Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Ćwiczę w domu

> 
madzialenna
pon, 17 paź 2011 - 16:36
Powiem tak ja jak sobie pogadam po użalam się jaka to ja jestem ..... 37.gif to wtedy chętniej biorę się za ćwiczenia w domu. Nie mam możliwości pójścia na siłownie czy coś podobnego.
Piszcie dziewczyny jakie ćwiczenia robicie, w jakich porach najlepiej ćwiczyć, i czym same siebie motywujecie, bo u mnie na prawdę krucho z motywacja. Pomóżcie mi

Może utworzymy jakąś grupę wsparcia icon_biggrin.gif
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post pon, 17 paź 2011 - 16:36
Post #1

Powiem tak ja jak sobie pogadam po użalam się jaka to ja jestem ..... 37.gif to wtedy chętniej biorę się za ćwiczenia w domu. Nie mam możliwości pójścia na siłownie czy coś podobnego.
Piszcie dziewczyny jakie ćwiczenia robicie, w jakich porach najlepiej ćwiczyć, i czym same siebie motywujecie, bo u mnie na prawdę krucho z motywacja. Pomóżcie mi

Może utworzymy jakąś grupę wsparcia icon_biggrin.gif

--------------------


olikat
pon, 17 paź 2011 - 17:19
Jeszcze nie ćwiczę bo jeszcze nie mogę chyba, jestem jeszcze w połogu icon_smile.gif ale nie długo zacznę i będzie to na pewno akrobatyczna 6 weidera i mam taką płytkę z Tamilee Webb- Ja chcę miec takie ciało icon_smile.gif
olikat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 16:26
Skąd: Kraków / Krapkowice
Nr użytkownika: 21,135

GG:


post pon, 17 paź 2011 - 17:19
Post #2

Jeszcze nie ćwiczę bo jeszcze nie mogę chyba, jestem jeszcze w połogu icon_smile.gif ale nie długo zacznę i będzie to na pewno akrobatyczna 6 weidera i mam taką płytkę z Tamilee Webb- Ja chcę miec takie ciało icon_smile.gif

--------------------




Gacuszka
pon, 17 paź 2011 - 17:47
Ja sobie zakupiłam skakankę i skacze codziennie po godzince icon_wink.gif Niezły wysiłek jak dla mnie...
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post pon, 17 paź 2011 - 17:47
Post #3

Ja sobie zakupiłam skakankę i skacze codziennie po godzince icon_wink.gif Niezły wysiłek jak dla mnie...

--------------------



madzialenna
pon, 17 paź 2011 - 19:04
Gacuszka i tak codziennie dajesz rade 03.gif kiedy Ty to robisz (w jakich godzinach)?? Sąsiedzie sięnie skarżą że im tynk z sufitu odpada 04.gif

Olikat robiłaś już kiedyś 6 weidera? Jakie były tego efekty, czy to naprawdę tak działa jak mówią? I czy wytrzymałaś do końca z robieniem tej 6?
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post pon, 17 paź 2011 - 19:04
Post #4

Gacuszka i tak codziennie dajesz rade 03.gif kiedy Ty to robisz (w jakich godzinach)?? Sąsiedzie sięnie skarżą że im tynk z sufitu odpada 04.gif

Olikat robiłaś już kiedyś 6 weidera? Jakie były tego efekty, czy to naprawdę tak działa jak mówią? I czy wytrzymałaś do końca z robieniem tej 6?

--------------------


olikat
pon, 17 paź 2011 - 19:21
Madzialenna robiłam już tą 6 ale nie wytrwałam do końca, ale po 2 tyg już miałam o wiele mniejszy brzuchol 06.gif mój brat za to przeszedł cała i brzuch naprawdę miał o wiele twardszy
olikat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 16:26
Skąd: Kraków / Krapkowice
Nr użytkownika: 21,135

GG:


post pon, 17 paź 2011 - 19:21
Post #5

Madzialenna robiłam już tą 6 ale nie wytrwałam do końca, ale po 2 tyg już miałam o wiele mniejszy brzuchol 06.gif mój brat za to przeszedł cała i brzuch naprawdę miał o wiele twardszy

--------------------




agrafkaa
wto, 18 paź 2011 - 08:35
I ja skaczę na skakance + włączam sobie wieczorkiem zumbe na YouTube i działam + dieta mż Próbowałam też hula hop ale niestety częściej się schylałam by je podnieść niż udało mi się zakręcić no ale skłony to też ćwiczenie 48.gif

Nie wspomnę jaki ubaw mają dzieciaki jak się z matką wygłupiają ćwicząc 04.gif aaa największy ubaw ma mąż gdy na nas patrzy

Też nie mam możliwości korzystania z siłowni ani fitness

Asia...
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post wto, 18 paź 2011 - 08:35
Post #6

I ja skaczę na skakance + włączam sobie wieczorkiem zumbe na YouTube i działam + dieta mż Próbowałam też hula hop ale niestety częściej się schylałam by je podnieść niż udało mi się zakręcić no ale skłony to też ćwiczenie 48.gif

Nie wspomnę jaki ubaw mają dzieciaki jak się z matką wygłupiają ćwicząc 04.gif aaa największy ubaw ma mąż gdy na nas patrzy

Też nie mam możliwości korzystania z siłowni ani fitness

Asia...

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
Anecznik
wto, 18 paź 2011 - 10:25
Ćwiczyłam kiedyś 6 W...oj ciężko i lepiej nie pytajcie jak długo wytrzymałam 29.gif Mam tez aerobik z Carmen i super się ćwiczy także polecam.
Zamierzam i owszem, ale ja strasznie nie lubię ćwiczyć w domu monotonnych ćwiczeń, aerobik jest zdecydowanie lepszy. Mam nadzieję, że niedługo się zmobilizuję icon_wink.gif.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post wto, 18 paź 2011 - 10:25
Post #7

Ćwiczyłam kiedyś 6 W...oj ciężko i lepiej nie pytajcie jak długo wytrzymałam 29.gif Mam tez aerobik z Carmen i super się ćwiczy także polecam.
Zamierzam i owszem, ale ja strasznie nie lubię ćwiczyć w domu monotonnych ćwiczeń, aerobik jest zdecydowanie lepszy. Mam nadzieję, że niedługo się zmobilizuję icon_wink.gif.

--------------------


kejti_80
wto, 18 paź 2011 - 10:31
Ja tez ćwiczyłam 6W, zrezygnowałam przy końcu gdy dowiedziałam się że mam "fasolkę" w brzuszku 03.gif icon_smile.gif
ale ogólnie obwód brzucha i bioder zmalał... tylko dodatkowo jeszcze kilka innych ćwiczeń robiłam głównie na nogi i "typowe" brzuszki.
Najlepiej jak dla mnie się ćwiczy wieczorkiem, jak dzieciaczki śpią icon_smile.gif
teraz też mam ambitny plan znów zacząć ćwiczyć ... tylko narazie nie mogę się zmobilizować 48.gif 29.gif icon_smile.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post wto, 18 paź 2011 - 10:31
Post #8

Ja tez ćwiczyłam 6W, zrezygnowałam przy końcu gdy dowiedziałam się że mam "fasolkę" w brzuszku 03.gif icon_smile.gif
ale ogólnie obwód brzucha i bioder zmalał... tylko dodatkowo jeszcze kilka innych ćwiczeń robiłam głównie na nogi i "typowe" brzuszki.
Najlepiej jak dla mnie się ćwiczy wieczorkiem, jak dzieciaczki śpią icon_smile.gif
teraz też mam ambitny plan znów zacząć ćwiczyć ... tylko narazie nie mogę się zmobilizować 48.gif 29.gif icon_smile.gif

--------------------



madzialenna
wto, 18 paź 2011 - 14:21
kejti_80 to co grupowa mobilizacja 03.gif od kiedy, proponuje od dziÅ› 03.gif
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post wto, 18 paź 2011 - 14:21
Post #9

kejti_80 to co grupowa mobilizacja 03.gif od kiedy, proponuje od dziÅ› 03.gif

--------------------


KorneliaB

Go??







post wto, 18 paź 2011 - 15:13
Post #10

A ja słyszałam od kilku juz instruktorów fitness, że 6 weidera jest bardzo szkodliwa, bo nie daje mięśniom odpocząć i tak jakby "zaharowuje" się. Pełno zakwasów i mikrourazy mięśniowe. Ale nie zaprzeczę, że wszyscy przyznają że jest to skuteczne;>
ulla
pią, 21 paź 2011 - 10:04
Ja ćwiczyłam kiedyś (po godzinę dziennie) callanetics. Początkowo, jak zaczynałam, też ćwiczenia trwały godzinę, ale samych ćwiczeń było mniej, bo potrzebowałam więcej czasu na chwilę odpoczynku. Stopniowo, chyba przez trzy miesiące, dochodziłam do ćwiczeń efektywnych przez całą godzinę. Czasem żałuję, że już nie ćwiczę, bo po trudnych początkach, były jak codzienny prysznic - nawykowe, a uczucie po, było super - mniemam, że to endorfiny, ale dawały taki haj, że źle się czułam bez nich.

Czasem żałuję, że nie ćwiczę i zbieram motywację, żeby do tego wrócić...

Ps. na całe życie zapamiętam za to ból brzucha przy śmiechu, jaki miałam przez pierwsze dwa tygodnie ćwiczeń. Dostałam zakwasów w takich mięśniach, o których nie miałam pojęcia, że można.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pią, 21 paź 2011 - 10:04
Post #11

Ja ćwiczyłam kiedyś (po godzinę dziennie) callanetics. Początkowo, jak zaczynałam, też ćwiczenia trwały godzinę, ale samych ćwiczeń było mniej, bo potrzebowałam więcej czasu na chwilę odpoczynku. Stopniowo, chyba przez trzy miesiące, dochodziłam do ćwiczeń efektywnych przez całą godzinę. Czasem żałuję, że już nie ćwiczę, bo po trudnych początkach, były jak codzienny prysznic - nawykowe, a uczucie po, było super - mniemam, że to endorfiny, ale dawały taki haj, że źle się czułam bez nich.

Czasem żałuję, że nie ćwiczę i zbieram motywację, żeby do tego wrócić...

Ps. na całe życie zapamiętam za to ból brzucha przy śmiechu, jaki miałam przez pierwsze dwa tygodnie ćwiczeń. Dostałam zakwasów w takich mięśniach, o których nie miałam pojęcia, że można.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
kejti_80
nie, 23 paź 2011 - 12:02
CYTAT(madzialenna @ Tue, 18 Oct 2011 - 13:21) *
kejti_80 to co grupowa mobilizacja 03.gif od kiedy, proponuje od dziÅ› 03.gif


zapraszam, zapraszam do wspólnych ćwiczeń icon_smile.gif
zaczęłam od czwartku icon_smile.gif ale nie 6W bo dla mnie to za monotonne .... najchętniej poskakałabym sobie na aerobiku, ale z braku laku narazie pozostają wygimasy w domu 29.gif

to co która następna i chętna ? 06.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post nie, 23 paź 2011 - 12:02
Post #12

CYTAT(madzialenna @ Tue, 18 Oct 2011 - 13:21) *
kejti_80 to co grupowa mobilizacja 03.gif od kiedy, proponuje od dziÅ› 03.gif


zapraszam, zapraszam do wspólnych ćwiczeń icon_smile.gif
zaczęłam od czwartku icon_smile.gif ale nie 6W bo dla mnie to za monotonne .... najchętniej poskakałabym sobie na aerobiku, ale z braku laku narazie pozostają wygimasy w domu 29.gif

to co która następna i chętna ? 06.gif

--------------------



KasiaRybka

Go??







post czw, 01 gru 2011 - 21:56
Post #13

Codziennie setka brzuszków na ławeczce icon_smile.gif z 95 w pasie od sierpnia do dziś na 80 c icon_smile.gif
z ponad setki w biodrach, na 90 cm icon_smile.gif
Latte_macchiato
pon, 12 gru 2011 - 04:28
CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 01 Dec 2011 - 21:56) *
Codziennie setka brzuszków na ławeczce icon_smile.gif z 95 w pasie od sierpnia do dziś na 80 c icon_smile.gif
z ponad setki w biodrach, na 90 cm icon_smile.gif


GratulujÄ™ ! Wynik imponujÄ…cy

Ja w domu hula-hop i stepper jedynie ...
wyjście na siłownię jest ale dopiero po 21 jak dzieci zasną ..choć ostatnio zaniedbałam ją...
czas znów się zmotywować
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 12 gru 2011 - 04:28
Post #14

CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 01 Dec 2011 - 21:56) *
Codziennie setka brzuszków na ławeczce icon_smile.gif z 95 w pasie od sierpnia do dziś na 80 c icon_smile.gif
z ponad setki w biodrach, na 90 cm icon_smile.gif


GratulujÄ™ ! Wynik imponujÄ…cy

Ja w domu hula-hop i stepper jedynie ...
wyjście na siłownię jest ale dopiero po 21 jak dzieci zasną ..choć ostatnio zaniedbałam ją...
czas znów się zmotywować

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
KasiaRybka

Go??







post czw, 29 gru 2011 - 20:11
Post #15

no więc brzuszków robię już 400 icon_smile.gif czuję się fantastycznie więc naprawdę POLECAM icon_smile.gif fantastycznie wpływa na samopoczucie i samoocenę icon_smile.gif
mim0za
piÄ…, 30 gru 2011 - 08:31
CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 29 Dec 2011 - 22:11) *
no więc brzuszków robię już 400 icon_smile.gif czuję się fantastycznie więc naprawdę POLECAM icon_smile.gif fantastycznie wpływa na samopoczucie i samoocenę icon_smile.gif

400 dziennie? Pod wrażeniem jestem.
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post piÄ…, 30 gru 2011 - 08:31
Post #16

CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 29 Dec 2011 - 22:11) *
no więc brzuszków robię już 400 icon_smile.gif czuję się fantastycznie więc naprawdę POLECAM icon_smile.gif fantastycznie wpływa na samopoczucie i samoocenę icon_smile.gif

400 dziennie? Pod wrażeniem jestem.
KasiaRybka

Go??







post sob, 31 gru 2011 - 08:57
Post #17

Tak, robię 400 powtórzeń. 200 brzuszków z hanklami trzymanymi w dłoniach, takich płytkich, na bardzo mocno napietych mięśniach brzucha, oczywiście w seriach po sto, i 200 skrętnych z wyrzutem ramion naprzemiennie, oczywiście równiez z hanklami.
REWELACYJNE wyniki ! Polecam szczerze.
Plecy się odtłuszvzyły wyśmienicie, na sylwestra mogę spokojnie nałożyć sukienke icon_smile.gif
Schaby sÄ… coraz szczuplejesze, no i pas ! REWLACJA icon_smile.gif
Z rozmiaru 42 w sierpniu, na spodnie w rozmiarze 36 icon_smile.gif
zunia78
nie, 01 sty 2012 - 13:18
a ja ćwiczę w domu, bo dwa razy w tygodniu na fitenessie to dla mnie za mało, a nie chcę częściej wychodzić wieczorami z domu (właściwie to nie wieczory, bo 18).
w domu ćwiczę różnie, przeważnie rozgrzewka, przysiady (nie wiem jak pisze się używane przez treenrki slowo "skład"), ręce z ciężarkami i bioderka, no i kończe brzuszkami...... tylko ze ja nie liczę 37.gif bardziej patrzę na ilośc minut, ok. 10 minut brzuszkow, ale chetnie spróbuję policzyc ile wyjdzie
Kasia piękny wynik !!! gratulacje, 36 to mój ulubiony rozmiar 29.gif
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post nie, 01 sty 2012 - 13:18
Post #18

a ja ćwiczę w domu, bo dwa razy w tygodniu na fitenessie to dla mnie za mało, a nie chcę częściej wychodzić wieczorami z domu (właściwie to nie wieczory, bo 18).
w domu ćwiczę różnie, przeważnie rozgrzewka, przysiady (nie wiem jak pisze się używane przez treenrki slowo "skład"), ręce z ciężarkami i bioderka, no i kończe brzuszkami...... tylko ze ja nie liczę 37.gif bardziej patrzę na ilośc minut, ok. 10 minut brzuszkow, ale chetnie spróbuję policzyc ile wyjdzie
Kasia piękny wynik !!! gratulacje, 36 to mój ulubiony rozmiar 29.gif

--------------------
Kornel



Aleksander



rtonka
piÄ…, 06 sty 2012 - 23:15
CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 01 Dec 2011 - 21:56) *
Codziennie setka brzuszków na ławeczce icon_smile.gif



Jaka masz Å‚awke do brzuszkow?
rtonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,791
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 19:03
Nr użytkownika: 14,248




post piÄ…, 06 sty 2012 - 23:15
Post #19

CYTAT(KasiaRybka @ Thu, 01 Dec 2011 - 21:56) *
Codziennie setka brzuszków na ławeczce icon_smile.gif



Jaka masz Å‚awke do brzuszkow?

--------------------
Kacper, Igor

KasiaRybka

Go??







post sob, 07 sty 2012 - 12:40
Post #20

rtonka najzwyklejszą na świecie z Cerfura icon_smile.gif prosta, tylko z regulacja rolek na nogi.
> Ä†wiczÄ™ w domu
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama