Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zielona glinka wulkaniczna

> 
Jasiucha
nie, 18 mar 2007 - 21:52
Witam

Chciałam zapytać, czy któraś z Was próbowała w warunkach domowych maseczek z zielonej glinki +kapsułki łagodzące trądzik i stany zapalne skóry?? No i chciałam zapytać o Wasze zdanie - czy widać jakieś dobroczynne działanie? icon_wink.gif
Szukam czegoś co w miarę szybko poprawi wygląd i kondycję moje cery.. (jak zwykle po zimie moja cera jest zmęczona, miejscami zaczerwieniona i podrażniona, miejscami przesuszona no i te wypryski po których długo pozostaja ślady - HELP icon_cry.gif )
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
SkÄ…d: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post nie, 18 mar 2007 - 21:52
Post #1

Witam

Chciałam zapytać, czy któraś z Was próbowała w warunkach domowych maseczek z zielonej glinki +kapsułki łagodzące trądzik i stany zapalne skóry?? No i chciałam zapytać o Wasze zdanie - czy widać jakieś dobroczynne działanie? icon_wink.gif
Szukam czegoś co w miarę szybko poprawi wygląd i kondycję moje cery.. (jak zwykle po zimie moja cera jest zmęczona, miejscami zaczerwieniona i podrażniona, miejscami przesuszona no i te wypryski po których długo pozostaja ślady - HELP icon_cry.gif )

--------------------
KlaraM.
sob, 31 mar 2007 - 16:19
Ja ostatnio robiłam sobie maseczkę z zielonej glinki, ale nie była to maseczka wykonana z domowych preparatów a po protu gotowa z opakowania. Fajny relaks. Może nie widziałam od razu jakiś wielkich zmian, ale na pewno jak zacznę stosować regularnie to kondycja mojej skóry się poprawi icon_biggrin.gif:D:D
KlaraM.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pią, 16 mar 07 - 10:11
Nr użytkownika: 12,019




post sob, 31 mar 2007 - 16:19
Post #2

Ja ostatnio robiłam sobie maseczkę z zielonej glinki, ale nie była to maseczka wykonana z domowych preparatów a po protu gotowa z opakowania. Fajny relaks. Może nie widziałam od razu jakiś wielkich zmian, ale na pewno jak zacznę stosować regularnie to kondycja mojej skóry się poprawi icon_biggrin.gif:D:D
> zielona glinka wulkaniczna
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 15:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama