Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zÄ…bkowanie z katarkiem i kaszelkiem

> 
aniusia24
piÄ…, 15 maj 2009 - 13:32
mam pytanie moja córeczka od kilku dni jest marudna i płaczliwa pojawił się pierwszy ząbek ,ślini się strasznie niezadążam jej przebierać a przy tym pojawił się katarek i kaszelek lekarz powiedział że to przez ząbkowanie dziś już katarek trochę ustąpił ale kaszelek jeszcze jest.czy waszym dzieciom tez występowały takie objawy przy ząbkowaniu?
aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post piÄ…, 15 maj 2009 - 13:32
Post #1

mam pytanie moja córeczka od kilku dni jest marudna i płaczliwa pojawił się pierwszy ząbek ,ślini się strasznie niezadążam jej przebierać a przy tym pojawił się katarek i kaszelek lekarz powiedział że to przez ząbkowanie dziś już katarek trochę ustąpił ale kaszelek jeszcze jest.czy waszym dzieciom tez występowały takie objawy przy ząbkowaniu?

--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


szantrapa
piÄ…, 15 maj 2009 - 13:41
Tak, katar i czasem lekki kaszel, zatkanie nosa mimo braku wydzieliny, różnie. Nawet wysoka gorączka. Nie martw się, to jeszcze trochę potrwa icon_smile.gif Będzie dobrze icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post piÄ…, 15 maj 2009 - 13:41
Post #2

Tak, katar i czasem lekki kaszel, zatkanie nosa mimo braku wydzieliny, różnie. Nawet wysoka gorączka. Nie martw się, to jeszcze trochę potrwa icon_smile.gif Będzie dobrze icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
aniusia24
sob, 16 maj 2009 - 12:14
jeszcze co do tego kaszelku to jest mokry bo słychać tak jakby jej się odrywała ta wydzielina a lekarz przepisał jej syrop clemastinum mieliście go kiedyś?niewiem jak to ma jej pomóc na kaszel jak to jest chyba przeciwalergiczny
aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post sob, 16 maj 2009 - 12:14
Post #3

jeszcze co do tego kaszelku to jest mokry bo słychać tak jakby jej się odrywała ta wydzielina a lekarz przepisał jej syrop clemastinum mieliście go kiedyś?niewiem jak to ma jej pomóc na kaszel jak to jest chyba przeciwalergiczny

--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


OLA77
sob, 16 maj 2009 - 20:42
my mięliśmy ten syrop w kaszlu alergicznym a dokładnie w przypuszczaniu że to kaszel alergiczny. ja bym na Twoim miejscu chyba nie podawała teraz syropu bo przy ząbkowaniu jest więcej śliny i często dzieci "dławią" się tą ślinką przez co właśnie kaszlą.
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post sob, 16 maj 2009 - 20:42
Post #4

my mięliśmy ten syrop w kaszlu alergicznym a dokładnie w przypuszczaniu że to kaszel alergiczny. ja bym na Twoim miejscu chyba nie podawała teraz syropu bo przy ząbkowaniu jest więcej śliny i często dzieci "dławią" się tą ślinką przez co właśnie kaszlą.

--------------------
> zÄ…bkowanie z katarkiem i kaszelkiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama