Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

brak ochoty na sex

> 
ewank
wto, 11 sty 2005 - 08:34
Od dłuższego czasu sex mógłby dla mnie nie istnieć, nie mam ochoty na "psoty" a wręcz mam wstręt do tych spraw. Czasami się zmuszam dla męża ale to daje odwrotny skutek, w ogóle nie czuje popędu, podniecenia. Tak było po pierwszym dziecku, potem troszkę się poprawiło, zaszłam w drugą ciążę. Teraz więcej dzieci nie chcę i to mnie jeszcze bardziej hamuje. Na dodatek jestem wierząca i nie chcę stosować antykoncepcji, a tu nawet jeszcze miesiączki nie wróciły po porodzie, więc naturalne metody odpadają. I co tu robić? Pomocy!
x
ewank


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 22:28
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,040

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 08:34
Post #1

Od dłuższego czasu sex mógłby dla mnie nie istnieć, nie mam ochoty na "psoty" a wręcz mam wstręt do tych spraw. Czasami się zmuszam dla męża ale to daje odwrotny skutek, w ogóle nie czuje popędu, podniecenia. Tak było po pierwszym dziecku, potem troszkę się poprawiło, zaszłam w drugą ciążę. Teraz więcej dzieci nie chcę i to mnie jeszcze bardziej hamuje. Na dodatek jestem wierząca i nie chcę stosować antykoncepcji, a tu nawet jeszcze miesiączki nie wróciły po porodzie, więc naturalne metody odpadają. I co tu robić? Pomocy!
x
śmieszek
wto, 11 sty 2005 - 08:56
A zastanawiałaś się co może być przyczyną tego, że masz takie odczucia?
Czasami jak się odpowie na to pytanie to można sobie jakoś pomóc. Lepiej się nie zmuszać (dla męża), bo obawiam się, że faktycznie ma to odwrotny skutek - będziesz miała jeszcze większe opory. Porozmawiaj z mężem - on na pewno też to w jakiś sposón przeżywa. Może razem uda Wam się znaleźć wyjście z tej sytuacji.
Trzymaj siÄ™.
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post wto, 11 sty 2005 - 08:56
Post #2

A zastanawiałaś się co może być przyczyną tego, że masz takie odczucia?
Czasami jak się odpowie na to pytanie to można sobie jakoś pomóc. Lepiej się nie zmuszać (dla męża), bo obawiam się, że faktycznie ma to odwrotny skutek - będziesz miała jeszcze większe opory. Porozmawiaj z mężem - on na pewno też to w jakiś sposón przeżywa. Może razem uda Wam się znaleźć wyjście z tej sytuacji.
Trzymaj siÄ™.
Maciejonka
śro, 12 sty 2005 - 21:43
Przepraszam że tak z grubej rury: zacznij stosować antykoncepcję! Ja bym dostała szału gdybym po każdym zbliżeniu miała myśleć o tym czy już jestem w ciąży czy nie.
Nie chcę tutaj nikogo obrażać.
Nie masz ochoty na sex bo sie boisz kolejnej ciąży-normalne się wydaje i myślę, ze powinnaś jednak spróbować jakiejś metody. Jeżeli to nie pomoże to problem tkwi gdzie indziej. Ale ciężko szukać wyjścia z problemu jeżeli się nie próbuje go rozwiązywać-bo problem może tkwić w tym jednym szczególe.
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post śro, 12 sty 2005 - 21:43
Post #3

Przepraszam że tak z grubej rury: zacznij stosować antykoncepcję! Ja bym dostała szału gdybym po każdym zbliżeniu miała myśleć o tym czy już jestem w ciąży czy nie.
Nie chcę tutaj nikogo obrażać.
Nie masz ochoty na sex bo sie boisz kolejnej ciąży-normalne się wydaje i myślę, ze powinnaś jednak spróbować jakiejś metody. Jeżeli to nie pomoże to problem tkwi gdzie indziej. Ale ciężko szukać wyjścia z problemu jeżeli się nie próbuje go rozwiązywać-bo problem może tkwić w tym jednym szczególe.

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Coffee
śro, 12 sty 2005 - 21:57
chyba masz te jak to sie mowi blokade psychiczne z obawy o ciaze
tez bym tak miala, i mialam
antykoncepcji hormonalnej nie chce stosowac bo mi nie sluzy
a stosuje ...gumki...tak po "studncku"

sluchaj ja tez wierzaca jestem ale z ta antykoncepcja to troszke przesada...
przeciez w tych czasach mnozyc sie jak kroliki icon_rolleyes.gif
jak ma sie regularne miesiaczki to i owszem mozna stosowac metode termiczno objawowa...temp+sluz itd sama to stosowalam przed ciaza jakies 4 lata i bylo ok
ale pociazy boje sie ze stale moze byc jakis wybryk jeszcze natury i bym zaszla stad te gumki icon_wink.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post śro, 12 sty 2005 - 21:57
Post #4

chyba masz te jak to sie mowi blokade psychiczne z obawy o ciaze
tez bym tak miala, i mialam
antykoncepcji hormonalnej nie chce stosowac bo mi nie sluzy
a stosuje ...gumki...tak po "studncku"

sluchaj ja tez wierzaca jestem ale z ta antykoncepcja to troszke przesada...
przeciez w tych czasach mnozyc sie jak kroliki icon_rolleyes.gif
jak ma sie regularne miesiaczki to i owszem mozna stosowac metode termiczno objawowa...temp+sluz itd sama to stosowalam przed ciaza jakies 4 lata i bylo ok
ale pociazy boje sie ze stale moze byc jakis wybryk jeszcze natury i bym zaszla stad te gumki icon_wink.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
reszka

Go??







post śro, 12 sty 2005 - 22:06
Post #5

Doprawdy sądzisz że włączenie metody antykoncepcji, która z jakichś względów nie jest lub może nie być akceptowana, sprawi że prysną wątpliwości i ewank stanie się seksualną tygrysicą? Czy nie aby to za proste? A co jesli po hormonach jej ochota na figle zaniknie kompletnie? Udane zycie łóżkowe to nie tylko komfort jesli chodzi o nieplanowana ciążę ale mnóstwo innych czynników - od gry hormonalnej i wstepnej icon_wink.gif począwszy, na zapachu skóry i komforcie psychicznym skończywszy. Moim zdaniem ewank mogłaby zacząć od wizyty u ginekologa, czy nie ma jakichs obiektywnych, zdrowotnych przyczyn które mogłyby jej przeszkadzać, może jestes za bardzo obciążona opieką nad dzieckiem? Może nie masz czasu dla siebie? Takie pytania możnaby mnozyć, my tutaj możemy sugerować, ale i tak przyczyne musisz dociec sama, tzn. z mężem. Bo zazwyczaj przyczyna jest i (po fakcie) może być oczywista.
Czy możesz porozmawiac z mężem o twoich problemach?
Maciejonka
śro, 12 sty 2005 - 22:33
Bez przesady! Odrazu tygrysica. Nie! ale dlaczego ma nie spróbować? przecież nie pisała, że ma problemy typu: niedbający o siebie mąż, czy mąż który traktuje ją przedmiotowo. Nie musi brać hormonów. Niech zacznie od gumek-no chyba, ze jest uczulaona na lateks, ona albo mąż. Przecież antykoncepcja to nie tylko hormony!
Ja też jestem osobą wierzącą, ale wierzę tez w niemoc wychowania przez nas gromadki dzieci w tak parszywych czasach.
Dziecko (dzieci!!) potrafią zmęczyć człowieka, wiec i ochota może być mniejsza. A do tego stres-A JAK BĘDZIE JESZCZE JEDNO?? a przecież zawsze może być ciąża mnoga... ja osobiscie na początek wypróbowałabym jakąś metodę antykoncepcji-po rozmowie z lekarzem.
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post śro, 12 sty 2005 - 22:33
Post #6

Bez przesady! Odrazu tygrysica. Nie! ale dlaczego ma nie spróbować? przecież nie pisała, że ma problemy typu: niedbający o siebie mąż, czy mąż który traktuje ją przedmiotowo. Nie musi brać hormonów. Niech zacznie od gumek-no chyba, ze jest uczulaona na lateks, ona albo mąż. Przecież antykoncepcja to nie tylko hormony!
Ja też jestem osobą wierzącą, ale wierzę tez w niemoc wychowania przez nas gromadki dzieci w tak parszywych czasach.
Dziecko (dzieci!!) potrafią zmęczyć człowieka, wiec i ochota może być mniejsza. A do tego stres-A JAK BĘDZIE JESZCZE JEDNO?? a przecież zawsze może być ciąża mnoga... ja osobiscie na początek wypróbowałabym jakąś metodę antykoncepcji-po rozmowie z lekarzem.

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
kasiarybka

Go??







post śro, 12 sty 2005 - 23:50
Post #7

Ewank ja myślę, że pierwszą i najważniejszą barierą jest ciąża.
Moim zdaniem powinnaś po prostu pójść do ginekologa i o tym wszystkim pogadać.
Nie mówię, żebyś się od razu zwierzała ze swoich problemów, ale uważam, że powinnaś swojemu, zaufanemu lekarzowi opowiedzieć o wszystkich swoich obiekcjach.
Póżniej zastanowiłabym się bardzo poważnie nad antykoncepcją.

Ja też jestem człowiekiem wierzącym i staram się jak mogę przestrzegać przykazań, ale nie umiałabym spokojnie kochać się z mężem, myśląc, że mogę zajść w trzecią ciążę.

Seks jest bardzo ważną sferą w małżeństwie, nie da się jej wyeliminować więc...tak jak pisały dziewczyny...pomyśl o zabezpieczeniu się przed kolejną (niechcianą) ciążą.
Mama Mojzesza
czw, 13 sty 2005 - 01:04
Ewank, ja tak mialam chyba przez 8 miesiecy po porodzie,jak nie dluzej. Nie wiem czemu tak dlugo, chyba Mojzesz tak mi dal w kosc. Zmuszac sie nie zmuszalam, tylko traktowalam to jak rodzaj przytulenia, musialam byc wtedy rownie seksowna co krolowa Wlk Brytanii w noc poslubna icon_lol.gif zadnego podniecenia nie bylam w stanie z siebie wykrzesac, a obawa przed zajsciem w kolejna ciaze u mnie nie wchodzila w gre. Po prostu mi sie nie chcialo. Ile miesiecy ma Twoje dziecko? jesli maz jest tolerancyjny w tych sprawach to ja bym sie nie zmuszala, i dala sobie po prostu spokoj na razie, przynajmniej u mnie tak bylo ze nagle poczulam to cos wink.gif
a do lekarza jak najbardziej idz, pewnie jest bardziej kompetenty niz my, tylko np ja wolalabym akurat w tej sprawie do kobiety icon_rolleyes.gif
jesli nie jest to jakis problem natury medycznej, to bardzo pomaga swiadomosc swojej atrakcyjnosci, czyli moze kup sobie cos ladnego, zrob sobie dzien dla urody, a potem oddajcie komus dzieci (o ile to mozliwe) i niech z kolei maz zrobi cos dla Ciebie icon_rolleyes.gif
A jesli sie nie uda to powiedz mezowi zeby jeszcze na kilka miesiecy zapomnial o seksie wink.gif
moi znajomi od 9 lat stosuja antykoncepcje naturalna, i maja 3dzieci zaplanowanych co do miesiaca icon_eek.gif i zadnej wpadki. Tylko mnie by sie nie chcialo mierzyc codziennie rano temperatury wiadomo gdzie przez 10minut icon_rolleyes.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post czw, 13 sty 2005 - 01:04
Post #8

Ewank, ja tak mialam chyba przez 8 miesiecy po porodzie,jak nie dluzej. Nie wiem czemu tak dlugo, chyba Mojzesz tak mi dal w kosc. Zmuszac sie nie zmuszalam, tylko traktowalam to jak rodzaj przytulenia, musialam byc wtedy rownie seksowna co krolowa Wlk Brytanii w noc poslubna icon_lol.gif zadnego podniecenia nie bylam w stanie z siebie wykrzesac, a obawa przed zajsciem w kolejna ciaze u mnie nie wchodzila w gre. Po prostu mi sie nie chcialo. Ile miesiecy ma Twoje dziecko? jesli maz jest tolerancyjny w tych sprawach to ja bym sie nie zmuszala, i dala sobie po prostu spokoj na razie, przynajmniej u mnie tak bylo ze nagle poczulam to cos wink.gif
a do lekarza jak najbardziej idz, pewnie jest bardziej kompetenty niz my, tylko np ja wolalabym akurat w tej sprawie do kobiety icon_rolleyes.gif
jesli nie jest to jakis problem natury medycznej, to bardzo pomaga swiadomosc swojej atrakcyjnosci, czyli moze kup sobie cos ladnego, zrob sobie dzien dla urody, a potem oddajcie komus dzieci (o ile to mozliwe) i niech z kolei maz zrobi cos dla Ciebie icon_rolleyes.gif
A jesli sie nie uda to powiedz mezowi zeby jeszcze na kilka miesiecy zapomnial o seksie wink.gif
moi znajomi od 9 lat stosuja antykoncepcje naturalna, i maja 3dzieci zaplanowanych co do miesiaca icon_eek.gif i zadnej wpadki. Tylko mnie by sie nie chcialo mierzyc codziennie rano temperatury wiadomo gdzie przez 10minut icon_rolleyes.gif
ewank
czw, 13 sty 2005 - 11:09
Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.
ewank


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 22:28
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,040

GG:


post czw, 13 sty 2005 - 11:09
Post #9

Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.
Anuk
czw, 13 sty 2005 - 12:32
CYTAT(ewank)
Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.


Hmmm - jesli wieczorem padasz - może warto zmienić porę: na poranek. Może to też odniesie skutek pozytywny. Rano człowiek ma więcej energii....
Anuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:41
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 235




post czw, 13 sty 2005 - 12:32
Post #10

CYTAT(ewank)
Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.


Hmmm - jesli wieczorem padasz - może warto zmienić porę: na poranek. Może to też odniesie skutek pozytywny. Rano człowiek ma więcej energii....

--------------------
Anuk

(Tylko głupoty nie da się wyleczyć...)[font="Comic Sans MS"][/font][size="1"][/size]
Maciejonka
czw, 13 sty 2005 - 12:43
CYTAT(Anuk)
CYTAT(ewank)
Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.


Hmmm - jesli wieczorem padasz - może warto zmienić porę: na poranek. Może to też odniesie skutek pozytywny. Rano człowiek ma więcej energii....


No i miło dzień można zacząć icon_wink.gif
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post czw, 13 sty 2005 - 12:43
Post #11

CYTAT(Anuk)
CYTAT(ewank)
Dziewczyny dzięki za rady! Macie racje, napewno obawa przed kolejną - nieplanowaną ciążą ma tu duże znaczenie, i skorzystam z rady, zaczną stosować gumki. A zmęczenie wieczorne też nie jest bez znaczenia. Dzieciątko (6 mies) kiepsko sypia w nocy i jak pomyśle, że mam jeszcze zamiast spać figlować, to mi szkoda snu. Ale spróbuje, może coś się we mnie obudzi.


Hmmm - jesli wieczorem padasz - może warto zmienić porę: na poranek. Może to też odniesie skutek pozytywny. Rano człowiek ma więcej energii....


No i miło dzień można zacząć icon_wink.gif

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Coffee
nie, 16 sty 2005 - 14:20
mysle ze lek przed nstepna ciaza oraz zmeczenie to wystarczajace przyczyny by nie miec ochoty na seks a wieczorem marzyc po prostu aby zasnac...
ja nie raz nawet sily na mycie nie mialam teraz sie i zdarza ze w wannie wnet zasypiam...

do tego jak na scisle o wiare wedlug biblii chodzi, to kochac sie z mezem bys musiala-kasiurybko-jedynie w celu splodzenia dzieci
bo wlasnie tak jest mowa...ze kochac sie maz z zona ma dla splodzenia potomka a nie dla przyjemnosci... icon_wink.gif
wiec uwazam ze tu juz "lamiecie" slowa wiec zgadzam sie z dziewczynami jak tu wychowac mase dziciaczkow w tych czasach? dawniej bylo latwiej pasli bydlo, jedli co zrobili, przenosili sie z miejsca na miejsce, a im liczniejsza rodzina tym wieksza pomoc w produkcji jadla...troszczyli sie tylko o to aby bylo co zjesc icon_wink.gif a my mamy tego teraz tyle na glowie, wszystkie oplaty icon_rolleyes.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 16 sty 2005 - 14:20
Post #12

mysle ze lek przed nstepna ciaza oraz zmeczenie to wystarczajace przyczyny by nie miec ochoty na seks a wieczorem marzyc po prostu aby zasnac...
ja nie raz nawet sily na mycie nie mialam teraz sie i zdarza ze w wannie wnet zasypiam...

do tego jak na scisle o wiare wedlug biblii chodzi, to kochac sie z mezem bys musiala-kasiurybko-jedynie w celu splodzenia dzieci
bo wlasnie tak jest mowa...ze kochac sie maz z zona ma dla splodzenia potomka a nie dla przyjemnosci... icon_wink.gif
wiec uwazam ze tu juz "lamiecie" slowa wiec zgadzam sie z dziewczynami jak tu wychowac mase dziciaczkow w tych czasach? dawniej bylo latwiej pasli bydlo, jedli co zrobili, przenosili sie z miejsca na miejsce, a im liczniejsza rodzina tym wieksza pomoc w produkcji jadla...troszczyli sie tylko o to aby bylo co zjesc icon_wink.gif a my mamy tego teraz tyle na glowie, wszystkie oplaty icon_rolleyes.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Sylwia M.
nie, 16 sty 2005 - 18:43
Zawsze się zastanawiałam, dlaczego ludzie sie przejmują, że nie chce im się uprawiać seksu. Nie chce się, to nie uprawiam i już! Od tego sie nie choruje icon_biggrin.gif

No bo gdyby Ci sie żyć nie chciało, albo wstać z łóżka, to byłaby to może depresja (no i dziećmi byś się nie mogła zająć) i to może rzeczywiście byłby problem.
Mnie się też wiele razy w moim życiu nie chciało, a po urodzeniu drugiego dziecka nie chciało mi się ponad rok i tego nie robiłam. I nic się nie stało. Ani z moim małżeństwem, ani ze mną. Z moim mężem dopasowujemy sie w tych sprawach, tzn. po prostu tolerujemy potrzeby drugiej strony. Nigdy nie okazał mi że dla niego jest za rzadko, ani za często.
Sylwia M.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 14:47
Skąd: Bełchatów
Nr użytkownika: 1,282

GG:


post nie, 16 sty 2005 - 18:43
Post #13

Zawsze się zastanawiałam, dlaczego ludzie sie przejmują, że nie chce im się uprawiać seksu. Nie chce się, to nie uprawiam i już! Od tego sie nie choruje icon_biggrin.gif

No bo gdyby Ci sie żyć nie chciało, albo wstać z łóżka, to byłaby to może depresja (no i dziećmi byś się nie mogła zająć) i to może rzeczywiście byłby problem.
Mnie się też wiele razy w moim życiu nie chciało, a po urodzeniu drugiego dziecka nie chciało mi się ponad rok i tego nie robiłam. I nic się nie stało. Ani z moim małżeństwem, ani ze mną. Z moim mężem dopasowujemy sie w tych sprawach, tzn. po prostu tolerujemy potrzeby drugiej strony. Nigdy nie okazał mi że dla niego jest za rzadko, ani za często.
Coffee
nie, 16 sty 2005 - 20:00
JAPODOBNIE JAK aNIA MIALAM
NAJPIERW W CIAZY-zero ochoty a do tego mialam przez lekarza zabronione
potem do 7-8 miesiecy wlasnie...NIE CHCIALO MI SIE icon_eek.gif nie wiem kiedy wrocilo do normy...jakos tak, po prostu icon_redface.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 16 sty 2005 - 20:00
Post #14

JAPODOBNIE JAK aNIA MIALAM
NAJPIERW W CIAZY-zero ochoty a do tego mialam przez lekarza zabronione
potem do 7-8 miesiecy wlasnie...NIE CHCIALO MI SIE icon_eek.gif nie wiem kiedy wrocilo do normy...jakos tak, po prostu icon_redface.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Sel
sob, 29 sty 2005 - 09:55
CYTAT(Sylwia M.)
Zawsze siÄ™ zastanawiaÅ‚am, dlaczego ludzie sie przejmujÄ…, że nie chce im siÄ™ uprawiać seksu. Nie chce siÄ™, to nie uprawiam i już! Od tego sie nie choruje  :D


Cóz za egoistyczne stwierdzenie... icon_confused.gif mam wrazenie ze dziewczyny nie pisza tu o tym ze wczoraj, czy w ubieglym tygodniu nie mialy ochoty, tylko o braku checi w ogole, albo nie doczytałam dobrze. icon_eek.gif
A ta druga strona? Mąż ktory ciągle słyszy nie?Ma sobie zawiazać na supełek? Co mu w zamian zaproponujesz? A wiesz o tym, że spory procent małżeństw rozpada się właśnie z tego powodu? Te problemy tworzą kolejne... icon_rolleyes.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post sob, 29 sty 2005 - 09:55
Post #15

CYTAT(Sylwia M.)
Zawsze siÄ™ zastanawiaÅ‚am, dlaczego ludzie sie przejmujÄ…, że nie chce im siÄ™ uprawiać seksu. Nie chce siÄ™, to nie uprawiam i już! Od tego sie nie choruje  :D


Cóz za egoistyczne stwierdzenie... icon_confused.gif mam wrazenie ze dziewczyny nie pisza tu o tym ze wczoraj, czy w ubieglym tygodniu nie mialy ochoty, tylko o braku checi w ogole, albo nie doczytałam dobrze. icon_eek.gif
A ta druga strona? Mąż ktory ciągle słyszy nie?Ma sobie zawiazać na supełek? Co mu w zamian zaproponujesz? A wiesz o tym, że spory procent małżeństw rozpada się właśnie z tego powodu? Te problemy tworzą kolejne... icon_rolleyes.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

kasiarybka

Go??







post sob, 29 sty 2005 - 10:17
Post #16

Zgadzam siÄ™ z SelinÄ….
Chciałam napisać odpowiedż do postu Sylwi, ale nie będę powtarzać.
PodpiszÄ™ siÄ™ zpod SelinÄ….
Coffee
sob, 29 sty 2005 - 11:09
bravo sellina, swieta racja,
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post sob, 29 sty 2005 - 11:09
Post #17

bravo sellina, swieta racja,

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Sylwia M.
sob, 29 sty 2005 - 17:40
CYTAT(Sellina)
Mąż ktory ciągle słyszy nie?Ma sobie zawiazać na supełek? Co mu w zamian zaproponujesz? A wiesz o tym, że spory procent małżeństw rozpada się właśnie z tego powodu? Te problemy tworzą kolejne... icon_rolleyes.gif


Bez przesady, bez przesady...
Wielkie mi problemy... icon_rolleyes.gif
Jak siÄ™ rozpadajÄ… z tego powodu, no to widocznie siÄ™ nie dobrali, to proste...
Sylwia M.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 14:47
Skąd: Bełchatów
Nr użytkownika: 1,282

GG:


post sob, 29 sty 2005 - 17:40
Post #18

CYTAT(Sellina)
Mąż ktory ciągle słyszy nie?Ma sobie zawiazać na supełek? Co mu w zamian zaproponujesz? A wiesz o tym, że spory procent małżeństw rozpada się właśnie z tego powodu? Te problemy tworzą kolejne... icon_rolleyes.gif


Bez przesady, bez przesady...
Wielkie mi problemy... icon_rolleyes.gif
Jak siÄ™ rozpadajÄ… z tego powodu, no to widocznie siÄ™ nie dobrali, to proste...
kasiarybka

Go??







post sob, 29 sty 2005 - 18:06
Post #19

Wiesz co Sylwia, jednak nie masz racji.
Nawet najbardziej kochające się pary, które nie umieją dojść do porozumienia w łóżku, po jakimś czasie mogą stać się wręcz wrogami.
Sex w związku jest bardzo ważny.

Selina nie napisała, że związki rozpadają się przez to, że partnerzy ze sobą nie sypiają, napisała natomiast, że TEN problem, tworzy następne problemy, które się nawarstwiają i awantura gotowa.

Na podstawie swoich obserwacji, śmiem twierdzić, że nie ma dobregi i zgodnego małżeństwa jeśli partnerzy nie poukładają sobie spraw łóżkowych.
kasiarybka

Go??







post sob, 29 sty 2005 - 18:08
Post #20

CYTAT
Wielkie mi problemy...  :roll:


I to SÄ„ WIELKIE problemy.

Ps.Wiesz co, masz bardzo nieprzyjemny styl wypowiedzi icon_confused.gif
Na świecie istnieją inni ludzie, którzy absolutnie nie muszą być tacy jak Ty i miewają problemy, dla których są one bardzo ważne i poważne, Twoja ironia jest tutaj zupełnie nie na miejscu, jest po prostu niesmaczna.
> brak ochoty na sex
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama