Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

siłownia + wspomagacze

-
, pomoże?
Ulka90
post Tue, 21 Jun 2016 - 06:32
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,482

Dieta, suplement therm line hydrofast , cwiczenia na siłowni plus cardio. To nie ukrywam daje bardzo dużo. Dieta oczywiście powinna być zbilansowana redukcyjna. Cwiczenia wcześniej omówione najlepiej z trenerem personalnym.
Go to the top of the page PM

Quote Post
malinka99
post Tue, 12 Jul 2016 - 20:25
Post #22

Nr użytkownika: 47,808

Ja polecam aminokwasy, są najlepszym spalaczem tłuszczu a do tego naturalnie występującym w naszym organiźmie. Zapytaj znajomego, na pewno potwierdzi. Zajrzyj sobie tutaj: http://glutamina-odzywki.pl/producenci/trec-nutrition.html. Jeżeli dużo trenujesz to warto zwrócić uwagę na ich flagowy produkt, czyli suplement przedtreningowy, który doda Ci sił i pozwoli szybciej spalić zbędne kilogramy.

Quote Post
dobramama
post Mon, 02 Jan 2017 - 00:47
Post #23

Nr użytkownika: 46,927

A bierzecie spalacze tłuszczu? Uważam, że jest to dobra opcja, jeśli oczywiście się ćwiczy. Tylko wtedy one działają i są naprawdę skuteczne. Warto w coś takiego zainwestować.

Quote Post
edziak
post Tue, 14 Feb 2017 - 16:44
Post #24

Nr użytkownika: 48,857

Nie ma złotego środka na odchudzanie i jak ktoś pisze, że jakiś suplement spowodował że schudł 10kg bez diety i ćwiczeń, to ja po prostu w to nie wierzę! Nic nie zastąpi diety i ćwiczeń fizycznych. Warto wspomagać się naturalnymi suplementami, ja czytam składy i wybieram łatwo przyswajalne z naturalnymi ekstraktami.

Quote Post
bora87
post Thu, 17 Aug 2017 - 10:01
Post #25

Nr użytkownika: 48,807

GG:

Bo takie cuda nie istnieją. Tylko ciężka praca przynosi efekty. I widzę to po sobie - odkąd ćwiczę czuję się dużo lepiej i wreszcie schudłam. teraz nareszcie mogę zainwestować w odzież sportową z tego sklepu, bo w końcu nie muszę się wstydzić chodzić tak na siłownię.

Quote Post
> siłownia + wspomagacze, pomoże?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 22 Aug 2017 - 20:26
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe