Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dni płodne

, I czy bede w ciazy...
> , I czy bede w ciazy...
noemi2013
piÄ…, 12 sty 2018 - 10:43
Witajcie mamuski mam do was pytanko staramy sie z meżem o dzidziusia 29.11 mialam okres pozniej w grudniu 27. Mam do was pytanko nie umiem obliczyc dni płodnych. A kochamy sie co dziennie lub co 2 dzien. Czy myslicie ze juz moge byc w ciazy ???
noemi2013


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pią, 07 cze 13 - 11:58
Nr użytkownika: 42,286




post piÄ…, 12 sty 2018 - 10:43
Post #1

Witajcie mamuski mam do was pytanko staramy sie z meżem o dzidziusia 29.11 mialam okres pozniej w grudniu 27. Mam do was pytanko nie umiem obliczyc dni płodnych. A kochamy sie co dziennie lub co 2 dzien. Czy myslicie ze juz moge byc w ciazy ???
kuna87
śro, 28 lut 2018 - 21:56
W sieci jest masa stron do wyliczania dni płodnch, można też sobie zainstalować aplikacje icon_wink.gif
Więc najłatwiej tak, tym bardziej że do wyliczenia potrzebujesz średnią długość cyklu itp.
A kochać się lepiej co drugi dzień by plemniki też miały szansę się zregenerować...
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post śro, 28 lut 2018 - 21:56
Post #2

W sieci jest masa stron do wyliczania dni płodnch, można też sobie zainstalować aplikacje icon_wink.gif
Więc najłatwiej tak, tym bardziej że do wyliczenia potrzebujesz średnią długość cyklu itp.
A kochać się lepiej co drugi dzień by plemniki też miały szansę się zregenerować...

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
KlaudiaKlaudyna
pon, 26 mar 2018 - 15:55
Czasem jak za bardzo się starasz i nakręcasz może nic z tego nie wyjść. Czasem warto sobie zrobić jakaś odskocznię, wyjechać gdzieś, zrobić sobie weekend w spa itd. Chodzi mi o to, żeby w pełni się zrelaksować i odprężyć. Wtedy wszystko ma szansę znacznie lepiej pójść icon_smile.gif
KlaudiaKlaudyna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 26 mar 18 - 15:46
Nr użytkownika: 51,688




post pon, 26 mar 2018 - 15:55
Post #3

Czasem jak za bardzo się starasz i nakręcasz może nic z tego nie wyjść. Czasem warto sobie zrobić jakaś odskocznię, wyjechać gdzieś, zrobić sobie weekend w spa itd. Chodzi mi o to, żeby w pełni się zrelaksować i odprężyć. Wtedy wszystko ma szansę znacznie lepiej pójść icon_smile.gif

--------------------
> Dni pÅ‚odne, I czy bede w ciazy...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama