Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Jaki rower wybrać?

-
wiklinowa
post Wed, 01 Jun 2016 - 11:39
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,603

Ja mam MTB bo lubię, żeby było też wygodnie na bezdrożach icon_wink.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
mama_basia
post Mon, 11 Jul 2016 - 08:24
Post #42

Nr użytkownika: 47,313

My z mężem kupiliśmy ostatnio rowery górskie, bo na wakacje idealne na wycieczki. Mieliśmy chwilę przerwy, bo jemu się zepsuł przy ostatniej wycieczce i trzeba było kupić nowy. Zdecydowaliśmy się na taki: http://www.sportservice.pl/product-pol-155...X4-2016-26.html Już przetestowany w tamten weekend, bardzo dobrze się sprawdza icon_smile.gif

Quote Post
cinnamon7
post Fri, 07 Oct 2016 - 08:43
Post #43

Nr użytkownika: 45,370

Moja historia wyglądała ponownie, najpierw jeździłam na rowerze miejskim i bałam się kupić rower z myślą "pewnie mi się znudzi za rok", ale jak się okazało coraz bardziej wkręcałam się w ten sport i jazda po mieście do pracy już mi nie wystarczała icon_wink.gif Kupiłam na allegro używany rower MTB, niestety przesadziłam trochę w lesie i muszę kupić nową ramę. Nie chce wydawać 2 tysięcy, dlatego zastanawiam się nad ramą Accent MTB 29es Peak roz.M, czy ktoś z Was miał styczność z tym sprzętem? Podaje link gdzie ją znalazłam http://sklep.sportprofit.pl/pl/c/Ramy-Rowerowe/288, nie do końca rozumiem opis ramy i potrzebuję pomocy icon_smile.gif

Quote Post
werciaczek
post Tue, 22 Nov 2016 - 10:17
Post #44

Nr użytkownika: 48,436

jeśli bym ci miała polecić dobry sklep z rowerami to zobacz sobie w Bikershop http://www.bikershop.pl/. Tam zamawiałam swój rower ale i rower dla dziecka. Fanie wyposażony sklep, dobre mari a i ceny niczego sobie

Quote Post
Domina
post Sat, 17 Jun 2017 - 22:08
Post #45

Nr użytkownika: 46,955

hmm każdy powinien jakoś pod siebie ale ja Ci mogę polecić rowery romet z Rowerzysta.pl według mnie super i cena też przyzwoita. właśnie sobie uświadomiłam że w tym miesiacu jeszcze ani razu nie byłam na rowerze, jutro niedziela ma być ładna więc chyba najwyższa pora się wybrać

Quote Post
> Jaki rower wybrać?

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 25 Jun 2017 - 07:16
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe