Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 6 7 8  

Gdzie rodzic w Lublinie

> 
aga_26
wto, 10 sie 2010 - 17:04
chyba nie mam szczęścia...nie ma tu żadnej świeżej mamusi która rodziła ostatnio na Kraśnickich? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na temat atmosfery i w ogóle opieki, no i jak z ubrankami dla dziecka można swoje czy muszą być szpitalne? napiszcie coś dziewczyny icon_biggrin.gif
aga_26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 06 sie 10 - 09:45
Nr użytkownika: 33,927

GG:


post wto, 10 sie 2010 - 17:04
Post #141

chyba nie mam szczęścia...nie ma tu żadnej świeżej mamusi która rodziła ostatnio na Kraśnickich? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na temat atmosfery i w ogóle opieki, no i jak z ubrankami dla dziecka można swoje czy muszą być szpitalne? napiszcie coś dziewczyny icon_biggrin.gif
Jaśminka
śro, 11 sie 2010 - 09:40
Ja rodziłam rok temu, więc nie wiem czy coś się nie zmieniło. Dla siebie i dziecka trzeba mieć w zasadzie wszystko. Niby maja tam ubrana, ale to dla maluszków najuboższych, często porzuconych, ale w razie czego urzyczają. Ja akurat zapomniałam pieluch tetrowych więc miałam te szpitalne icon_wink.gif Kąpią w kosmetykach szpitalnych też. Atmosfera zależy od zmiany icon_wink.gif Mi się jedna nieprzyjemna trafiła i dzień do doopy. Tal poza tym to zadowolona byłam. Poród ok, w przyjemnej atmosferze:)
Najważniejesze to miec pileuchy, mokre chusteczki tego nie mają.
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post śro, 11 sie 2010 - 09:40
Post #142

Ja rodziłam rok temu, więc nie wiem czy coś się nie zmieniło. Dla siebie i dziecka trzeba mieć w zasadzie wszystko. Niby maja tam ubrana, ale to dla maluszków najuboższych, często porzuconych, ale w razie czego urzyczają. Ja akurat zapomniałam pieluch tetrowych więc miałam te szpitalne icon_wink.gif Kąpią w kosmetykach szpitalnych też. Atmosfera zależy od zmiany icon_wink.gif Mi się jedna nieprzyjemna trafiła i dzień do doopy. Tal poza tym to zadowolona byłam. Poród ok, w przyjemnej atmosferze:)
Najważniejesze to miec pileuchy, mokre chusteczki tego nie mają.
aga_26
śro, 11 sie 2010 - 12:51
Dzięki za odpowiedź icon_biggrin.gif wszystko da się jakoś przeżyć, nienawidzę szpitali i na myśl o tych trzech dobach mam gęsią skórkę ale cóź...pod koniec sierpnia spotykam się z położną która będzie przy moim porodzie wiec wyciągnę z niej wszelkie informacje icon_biggrin.gif pozdrawiam
aga_26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 06 sie 10 - 09:45
Nr użytkownika: 33,927

GG:


post śro, 11 sie 2010 - 12:51
Post #143

Dzięki za odpowiedź icon_biggrin.gif wszystko da się jakoś przeżyć, nienawidzę szpitali i na myśl o tych trzech dobach mam gęsią skórkę ale cóź...pod koniec sierpnia spotykam się z położną która będzie przy moim porodzie wiec wyciągnę z niej wszelkie informacje icon_biggrin.gif pozdrawiam
Jaśminka
śro, 11 sie 2010 - 14:08
Ja też gęsiej skórki na samą myśl o szpitalu dostawałam... Tyle dobrego, że na Krańickich szyko wypuszczają. Urodziłam w środe o 15.30 i w sobote rano już były wypisy icon_smile.gif
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post śro, 11 sie 2010 - 14:08
Post #144

Ja też gęsiej skórki na samą myśl o szpitalu dostawałam... Tyle dobrego, że na Krańickich szyko wypuszczają. Urodziłam w środe o 15.30 i w sobote rano już były wypisy icon_smile.gif
jsj
czw, 12 sie 2010 - 14:19
aga jak masz wybraną położną to wszystko Ci powie icon_smile.gif
Ja też rok temu rodziłam. Byłam bardzo zadowolona z opieki. Na porodówce super atmosfera.
A nie przejmuj się 3 dniami pobytu. Ja leżałam 13 dni!!! I jakoś dałam radę. Najważniejsze to pozytywne nastawienie do porodu, ludzi i szpitala icon_smile.gif
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post czw, 12 sie 2010 - 14:19
Post #145

aga jak masz wybraną położną to wszystko Ci powie icon_smile.gif
Ja też rok temu rodziłam. Byłam bardzo zadowolona z opieki. Na porodówce super atmosfera.
A nie przejmuj się 3 dniami pobytu. Ja leżałam 13 dni!!! I jakoś dałam radę. Najważniejsze to pozytywne nastawienie do porodu, ludzi i szpitala icon_smile.gif


--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
aga_26
pon, 16 sie 2010 - 10:56
jsj dzięki icon_biggrin.gif już niedługo spotkam się z położną i mam nadzieję że rozmowa z nią mnie troche uspokoi. Z jednej strony chciałabym żeby to było już a z drugiej kompletnie tego nie ogarniam hehe a mówią że przy drugim dziecku jest inaczej. Pozdrawiam wszystkie mamusie i jeśli zajrzy tu jakaś świeża mamcia z kraśnickich proszę o najnowsze wieści i może jakieś rady? icon_razz.gif
aga_26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 06 sie 10 - 09:45
Nr użytkownika: 33,927

GG:


post pon, 16 sie 2010 - 10:56
Post #146

jsj dzięki icon_biggrin.gif już niedługo spotkam się z położną i mam nadzieję że rozmowa z nią mnie troche uspokoi. Z jednej strony chciałabym żeby to było już a z drugiej kompletnie tego nie ogarniam hehe a mówią że przy drugim dziecku jest inaczej. Pozdrawiam wszystkie mamusie i jeśli zajrzy tu jakaś świeża mamcia z kraśnickich proszę o najnowsze wieści i może jakieś rady? icon_razz.gif
Mijka
pon, 16 sie 2010 - 11:43
aga_26 jeśli można wiedzieć, to ile kosztuje wynajęcie konkretnej położnej w Lublinie?
Mijka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 961
Dołączył: nie, 31 sie 08 - 15:05
Nr użytkownika: 21,480




post pon, 16 sie 2010 - 11:43
Post #147

aga_26 jeśli można wiedzieć, to ile kosztuje wynajęcie konkretnej położnej w Lublinie?

--------------------
aga_26
wto, 17 sie 2010 - 16:48
CYTAT(Mijka @ Mon, 16 Aug 2010 - 12:43) *
aga_26 jeśli można wiedzieć, to ile kosztuje wynajęcie konkretnej położnej w Lublinie?


Ja położną wybierałam po konsultacji ze swoim lekarzem, wiec mam nadzieję że jest konkretna;-) a cena to tak 400-500 zł. Jak się z nią spotkam i ustalę wszystko to może coś więcej napiszę...Mijka a który lubelski szpital cię interesuje?
aga_26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 06 sie 10 - 09:45
Nr użytkownika: 33,927

GG:


post wto, 17 sie 2010 - 16:48
Post #148

CYTAT(Mijka @ Mon, 16 Aug 2010 - 12:43) *
aga_26 jeśli można wiedzieć, to ile kosztuje wynajęcie konkretnej położnej w Lublinie?


Ja położną wybierałam po konsultacji ze swoim lekarzem, wiec mam nadzieję że jest konkretna;-) a cena to tak 400-500 zł. Jak się z nią spotkam i ustalę wszystko to może coś więcej napiszę...Mijka a który lubelski szpital cię interesuje?
Mijka
czw, 19 sie 2010 - 13:49
CYTAT(aga_26 @ Tue, 17 Aug 2010 - 17:48) *
Mijka a który lubelski szpital cię interesuje?


ja zamierzam rodzić na Jaczewskiego, ale zobaczymy co z tego wyjdzie...
Mijka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 961
Dołączył: nie, 31 sie 08 - 15:05
Nr użytkownika: 21,480




post czw, 19 sie 2010 - 13:49
Post #149

CYTAT(aga_26 @ Tue, 17 Aug 2010 - 17:48) *
Mijka a który lubelski szpital cię interesuje?


ja zamierzam rodzić na Jaczewskiego, ale zobaczymy co z tego wyjdzie...

--------------------
jsj
czw, 19 sie 2010 - 21:52
Z tego co wiem na Jaczewskiego nie można sobie wybrać położnej, chyba że trafi się szczęśliwie na jej dyżur.
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post czw, 19 sie 2010 - 21:52
Post #150

Z tego co wiem na Jaczewskiego nie można sobie wybrać położnej, chyba że trafi się szczęśliwie na jej dyżur.

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
Mijka
piÄ…, 03 gru 2010 - 10:07
Udało się rodziłam na Jaczewskiego, ale miałam cc. Gdyby któraś potrzebowała informacji, piszcie na priv
Mijka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 961
Dołączył: nie, 31 sie 08 - 15:05
Nr użytkownika: 21,480




post piÄ…, 03 gru 2010 - 10:07
Post #151

Udało się rodziłam na Jaczewskiego, ale miałam cc. Gdyby któraś potrzebowała informacji, piszcie na priv

--------------------
kat_st
piÄ…, 16 wrz 2011 - 21:35
Witam, i takze dziele sie moimi wrazeniami.

Otóz ponad miesiac temu rodzilam na Krasnickich i powiem Wam ze byłam bardzo zadowolona ze tam trafilam.
Pokoje 2-3 osobowe poczatkowo bylam w 3 osobowym z prysznicem i wszystkim, pozniej nas przeniesli do dwuosobowego bo mloda miala zoltaczke. Co prawda w dwojce juz prysznica nie bylo, ale to nie przeszkadzalo nam dochodzic do zdrowia.
Polożne super babki, odpowiadaja na kazde pytanie, pokazują o co poprosilam i ogolnie bardzo mile i przyjazne.
Gdy przyszla gorsza noc to nawet pogadała ze mną jedna polozna. To moja pierwsza ciaza takze bylam przerazona a tam jakos zapominalam o tych wszystkich moich watpliwosciach.
A no i jak ktos ma problemy z laktacjÄ… to takze mozna liczyc na ich pomoc...

Ogólnie chyba zadny pobyt w szpitalu nie jest mily, ale tam personel dokladal wszelkich staran aby byla mila atmosfera icon_wink.gif

EDT: aha nie dopisalam: ogólnie trzeba miec prawie wszystko swoje poza rożkiem. I podklady na łózko mi sie nie przydaly.

Ten post edytował kat_st pią, 16 wrz 2011 - 21:37
kat_st


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: pon, 13 gru 10 - 11:29
Nr użytkownika: 35,146

GG:


post piÄ…, 16 wrz 2011 - 21:35
Post #152

Witam, i takze dziele sie moimi wrazeniami.

Otóz ponad miesiac temu rodzilam na Krasnickich i powiem Wam ze byłam bardzo zadowolona ze tam trafilam.
Pokoje 2-3 osobowe poczatkowo bylam w 3 osobowym z prysznicem i wszystkim, pozniej nas przeniesli do dwuosobowego bo mloda miala zoltaczke. Co prawda w dwojce juz prysznica nie bylo, ale to nie przeszkadzalo nam dochodzic do zdrowia.
Polożne super babki, odpowiadaja na kazde pytanie, pokazują o co poprosilam i ogolnie bardzo mile i przyjazne.
Gdy przyszla gorsza noc to nawet pogadała ze mną jedna polozna. To moja pierwsza ciaza takze bylam przerazona a tam jakos zapominalam o tych wszystkich moich watpliwosciach.
A no i jak ktos ma problemy z laktacjÄ… to takze mozna liczyc na ich pomoc...

Ogólnie chyba zadny pobyt w szpitalu nie jest mily, ale tam personel dokladal wszelkich staran aby byla mila atmosfera icon_wink.gif

EDT: aha nie dopisalam: ogólnie trzeba miec prawie wszystko swoje poza rożkiem. I podklady na łózko mi sie nie przydaly.

--------------------




> Gdzie rodzic w Lublinie
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 6 7 8
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama