Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Czym wyczyścić piekarnik

, solidnie zapuszczony
> , solidnie zapuszczony
Lutnia
sob, 09 paź 2010 - 20:49
Udało się, po sześciu miesiącach szukania domu do wynajęcia znaleźliśmy ten "nasz".

Jest prawie idealny. Jednym z nielicznych minusów jest bardzo brudny piekarnik.
Patrząc na niego mam ochotę pobiec do najbliższego sklepu i po prostu kupić nowy.
Chcę dać mu szansę i spróbować go doczyścić.

Jakie są najlepsze środki do tgo celu? Czy możecie coś polecić? blagam.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 09 paź 2010 - 20:49
Post #1

Udało się, po sześciu miesiącach szukania domu do wynajęcia znaleźliśmy ten "nasz".

Jest prawie idealny. Jednym z nielicznych minusów jest bardzo brudny piekarnik.
Patrząc na niego mam ochotę pobiec do najbliższego sklepu i po prostu kupić nowy.
Chcę dać mu szansę i spróbować go doczyścić.

Jakie są najlepsze środki do tgo celu? Czy możecie coś polecić? blagam.gif

--------------------
Ika
sob, 09 paź 2010 - 21:25
Matko huto, ja też się muszę wziąć za swój piekarnik... nie jest wprawdzie "solidnie zapuszczony", ale solidnie utytłany na pewno... marynata do kurczaka, taka z miodem, mi pryskała i jak pomyślę o czyszczeniu tego... I blachy mam zaświnione. Może toto lidlowskie W5 zakupię, bo słyszałam, że w ogóle ta seria W5 jest dobra.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 09 paź 2010 - 21:25
Post #2

Matko huto, ja też się muszę wziąć za swój piekarnik... nie jest wprawdzie "solidnie zapuszczony", ale solidnie utytłany na pewno... marynata do kurczaka, taka z miodem, mi pryskała i jak pomyślę o czyszczeniu tego... I blachy mam zaświnione. Może toto lidlowskie W5 zakupię, bo słyszałam, że w ogóle ta seria W5 jest dobra.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
xxyy
sob, 09 paź 2010 - 22:01
Jest takie cudo jak Oven Pride

https://www.ovenpride.com/product_detail.php?id=10

Nie wiem czy mozna dostac w Polsce , kupilam w Anglii. Ale jak ktos moze zdobyc to warto.

Cudo -magic icon_wink.gif

To w pudelku co zalinkowalam to bardzo mocny plyn i specjalna folia. Do tej folii wlewa sie plyn i wklada te "srebrne" ramki/polki ( wiecie na pewno co mam na mysli nie wiem jak to sie fachowo nazywa) . Folie szczelnie zamyka i kladzie w pozycji lezacej na kilka godzin. Po sa piekne icon_wink.gif jak nowe.
A sprey z tej serii do czyszczenia reszty.

xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post sob, 09 paź 2010 - 22:01
Post #3

Jest takie cudo jak Oven Pride

https://www.ovenpride.com/product_detail.php?id=10

Nie wiem czy mozna dostac w Polsce , kupilam w Anglii. Ale jak ktos moze zdobyc to warto.

Cudo -magic icon_wink.gif

To w pudelku co zalinkowalam to bardzo mocny plyn i specjalna folia. Do tej folii wlewa sie plyn i wklada te "srebrne" ramki/polki ( wiecie na pewno co mam na mysli nie wiem jak to sie fachowo nazywa) . Folie szczelnie zamyka i kladzie w pozycji lezacej na kilka godzin. Po sa piekne icon_wink.gif jak nowe.
A sprey z tej serii do czyszczenia reszty.

Lutnia
sob, 09 paź 2010 - 22:05
Ika - paskudnie to zabrzmi, ale lepiej mi na myśl, że nie tylko mnie to czeka 04.gif

Sam, Leni - dziękuję za informacje.

Ten post edytował Lutnia sob, 09 paź 2010 - 22:06
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 09 paź 2010 - 22:05
Post #4

Ika - paskudnie to zabrzmi, ale lepiej mi na myśl, że nie tylko mnie to czeka 04.gif

Sam, Leni - dziękuję za informacje.

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 09 paź 2010 - 22:17
Post #5

[post usunięty]
Lutnia
sob, 09 paź 2010 - 22:24
Zaraz, zaraz... gnieciemy folię i potem tą zgniecioną kulką (+ środek do czyszczenia) jeździmy po wnętrzu piekarnika?
Brzmi dość egzotycznie, ale na pewno wypróbuję ten patent.

Jak połączę to z pianką W5 (Oven Pride jest chyba nieosiągalny w Polsce) to blask z piekarnika powinien zabijać 04.gif

Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 09 paź 2010 - 22:24
Post #6

Zaraz, zaraz... gnieciemy folię i potem tą zgniecioną kulką (+ środek do czyszczenia) jeździmy po wnętrzu piekarnika?
Brzmi dość egzotycznie, ale na pewno wypróbuję ten patent.

Jak połączę to z pianką W5 (Oven Pride jest chyba nieosiągalny w Polsce) to blask z piekarnika powinien zabijać 04.gif



--------------------
Agnieszka Kamila
sob, 09 paź 2010 - 22:35
na mój piekarnik nie działa ani folia ani mleczko ani w5 z lidla ( no moze gdybym kilka razy zapodała ale przy dziecku małym ten smród do mnie nie przemawia) przyjechał pan z siemensa i polecał jakiś "ichni" środek do czyszczenia, który skuteczny ma byc mam go użyć na noc a rano powycierac i będzie błysk - tylko muszę poczekac az mi toto do serwisu sprowadzą, jak się uda to się pochwalę, jak się nie uda to pewnie chłopa wyślę do POCH-u tam jak mi chemię kupi to mozliwe ze piekarnik rozpuści a nie sam brud hihi, tak samo zrobilismy z problematycznym grzybem na silikonie w prysznicu , który to kazałam mężowi wydłubywac pod grożbą spania z niemytą żoną, sklep chemiczny to jest to 15 minut i po krzyku,
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post sob, 09 paź 2010 - 22:35
Post #7

na mój piekarnik nie działa ani folia ani mleczko ani w5 z lidla ( no moze gdybym kilka razy zapodała ale przy dziecku małym ten smród do mnie nie przemawia) przyjechał pan z siemensa i polecał jakiś "ichni" środek do czyszczenia, który skuteczny ma byc mam go użyć na noc a rano powycierac i będzie błysk - tylko muszę poczekac az mi toto do serwisu sprowadzą, jak się uda to się pochwalę, jak się nie uda to pewnie chłopa wyślę do POCH-u tam jak mi chemię kupi to mozliwe ze piekarnik rozpuści a nie sam brud hihi, tak samo zrobilismy z problematycznym grzybem na silikonie w prysznicu , który to kazałam mężowi wydłubywac pod grożbą spania z niemytą żoną, sklep chemiczny to jest to 15 minut i po krzyku,
Agnelka25
nie, 10 paź 2010 - 18:37
Rewelacyjny jest płyn do usuwania tłustego brudu ,,BRUDPUR" jedyne minusy to takie że śmierdzi i ,,pali ręce" trzeba go używać w rękawiczkach ale doczyści wszystko icon_biggrin.gif Ja kupuję go w bricomarche
Agnelka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,950
Dołączył: sob, 12 maj 07 - 20:32
Nr użytkownika: 14,059




post nie, 10 paź 2010 - 18:37
Post #8

Rewelacyjny jest płyn do usuwania tłustego brudu ,,BRUDPUR" jedyne minusy to takie że śmierdzi i ,,pali ręce" trzeba go używać w rękawiczkach ale doczyści wszystko icon_biggrin.gif Ja kupuję go w bricomarche

--------------------
moko.
nie, 10 paź 2010 - 21:23
Polecam z FM o ten
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 10 paź 2010 - 21:23
Post #9

Polecam z FM o ten

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Tigerek
nie, 10 paź 2010 - 22:20
Åšrodki do czyszczeni grilla icon_wink.gif - albo Cilit Bang na wyjÄ…tkowo silny brud.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 10 paź 2010 - 22:20
Post #10

Åšrodki do czyszczeni grilla icon_wink.gif - albo Cilit Bang na wyjÄ…tkowo silny brud.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Lutnia
nie, 10 paź 2010 - 23:16
Dziękuję za informacje.

Problem wciąż jest aktualny.

Dziś pojechałam zmierzyć się z nim, ale doszłam do wniosku, że piekranik mi nie ucieknie, a tak piękne słońce może już w krótce nie być zbyt częste, więc cały dzień spędziłam wylegując się na psim legowisku w ogrodzie (nie przewieźliśmy jeszcze mebli).

Jutro kolejne podejście icon_smile.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post nie, 10 paź 2010 - 23:16
Post #11

Dziękuję za informacje.

Problem wciąż jest aktualny.

Dziś pojechałam zmierzyć się z nim, ale doszłam do wniosku, że piekranik mi nie ucieknie, a tak piękne słońce może już w krótce nie być zbyt częste, więc cały dzień spędziłam wylegując się na psim legowisku w ogrodzie (nie przewieźliśmy jeszcze mebli).

Jutro kolejne podejście icon_smile.gif

--------------------
naples
pon, 11 paź 2010 - 01:41
CYTAT
a ja polecam bardzo fajny środek do czyszczenia piekarnika z firmy FM GROUP- jest rewelacyjny

Dokładnie, do tego ewentualnie, jak nie pomaga ten specyfik do piekraników, to jeszcze jest płyn do powierzchni silnie zabrudzonych.
Osobiście jestem zachwycona chemią z FM, którą niejednokrotnie sprawdziłam.
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 11 paź 2010 - 01:41
Post #12

CYTAT
a ja polecam bardzo fajny środek do czyszczenia piekarnika z firmy FM GROUP- jest rewelacyjny

Dokładnie, do tego ewentualnie, jak nie pomaga ten specyfik do piekraników, to jeszcze jest płyn do powierzchni silnie zabrudzonych.
Osobiście jestem zachwycona chemią z FM, którą niejednokrotnie sprawdziłam.

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
kala101
pią, 22 paź 2010 - 18:02
Lutnia ja polecam niemiecki środek do czyszczenia piekarników i grilli. Powiem tak nasz piekarnik wyglądał masakryczne, kuchenka ma z 30 lat i chyba nigdy myty piekarnik nie był, jak się go włączyło to śmierdziało starym olejem i cholera wie czym, mieliśmy kupić nowy jak się wprowadziliśmy ale stwierdziłam po co jak tu wszystko sprawne więc też zaczęłam szukać i szorować i nic. Ostatnio byłam w sklepie z niemieckimi produktami i zauważyłam tą piankę, koszt 15 zł stwierdziłam spróbuje i się nie zawiodłam, to najlepiej wydane 15 zł

Przyszłam do domu popsikałam a pianka zrobiła wszystko za mnie, ja tylko przetarłam po jakimś czasie aby zmyć tą pianke i brud, czynność powtórzyłam 2 razy bo jak mówiłam był bardzo zapuszczony i mam nowiutki piekarnik, żadnego zapachu i czyściusieńki a ja nie robiłam nic żadnej siły w to włożyć nie umiałam więc naprawde polecam

Tutaj link do niemieckiej strony abyś zobaczyła o jaki dokładnie mi chodzi https://www.k2r.de/k2r/Haushalt/k2r_backofe...ay.php?navid=34
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post pią, 22 paź 2010 - 18:02
Post #13

Lutnia ja polecam niemiecki środek do czyszczenia piekarników i grilli. Powiem tak nasz piekarnik wyglądał masakryczne, kuchenka ma z 30 lat i chyba nigdy myty piekarnik nie był, jak się go włączyło to śmierdziało starym olejem i cholera wie czym, mieliśmy kupić nowy jak się wprowadziliśmy ale stwierdziłam po co jak tu wszystko sprawne więc też zaczęłam szukać i szorować i nic. Ostatnio byłam w sklepie z niemieckimi produktami i zauważyłam tą piankę, koszt 15 zł stwierdziłam spróbuje i się nie zawiodłam, to najlepiej wydane 15 zł

Przyszłam do domu popsikałam a pianka zrobiła wszystko za mnie, ja tylko przetarłam po jakimś czasie aby zmyć tą pianke i brud, czynność powtórzyłam 2 razy bo jak mówiłam był bardzo zapuszczony i mam nowiutki piekarnik, żadnego zapachu i czyściusieńki a ja nie robiłam nic żadnej siły w to włożyć nie umiałam więc naprawde polecam

Tutaj link do niemieckiej strony abyś zobaczyła o jaki dokładnie mi chodzi https://www.k2r.de/k2r/Haushalt/k2r_backofe...ay.php?navid=34

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
TAQILLA
pią, 22 paź 2010 - 22:56
pewnie już po ptakach i piekarnik lśni z wykorzystaniem w/w porad - ja dodam jeszcze, że najlepiej zapuszczony piekarnik, taki co to w nim diabeł wybuchł, szorować na ciepło (rozgrzewam do 150st i jak otwieram klapę to skręcam do 100st) Generalnie zwykłe mleczko powinno sobie wtedy poradzić.
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post pią, 22 paź 2010 - 22:56
Post #14

pewnie już po ptakach i piekarnik lśni z wykorzystaniem w/w porad - ja dodam jeszcze, że najlepiej zapuszczony piekarnik, taki co to w nim diabeł wybuchł, szorować na ciepło (rozgrzewam do 150st i jak otwieram klapę to skręcam do 100st) Generalnie zwykłe mleczko powinno sobie wtedy poradzić.

--------------------
Olivia 2007
Agnieszka Kamila
śro, 08 cze 2011 - 09:11
TAQUILLA spróbuję twoją metodę, ja muszę mieć naprawdę zapuszczony piekarnik, - albo zaczełam od siebie zbyt wiele wymagać, jak to z polskimi serwisami bywa specyfiku nie dostałam do dzisiaj, ale kupiłam takie coś https://www.wmdp.pl/index.php?option=com_co...8&Itemid=12 nie smierdzi tak strasznie, tzn w granicach rozsądku bo bezzapachowe toto nie jest, i piekarnik w 70 % wyczyszczony, ale tak jak mówiłam ja talent mam i zapusciłam go jednym kurczakiem tak ze ten brud co tam jeszcze został to chyba jeszcze pół roku będę czyścić
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post śro, 08 cze 2011 - 09:11
Post #15

TAQUILLA spróbuję twoją metodę, ja muszę mieć naprawdę zapuszczony piekarnik, - albo zaczełam od siebie zbyt wiele wymagać, jak to z polskimi serwisami bywa specyfiku nie dostałam do dzisiaj, ale kupiłam takie coś https://www.wmdp.pl/index.php?option=com_co...8&Itemid=12 nie smierdzi tak strasznie, tzn w granicach rozsądku bo bezzapachowe toto nie jest, i piekarnik w 70 % wyczyszczony, ale tak jak mówiłam ja talent mam i zapusciłam go jednym kurczakiem tak ze ten brud co tam jeszcze został to chyba jeszcze pół roku będę czyścić
ewks
czw, 09 cze 2011 - 08:28
CYTAT(Agnelka25 @ Sun, 10 Oct 2010 - 19:37) *
Rewelacyjny jest płyn do usuwania tłustego brudu ,,BRUDPUR" jedyne minusy to takie że śmierdzi i ,,pali ręce" trzeba go używać w rękawiczkach ale doczyści wszystko icon_biggrin.gif Ja kupuję go w bricomarche




Ja też go polecam, płyn rewelacyjny, wydajny, niedrogi i skuteczny. Plamy z ubrań usuwa prawie wszystkie, z różnych powierzchni brud również. Jak dla mnie on nie śmierdzi ale niektórym widzę, że tak:), więc to już chyba zależy od nosa:).
Polecam

Ten post edytował ewks czw, 09 cze 2011 - 08:29
ewks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 03 cze 11 - 10:37
Nr użytkownika: 36,825




post czw, 09 cze 2011 - 08:28
Post #16

CYTAT(Agnelka25 @ Sun, 10 Oct 2010 - 19:37) *
Rewelacyjny jest płyn do usuwania tłustego brudu ,,BRUDPUR" jedyne minusy to takie że śmierdzi i ,,pali ręce" trzeba go używać w rękawiczkach ale doczyści wszystko icon_biggrin.gif Ja kupuję go w bricomarche




Ja też go polecam, płyn rewelacyjny, wydajny, niedrogi i skuteczny. Plamy z ubrań usuwa prawie wszystkie, z różnych powierzchni brud również. Jak dla mnie on nie śmierdzi ale niektórym widzę, że tak:), więc to już chyba zależy od nosa:).
Polecam
.uzytkownik.usun...
śro, 03 sie 2011 - 08:56
Ja używam Yplonu. Jest taki specjalnie do piekarników - się psiuka, podgrzewa i wszystko schodzi samo ale i ten uniwersalny działa cuda ino trza poszorować troszku. icon_smile.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post śro, 03 sie 2011 - 08:56
Post #17

Ja używam Yplonu. Jest taki specjalnie do piekarników - się psiuka, podgrzewa i wszystko schodzi samo ale i ten uniwersalny działa cuda ino trza poszorować troszku. icon_smile.gif

K
Ika
nie, 25 mar 2012 - 20:34
Odkopuję, bo w końcu mój piekarnik doczyściłam icon_biggrin.gif Znaczy, nie osobiście...
Od tamtego czasu mój piekarnik niestety zrobił się gorszy, a nie lepszy wizualnie, bo więcej go używam i niestety nie zawsze udawało się go doczyścić. Teraz lśni icon_biggrin.gif ale kurczę, patent jednorazowy...
Przyszedł pan z taką machiną, prezentacje robił w zamian za opinię. Sprzęt ogólnie czyszczący. Pokazał mi na przykład na kawałku fugi (już zapomniałam, jaki fuga miała oryginalnie kolor... 37.gif) ale pikuś z fugą, piekarnik sobie do testu czystości wybrałam icon_wink.gif I lśni!! Normalnie lśni jak nówka sztuka nie śmigana icon_biggrin.gif
No, ale niestety lśnić nie będzie zawsze, gdyż - jakkolwiek zapewne urządzenie można nabyć - ja go aktualnie nie nabędę. Nawet o cenę nie pytałam ani o możliwość nabycia.
Ale chwilowo mi lśni...! 03.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 25 mar 2012 - 20:34
Post #18

Odkopuję, bo w końcu mój piekarnik doczyściłam icon_biggrin.gif Znaczy, nie osobiście...
Od tamtego czasu mój piekarnik niestety zrobił się gorszy, a nie lepszy wizualnie, bo więcej go używam i niestety nie zawsze udawało się go doczyścić. Teraz lśni icon_biggrin.gif ale kurczę, patent jednorazowy...
Przyszedł pan z taką machiną, prezentacje robił w zamian za opinię. Sprzęt ogólnie czyszczący. Pokazał mi na przykład na kawałku fugi (już zapomniałam, jaki fuga miała oryginalnie kolor... 37.gif) ale pikuś z fugą, piekarnik sobie do testu czystości wybrałam icon_wink.gif I lśni!! Normalnie lśni jak nówka sztuka nie śmigana icon_biggrin.gif
No, ale niestety lśnić nie będzie zawsze, gdyż - jakkolwiek zapewne urządzenie można nabyć - ja go aktualnie nie nabędę. Nawet o cenę nie pytałam ani o możliwość nabycia.
Ale chwilowo mi lśni...! 03.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Madziulek
nie, 25 mar 2012 - 20:54
Ja chce takiego pana na prezentacje do mnie. Moj piekarnik chce !
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post nie, 25 mar 2012 - 20:54
Post #19

Ja chce takiego pana na prezentacje do mnie. Moj piekarnik chce !

--------------------
K 2007
M 2012
Kaczuszka3Kaczor...
nie, 25 mar 2012 - 21:33
soda plus ocet.. uwaga na ręce wiec polecam założenie rękawiczek.
Kaczuszka3Kaczor...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 423
Dołączył: sob, 22 maj 10 - 09:00
Skąd: Ponikiew Duża, gm. Goworowo
Nr użytkownika: 33,053




post nie, 25 mar 2012 - 21:33
Post #20

soda plus ocet.. uwaga na ręce wiec polecam założenie rękawiczek.

--------------------




[*] 13.11.2010r. Marianek Marek 12tc. Bóg Cie potrzebowa? bardziej..
Stan przedrzucawkowy
Zawsze jest nadzieja
> Czym wyczyÅ›cić piekarnik, solidnie zapuszczony
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama