4%
- a skąd jesteś? może znajdziesz namiary na forum lobby biuściastych (ja właśnie tam znalazłam)

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



m4rusia
sob, 21 maj 2011 - 20:49
ja z lubuskiego. Poszukam na LB
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 20:49
Post #18

ja z lubuskiego. Poszukam na LB

--------------------
aisha1111
nie, 22 maj 2011 - 13:05
lubuskie to daleko ode mnie, więc nie znam... na forum biuściastych coś takiego:
Autor: luliluli 13.03.08, 09:14

ul. przy Gazowni (rzut beretem od Kawonu), majÄ… sklep internetowy i
stacjonarny

Sklep internetowy i stacjonarny.
karoline.pl
Opisany w przewodniku Limonki
stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/03/karoline.html
Ma u nas własny wątek z komentarzami
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=76381433

Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagajÄ…ce biusty
mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...

to cytaty z forum
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post nie, 22 maj 2011 - 13:05
Post #19

lubuskie to daleko ode mnie, więc nie znam... na forum biuściastych coś takiego:
Autor: luliluli 13.03.08, 09:14

ul. przy Gazowni (rzut beretem od Kawonu), majÄ… sklep internetowy i
stacjonarny

Sklep internetowy i stacjonarny.
karoline.pl
Opisany w przewodniku Limonki
stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/03/karoline.html
Ma u nas własny wątek z komentarzami
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=76381433

Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagajÄ…ce biusty
mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...

to cytaty z forum

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



cos_cos
nie, 22 maj 2011 - 15:19
Hej, Martucha, ja mam 70H i wcale to nie wygląda tragicznie. Tragicznie to wyglądają piersi w złym staniku. Więc marsz zamawiać dobry stanik !
Ja sobie wczoraj zamówiłam strój kąpielowy i piżamę.. Piżamy z wbudowanymi stanikami są suuuuuper.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post nie, 22 maj 2011 - 15:19
Post #20

Hej, Martucha, ja mam 70H i wcale to nie wygląda tragicznie. Tragicznie to wyglądają piersi w złym staniku. Więc marsz zamawiać dobry stanik !
Ja sobie wczoraj zamówiłam strój kąpielowy i piżamę.. Piżamy z wbudowanymi stanikami są suuuuuper.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
> Stanik .... nie mogÄ™ dobrać ;(, a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 10:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama