Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Przycinanie drzew owocowych

, O ja! tu mnie jeszcze nie było ;)
> , O ja! tu mnie jeszcze nie byÅ‚o ;)
Gruszka
czw, 20 mar 2008 - 11:39
Czy na wiosnę mozna przycinać gałęzie owocowych drzewek? czy to się robi tylko na jesień? (żeby lepiej owocowały)

Na jesieni mielismy apogeum remontu, więc o jabłonkach to nikt nie myślał. A naowocowały sie cudnie ( z 3 jabłoni chyba 1,5 tony jabłek icon_biggrin.gif wiem, bo bidna rodzinka zbierała je u nas i zanosili do skupu), tylko, że to sa stare, zapuszczone drzewa, od lat nie przycinane i nie pielęgnowane i owoców było mnóstwo, ale w większości psiury małe i pokręcone icon_wink.gif czy jak teraz je ciachnę, zanim sa listki, to będa w tym roku owocować?

Kompletnie sie na tym nie znam.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 20 mar 2008 - 11:39
Post #1

Czy na wiosnę mozna przycinać gałęzie owocowych drzewek? czy to się robi tylko na jesień? (żeby lepiej owocowały)

Na jesieni mielismy apogeum remontu, więc o jabłonkach to nikt nie myślał. A naowocowały sie cudnie ( z 3 jabłoni chyba 1,5 tony jabłek icon_biggrin.gif wiem, bo bidna rodzinka zbierała je u nas i zanosili do skupu), tylko, że to sa stare, zapuszczone drzewa, od lat nie przycinane i nie pielęgnowane i owoców było mnóstwo, ale w większości psiury małe i pokręcone icon_wink.gif czy jak teraz je ciachnę, zanim sa listki, to będa w tym roku owocować?

Kompletnie sie na tym nie znam.

--------------------

Posty w temacie
Gruszka   Przycinanie drzew owocowych   czw, 20 mar 2008 - 11:39
Mika   https://www.castorama.pl/porady/ogrod/przyc...i-i-...   czw, 20 mar 2008 - 12:05
Gruszka   Åšwietny link - dziÄ™ki Mika :)   czw, 20 mar 2008 - 13:05
Gruszka   WydrukowaÅ‚am sobie instrukcjÄ™ z linku Miki i sta...   wto, 15 kwi 2008 - 10:29
moko.   Gruszka mój maż Å›cinaÅ‚ gaÅ‚ezie w ok 80% a owo...   wto, 15 kwi 2008 - 21:26
Gruszka   Moko, no ja tez zaszalaÅ‚am z przycinkÄ…, bo w zes...   Å›ro, 16 kwi 2008 - 09:07
moko.   Guszko ja w swoim ogrodzie mam wiÅ›nie stausieÅ„kÄ...   Å›ro, 16 kwi 2008 - 18:24
justin   podnoszÄ™, zamierzam wziąć siÄ™ za ciÄ™cie. Powi...   pon, 30 mar 2009 - 22:40
Ketmia   A moje dwie jabÅ‚onki, które do tej pory miewaÅ‚y...   czw, 02 kwi 2009 - 12:33
justin   Ketmia, dziÄ™ki. Czy te opaski zakÅ‚adaÅ‚aÅ› na w...   czw, 02 kwi 2009 - 19:40
Ketmia   Opaski zakÅ‚adaÅ‚am na drzewa owocowe, czyli na Å›...   piÄ…, 03 kwi 2009 - 19:31
bodokoks   Drzewa owocowe już przyciÄ…Å‚em :) PozostajÄ… jes...   wto, 24 maj 2011 - 09:51
> Przycinanie drzew owocowych, O ja! tu mnie jeszcze nie byÅ‚o ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 15:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama