Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Zdanie mieszkania socjalnego do zasobów Miasta

-
, można przenisć. Dziękuję
m4rusia
post Wed, 16 May 2012 - 16:01
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 3,925

GG:

Były mąż prosił mnie, żebym zdała za niego mieszkanie (ma status mieszk socjalnego) . Zostawił mi upoważnienie i wyjechał. Exiowi meldunek wygasł jakieś dwa lata temu, więc zameldowany tam nie jest...A ja byłam kilka dni temu na tym mieszkaniu i widzę, że mogą być problemy. Wszystkie graty są wyniesione. Zostały tylko wykładziny, kuchenka, firanki, zlew z szafką i wyposażenie łazienki. Nic nie jest odmalowane. Na ścianach wiszą pajęczyny...
Czuję w kościach, że nie przyjmą mi tego mieszkania :/ Prawdę mówiąc to technicznie mieszkanie jest w lepszym stanie niż je zastaliśmy, bo przyjęliśmy śmierdzącą ruderę bez ubikacji a "oddajemy" nieodnowione, zaniedbane mieszkanie z łazienką i wc. .... ZGM pamiętam jak nam je "odnawiał" na wejście to odwalił taką kichę, że aż szkoda. D musiał wszystko poprawiać, bo ślepy i kulawy malarz lepiej by to chyba zrobił... No ale formalnie nam je odnawiali. Teraz nie jest za czyste. ze ścian wychodzi pleśń, sufit zalany, okna dziurawe.... Masakra lekko mówiąc ale wynika to nie z jakiejś dewastacji a ze stanu technicznego całego budynku.
No więc- Czy ZGM może mi nie przyjąć mieszkania? Co wtedy?? Nalicza się jakieś kary, odsetki, koszty??

Jutro można będzie przenieść na odpowiedni dział. Teraz proszę o pozostawienie tutaj icon_wink.gif

Ten post edytował M4ru5i4 Thu, 17 May 2012 - 13:21

--------------------
Mój mąż ma tylko jedną wadę- byłą żonę :)
I 03/01
II 07/10

Go to the top of the page PM

Quote Post
Agusek
post Thu, 17 May 2012 - 08:12
Post #2

Nr użytkownika: 493

GG:

a na zrobienie łazienki i wc mieliście pozwolenie z miasta?

--------------------
Alutek (2001) i Emilutek (2005)

Quote Post
Filip_inka
post Thu, 17 May 2012 - 12:21
Post #3

Nr użytkownika: 14,790

GG:

CYTAT(Agusek @ Thu, 17 May 2012 - 09:12) *
a na zrobienie łazienki i wc mieliście pozwolenie z miasta?

heh pomyslalam o tym samym.
wielokrotnie widzialam programy gdzie miasto kazalo przywrocic mieszkanie do stanu pierwotnego i wcale nie bylo zainteresowane podnoszeniem jego standardu.

--------------------

Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...

Quote Post
m4rusia
post Thu, 17 May 2012 - 13:20
Post #4

Nr użytkownika: 3,925

GG:

zapomniałam wspomnieć, że w międzyczasie Ex przekwalifikował chatę z socjalu na komunalne i ZGM przyjął mu tą łazienkę, więc z tym nie było problemów. Przyczepili się, że chata nie odmalowana i będa obciążąc Exa. Życzyłam im powodzenia, bo jego nie ma w kraju. Ogólnie mają zrobić coś na zasadzie " winien/ma". Najpierw policzą ile wyniosło doprowadzenie mieszkania do stanu możliwości przekazania komu innemu, od tego odejmą ulepszenia i róznica (a taka z pewnością będzie) będzie do zapłaty.

Można przenieść jakby co

--------------------
Mój mąż ma tylko jedną wadę- byłą żonę :)
I 03/01
II 07/10

Quote Post
> Zdanie mieszkania socjalnego do zasobów Miasta, można przenisć. Dziękuję

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 29 Aug 2014 - 01:08
lista postów tego wątku
© 2002 - 2014  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe