Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Bydgoszczy

> 
Bziba
wto, 16 wrz 2003 - 17:41
Cześć,

cały czas obserwuję, że mało jest mam i przyszłych mam z Bydgoszczy.
wiem, że u nas jest niski przyrost naturalny, ale może ktoś się zjawi.
Niedługo będę mamą chłopca - 34 tydzień.
Pozdrawiam
Bziba icon_lol.gif
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post wto, 16 wrz 2003 - 17:41
Post #1

Cześć,

cały czas obserwuję, że mało jest mam i przyszłych mam z Bydgoszczy.
wiem, że u nas jest niski przyrost naturalny, ale może ktoś się zjawi.
Niedługo będę mamą chłopca - 34 tydzień.
Pozdrawiam
Bziba icon_lol.gif
Kasik
piÄ…, 28 lis 2003 - 11:04
Wcale nie tak mało, tylko ruch tutaj niewielki. icon_redface.gif
W każdym razie melduję się. icon_smile.gif

Bziba, czy już masz maluszka? Pochwal się.

Pozdrawiam
Kasia
Kasik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 14:52
SkÄ…d: Bydgoszcz i okolice
Nr użytkownika: 351

GG:


post piÄ…, 28 lis 2003 - 11:04
Post #2

Wcale nie tak mało, tylko ruch tutaj niewielki. icon_redface.gif
W każdym razie melduję się. icon_smile.gif

Bziba, czy już masz maluszka? Pochwal się.

Pozdrawiam
Kasia

--------------------
Kasia
Eta
pon, 08 gru 2003 - 19:22
my z BzibÄ… juz zaprzyjaznione, a ty kasiu tez z Bydzi?
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 08 gru 2003 - 19:22
Post #3

my z BzibÄ… juz zaprzyjaznione, a ty kasiu tez z Bydzi?

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Makta

Go??







post wto, 09 gru 2003 - 14:19
Post #4

Ja też z Bydzi!!

Gdzie dokładnie mieszkacie??

A może się spotkamy kiedyś??

Zajrzyjcie na forum www.maluch.com - fajnie tam jest:)
anias

Go??







post sob, 13 gru 2003 - 13:08
Post #5

Cały czas mało mam z Bydzi. A może znajdzie się jakaś z Fordonu?Te samotne spacerki z wózkiem już mi się znudziły.
Pozdr
Ania + KubuÅ› icon_biggrin.gif
Eta
nie, 21 gru 2003 - 16:27
Ja na wspólne spotkanko sie pisze ale za jakis czas jak sie skończy urwanie głowy na uczelni
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post nie, 21 gru 2003 - 16:27
Post #6

Ja na wspólne spotkanko sie pisze ale za jakis czas jak sie skończy urwanie głowy na uczelni

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Bziba
wto, 06 sty 2004 - 15:20
No, dawno tu nie zaglądałam, alke już straciłam nadzieję, że kogoś spotkam.
Wszystkiego dobego w Nowym Roku Bydgoszcanki i nie tylko.....

Urodziłam 10 listopada Olka, który w sobotę kończy dwa miesiące i waży prawie 6 kg- jest śliczny, zaczyna już gaworzyć, jest strasznym pieszczochem, ale potrai sam sobą też się zająć - karuzela, niewidzialni przyjaciele, itp.

Pozdrawiam
Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post wto, 06 sty 2004 - 15:20
Post #7

No, dawno tu nie zaglądałam, alke już straciłam nadzieję, że kogoś spotkam.
Wszystkiego dobego w Nowym Roku Bydgoszcanki i nie tylko.....

Urodziłam 10 listopada Olka, który w sobotę kończy dwa miesiące i waży prawie 6 kg- jest śliczny, zaczyna już gaworzyć, jest strasznym pieszczochem, ale potrai sam sobą też się zająć - karuzela, niewidzialni przyjaciele, itp.

Pozdrawiam
Bziba
czamon
czw, 24 cze 2004 - 16:06
Witam
Ja też jestem z Bydgoszczy, jestem mamą 20miesięcznej Oliwki, obecnie zajmuję się dzieckiem (urlop wychowawczy) Bardzo chętnię poznam inne mamy z bydg.

pozd.
Monika :D
czamon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 16:50
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,881




post czw, 24 cze 2004 - 16:06
Post #8

Witam
Ja też jestem z Bydgoszczy, jestem mamą 20miesięcznej Oliwki, obecnie zajmuję się dzieckiem (urlop wychowawczy) Bardzo chętnię poznam inne mamy z bydg.

pozd.
Monika :D
Alexandra
wto, 05 paź 2004 - 12:20
Witam icon_biggrin.gif

Ja tez jestem z Bydgoszczy icon_razz.gif , jestem kwietniowa ciężaróweczka z terminem na kwiecień 2005 icon_biggrin.gif

POZDRAWIAM
Alexandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 04 paź 04 - 14:38
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 2,152

GG:


post wto, 05 paź 2004 - 12:20
Post #9

Witam icon_biggrin.gif

Ja tez jestem z Bydgoszczy icon_razz.gif , jestem kwietniowa ciężaróweczka z terminem na kwiecień 2005 icon_biggrin.gif

POZDRAWIAM
gandzia
czw, 04 lis 2004 - 21:13
witam ja też jestem z Bydzi i z Fordonu

pozdrawiam icon_biggrin.gif
gandzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 04 lis 04 - 13:40
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 2,274




post czw, 04 lis 2004 - 21:13
Post #10

witam ja też jestem z Bydzi i z Fordonu

pozdrawiam icon_biggrin.gif

--------------------
Anita mama Kamilka i Wiktorii
PATIszon
śro, 29 gru 2004 - 00:50
Ja za chwile bede bydgoszczanka, wiec pozwolilam sobie odswierzyc topik. icon_lol.gif
PATIszon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 792
Dołączył: pon, 06 wrz 04 - 16:57
Nr użytkownika: 2,071




post śro, 29 gru 2004 - 00:50
Post #11

Ja za chwile bede bydgoszczanka, wiec pozwolilam sobie odswierzyc topik. icon_lol.gif
kasiakorpik
nie, 12 cze 2005 - 10:50
Witajcie Mamy z Bydgoszczy icon_lol.gif icon_lol.gif

Mam do Was prośbę i mam nadzieję że pomożecie, a mianowicie chodzi mi o adresy fajnych sklepów meblowych w Bydgoszczy, szukam czegoś do pokoju dzieci, myslałam o segmencie żeby mój pierwszak miał gdzie książki pochować przed maluchem icon_wink.gif objechałam wszyskie sklepy toruńskie i nic nie znalazłam dlatego wybieram sie do Bydgoszczy ale tam kompletnie nie wiem gdzie się udać, doradzicie icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post nie, 12 cze 2005 - 10:50
Post #12

Witajcie Mamy z Bydgoszczy icon_lol.gif icon_lol.gif

Mam do Was prośbę i mam nadzieję że pomożecie, a mianowicie chodzi mi o adresy fajnych sklepów meblowych w Bydgoszczy, szukam czegoś do pokoju dzieci, myslałam o segmencie żeby mój pierwszak miał gdzie książki pochować przed maluchem icon_wink.gif objechałam wszyskie sklepy toruńskie i nic nie znalazłam dlatego wybieram sie do Bydgoszczy ale tam kompletnie nie wiem gdzie się udać, doradzicie icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
Alynka
pon, 13 cze 2005 - 13:24
Kasia:) nie jestem pewna czy w Bydgoszczy będzie większy wybór mebli ale jeśli chcesz spróbować to chyba największy wybór mebli jest w salonie BRW o ile sie nie zmieniło to jest na Fordońskiej. oprócz tego jest sklep BFM zaraz na samym wjeździe do Bydgoszczy, potem top meble na Fordońskiej zaraz za rondem fordońskim i naprzeciwko top'u Synak Meble. to chyba największe, które przychodza mi teraz do głowy ale generalnie to chyba we wszystkich to samo niestety icon_wink.gif no i w galerii pomorskiej też jest sklep meblowy ale tam nie byłam a na wejściu same kanapy i stoły widać icon_smile.gif jakieś meble a przynajmniej łóżka dzieckowe sa w jysk'u na frodońskiej czy jak się to tam nazywa icon_redface.gif to chyba wszystko co mi teraz na szybk odo głowy przychodzi.
pozdrowienia
Alynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 494
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:50
Nr użytkownika: 236




post pon, 13 cze 2005 - 13:24
Post #13

Kasia:) nie jestem pewna czy w Bydgoszczy będzie większy wybór mebli ale jeśli chcesz spróbować to chyba największy wybór mebli jest w salonie BRW o ile sie nie zmieniło to jest na Fordońskiej. oprócz tego jest sklep BFM zaraz na samym wjeździe do Bydgoszczy, potem top meble na Fordońskiej zaraz za rondem fordońskim i naprzeciwko top'u Synak Meble. to chyba największe, które przychodza mi teraz do głowy ale generalnie to chyba we wszystkich to samo niestety icon_wink.gif no i w galerii pomorskiej też jest sklep meblowy ale tam nie byłam a na wejściu same kanapy i stoły widać icon_smile.gif jakieś meble a przynajmniej łóżka dzieckowe sa w jysk'u na frodońskiej czy jak się to tam nazywa icon_redface.gif to chyba wszystko co mi teraz na szybk odo głowy przychodzi.
pozdrowienia

--------------------
Alynka, po prostu Alynka :)
Aduśka (XII 2001) i Adamio (X 2004)
kasiakorpik
pon, 13 cze 2005 - 15:45
Alynka dzięki za odp. na pewno sie wybiorę icon_wink.gif
kasiakorpik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,068
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 16:56
Skąd: Toruń/Londyn
Nr użytkownika: 2,038

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 15:45
Post #14

Alynka dzięki za odp. na pewno sie wybiorę icon_wink.gif

--------------------
Kasia mama Kamila (27.04.1998) i Maksa (5.07.2004)
Maks


Kamil
Anai_
wto, 21 lut 2006 - 22:53
Czy ktoÅ› tu jeszcze zaglÄ…da??
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post wto, 21 lut 2006 - 22:53
Post #15

Czy ktoÅ› tu jeszcze zaglÄ…da??

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Ewoczek
śro, 22 lut 2006 - 20:46
ZaglÄ…dam od czasu do czasu, ale tu siÄ™ nic nie dzieje icon_sad.gif
Coś te mamy z Bydgoszczy nie chcą się ujawnić icon_rolleyes.gif
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post śro, 22 lut 2006 - 20:46
Post #16

ZaglÄ…dam od czasu do czasu, ale tu siÄ™ nic nie dzieje icon_sad.gif
Coś te mamy z Bydgoszczy nie chcą się ujawnić icon_rolleyes.gif
Anai_
czw, 23 lut 2006 - 00:01
Witaj icon_smile.gif
Hihihi, miło że się odezwałaś, ja też z Bydgoszczy jestem (konkretnie Fordon), też studuję w Toruniu (choć od ciąży z Julkiem, to powiedzmy, że symuluję studiowanie). Myślę, że mogłybyśmy się trochę powymieniać doświadczeniami. Na początek mam pytanie, w którym szpitalu rodziłaś i drugie jak dajesz radę z nauką? Bo kurcze mi skupianie się jakoś średnio wychodzi icon_sad.gif.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 23 lut 2006 - 00:01
Post #17

Witaj icon_smile.gif
Hihihi, miło że się odezwałaś, ja też z Bydgoszczy jestem (konkretnie Fordon), też studuję w Toruniu (choć od ciąży z Julkiem, to powiedzmy, że symuluję studiowanie). Myślę, że mogłybyśmy się trochę powymieniać doświadczeniami. Na początek mam pytanie, w którym szpitalu rodziłaś i drugie jak dajesz radę z nauką? Bo kurcze mi skupianie się jakoś średnio wychodzi icon_sad.gif.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Ewoczek
pon, 27 lut 2006 - 10:55
Może coś zacznie się tu dziać icon_razz.gif
RodziÅ‚am w dwójce na Kapach. Na drugim oddziale. Wspomnienia … ChciaÅ‚am rodzić w wodzie, ale ponieważ najpierw odeszÅ‚y mi wody i nie miaÅ‚am skurczy to mnie do wody nie wpuÅ›cili. Za to przez caÅ‚y czas byÅ‚ przy mnie mój chÅ‚opak. Poród od odejÅ›cia wód trwaÅ‚ 19 godzin, a wiÄ™c bardzo dÅ‚ugo. To wszystko dlatego, że mój Misiu okazaÅ‚ siÄ™ duży dzieckiem, a ja raczej należę do tych drobnych. PoÅ‚ożne byÅ‚y ok. Ale Å‚azienki sÄ… w opÅ‚akanym stanie. Zimno i przeciÄ…gi – tylko choroby można siÄ™ nabawić.
Studiowanie … JakoÅ› idzie, ale już na poczÄ…tku tej sesji miaÅ‚am chwile zwÄ…tpienia. MaleÅ„stwo mi nie dawaÅ‚o siÄ™ uczyć. CaÅ‚e szczęście w niedzielÄ™ miaÅ‚am już ostatni egzamin.
Co studiujesz? Bo ja rachunkowość i finanse w WSB.
Pozdrowienia icon_razz.gif
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post pon, 27 lut 2006 - 10:55
Post #18

Może coś zacznie się tu dziać icon_razz.gif
RodziÅ‚am w dwójce na Kapach. Na drugim oddziale. Wspomnienia … ChciaÅ‚am rodzić w wodzie, ale ponieważ najpierw odeszÅ‚y mi wody i nie miaÅ‚am skurczy to mnie do wody nie wpuÅ›cili. Za to przez caÅ‚y czas byÅ‚ przy mnie mój chÅ‚opak. Poród od odejÅ›cia wód trwaÅ‚ 19 godzin, a wiÄ™c bardzo dÅ‚ugo. To wszystko dlatego, że mój Misiu okazaÅ‚ siÄ™ duży dzieckiem, a ja raczej należę do tych drobnych. PoÅ‚ożne byÅ‚y ok. Ale Å‚azienki sÄ… w opÅ‚akanym stanie. Zimno i przeciÄ…gi – tylko choroby można siÄ™ nabawić.
Studiowanie … JakoÅ› idzie, ale już na poczÄ…tku tej sesji miaÅ‚am chwile zwÄ…tpienia. MaleÅ„stwo mi nie dawaÅ‚o siÄ™ uczyć. CaÅ‚e szczęście w niedzielÄ™ miaÅ‚am już ostatni egzamin.
Co studiujesz? Bo ja rachunkowość i finanse w WSB.
Pozdrowienia icon_razz.gif

--------------------
user posted image
Anai_
pon, 27 lut 2006 - 20:29
Hmmm, ja Julka też na Kapach urodziłam. Nie pamiętam na jakim oddziale, wiem, że na drugim piętrze. Też miałam tak, że odeszły wody i nie miałam żadnych skurczy... Ale jak się zaczęły, to chyba 3 godzinki i było po. Czyli z łazienkami nic się nie zmieniło, było i jest beznadziejnie. No nic, tych kilka dnie się przemęczę.

StudiujÄ™ prawo zaocznie na UMK, ale ostatnio, to niewiele ze studiami robiÄ™... od kwietnia dziekankÄ™ biorÄ™ na semestr letni.

Jejku uczyć mi się nie chce strasznie, ale wyjścia nie mam... niestety. Muszę coś zrobić, żeby ruszyć z miejsca.

A w jakiej części Bydgoszczy mieszkasz?
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pon, 27 lut 2006 - 20:29
Post #19

Hmmm, ja Julka też na Kapach urodziłam. Nie pamiętam na jakim oddziale, wiem, że na drugim piętrze. Też miałam tak, że odeszły wody i nie miałam żadnych skurczy... Ale jak się zaczęły, to chyba 3 godzinki i było po. Czyli z łazienkami nic się nie zmieniło, było i jest beznadziejnie. No nic, tych kilka dnie się przemęczę.

StudiujÄ™ prawo zaocznie na UMK, ale ostatnio, to niewiele ze studiami robiÄ™... od kwietnia dziekankÄ™ biorÄ™ na semestr letni.

Jejku uczyć mi się nie chce strasznie, ale wyjścia nie mam... niestety. Muszę coś zrobić, żeby ruszyć z miejsca.

A w jakiej części Bydgoszczy mieszkasz?

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Ewoczek
wto, 28 lut 2006 - 09:38
Ja jestem ze Śródmieścia.
Przez chwilę też myślałam o dziekance, ale zdecydowałam, że poprzestanę na Indywidualnym Toku Studiów. Nie jestem osamotniona bo w mojej grupie jest jeszcze jedna dziewczyna która urodziła miesiąc przede mną i tak sobie razem próbujemy dać radę. Ale w twoim przypadku z dwójką dzieci to chyba naprawdę byłoby poważne wyzwanie.
Jak znosisz ciążę? Wszytko jest OK?

Pozdrowienia
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post wto, 28 lut 2006 - 09:38
Post #20

Ja jestem ze Śródmieścia.
Przez chwilę też myślałam o dziekance, ale zdecydowałam, że poprzestanę na Indywidualnym Toku Studiów. Nie jestem osamotniona bo w mojej grupie jest jeszcze jedna dziewczyna która urodziła miesiąc przede mną i tak sobie razem próbujemy dać radę. Ale w twoim przypadku z dwójką dzieci to chyba naprawdę byłoby poważne wyzwanie.
Jak znosisz ciążę? Wszytko jest OK?

Pozdrowienia

--------------------
user posted image
> Mamy z Bydgoszczy
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama