Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 14 15 16  

Kroczek, truchcik, bieg...

, Czyli zaczynam biegać! ZAPRASZAM wszystkie biegające mamusie :)
> , Czyli zaczynam biegać! ZAPRASZAM wszystkie biegajÄ…ce mamusie :)
anita
pon, 13 maj 2013 - 14:46
lena77 ale i tak czas świetny! ja jestem przy Tobie powolniak. Zresztą teraz też mam jakieś problemy, prawdopodobnie tak jak Ty kręgosłup. Musze się wybrać jednak do ortopedy.
Masz może jakieś linki do tych ćwiczeń na kręgosłup które znalazłaś i robisz?
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 13 maj 2013 - 14:46
Post #301

lena77 ale i tak czas świetny! ja jestem przy Tobie powolniak. Zresztą teraz też mam jakieś problemy, prawdopodobnie tak jak Ty kręgosłup. Musze się wybrać jednak do ortopedy.
Masz może jakieś linki do tych ćwiczeń na kręgosłup które znalazłaś i robisz?
lena77
pon, 13 maj 2013 - 15:42
to z mackenziego, zwyczajna kobra : https://www.youtube.com/watch?v=wBOp-ugJbTQ

i stabilizujace : https://www.bieganie.pl/?cat=2&id=1457&show=1


jak widac nic trudnego to nie jest, tylko trzeba cwiczyc systematycznie.
poza tym chodze na basen ale niestety musialam zrezygnowac z zabki. najlepiej kraulem i na plecach.


Ten post edytował lena77 pon, 13 maj 2013 - 16:04
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post pon, 13 maj 2013 - 15:42
Post #302

to z mackenziego, zwyczajna kobra : https://www.youtube.com/watch?v=wBOp-ugJbTQ

i stabilizujace : https://www.bieganie.pl/?cat=2&id=1457&show=1


jak widac nic trudnego to nie jest, tylko trzeba cwiczyc systematycznie.
poza tym chodze na basen ale niestety musialam zrezygnowac z zabki. najlepiej kraulem i na plecach.


--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
anita
pon, 13 maj 2013 - 20:07
dzięki, na basen tez chodzę, najbardziej kocham żabkę 21.gif , kraula dopiero się uczę, nienawidzę grzbietu, na szczęście dla mnie trener lubi icon_wink.gif

muszę zacząć ćwiczyć 03.gif

a teraz idę się przelecieć po 2 tygodniowej przerwie, ciekawe co mnie zacznie boleć?
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 13 maj 2013 - 20:07
Post #303

dzięki, na basen tez chodzę, najbardziej kocham żabkę 21.gif , kraula dopiero się uczę, nienawidzę grzbietu, na szczęście dla mnie trener lubi icon_wink.gif

muszę zacząć ćwiczyć 03.gif

a teraz idę się przelecieć po 2 tygodniowej przerwie, ciekawe co mnie zacznie boleć?
Graz
czw, 16 maj 2013 - 11:55
Lepiej póxno niż wcale - wczoraj zainicjowałam nowy sezon biegowy po zimie heh
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 16 maj 2013 - 11:55
Post #304

Lepiej póxno niż wcale - wczoraj zainicjowałam nowy sezon biegowy po zimie heh

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Zuzka80
piÄ…, 17 maj 2013 - 21:27
Dziewczyny pomóżcie...
Biegam niespełna miesiąc. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, więc początki bardzo trudne. Więcej marszu niż biegania.
Obecnie jestem w stanie przebiec 2,5km, potem 400m marszem i jeszcze 1km. Taki dystans pokonuję od tygodnia. I właśnie dzisiaj po powrocie do domu spuchły mi kolana a obok rzepek pojawiły się "kulki" (widoczna po zgięciu kolan) wielkości małego kurzego jajka. Ból kolan jest umiarkowany, bardziej mam wrażenie, że wszystko mnie tam w środku ciśnie. I problem z chodzeniem po schodach. Przede nami weekend i zastanawiam się czy jednak jutro uderzać na dyżur, czy czekać do poniedziałku. Co ewentualnie (oprócz Voltarenu, którym smaruję kolana) mogę zastosować? 32.gif
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post piÄ…, 17 maj 2013 - 21:27
Post #305

Dziewczyny pomóżcie...
Biegam niespełna miesiąc. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, więc początki bardzo trudne. Więcej marszu niż biegania.
Obecnie jestem w stanie przebiec 2,5km, potem 400m marszem i jeszcze 1km. Taki dystans pokonuję od tygodnia. I właśnie dzisiaj po powrocie do domu spuchły mi kolana a obok rzepek pojawiły się "kulki" (widoczna po zgięciu kolan) wielkości małego kurzego jajka. Ból kolan jest umiarkowany, bardziej mam wrażenie, że wszystko mnie tam w środku ciśnie. I problem z chodzeniem po schodach. Przede nami weekend i zastanawiam się czy jednak jutro uderzać na dyżur, czy czekać do poniedziałku. Co ewentualnie (oprócz Voltarenu, którym smaruję kolana) mogę zastosować? 32.gif

--------------------
Zuzia

Paulinka
ATeFKa
piÄ…, 17 maj 2013 - 22:05
CYTAT(Zuzka80 @ Fri, 17 May 2013 - 20:27) *
Dziewczyny pomóżcie...
Biegam niespełna miesiąc. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, więc początki bardzo trudne. Więcej marszu niż biegania.
Obecnie jestem w stanie przebiec 2,5km, potem 400m marszem i jeszcze 1km. Taki dystans pokonuję od tygodnia. I właśnie dzisiaj po powrocie do domu spuchły mi kolana a obok rzepek pojawiły się "kulki" (widoczna po zgięciu kolan) wielkości małego kurzego jajka. Ból kolan jest umiarkowany, bardziej mam wrażenie, że wszystko mnie tam w środku ciśnie. I problem z chodzeniem po schodach. Przede nami weekend i zastanawiam się czy jednak jutro uderzać na dyżur, czy czekać do poniedziałku. Co ewentualnie (oprócz Voltarenu, którym smaruję kolana) mogę zastosować? 32.gif


Zuzka, właśnie dlatego rzuciłam bieganie... ból kolana i coś tam już w środku jest nie tak. Kolano okładaj sobie chłodnym i najlepiej opaskę uciskową. I do lekarza koniecznie się zapisz - musisz mieć skierowanie, ale na wizytę trochę poczekasz...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post piÄ…, 17 maj 2013 - 22:05
Post #306

CYTAT(Zuzka80 @ Fri, 17 May 2013 - 20:27) *
Dziewczyny pomóżcie...
Biegam niespełna miesiąc. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, więc początki bardzo trudne. Więcej marszu niż biegania.
Obecnie jestem w stanie przebiec 2,5km, potem 400m marszem i jeszcze 1km. Taki dystans pokonuję od tygodnia. I właśnie dzisiaj po powrocie do domu spuchły mi kolana a obok rzepek pojawiły się "kulki" (widoczna po zgięciu kolan) wielkości małego kurzego jajka. Ból kolan jest umiarkowany, bardziej mam wrażenie, że wszystko mnie tam w środku ciśnie. I problem z chodzeniem po schodach. Przede nami weekend i zastanawiam się czy jednak jutro uderzać na dyżur, czy czekać do poniedziałku. Co ewentualnie (oprócz Voltarenu, którym smaruję kolana) mogę zastosować? 32.gif


Zuzka, właśnie dlatego rzuciłam bieganie... ból kolana i coś tam już w środku jest nie tak. Kolano okładaj sobie chłodnym i najlepiej opaskę uciskową. I do lekarza koniecznie się zapisz - musisz mieć skierowanie, ale na wizytę trochę poczekasz...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Zuzka80
nie, 19 maj 2013 - 09:49
ATeFKa gdyby bolało to bym rzuciła a mnie właściwie nie boli ale boję się, że jak będę biegać dalej to nabawię się kontuzji a kolana mi są w pracy bardzo potrzebne 08.gif Na szczęście dzisiaj obrzęk już znacznie mniejszy i dałam radę kucnąć. W poniedziałek pójdę do ogólnego, zobaczę co powie. Szkoda by było gdybym musiała przerwać, bo czuję się świetnie gdy biegam i fajnie jest umieć biec i nie sapać jak parowóz icon_smile.gif
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post nie, 19 maj 2013 - 09:49
Post #307

ATeFKa gdyby bolało to bym rzuciła a mnie właściwie nie boli ale boję się, że jak będę biegać dalej to nabawię się kontuzji a kolana mi są w pracy bardzo potrzebne 08.gif Na szczęście dzisiaj obrzęk już znacznie mniejszy i dałam radę kucnąć. W poniedziałek pójdę do ogólnego, zobaczę co powie. Szkoda by było gdybym musiała przerwać, bo czuję się świetnie gdy biegam i fajnie jest umieć biec i nie sapać jak parowóz icon_smile.gif

--------------------
Zuzia

Paulinka
lena77
pon, 10 cze 2013 - 22:11
i jak tam? ktos tu biega? ktos ma kontuzje? co u Wa biegajace mamy?
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post pon, 10 cze 2013 - 22:11
Post #308

i jak tam? ktos tu biega? ktos ma kontuzje? co u Wa biegajace mamy?

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 11 cze 2013 - 13:50
Post #309

CYTAT(lena77 @ Mon, 10 Jun 2013 - 21:11) *
i jak tam? ktos tu biega? ktos ma kontuzje? co u Wa biegajace mamy?


Ja stoję. Co pobiegam, odzywa się kręgosłup icon_sad.gif
lena77
nie, 16 cze 2013 - 22:34
szkoda bardzo. wateczek tez bardzo przystopowal. wsrod znajomych tez szerza sie kontuzje. ja, tfu, tfu, jakos sie trzymam. icon_smile.gif
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post nie, 16 cze 2013 - 22:34
Post #310

szkoda bardzo. wateczek tez bardzo przystopowal. wsrod znajomych tez szerza sie kontuzje. ja, tfu, tfu, jakos sie trzymam. icon_smile.gif

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
kasiakrapik
pon, 22 cze 2015 - 20:08
ja biegam, tzn. metodÄ… 10 minut biegu, 5 minut marszobiegu. Codziennie 45 minut. Nawet jestem z siebie dumna icon_smile.gif
kasiakrapik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 22 cze 15 - 20:03
Nr użytkownika: 46,042




post pon, 22 cze 2015 - 20:08
Post #311

ja biegam, tzn. metodÄ… 10 minut biegu, 5 minut marszobiegu. Codziennie 45 minut. Nawet jestem z siebie dumna icon_smile.gif
> Kroczek, truchcik, bieg..., Czyli zaczynam biegać! ZAPRASZAM wszystkie biegajÄ…ce mamusie :)
Start new topic
Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 14 15 16
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama