Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Usługi telefonii stacjonarnej

> 
Meddy
śro, 25 paź 2017 - 01:39
Czy ktoś z Was posiada telefon w TOYA? Ewentualnie internet? Oczywiście nie chodzi mi o telefon komórkowy a stacjonarny. Jestem zainteresowana ich ofertą telefoniczną, która moim zadaniem bije na głowę konkurencję pod względem oferowanych darmowych dodatków wymienionych tutaj https://toya.net.pl/telefonia/oferta/darmowe-dodatki przy czym zastanawiam się czy równie dobrze wygląda to w praktyce, otóż nie chciałbym rozwiązywać obecnej umowy i pakować się w coś nieznanego nie mając pewności, że jakoś tej usługi będzie na porównywalnym poziomie. Zależy mi też na informacji jak to wygląda w przypadku przedłużania umów oraz zgłaszania jakichś awarii, ponieważ miałam kiedyś epizod z pewną firmą, gdzie nabawiłam się kliku siwych włosów przez te ich "obsługę"
Meddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 24 lut 14 - 21:51
Nr użytkownika: 43,636




post śro, 25 paź 2017 - 01:39
Post #1

Czy ktoś z Was posiada telefon w TOYA? Ewentualnie internet? Oczywiście nie chodzi mi o telefon komórkowy a stacjonarny. Jestem zainteresowana ich ofertą telefoniczną, która moim zadaniem bije na głowę konkurencję pod względem oferowanych darmowych dodatków wymienionych tutaj https://toya.net.pl/telefonia/oferta/darmowe-dodatki przy czym zastanawiam się czy równie dobrze wygląda to w praktyce, otóż nie chciałbym rozwiązywać obecnej umowy i pakować się w coś nieznanego nie mając pewności, że jakoś tej usługi będzie na porównywalnym poziomie. Zależy mi też na informacji jak to wygląda w przypadku przedłużania umów oraz zgłaszania jakichś awarii, ponieważ miałam kiedyś epizod z pewną firmą, gdzie nabawiłam się kliku siwych włosów przez te ich "obsługę"
Peggie
wto, 31 paź 2017 - 10:37
telefonia stacjonarna? to jeszcze ktoÅ› z takiej korzysta/
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post wto, 31 paź 2017 - 10:37
Post #2

telefonia stacjonarna? to jeszcze ktoÅ› z takiej korzysta/
maria7
piÄ…, 23 mar 2018 - 21:10
moja mama dwa razy w roku na świeta obdzwania rodzinę z życzeniami
maria7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 23 mar 18 - 20:36
Nr użytkownika: 51,668




post piÄ…, 23 mar 2018 - 21:10
Post #3

moja mama dwa razy w roku na świeta obdzwania rodzinę z życzeniami
śrubka
wto, 28 sty 2020 - 08:51
Ktoś jeszcze korzysta z telefonów stacjonarnych? Ja od lat już nie mam. Choć obecnie to chyba jedynie osoby starsze jeszcze korzystają.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 28 sty 2020 - 08:51
Post #4

Ktoś jeszcze korzysta z telefonów stacjonarnych? Ja od lat już nie mam. Choć obecnie to chyba jedynie osoby starsze jeszcze korzystają.
> UsÅ‚ugi telefonii stacjonarnej
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 16:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama