Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

W czym na ślub?

, mama + córki
> , mama + córki
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 19 cze 2012 - 23:43
Post #1

Szukam czegoś ładnego przede wszystkim dla dziewczynek. Mają być druhnami, więc fajnie jakby sukienki były jednakowe (lub przynajmniej z takiego samego materiału, jeśli fasonem się będą różnić). Potrzebuję rozmiary 4-5 lat, 8-9, 11-12. Macie jakieś pomysły? W zara.com mi się nic nie podoba, w endo też, mininiebo nie na moją kieszeń, a na allegro się boję, bo tam czasem tandetę można trafić.
(Zwykle ubieram dziewczyny w lumpeksach, więc nie mam rozeznania co i gdzie można kupić. Dla dziewczyn mogę kupić w internecie, ewentualnie poproszę przyjaciółkę, żeby uszyła, ale muszę mieć pomysł na fason.)


Mam też problem co kupić dla siebie (a mam być świadkiem). Najchętniej poszłabym w tej samej sukience, w której byłam na obronie, ale to by była już czwarta duża impreza tej sukienki, więc chyba nie wypada? Czy Wrocławianki mają jakieś pomysły sklepów, które powinnam odwiedzić? W Pasażu obeszłam już wszystkie sklepy, więc mam na myśli jakieś takie bardziej "lokalne" sklepy.
skanna
śro, 20 cze 2012 - 00:01
https://www.sklep.greywolf.pl/i2-Sukienki.html,all

Obejrzyj te, sklep mają w Astrze. Wbrew pozorom, sukienki są szyte na kobiety z biodrami, a nie na wieszaki icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 20 cze 2012 - 00:01
Post #2

https://www.sklep.greywolf.pl/i2-Sukienki.html,all

Obejrzyj te, sklep mają w Astrze. Wbrew pozorom, sukienki są szyte na kobiety z biodrami, a nie na wieszaki icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




hawah
śro, 20 cze 2012 - 07:38
Ładne kiecki (dla dorosłych) miewają sklepy Pretty Girl i Quiosque (w Koronie jest jeden i drugi)
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post śro, 20 cze 2012 - 07:38
Post #4

Ładne kiecki (dla dorosłych) miewają sklepy Pretty Girl i Quiosque (w Koronie jest jeden i drugi)
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 20 cze 2012 - 07:48
Post #5

Skanna, ozłocę Cię!!! Toż to firma od "mojej" sukienki (https://www.sklep.greywolf.pl/i2,41,593-Sukienki-art_line-Sukienka_1262.html). Kupiłam ją w Kościerzynie i myślałam, że to jakiś lokalny producent. Dziękuję!!!

Marghe, dzięki. Zaraz przejrzę te linki. Tylko chciałam napisać, że ja Zarę baaardzo lubię, tylko tym razem nic mi nie pasuje (na tę konkretną okoliczność).

Hawah, jak nie znajdę nic tam w Astrze, to się wybiorę do Korony.

Jeszcze raz dziękuję!
skanna
śro, 20 cze 2012 - 08:05
To w takim razie daj znać, kiedy się tu wybierzesz - do siebie nie zaproszę, bo ino gruz mam w całej chałupie, ale w Astrze można się razem kawy napić icon_smile.gif I wiesz, to pewnie to zrządzenie losu czy inna opatrzność icon_wink.gif

A w Astrze jest też duże stoisko dziecięce, czasem kupuję tam dzieciom koncertowe ciuchy.

Ten post edytował skanna śro, 20 cze 2012 - 08:06
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 20 cze 2012 - 08:05
Post #6

To w takim razie daj znać, kiedy się tu wybierzesz - do siebie nie zaproszę, bo ino gruz mam w całej chałupie, ale w Astrze można się razem kawy napić icon_smile.gif I wiesz, to pewnie to zrządzenie losu czy inna opatrzność icon_wink.gif

A w Astrze jest też duże stoisko dziecięce, czasem kupuję tam dzieciom koncertowe ciuchy.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 20 cze 2012 - 08:08
Post #7

Oglądam, oglądam, i zaraz się do przedszkola spóźnimy icon_wink.gif, ale widzę, że problemem będzie znalezienie jednego modelu sukienek w rozmiarze 110-146. Takie rzeczy tylko w Zarze, ale pechowo nic mi się w tym momencie nie podoba icon_sad.gif Chyba skończy się na szyciu.

P.S. Skanna, hehehe... 06.gif
paulap
śro, 20 cze 2012 - 08:48
Weszłam na link od Skanny. Rany, jakie tam są ładne te sukienki icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 20 cze 2012 - 08:48
Post #8

Weszłam na link od Skanny. Rany, jakie tam są ładne te sukienki icon_smile.gif

--------------------
aronka
śro, 20 cze 2012 - 09:20
CYTAT(paulap @ Wed, 20 Jun 2012 - 07:48) *
Weszłam na link od Skanny. Rany, jakie tam są ładne te sukienki icon_smile.gif


Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif
Jak Hawah, polecam też sklep Quiosque. Mają śliczne ciuchy. Zwykle boję się wchodzić do ich sklepów, bo rzadko wychodzę z niczym. 02.gif Chyba większa część bluzek, jakie mam w garderobie pochodzi od nich.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post śro, 20 cze 2012 - 09:20
Post #9

CYTAT(paulap @ Wed, 20 Jun 2012 - 07:48) *
Weszłam na link od Skanny. Rany, jakie tam są ładne te sukienki icon_smile.gif


Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif
Jak Hawah, polecam też sklep Quiosque. Mają śliczne ciuchy. Zwykle boję się wchodzić do ich sklepów, bo rzadko wychodzę z niczym. 02.gif Chyba większa część bluzek, jakie mam w garderobie pochodzi od nich.
agnese
śro, 20 cze 2012 - 09:27
CYTAT(aronka @ Wed, 20 Jun 2012 - 10:20) *
Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif


hehe miałąm identyczne odczucie, super te sukienki
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post śro, 20 cze 2012 - 09:27
Post #10

CYTAT(aronka @ Wed, 20 Jun 2012 - 10:20) *
Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif


hehe miałąm identyczne odczucie, super te sukienki

--------------------
F. 2008
A. 2011
Eliszka
śro, 20 cze 2012 - 13:40
Dla Ciebie polecam sklep przy palcu Św Macieja (na stronie poniżej dokładny adres) Sukienki bardzo ładnie uszyte, cenowo przystępne. W sklepie stacjonarnym jest znacznie większy wybór niż w internetowym.
https://www.sklep.janexmb.pl/lista/2/sukienki.html
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post śro, 20 cze 2012 - 13:40
Post #11

Dla Ciebie polecam sklep przy palcu Św Macieja (na stronie poniżej dokładny adres) Sukienki bardzo ładnie uszyte, cenowo przystępne. W sklepie stacjonarnym jest znacznie większy wybór niż w internetowym.
https://www.sklep.janexmb.pl/lista/2/sukienki.html

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

użytkownik usunięty

Go??







post śro, 20 cze 2012 - 15:35
Post #12

O, Eliszko, też ładne.
mazia
śro, 20 cze 2012 - 16:43
CYTAT(aronka @ Wed, 20 Jun 2012 - 10:20) *
Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif
Jak Hawah, polecam też sklep Quiosque. Mają śliczne ciuchy. Zwykle boję się wchodzić do ich sklepów, bo rzadko wychodzę z niczym. 02.gif Chyba większa część bluzek, jakie mam w garderobie pochodzi od nich.


Ja w kieckach wogóele nie chodzę, ale na komunię Szymka zakupiłam w łaśnie w Kiosku 06.gif . Zważywszy na moje gabaryty tam zmierzyłam chyba z 10 kiecek i mialam problem z wyborem najłądniejszej bo każda była dobra. Ostatecznie kupiłam fajną biał-czarną a do tego żakiecik. No i sukienka dalej sobie wisi.....
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
Skąd: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post śro, 20 cze 2012 - 16:43
Post #13

CYTAT(aronka @ Wed, 20 Jun 2012 - 10:20) *
Śliczne! Ja w sukienkach chodzę baaaaardzo sporadycznie, ale z tych w ciemno wybrałabym kilkanaście i chodziła od razu. icon_smile.gif
Jak Hawah, polecam też sklep Quiosque. Mają śliczne ciuchy. Zwykle boję się wchodzić do ich sklepów, bo rzadko wychodzę z niczym. 02.gif Chyba większa część bluzek, jakie mam w garderobie pochodzi od nich.


Ja w kieckach wogóele nie chodzę, ale na komunię Szymka zakupiłam w łaśnie w Kiosku 06.gif . Zważywszy na moje gabaryty tam zmierzyłam chyba z 10 kiecek i mialam problem z wyborem najłądniejszej bo każda była dobra. Ostatecznie kupiłam fajną biał-czarną a do tego żakiecik. No i sukienka dalej sobie wisi.....

--------------------


Efi
czw, 21 cze 2012 - 19:48
Ja świadkowałam siostrze w zeszłym tygodniu i powiem, że cięzko było znaleźć coś ładnego i nie oklepanego icon_smile.gif Mnie się bardzo podobają sukienki w Taranko i tam też znalazłam swoją wymarzoną icon_wink.gif Teraz jest jakaś obniżka cen icon_smile.gif
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post czw, 21 cze 2012 - 19:48
Post #14

Ja świadkowałam siostrze w zeszłym tygodniu i powiem, że cięzko było znaleźć coś ładnego i nie oklepanego icon_smile.gif Mnie się bardzo podobają sukienki w Taranko i tam też znalazłam swoją wymarzoną icon_wink.gif Teraz jest jakaś obniżka cen icon_smile.gif

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
McJAGNA
czw, 21 cze 2012 - 20:40
Paka ja mam lepszą propozycję - za grosze Ci sprzedam (grosze groszowate icon_wink.gif ) trzy kiecki - długa spódnica i góra i trzech różnych kolorach w których były moje córki na ostatnim weselu.

Może to nie jest szczyt wypasu ale jest to przynajmniej niedrogie i typowo weselne i w podanej przez Ciebie rozmiarówce (no może coś tam trzeba będzie przerobić - moge Ci tez wysłac i sobie zobaczysz a jak nie będzie pasowac to odeślesz.

McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
Skąd: x
Nr użytkownika: 1,608




post czw, 21 cze 2012 - 20:40
Post #15

Paka ja mam lepszą propozycję - za grosze Ci sprzedam (grosze groszowate icon_wink.gif ) trzy kiecki - długa spódnica i góra i trzech różnych kolorach w których były moje córki na ostatnim weselu.

Może to nie jest szczyt wypasu ale jest to przynajmniej niedrogie i typowo weselne i w podanej przez Ciebie rozmiarówce (no może coś tam trzeba będzie przerobić - moge Ci tez wysłac i sobie zobaczysz a jak nie będzie pasowac to odeślesz.

McJAGNA
czw, 21 cze 2012 - 20:45
O albo wymienię jedna książka - jedna kreacja icon_smile.gif
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
Skąd: x
Nr użytkownika: 1,608




post czw, 21 cze 2012 - 20:45
Post #16

O albo wymienię jedna książka - jedna kreacja icon_smile.gif
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 21 cze 2012 - 21:26
Post #17

Jagno, już jestem umówiona z Przyjaciółką na jutro do hurtowni tkanin i mamy przy okazji pretekst do spotkania icon_smile.gif Dzięki za propozycję, ale wiem mniej więcej, jaką wizję ma Panna Młoda i chciałabym dziewczynki w to ładnie wkomponować. icon_smile.gif

Skanno, moja sukienka (i obiecana kawa) czeka na przyszły tydzień. Mam nadzieję, że już gdzieś tam wisi i tęsknie patrzy w drzwi...
skanna
czw, 21 cze 2012 - 21:28
Trzymam Cię za słowo icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 21 cze 2012 - 21:28
Post #18

Trzymam Cię za słowo icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
McJAGNA
czw, 21 cze 2012 - 21:38
Dobra Paka jak będziesz miała problem jednak jakiś to wal jak w dym - moje córki i tak z braku okazji nie ubiorą kreacji wiecej bo nie przewiduje okazji a podobno wyglądały uroczo.
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
Skąd: x
Nr użytkownika: 1,608




post czw, 21 cze 2012 - 21:38
Post #19

Dobra Paka jak będziesz miała problem jednak jakiś to wal jak w dym - moje córki i tak z braku okazji nie ubiorą kreacji wiecej bo nie przewiduje okazji a podobno wyglądały uroczo.
Kitka*
pią, 20 lip 2012 - 20:57
CYTAT(skanna @ Wed, 20 Jun 2012 - 01:01) *
https://www.sklep.greywolf.pl/i2-Sukienki.html,all

Obejrzyj te, sklep mają w Astrze. Wbrew pozorom, sukienki są szyte na kobiety z biodrami, a nie na wieszaki icon_smile.gif

Wyciągam ten wątek, żeby zapytać czy któraś z Was kupowała sukienki w tym sklepie?
Jak jest z tymi rozmiarami?
Moje to:
biust 86
talia 72
biodra 90
A te wydają się na bardziej kobiece kształty.

Jak to wygląda w praktyce?
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pią, 20 lip 2012 - 20:57
Post #20

CYTAT(skanna @ Wed, 20 Jun 2012 - 01:01) *
https://www.sklep.greywolf.pl/i2-Sukienki.html,all

Obejrzyj te, sklep mają w Astrze. Wbrew pozorom, sukienki są szyte na kobiety z biodrami, a nie na wieszaki icon_smile.gif

Wyciągam ten wątek, żeby zapytać czy któraś z Was kupowała sukienki w tym sklepie?
Jak jest z tymi rozmiarami?
Moje to:
biust 86
talia 72
biodra 90
A te wydają się na bardziej kobiece kształty.

Jak to wygląda w praktyce?

--------------------

> W czym na ślub?, mama + córki
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 03:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama