Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wózek rok po roku

, warto taki kupić ??
> , warto taki kupić ??
Eliszka
czw, 08 sty 2009 - 11:40
Różnica wieku będzie rok i 8 miesięcy. Młody w wózku jeździ dużo, lubi, przeważnie nie ucieka, często też na spacerach śpi. Ja też lubię na spacery chodzić, dużo, daleko, w różne miejsca. Mamy chustę, ale nie wiem czy takie maleństwo w środku lata w upały będzie miało dobrze? bo mi pewnie gorąco będzie...

Zostawiłabym sobie oba pojedyncze wózki gdyby Jasiek miał ochotę na pieszą wycieczkę, w innym przypadku oba do wózka podwójnego i gotowe.

A jeśli już warto to lepszy jeden za drugim czy obok siebie...


I jeszcze jedno. Czy takie siedzenia jak mają wózki Mutsy i Bebe confort, czyli nie rozkładane do spania na płasko a pochylane w całości, tak, że dzieko leży w pozycji podobnej do tej w foteliku samochodowym są zdrowe, bezpieczne i nadające się na kilkugodzinne spacery?? Bo w zaleceniach zawsze było, że w foteliku to do dwóch godzin najwyżej.... do jakiego wieku tyczą się te zalecenia?
W bebe comfort Twin club można wprawdzie gondolę zamocować, ale nie wiem jakie one duże, no a siedziska później właśnie takie pochylane.
W mutsy Duoseat noworodek ponoć może w takim siedzisku jechać...

Mam jeszcze trochę czasu, ale wybór takich wózków jest niezbyt bogaty, poza tym chyba każdy ma jakieś wady i chciałabym się dobrze zastanowić jaki i czy w ogóle...

Ten post edytował Eliszka czw, 08 sty 2009 - 11:41
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post czw, 08 sty 2009 - 11:40
Post #1

Różnica wieku będzie rok i 8 miesięcy. Młody w wózku jeździ dużo, lubi, przeważnie nie ucieka, często też na spacerach śpi. Ja też lubię na spacery chodzić, dużo, daleko, w różne miejsca. Mamy chustę, ale nie wiem czy takie maleństwo w środku lata w upały będzie miało dobrze? bo mi pewnie gorąco będzie...

Zostawiłabym sobie oba pojedyncze wózki gdyby Jasiek miał ochotę na pieszą wycieczkę, w innym przypadku oba do wózka podwójnego i gotowe.

A jeśli już warto to lepszy jeden za drugim czy obok siebie...


I jeszcze jedno. Czy takie siedzenia jak mają wózki Mutsy i Bebe confort, czyli nie rozkładane do spania na płasko a pochylane w całości, tak, że dzieko leży w pozycji podobnej do tej w foteliku samochodowym są zdrowe, bezpieczne i nadające się na kilkugodzinne spacery?? Bo w zaleceniach zawsze było, że w foteliku to do dwóch godzin najwyżej.... do jakiego wieku tyczą się te zalecenia?
W bebe comfort Twin club można wprawdzie gondolę zamocować, ale nie wiem jakie one duże, no a siedziska później właśnie takie pochylane.
W mutsy Duoseat noworodek ponoć może w takim siedzisku jechać...

Mam jeszcze trochę czasu, ale wybór takich wózków jest niezbyt bogaty, poza tym chyba każdy ma jakieś wady i chciałabym się dobrze zastanowić jaki i czy w ogóle...

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna


Posty w temacie
Eliszka   Wózek rok po roku   czw, 08 sty 2009 - 11:40
wiesioÅ‚ek   Przy identycznej róznicy wieku przeżyÅ‚am bez ...   czw, 08 sty 2009 - 12:30
az   A może rozważ EmmaljungÄ™ z dodatkowym siedzenie...   czw, 08 sty 2009 - 12:37
Eliszka   O coÅ› takiego chodzi? Na prawdÄ™ już tego nie ma...   czw, 08 sty 2009 - 13:01
magdainpoland   Eliszko u nas byÅ‚o warto. KupiÅ‚am Implasta Spid...   czw, 08 sty 2009 - 13:10
az   Takie coÅ›, ale widywaÅ‚am na Allegro używane duÅ...   czw, 08 sty 2009 - 13:12
kaskago   u nas różnica wieku to rok i 5 miesiÄ™cy i drugi...   czw, 08 sty 2009 - 15:22
Eliszka   Chyba zadecydujÄ™ jakiÅ› miesiÄ…c ostatecznym term...   czw, 08 sty 2009 - 20:57
bolka   Ja nie umiaÅ‚am siÄ™ zdecydować na podwójny wóz...   czw, 08 sty 2009 - 21:15
użytkownik usuniÄ™ty   Eliszka my byliÅ›my na wakacjach ze znajomymi- ró...   czw, 08 sty 2009 - 22:56
jl101   A może wózek z takim stopniem z tyÅ‚u dla starsz...   piÄ…, 09 sty 2009 - 09:41
Eliszka   Janek chyba za maÅ‚y na takie stanie przez caÅ‚y s...   piÄ…, 09 sty 2009 - 22:53
mamami   a może coÅ› TAKIEGO   sob, 10 sty 2009 - 10:03
Eliszka   a może coÅ› TAKIEGO A miaÅ‚ ktoÅ› coÅ› takiego...   sob, 10 sty 2009 - 10:31
mamami   w opisie jest ze gora nadaje sie dla noworodka, po...   sob, 10 sty 2009 - 10:59
majroc   Witam serdecznie, ja już 10 miesiÄ™cy Å›migam pod...   pon, 12 sty 2009 - 13:22
Madziulek   Ja polecam cos takiego, kolezanka ma, jest bardzo ...   pon, 12 sty 2009 - 21:49
Eliszka   DziÄ™ki dziewczyny za opinie. Im wiÄ™cej tym lepie...   wto, 13 sty 2009 - 13:20
myszowata   U nas różnica wieku miÄ™dzy mÅ‚odymi byÅ‚a ident...   nie, 18 sty 2009 - 01:35
Monia25   Ja mam wózek Phil&Teds model VIBE. To wózek...   wto, 31 mar 2009 - 10:37
ryba154   u mnie roznica jest rok i 2 tyg i miomo,ze starsza...   pon, 06 kwi 2009 - 14:51
> Wózek rok po roku, warto taki kupić ??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama