Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wybielanie zębów

> 
Zofelia
wto, 08 kwi 2003 - 22:38
Czy macie jakieÅ› sprawdzone sposoby?

Właśnie zakończyłam serię pasków Blend a med i niestety nie jestem zadowolona. Co prawda producent ostrzega, że efekt widać głównie u osób z nalotem od papierosów i wyrażnymi przebarwieniami a ja ani nie palę ani przebarwień nie mam,ale spodziwałam się jednak czegoś więcej.

Tak naprawdę żadnej różnicy nie widać a 140 zł poszło w błotko.
Czy ktos z Was wybielał moze preparatem Nite white (jakoś tak się to chyba nazywa?)

Pozdrawiam
Zofelia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 21:23
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 221




post wto, 08 kwi 2003 - 22:38
Post #1

Czy macie jakieÅ› sprawdzone sposoby?

Właśnie zakończyłam serię pasków Blend a med i niestety nie jestem zadowolona. Co prawda producent ostrzega, że efekt widać głównie u osób z nalotem od papierosów i wyrażnymi przebarwieniami a ja ani nie palę ani przebarwień nie mam,ale spodziwałam się jednak czegoś więcej.

Tak naprawdę żadnej różnicy nie widać a 140 zł poszło w błotko.
Czy ktos z Was wybielał moze preparatem Nite white (jakoś tak się to chyba nazywa?)

Pozdrawiam

--------------------
Zofelia
Mika
wto, 08 kwi 2003 - 23:22
Ja tez wywaliłam w błoto kasę na takei "wybielacze",nie pamiętam pirmy,ale ogłaszali się w TV,to były takie żelowe nakładki na zęby wypełniane specjalnym żelem,a do tegojakieś 2 pasty -nie pomogło.Dentystka powiedziała,że wszystko zależy od koloru kości,a im bielsze zęby tym słabsze.
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 08 kwi 2003 - 23:22
Post #2

Ja tez wywaliłam w błoto kasę na takei "wybielacze",nie pamiętam pirmy,ale ogłaszali się w TV,to były takie żelowe nakładki na zęby wypełniane specjalnym żelem,a do tegojakieś 2 pasty -nie pomogło.Dentystka powiedziała,że wszystko zależy od koloru kości,a im bielsze zęby tym słabsze.

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
EFFka
sob, 12 kwi 2003 - 23:34
A ja kupilm paski white crest i jestem wiecej niz zadowolona. Uwielbiam je. nareszcie nie jestem zawstydzona usmiechajac sie. Polecam mimo ze cena jest spora. Paski starczaja na 2 tygodnie i trzeba je nakladac 2 razy dziennie po 30 min. Daje im 100 pnkt:))) Zeby sa bielutkie az milo
EFFka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 23:21
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 552




post sob, 12 kwi 2003 - 23:34
Post #3

A ja kupilm paski white crest i jestem wiecej niz zadowolona. Uwielbiam je. nareszcie nie jestem zawstydzona usmiechajac sie. Polecam mimo ze cena jest spora. Paski starczaja na 2 tygodnie i trzeba je nakladac 2 razy dziennie po 30 min. Daje im 100 pnkt:))) Zeby sa bielutkie az milo

--------------------
EFFka mama Dylana
[img]https://www.nakazdytemat.com/showthread.php?threadid=2251[/img]
maggii
piÄ…, 18 kwi 2003 - 14:03
Ewuniu!!!!
Przede wszystkim bardzo serdecznie witam ciÄ™ na forum!



Ile to cudo kosztuje i czy jest dostępne w Polsce??
I czy jedna kuracja (te 2 tyg) przyniesie efekt???

Ja tak baaardzo chcę miec białe ząbki...
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
SkÄ…d: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post piÄ…, 18 kwi 2003 - 14:03
Post #4

Ewuniu!!!!
Przede wszystkim bardzo serdecznie witam ciÄ™ na forum!



Ile to cudo kosztuje i czy jest dostępne w Polsce??
I czy jedna kuracja (te 2 tyg) przyniesie efekt???

Ja tak baaardzo chcę miec białe ząbki...

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
Mika
piÄ…, 18 kwi 2003 - 23:34
Chociaż to nie do mnie icon_biggrin.gif ,ale napiszę,że w Polsce paski są dostępne w aptekach i kuracja 2 tygodniowa kosztuje ok. 140-150zł
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 18 kwi 2003 - 23:34
Post #5

Chociaż to nie do mnie icon_biggrin.gif ,ale napiszę,że w Polsce paski są dostępne w aptekach i kuracja 2 tygodniowa kosztuje ok. 140-150zł
EFFka
nie, 20 kwi 2003 - 19:43
Kochana Madziu

Hm wyslalam odp ale jakos jej nie widze.....Ale juz ci odpowiadam. Jak juz napisala moja poprzedniczka sa w Polsce. Widzialam reklamy w polskich gazetach wiec sa na 100% 2 tyg kuracja wystarcza w zupelnosci i efekt pozostaje na 6 mies. paseczki naklada sie 2 razy w ciagu dnia. Jak juz pisalam jestem wiecej niz zadowolona z efektu. Jedyny mankament to to ze dolne zeby mam troche nierowne i nie wybielilo mi dokladnie tuz przy dziaslach. Prade mowiac nawet moja siostra sie wcieka ze mam bielsze zeby od niej a to juz duzo znaczy:))) A ja nareszcie moge sie usmiechac pelna geba:) icon_mrgreen.gif
pozdrawiamy cie wielkanocno i dyngusowo
ewa i Dylancio (juz 15 miesieczny)
EFFka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 23:21
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 552




post nie, 20 kwi 2003 - 19:43
Post #6

Kochana Madziu

Hm wyslalam odp ale jakos jej nie widze.....Ale juz ci odpowiadam. Jak juz napisala moja poprzedniczka sa w Polsce. Widzialam reklamy w polskich gazetach wiec sa na 100% 2 tyg kuracja wystarcza w zupelnosci i efekt pozostaje na 6 mies. paseczki naklada sie 2 razy w ciagu dnia. Jak juz pisalam jestem wiecej niz zadowolona z efektu. Jedyny mankament to to ze dolne zeby mam troche nierowne i nie wybielilo mi dokladnie tuz przy dziaslach. Prade mowiac nawet moja siostra sie wcieka ze mam bielsze zeby od niej a to juz duzo znaczy:))) A ja nareszcie moge sie usmiechac pelna geba:) icon_mrgreen.gif
pozdrawiamy cie wielkanocno i dyngusowo
ewa i Dylancio (juz 15 miesieczny)

--------------------
EFFka mama Dylana
[img]https://www.nakazdytemat.com/showthread.php?threadid=2251[/img]
okko
nie, 20 kwi 2003 - 23:59
A ja wybielałam ząbki u dentystki mojej cudownej.
Nigdy nie byłam z gryzaków zadowolona ale też nie uśmiechałam się prawie wcale i tylko ja o tym wiedziałam aż do czasu gdy na świecie pojawił się mój synek- zobaczyłam siebie za zdjęciu z 2-miesięcznym maluchem z uśmiechem i o zgrozo icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif zobaczyłam co mam w ustach.
Wybielanie nie było przyjemne bo trzeba było spać z szyną plastikową wypełniona żelem- na górną szczęke trzeba było 10 nocy na dolną wystarczyło 5.
Chociaż u mnie i tak przebiegło to bezboleśnie- podobno moga być przy tym bóle i nadwrażliwośc zebów, które to dolegliwości zmuszają do przerywania "kuracji" na kilka dni.
Nie wiem dokłądnie na czym to polega- mogę się dowiedzieć a osobom ze Śląska polecam moją stomatolog- od 3 lat mieszkam w Krakowie ale i tak do niej jeżdżę do katowic.
Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia mojego uzębienia przed i po- efekt jest super- według skali kolorów wybieliły sie o 3 odcienie- ale na zdjęciu lepiej to można ocenić.


PS. Niestety koszt jest spory- zrobienie "szyny" na zabki to 150 od szczęki i do tego dochodzi żel 50 zł za opakowani-ja zuzyłąm 3 sztuki ale może być koniecznośc większej ilości
Ale po prawie roku od wybielania mam nadal ząbki koloru takiego jak po zakończonej kuracji i podobo takie już pozostaną na dłuuuugo
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 20 kwi 2003 - 23:59
Post #7

A ja wybielałam ząbki u dentystki mojej cudownej.
Nigdy nie byłam z gryzaków zadowolona ale też nie uśmiechałam się prawie wcale i tylko ja o tym wiedziałam aż do czasu gdy na świecie pojawił się mój synek- zobaczyłam siebie za zdjęciu z 2-miesięcznym maluchem z uśmiechem i o zgrozo icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif zobaczyłam co mam w ustach.
Wybielanie nie było przyjemne bo trzeba było spać z szyną plastikową wypełniona żelem- na górną szczęke trzeba było 10 nocy na dolną wystarczyło 5.
Chociaż u mnie i tak przebiegło to bezboleśnie- podobno moga być przy tym bóle i nadwrażliwośc zebów, które to dolegliwości zmuszają do przerywania "kuracji" na kilka dni.
Nie wiem dokłądnie na czym to polega- mogę się dowiedzieć a osobom ze Śląska polecam moją stomatolog- od 3 lat mieszkam w Krakowie ale i tak do niej jeżdżę do katowic.
Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia mojego uzębienia przed i po- efekt jest super- według skali kolorów wybieliły sie o 3 odcienie- ale na zdjęciu lepiej to można ocenić.


PS. Niestety koszt jest spory- zrobienie "szyny" na zabki to 150 od szczęki i do tego dochodzi żel 50 zł za opakowani-ja zuzyłąm 3 sztuki ale może być koniecznośc większej ilości
Ale po prawie roku od wybielania mam nadal ząbki koloru takiego jak po zakończonej kuracji i podobo takie już pozostaną na dłuuuugo

--------------------


haga

Go??







post czw, 24 kwi 2003 - 16:41
Post #8

A jak to jest z plombami??
Słyszałam że ty pasków wybielających używa się przed wyleczeniem zębów, bo dopiero na podstawie koloru po kuracji dobiera się kolor polmby, by nie widać było różnicy.
Prawda to li nie prawda??

Haga(A.)
okko
piÄ…, 25 kwi 2003 - 19:55
Nie wiem jak jest z paskami wybielającymi ale przy wybielaniu "moim" sposobem rzeczywiście plomby powinno się robić po wybielaniu- bo nie zmieniaja koloru- ale..........u mnie np. jedna jedynka- która prawie w 3/4 jest "sztuczna" tzn nadlana plombą ma po wybielaniu kolor dokładnie taki sam jak reszta zebów- czyli się wybieliła- więc nie bardzo wiadomo jak to jest do końca.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 19:55
Post #9

Nie wiem jak jest z paskami wybielającymi ale przy wybielaniu "moim" sposobem rzeczywiście plomby powinno się robić po wybielaniu- bo nie zmieniaja koloru- ale..........u mnie np. jedna jedynka- która prawie w 3/4 jest "sztuczna" tzn nadlana plombą ma po wybielaniu kolor dokładnie taki sam jak reszta zebów- czyli się wybieliła- więc nie bardzo wiadomo jak to jest do końca.

--------------------


> Wybielanie zÄ™bów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 16:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama