Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Walka z łupieżem

> 
arnika
piÄ…, 06 maj 2016 - 13:02
Od jakiegoś roku mam łupież, robiłam sobie dwie kuracje nizoralem, przechodzi nie powiem, ale szybko wraca. A drogeryjne szampony przeciwłupieżowe okropnie wysuszają mi skórę głowy, robi się bardzo wrażliwa i swędząca. Jak udało Wam się raz na zawsze pozbyć łupieżu? jaki szampon przeciwłupieżowy nie podrażnia skóry na głowie?
arnika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 11 mar 15 - 21:20
Nr użytkownika: 45,511




post piÄ…, 06 maj 2016 - 13:02
Post #1

Od jakiegoś roku mam łupież, robiłam sobie dwie kuracje nizoralem, przechodzi nie powiem, ale szybko wraca. A drogeryjne szampony przeciwłupieżowe okropnie wysuszają mi skórę głowy, robi się bardzo wrażliwa i swędząca. Jak udało Wam się raz na zawsze pozbyć łupieżu? jaki szampon przeciwłupieżowy nie podrażnia skóry na głowie?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 09 maj 2016 - 22:00
Post #2

jakiś czas temu zrezygnowałam już z nizoralu i używam https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-za...uchy-p4160.aspx poleciła mi Pani w aptece bo też miałam problem z suchością skóry głowy, a po tym jest wszystko ok. Tylko stosuję go ciągle.
ilonka223
śro, 11 maj 2016 - 19:47
Czasami warto jest zamiast skupiać się na samym łupieży warto pomyśleć jakie mogą być przyczyny jego powstawania. W moim przypadku łupież pojawił się jak przeszłam na dietę i chciałam schudnąć - najwidoczniej była źle zbilansowana i przez to pojawił się łupież i kondycja moich włosów znacznie się pogorszyła.
ilonka223


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 20 mar 16 - 14:14
Nr użytkownika: 47,289




post śro, 11 maj 2016 - 19:47
Post #3

Czasami warto jest zamiast skupiać się na samym łupieży warto pomyśleć jakie mogą być przyczyny jego powstawania. W moim przypadku łupież pojawił się jak przeszłam na dietę i chciałam schudnąć - najwidoczniej była źle zbilansowana i przez to pojawił się łupież i kondycja moich włosów znacznie się pogorszyła.
Cassie2015
wto, 19 lip 2016 - 14:30
Faktycznie słyszy się o wpływie diety na stan skóry, w tym na występowanie łupieżu... ja skorzytsałam z szamponu z biosiarką Soufre ( https://sklep.soufre.pl/pl/13-z-linii-siarkowej ) i po 2 tygodniach wyraźna poprawa się pojawiła. teraz praktycznie nie mam problemu, na mnie podziałał.
Cassie2015


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: wto, 25 sie 15 - 20:00
Nr użytkownika: 46,291




post wto, 19 lip 2016 - 14:30
Post #4

Faktycznie słyszy się o wpływie diety na stan skóry, w tym na występowanie łupieżu... ja skorzytsałam z szamponu z biosiarką Soufre ( https://sklep.soufre.pl/pl/13-z-linii-siarkowej ) i po 2 tygodniach wyraźna poprawa się pojawiła. teraz praktycznie nie mam problemu, na mnie podziałał.
> Walka z Å‚upieżem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama