Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?

, Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?
> , Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?
Leszekkk
czw, 28 mar 2013 - 20:58
Witam,

Widziałem temat o wypadzie na basen, a zakładam nowy aby odświeżyć ale
i zapytać gdzie ?

Według mnie jest to super sprawa ! I na pewno skorzystam !



Póki co moja córka jest za mała ( na basen słyszałem że musi mieć min. 3 miesiące )

Natomiast już szukam przyjaznego miejsca !

Pomóżcie proszę !

1) Gdzie na śląsku znajdę Basen przystosowany dla niemowląt ??? Jeśli takie na śląsku są ? Oznacza to że często wymieniają wodę, a temp. wody jest powyżej 32 stopni.

2) Ewentualnie biorąc pod uwagę zwykłe baseny kryte przy szkołach czy też miejskie to które polecacie ? Gdzie w ogóle organizowane są takie zajęcia !

??? ??? ???
??? ???
???
?

Leszekkk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 28 mar 13 - 20:21
SkÄ…d: Zabrze
Nr użytkownika: 41,921




post czw, 28 mar 2013 - 20:58
Post #1

Witam,

Widziałem temat o wypadzie na basen, a zakładam nowy aby odświeżyć ale
i zapytać gdzie ?

Według mnie jest to super sprawa ! I na pewno skorzystam !



Póki co moja córka jest za mała ( na basen słyszałem że musi mieć min. 3 miesiące )

Natomiast już szukam przyjaznego miejsca !

Pomóżcie proszę !

1) Gdzie na śląsku znajdę Basen przystosowany dla niemowląt ??? Jeśli takie na śląsku są ? Oznacza to że często wymieniają wodę, a temp. wody jest powyżej 32 stopni.

2) Ewentualnie biorąc pod uwagę zwykłe baseny kryte przy szkołach czy też miejskie to które polecacie ? Gdzie w ogóle organizowane są takie zajęcia !

??? ??? ???
??? ???
???
?

Aneczka
piÄ…, 29 mar 2013 - 11:45
Najsłynniejszą chyba szkoła plywania dla niemowląt jest swimmer w Katowicach na Żelaznej.
Jest jeszcze w Katowicach i Mikołowie szkoła Plusk, ale to chyba dopiero dla przedszkolaków.
Kiedyś aqua park w Tarnowskich Górkach ogranizował zajęcia dla niemowlaków, nie wiem, jak jest teraz. Może inne aqua parki też? Te nowy w Rudzie Śl?
Na basenie w Lędzinach jest brodzik z cieplutka wodą - zaczęlismy tam chodzić wiele lat temu, ale na zajęcia zorganizowane, tylko tak, rodzinnie. Teraz przychodzą też rodzice z niemowlakami. Ale zajęć zorganizowanych chyba nie ma, natomiast zaletą jest to, że jeden rodzic może w brodziku siedziec, a drugi sobie popływać w dużym basenie albo w saunie posiedzieć.
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 534

GG:


post piÄ…, 29 mar 2013 - 11:45
Post #2

Najsłynniejszą chyba szkoła plywania dla niemowląt jest swimmer w Katowicach na Żelaznej.
Jest jeszcze w Katowicach i Mikołowie szkoła Plusk, ale to chyba dopiero dla przedszkolaków.
Kiedyś aqua park w Tarnowskich Górkach ogranizował zajęcia dla niemowlaków, nie wiem, jak jest teraz. Może inne aqua parki też? Te nowy w Rudzie Śl?
Na basenie w Lędzinach jest brodzik z cieplutka wodą - zaczęlismy tam chodzić wiele lat temu, ale na zajęcia zorganizowane, tylko tak, rodzinnie. Teraz przychodzą też rodzice z niemowlakami. Ale zajęć zorganizowanych chyba nie ma, natomiast zaletą jest to, że jeden rodzic może w brodziku siedziec, a drugi sobie popływać w dużym basenie albo w saunie posiedzieć.

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
Pampa
śro, 28 sie 2013 - 12:45
Niestety z miejscem nic nie pomogę, trzeba zrobić listę basenów, dzwonić i pytać. Ale tak mi się właśnie przypomniało, że ostatnio widziałam właśnie filmik na ten temat: [edit: moderacja] - po zobaczeniu tego stwierdzam, że faktycznie warto 01.gif
Pampa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 28 sie 13 - 12:37
Nr użytkownika: 42,771




post śro, 28 sie 2013 - 12:45
Post #3

Niestety z miejscem nic nie pomogę, trzeba zrobić listę basenów, dzwonić i pytać. Ale tak mi się właśnie przypomniało, że ostatnio widziałam właśnie filmik na ten temat: [edit: moderacja] - po zobaczeniu tego stwierdzam, że faktycznie warto 01.gif
> Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?, Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama