Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Pierwsze wakacje z niemowlakiem

-
ka_wilk
post Tue, 19 Jul 2016 - 13:09
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,883

Ja za rok będę planować wakacje z niemowlakiem, jak już zawita na świat icon_smile.gif Nawet nie wiedziałam, że na tyle rzeczy trzeba zwrócić uwagę, bo w domu zawsze wszystko jest pod ręką. A na wakacjach sporo rzeczy trzeba zabrać ze sobą. Już teraz zaczynam się zastanawiać czy jechać z młodym/młodą pod koniec wakacji czy lepiej może później - jesień albo nawet zima, żeby uniknąć upałów i tłumów turystów. Póki co wybrałabym wrzesień, ale już sama nie wiem... Macie może jeszcze jakieś rady/wskazówki. Dodam, że Bobas będzie miał wtedy ok. 7-8 miesięcy (w zależności od tego, kiedy zechce mu się wyjść z brzucha icon_smile.gif )
Wiem, że to może jeszcze dużo czasu, ale zbieram informacje, póki jeszcze mam chwilę dla siebie.
Go to the top of the page PM

Quote Post
malinka99
post Thu, 18 Aug 2016 - 19:48
Post #42

Nr użytkownika: 47,808

A słyszałyście o akcji Primavery Fit tydzień dla aktywnych mam nad morzem? Zajrzyjcie sobie tutaj: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/...-aktywnych-mam/. Jest to cały tydzień w świetnym hotelu nad morzem przeznaczony na powrót świeżo upieczonej mamy do zdrowia psychicznego i fizycznego. W pakiecie są specjalne zabiegi ujędrniające ciało, ćwiczenia przygotowane z myślą o jednoczesnej zabawie z maluszkiem, 3 treningi dziennie, m.in. ABT, TBC, Zdrowy kręgosłup itp.

Macie zamiar się wybrać? Ja się cały czas zastanawiam, można się wybrać również całą rodzinką więc oferta jest bardzo ciekawa.

Quote Post
mitama
post Fri, 19 Aug 2016 - 11:54
Post #43

Nr użytkownika: 44,027

Akurat kwestii istotnych jest bardzo dużo - od lotniska, po podróż, jedzenie i wiele innych tematów.
Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie miejsca - plaża piaszczysta, bez kamieni w wodzie, porządny brodzik i nie tylko. I te wszystkie kwestie mają naprawdę duże znaczenie. W travel planet macie takie oznaczenie przy szukaniu wyjazdów - hotele dla rodzin z dziećmi. I wtedy powinno Wam pokazywać wyłącznie takie odpowiednio dopasowane.

Quote Post
Tatuś552
post Wed, 21 Sep 2016 - 13:34
Post #44

Nr użytkownika: 48,056

A odważylibyście się na rejs statkiem po Karaibach z niemowlakiem? Chodzi mi o taką wycieczkę http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html ? Moja żona jest strasznie zajarana, ale ja mam mnóstwo wątpliwości. Nie mam kompletnie pojęcia jak wygląda taki rejs, i co jeśli się coś stanie. Domyślam się, że jest tam lekarz, ale to nie to samo co na lądzie.

Quote Post
Antosia89
post Wed, 07 Dec 2016 - 09:34
Post #45

Nr użytkownika: 48,520

Ja polecam przede wszystkim podróż busem icon_wink.gif) wybraliśmy się samochodem i zmarnowane wakacje;)) mogę nawet polecić przewoźnika icon_wink.gif) http://www.voyager-przewozy.pl/, naprawdę lepiej busikiem, dla Ciebie wygodniej i dla dziecka

Quote Post
mitama
post Thu, 20 Apr 2017 - 08:10
Post #46

A znacie Zieloną Polanę? ZOzbaczcie sobie pakiet na weekend czerwcowy, proszę - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2017.php
Raczej zorganizowanie czegokolwiek za takie pieniądze jest trudne - tutaj macie dzieci do lat 4 całkowicie za darmo. Rzadko spotykane, co nie? A mowa o pensjonacie z basenem, własną plażą nad Sanem, własnym kinem, mini klubem, kajakami, boiskami, trampoliną i wieloma innymi atrakcjami. Po prostu miejscówka taka, że będziecie mieli co robić bez względu na pogodę.

Quote Post
Sojka
post Fri, 21 Apr 2017 - 17:28
Post #47

Nr użytkownika: 44,047

My znamy. Na weekend majowy jedziemy, ale byliśmy tam już wcześniej. Mogę tylko potwierdzić - nie znaleźliśmy w Polsce drugiego miejsca, które by oferowało tyle atrakcji, za takie pieniądze. Zresztą - po linkiem macie wszystko pokazane. Sami oceńcie, czy to jest coś wartościowego.

Quote Post
mitama
post Fri, 28 Apr 2017 - 07:33
Post #48

A jaką macie pogodę zapowiadaną? U nas dzisiaj leje icon_sad.gif
Plus tego miejsca jest taki, że tam bez względu na pogodę, na pewno będziecie mieli co robić. Atrakcji jest mnóstwo, również dla dzieci, ale wiadomo, że optymalnie, jeśli po prostu by się wypogodziło. Wtedy na pewno zrealizują wszystko co mają w programie. A w przeciwnym wypadku może być różnie. Ogólnie to chyba jedyne takie miejsce w Polsce.

Quote Post
kuna87
post Sun, 30 Apr 2017 - 10:11
Post #49

Nr użytkownika: 45,434

My w sumie jechaliśmy gdzies blisko.. w dalszą podróż będzie ciężo, bo młody nie lubi jeździć w foteliku..

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>

Quote Post
Anja88
post Fri, 22 Sep 2017 - 14:39
Post #50

Nr użytkownika: 46,714

Na pierwsze wakacje niemowlaka trzeba przede wszystkim wybrać sprawdzony hotel. icon_wink.gif Taki, w którym będzie czysto, porządnie, bez grzybu w łazienkach czy wilgoci...Jakby ktoś się wybierał do Trójmiasta, to mogę polecić na priv hotele w Gdańsku, w których byłam i które mi się pod tymi względami podobały icon_wink.gif brawo_bis.gif

Quote Post
jolka33
post Fri, 29 Sep 2017 - 08:27
Post #51

Nr użytkownika: 47,582

CYTAT(kuna87 @ Sun, 30 Apr 2017 - 11:11) *
My w sumie jechaliśmy gdzies blisko.. w dalszą podróż będzie ciężo, bo młody nie lubi jeździć w foteliku..

Jestem podobnego zdania. Warto jest pierwsze wakacje zaplanować gdiześ w Polsce Żeby zobaczyć jak dziecko zniesie wyjazd. Nie wiem czy wybrałabym się z niemowlakiem na wyjazd zagraniczny. Z kilkulatkiem spokojnie ale z małym dzieckiem? Raczej to by nie wypaliło ;/

Jeśli chcecie wygodnie wypocząć na wakacjach i bez stresu to proponowałabym wynająć sobie włąsne mieszkanie Wiele razy przetestowaliśmy ten styl nocowania i opcja jest moim zdaniem najwygodniejsza jeśli posiada się malucha. Po pierwsze jest o wiele więcej przestrzeni. Po drugie ma się do dyspozycji kuchnie. Można samemu przygotować coś na śniadanie:
https://www.blueapart.pl/
Na stronie są mieszkania do wynajęcia w Juracie oraz Jastarni icon_smile.gif Które polecam ponieważ standard jest naprawdę dobry!

Quote Post
alaa789
post Fri, 06 Oct 2017 - 08:27
Post #52

Nr użytkownika: 47,895

na pewno bezpieczniej będzie jeżeli zdecydujecie się na zorganizowane wakacje. Tak są zawsze opiekuni, którzy się wami zajmą gdyby cokolwiek. A niektóre opcje wyjazdów są przystosownae właśnie dla rodzin z dzieciaczkami. jak chcesz żeby było w miarę tanio to np możesz juz teraz zarezerwować wyjazd na wakacje za rok icon_smile.gif a początku też mnie to dziwiło, ale popatrz jakie teraz sa promocje: https://www.itaka.pl/lato-2018/

Quote Post
jojoasia
post Tue, 09 Jan 2018 - 11:18
Post #53

Nr użytkownika: 48,232

Warto przeglądać takie poradniki jak ten http://kobietawielepiej.pl/planowanie/sytu...zbednik-rodzica sporo cennych informacji możesz znaleść odnośnie podrózowania z dzieciakami.

Quote Post
Annakornel
post Wed, 10 Jan 2018 - 22:46
Post #54

Nr użytkownika: 51,178

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to spokojna i klimatyczna miejscowość. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie www.domki-rowy.pl na Różanej 8. Pozdrawiam

Quote Post
> Pierwsze wakacje z niemowlakiem

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 17 Jan 2018 - 06:22
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe