Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Dobry ginekolog położnik

, Dr Bierżyński z Gdyni Orłowo?
> , Dr BierżyÅ„ski z Gdyni OrÅ‚owo?
Berdi
pon, 28 maj 2007 - 11:15
Witam wszystkich !

Jestem tu zupełnie nowa icon_smile.gif 1,5 tygodnia temu dowiedziałam się że jestem w ciąży ! icon_smile.gif
No i szukam dobrego ginekologa, ktoy by mnie poprowadził.
Jakieś 2 lata temu chodziłam do dr Piotra Bierżyńskiego z Orłowa.
Jeszce niedawno byłam przekonana, że jest super i właśnie jemu mogę zaufać.
Niestety od koleżanki usłyszałam o ty, że zaczął już podchodzić do pacjentek taśmowo i generalnie pogorszyło się bardzo u niego...

Czy macie też takie zdanie na jego temat?
A może wręcz odwrotnie?

A może mogłybyście polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Trójmieście?

Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska
Ewa
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post pon, 28 maj 2007 - 11:15
Post #1

Witam wszystkich !

Jestem tu zupełnie nowa icon_smile.gif 1,5 tygodnia temu dowiedziałam się że jestem w ciąży ! icon_smile.gif
No i szukam dobrego ginekologa, ktoy by mnie poprowadził.
Jakieś 2 lata temu chodziłam do dr Piotra Bierżyńskiego z Orłowa.
Jeszce niedawno byłam przekonana, że jest super i właśnie jemu mogę zaufać.
Niestety od koleżanki usłyszałam o ty, że zaczął już podchodzić do pacjentek taśmowo i generalnie pogorszyło się bardzo u niego...

Czy macie też takie zdanie na jego temat?
A może wręcz odwrotnie?

A może mogłybyście polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Trójmieście?

Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska
Ewa
Suzana
wto, 29 maj 2007 - 13:22
nie polecam dr.Bierżyńskiego,to prawda pacjentki traktowane są taśmowo, na sztuke,kiedyś lat kilka temu było zupełnie inaczej.Polecam dr.Pilarską .

Ten post edytował mama zuzi śro, 30 maj 2007 - 08:45
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post wto, 29 maj 2007 - 13:22
Post #2

nie polecam dr.Bierżyńskiego,to prawda pacjentki traktowane są taśmowo, na sztuke,kiedyś lat kilka temu było zupełnie inaczej.Polecam dr.Pilarską .
catterina
wto, 29 maj 2007 - 14:30
ja równiez polecam Dr Ewę Pilarską oraz dr Grzegorza Piskulaka ze Szpitala w redłowie. Ja chodziłam do P. Pilarskiej bardzo polecam tą pania. Fajny z niej lekarz. Zresztą uwazam ze zna sie na rzeczy, mozna jej wszytsko powiedziec itp.
catterina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: czw, 31 sie 06 - 14:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,294




post wto, 29 maj 2007 - 14:30
Post #3

ja równiez polecam Dr Ewę Pilarską oraz dr Grzegorza Piskulaka ze Szpitala w redłowie. Ja chodziłam do P. Pilarskiej bardzo polecam tą pania. Fajny z niej lekarz. Zresztą uwazam ze zna sie na rzeczy, mozna jej wszytsko powiedziec itp.

--------------------
user posted image
Berdi
wto, 29 maj 2007 - 14:55
CYTAT(catterina25 @ wto, 29 maj 2007 - 16:30) *
ja równiez polecam Dr Ewę Pilarską oraz dr Grzegorza Piskulaka ze Szpitala w redłowie. Ja chodziłam do P. Pilarskiej bardzo polecam tą pania. Fajny z niej lekarz. Zresztą uwazam ze zna sie na rzeczy, mozna jej wszytsko powiedziec itp.


Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Tak się właśnie obawiałam... Każdemu w końcu sukces do głowy uderza.
A czy mogłybyście mi może podać jakiś namiar na dr Pilarską?
Byłabym bardzo wdzięczna icon_smile.gif
Ale mi dzisiaj niedobrze od rana...

Pozdrawiam
Ewa
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post wto, 29 maj 2007 - 14:55
Post #4

CYTAT(catterina25 @ wto, 29 maj 2007 - 16:30) *
ja równiez polecam Dr Ewę Pilarską oraz dr Grzegorza Piskulaka ze Szpitala w redłowie. Ja chodziłam do P. Pilarskiej bardzo polecam tą pania. Fajny z niej lekarz. Zresztą uwazam ze zna sie na rzeczy, mozna jej wszytsko powiedziec itp.


Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Tak się właśnie obawiałam... Każdemu w końcu sukces do głowy uderza.
A czy mogłybyście mi może podać jakiś namiar na dr Pilarską?
Byłabym bardzo wdzięczna icon_smile.gif
Ale mi dzisiaj niedobrze od rana...

Pozdrawiam
Ewa
catterina
wto, 29 maj 2007 - 16:11
P.Pilarska przyjmuje w Evi-medzie tj. w gdyni na ul. swietojańskiej, prawie na przeciwko stacji skm wg. św. maksymiliana, nr tel do 58 6620460 lub "państwowo" w przychodni na ul. zwirki i wigury w gdyni tel.58 660 88 37 (rejestracja do poradni k).
ja chodziłam i do przychodni i prywatnie(usg). Lekarzem jest świetnym - po prostu lubie ja i nadal chodze tylko do niej. Kobieta zna się na rzeczy, wiele osób ja chwali.
Dr Piskulak tez jest ok - fachowiec, moje koleżanki sa nim zachwycone. Przyjmuje gdzieś na Nowogrodzkiej czy jakos tak, trzeba poszukac, jest to lekarz z redłowa - szpital. Był gdy rodziłam. Przystojny:-) to też jest atut jakby nie patrzeć!
Jesli jest Ci niedobrze to staraj sie zamin wstaniesz rano z łózka zjeść choć herbatnika i najlepiej gdyby ktos podał Ci gorąca herbatę. ja tak robiłam i zawsze jakoś pomagało, ale później i tak wymiotowałam okrutnie do 4 miesiąca.
Pozdrawiam.
catterina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: czw, 31 sie 06 - 14:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,294




post wto, 29 maj 2007 - 16:11
Post #5

P.Pilarska przyjmuje w Evi-medzie tj. w gdyni na ul. swietojańskiej, prawie na przeciwko stacji skm wg. św. maksymiliana, nr tel do 58 6620460 lub "państwowo" w przychodni na ul. zwirki i wigury w gdyni tel.58 660 88 37 (rejestracja do poradni k).
ja chodziłam i do przychodni i prywatnie(usg). Lekarzem jest świetnym - po prostu lubie ja i nadal chodze tylko do niej. Kobieta zna się na rzeczy, wiele osób ja chwali.
Dr Piskulak tez jest ok - fachowiec, moje koleżanki sa nim zachwycone. Przyjmuje gdzieś na Nowogrodzkiej czy jakos tak, trzeba poszukac, jest to lekarz z redłowa - szpital. Był gdy rodziłam. Przystojny:-) to też jest atut jakby nie patrzeć!
Jesli jest Ci niedobrze to staraj sie zamin wstaniesz rano z łózka zjeść choć herbatnika i najlepiej gdyby ktos podał Ci gorąca herbatę. ja tak robiłam i zawsze jakoś pomagało, ale później i tak wymiotowałam okrutnie do 4 miesiąca.
Pozdrawiam.

--------------------
user posted image
Suzana
wto, 29 maj 2007 - 17:48
Dr,Piskulaka też polecam,pracuje z nim a z DR.Pilarską pracowałam kiedyś oboje są ok.
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post wto, 29 maj 2007 - 17:48
Post #6

Dr,Piskulaka też polecam,pracuje z nim a z DR.Pilarską pracowałam kiedyś oboje są ok.
Berdi
śro, 30 maj 2007 - 08:06
icon_smile.gif hm przystojny dr Piskulak. Brzmi rzeczywiście optymistycznie aż mi jakoś mniej niedobrze icon_wink.gif
na razie nie wymiotuję, w ogóle oprócz tego że mi niedobrze, to czuję się rewelacyjnie...

może to głupio zabrzmi ale za miesiąc dokładnie mam ślub i miałam już straszną wizję natychmiastowego tycia,
ale mały ciągnie ze mnie tyle energii, że na razie schudłam icon_smile.gif

zapomniałam (naprawdę) napisać w sumie o bardzo ważnej kwestii - jestem chora na padaczkę. Choroba jest praktycznie zaleczona, biorę leki nowej generacji, które są optymalne i nie mają wpływu na dziecko, no ale w ciąży chciałabym mieć naprawdę bardzo dobrą opiekę. Wiem, że oczywiście każda z nas musi mieć najlepszą opiekę, ale tyle się naczytałam o problemach kobiet z padaczką... Nawet jakieś niezbyt sensowne posty (nie na tym forum) o tym, że w ogóle się powinno zapomnieć o dzieciach...

Moja neurolog wczoraj poleciła mi doktora Zalewskiego ze szpitala na Zaspie.
Czy któraś z was, albo ktoś inny, coś o nim słyszał?

Pozdrawiam
szczęśliwy inkubatorek
Ewa icon_smile.gif
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post śro, 30 maj 2007 - 08:06
Post #7

icon_smile.gif hm przystojny dr Piskulak. Brzmi rzeczywiście optymistycznie aż mi jakoś mniej niedobrze icon_wink.gif
na razie nie wymiotuję, w ogóle oprócz tego że mi niedobrze, to czuję się rewelacyjnie...

może to głupio zabrzmi ale za miesiąc dokładnie mam ślub i miałam już straszną wizję natychmiastowego tycia,
ale mały ciągnie ze mnie tyle energii, że na razie schudłam icon_smile.gif

zapomniałam (naprawdę) napisać w sumie o bardzo ważnej kwestii - jestem chora na padaczkę. Choroba jest praktycznie zaleczona, biorę leki nowej generacji, które są optymalne i nie mają wpływu na dziecko, no ale w ciąży chciałabym mieć naprawdę bardzo dobrą opiekę. Wiem, że oczywiście każda z nas musi mieć najlepszą opiekę, ale tyle się naczytałam o problemach kobiet z padaczką... Nawet jakieś niezbyt sensowne posty (nie na tym forum) o tym, że w ogóle się powinno zapomnieć o dzieciach...

Moja neurolog wczoraj poleciła mi doktora Zalewskiego ze szpitala na Zaspie.
Czy któraś z was, albo ktoś inny, coś o nim słyszał?

Pozdrawiam
szczęśliwy inkubatorek
Ewa icon_smile.gif
Suzana
śro, 30 maj 2007 - 08:48
Kiedyś dr .Zalewski pracował w Redłowie obecnie na Zaspie.Powiem jedno :tyle o ile.Ze wskazaniem na : NIE:A troche go znam

Ten post edytował mama zuzi śro, 30 maj 2007 - 08:50
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post śro, 30 maj 2007 - 08:48
Post #8

Kiedyś dr .Zalewski pracował w Redłowie obecnie na Zaspie.Powiem jedno :tyle o ile.Ze wskazaniem na : NIE:A troche go znam
Małgoś.dz
śro, 30 maj 2007 - 19:09
Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Grzybowskiego (gabinet ma w Gdańsku Wrzeszczu). To dobry, doświadczony położnik. Profesjonalista. icon_smile.gif I woda sodowa do głowy jemu nie uderzyła. Chociaż nie należy do najtańszych.

Ps. Na miejscu ma aparat usg, więc badania kompleksowo się załatwia.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 30 maj 2007 - 19:09
Post #9

Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Grzybowskiego (gabinet ma w Gdańsku Wrzeszczu). To dobry, doświadczony położnik. Profesjonalista. icon_smile.gif I woda sodowa do głowy jemu nie uderzyła. Chociaż nie należy do najtańszych.

Ps. Na miejscu ma aparat usg, więc badania kompleksowo się załatwia.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Berdi
śro, 30 maj 2007 - 19:43
CYTAT(mama zuzi @ śro, 30 maj 2007 - 10:48) *
Kiedyś dr .Zalewski pracował w Redłowie obecnie na Zaspie.Powiem jedno :tyle o ile.Ze wskazaniem na : NIE:A troche go znam


Hej, a mogłabyś napisać coś więcej? Czemu na nie? Dzięki icon_smile.gif
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post śro, 30 maj 2007 - 19:43
Post #10

CYTAT(mama zuzi @ śro, 30 maj 2007 - 10:48) *
Kiedyś dr .Zalewski pracował w Redłowie obecnie na Zaspie.Powiem jedno :tyle o ile.Ze wskazaniem na : NIE:A troche go znam


Hej, a mogłabyś napisać coś więcej? Czemu na nie? Dzięki icon_smile.gif
Suzana
śro, 30 maj 2007 - 20:17
Nie miejsce na publiczne pranie brudów.Jak masz wybór to dobrze wybierz.pozdrawiam
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post śro, 30 maj 2007 - 20:17
Post #11

Nie miejsce na publiczne pranie brudów.Jak masz wybór to dobrze wybierz.pozdrawiam
Berdi
śro, 30 maj 2007 - 20:27
CYTAT(mama zuzi @ śro, 30 maj 2007 - 22:17) *
Nie miejsce na publiczne pranie brudów.Jak masz wybór to dobrze wybierz.pozdrawiam


Dobrze, rozumiem. Szkoda tylko że tak zasiewasz niepokój a potem nie chcesz pociągnąć tematu.
Może następnym razem wstrzymaj się od takich komentarzy, które powodują wątpliwości nie bez możliwości wyjaśnienia...
Pozdrawiam
Ewa
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post śro, 30 maj 2007 - 20:27
Post #12

CYTAT(mama zuzi @ śro, 30 maj 2007 - 22:17) *
Nie miejsce na publiczne pranie brudów.Jak masz wybór to dobrze wybierz.pozdrawiam


Dobrze, rozumiem. Szkoda tylko że tak zasiewasz niepokój a potem nie chcesz pociągnąć tematu.
Może następnym razem wstrzymaj się od takich komentarzy, które powodują wątpliwości nie bez możliwości wyjaśnienia...
Pozdrawiam
Ewa
catterina
czw, 31 maj 2007 - 07:36
Berdi myslę, ze niepotrzebnie sie bulwersujesz Mama Zuzi tylko doradza-ostrzega niekoniecznie musi napisac o co chodzi jest to tylko sygnał, ze cos jest nie tak, a to duża wskazówka.
catterina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: czw, 31 sie 06 - 14:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,294




post czw, 31 maj 2007 - 07:36
Post #13

Berdi myslę, ze niepotrzebnie sie bulwersujesz Mama Zuzi tylko doradza-ostrzega niekoniecznie musi napisac o co chodzi jest to tylko sygnał, ze cos jest nie tak, a to duża wskazówka.

--------------------
user posted image
Tusiol
czw, 31 maj 2007 - 11:21
Również nie polecam dr Zalewskiego. Ale też nie mam ochoty roztrząsać tego na forum. Tak, jak pisała Caterrina -po prostu ostrzeżenie (już drugie). Ginekologów jest masa w Trójmieście. Na pewno znajdziesz kogoś.
Małgoś doradza dr Grzybowskiego. Też słyszałam o nim dużo dobrych rzeczy. Na USG byłam u dr Preisa. Byłam bardzo zadowlona.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 31 maj 2007 - 11:21
Post #14

Również nie polecam dr Zalewskiego. Ale też nie mam ochoty roztrząsać tego na forum. Tak, jak pisała Caterrina -po prostu ostrzeżenie (już drugie). Ginekologów jest masa w Trójmieście. Na pewno znajdziesz kogoś.
Małgoś doradza dr Grzybowskiego. Też słyszałam o nim dużo dobrych rzeczy. Na USG byłam u dr Preisa. Byłam bardzo zadowlona.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Suzana
czw, 31 maj 2007 - 13:53
CYTAT(catterina25 @ czw, 31 maj 2007 - 07:36) *
Berdi myslę, ze niepotrzebnie sie bulwersujesz Mama Zuzi tylko doradza-ostrzega niekoniecznie musi napisac o co chodzi jest to tylko sygnał, ze cos jest nie tak, a to duża wskazówka.


Dokładnie o to mi chodziło,jak z kimś pracuje się przez ładnych kilka lat,to można sobie wyrobić opinie, niekoniecznie pozytywną.Przepraszam Cię Berdi za niepokój więcej nie będę doradzała,chciałam pomóc bo pracuję w jednym z Gdańskich szpitali.

Ten post edytował mama zuzi czw, 31 maj 2007 - 14:04
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post czw, 31 maj 2007 - 13:53
Post #15

CYTAT(catterina25 @ czw, 31 maj 2007 - 07:36) *
Berdi myslę, ze niepotrzebnie sie bulwersujesz Mama Zuzi tylko doradza-ostrzega niekoniecznie musi napisac o co chodzi jest to tylko sygnał, ze cos jest nie tak, a to duża wskazówka.


Dokładnie o to mi chodziło,jak z kimś pracuje się przez ładnych kilka lat,to można sobie wyrobić opinie, niekoniecznie pozytywną.Przepraszam Cię Berdi za niepokój więcej nie będę doradzała,chciałam pomóc bo pracuję w jednym z Gdańskich szpitali.
catterina
piÄ…, 01 cze 2007 - 10:01
mama zuzi - teraz Ty się nie dąsaj tylko doradzaj ile możesz:-) - po to jest to forum, a na nim takie osoby jak ja, czyli potrzebujące rady w wielu kwestiach icon_wink.gif.
Pozdrawiam.
catterina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: czw, 31 sie 06 - 14:26
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,294




post piÄ…, 01 cze 2007 - 10:01
Post #16

mama zuzi - teraz Ty się nie dąsaj tylko doradzaj ile możesz:-) - po to jest to forum, a na nim takie osoby jak ja, czyli potrzebujące rady w wielu kwestiach icon_wink.gif.
Pozdrawiam.

--------------------
user posted image
Berdi
piÄ…, 01 cze 2007 - 14:56
CYTAT(mama zuzi @ czw, 31 maj 2007 - 15:53) *
Dokładnie o to mi chodziło,jak z kimś pracuje się przez ładnych kilka lat,to można sobie wyrobić opinie, niekoniecznie pozytywną.Przepraszam Cię Berdi za niepokój więcej nie będę doradzała,chciałam pomóc bo pracuję w jednym z Gdańskich szpitali.


Przepraszam, nie wiedziałam po prostu że z nim pracujesz icon_smile.gif i doradzaj, proszę doradzaj ! Ja po prostu może jestem nową nadwrażliwą matką w pierwszych tygodniach ciąży...
Pozdrawiam
Ewa
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post piÄ…, 01 cze 2007 - 14:56
Post #17

CYTAT(mama zuzi @ czw, 31 maj 2007 - 15:53) *
Dokładnie o to mi chodziło,jak z kimś pracuje się przez ładnych kilka lat,to można sobie wyrobić opinie, niekoniecznie pozytywną.Przepraszam Cię Berdi za niepokój więcej nie będę doradzała,chciałam pomóc bo pracuję w jednym z Gdańskich szpitali.


Przepraszam, nie wiedziałam po prostu że z nim pracujesz icon_smile.gif i doradzaj, proszę doradzaj ! Ja po prostu może jestem nową nadwrażliwą matką w pierwszych tygodniach ciąży...
Pozdrawiam
Ewa
Berdi
piÄ…, 01 cze 2007 - 15:25
CYTAT(Małgoś.dz @ śro, 30 maj 2007 - 21:09) *
Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Grzybowskiego (gabinet ma w Gdańsku Wrzeszczu). To dobry, doświadczony położnik. Profesjonalista. icon_smile.gif I woda sodowa do głowy jemu nie uderzyła. Chociaż nie należy do najtańszych.

Ps. Na miejscu ma aparat usg, więc badania kompleksowo się załatwia.


Hej icon_smile.gif
A czy mogłabym poprosić o numer telefonu do dr Grzybowskiego? Czy on może pracuje też w jakimś szpitalu?
dzięki icon_smile.gif
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post piÄ…, 01 cze 2007 - 15:25
Post #18

CYTAT(Małgoś.dz @ śro, 30 maj 2007 - 21:09) *
Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Grzybowskiego (gabinet ma w Gdańsku Wrzeszczu). To dobry, doświadczony położnik. Profesjonalista. icon_smile.gif I woda sodowa do głowy jemu nie uderzyła. Chociaż nie należy do najtańszych.

Ps. Na miejscu ma aparat usg, więc badania kompleksowo się załatwia.


Hej icon_smile.gif
A czy mogłabym poprosić o numer telefonu do dr Grzybowskiego? Czy on może pracuje też w jakimś szpitalu?
dzięki icon_smile.gif
Suzana
piÄ…, 01 cze 2007 - 16:09
Berdi sama rozumiesz ,że nie mogę pisać nie chodż do Zalewskiego ,bo on jest taki czy inny.Mogę tylko bez szczegółów.Jeśli mieszkasz w Gdańsku ,to szukaj najlepiej kogoś najbliżej miejsca zamieszkania,póżniej będzie to dla Ciebie wygodne,bez dojazdów do Gdyni.

Ten post edytował mama zuzi pią, 01 cze 2007 - 16:11
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post piÄ…, 01 cze 2007 - 16:09
Post #19

Berdi sama rozumiesz ,że nie mogę pisać nie chodż do Zalewskiego ,bo on jest taki czy inny.Mogę tylko bez szczegółów.Jeśli mieszkasz w Gdańsku ,to szukaj najlepiej kogoś najbliżej miejsca zamieszkania,póżniej będzie to dla Ciebie wygodne,bez dojazdów do Gdyni.
Berdi
piÄ…, 01 cze 2007 - 16:13
CYTAT(mama zuzi @ piÄ…, 01 cze 2007 - 18:09) *
Berdi sama rozumiesz ,że nie mogę pisać nie chodż do Zalewskiego ,bo on jest taki czy inny.Mogę tylko bez szczegółów.Jeśli mieszkasz w Gdańsku ,to szukaj najlepiej kogoś najbliżej miejsca zamieszkania,póżniej będzie to dla Ciebie wygodne,bez dojazdów do Gdyni.


Rozumiem, dzięki za radę icon_smile.gif spróbuję do doktora Grzybowskiego
Berdi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 21:23
Nr użytkownika: 14,571




post piÄ…, 01 cze 2007 - 16:13
Post #20

CYTAT(mama zuzi @ piÄ…, 01 cze 2007 - 18:09) *
Berdi sama rozumiesz ,że nie mogę pisać nie chodż do Zalewskiego ,bo on jest taki czy inny.Mogę tylko bez szczegółów.Jeśli mieszkasz w Gdańsku ,to szukaj najlepiej kogoś najbliżej miejsca zamieszkania,póżniej będzie to dla Ciebie wygodne,bez dojazdów do Gdyni.


Rozumiem, dzięki za radę icon_smile.gif spróbuję do doktora Grzybowskiego
> Dobry ginekolog poÅ‚ożnik, Dr BierżyÅ„ski z Gdyni OrÅ‚owo?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama