Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie fajne spedzic czas z dzieckiem-Kraków,okolica,malopolska

> 
inezz
sob, 09 kwi 2011 - 13:16
Dziewczyny gdzie na fajna wycieczke z dzieckiem,robi sie juz cieplej,po co siedziec w domu nienie.gif

ja wybieram sie do skansenu i miasteczka galicyjskiego w Nowym Sacz(chyba) ktos byl????poleca???

a muzeum pod Sukiennicami-lepiej same czy mozna juz z 7-letnim dzieckiem isc???

ja sie wybieram na to z mloda https://www.fastdeal.pl/platnosc/35382/1/0, cena fajna i przedstawienie tez(kolezanka z 4 latkiem byla),a nie tylko kino,a teatrzyk-troche kulktury nie zaszkodzi dziecku


prosze sie dopisywac z propozycjami

Ten post edytował inezz sob, 09 kwi 2011 - 13:20
inezz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 93
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 22:11
Nr użytkownika: 34,997




post sob, 09 kwi 2011 - 13:16
Post #1

Dziewczyny gdzie na fajna wycieczke z dzieckiem,robi sie juz cieplej,po co siedziec w domu nienie.gif

ja wybieram sie do skansenu i miasteczka galicyjskiego w Nowym Sacz(chyba) ktos byl????poleca???

a muzeum pod Sukiennicami-lepiej same czy mozna juz z 7-letnim dzieckiem isc???

ja sie wybieram na to z mloda https://www.fastdeal.pl/platnosc/35382/1/0, cena fajna i przedstawienie tez(kolezanka z 4 latkiem byla),a nie tylko kino,a teatrzyk-troche kulktury nie zaszkodzi dziecku


prosze sie dopisywac z propozycjami
Agga
sob, 09 kwi 2011 - 13:57
Park miniatur,dinozaurów jest obok,ale o wiele lepszy jest w Zatorze i też nie daleko.

Zależy jak duże jest dziecko,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,a w Parku Miniatur się nudziła. Natomiast w Zatorze jej się bardzo podobało.


Fajnie jest też Muzeum Zabawek w Kielcach i Europejskie Centrum Bajek w Pacanowie.

Ten post edytował Małpiszon sob, 09 kwi 2011 - 13:58
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post sob, 09 kwi 2011 - 13:57
Post #2

Park miniatur,dinozaurów jest obok,ale o wiele lepszy jest w Zatorze i też nie daleko.

Zależy jak duże jest dziecko,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,a w Parku Miniatur się nudziła. Natomiast w Zatorze jej się bardzo podobało.


Fajnie jest też Muzeum Zabawek w Kielcach i Europejskie Centrum Bajek w Pacanowie.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Gosia z edziecka
nie, 10 kwi 2011 - 21:10
CYTAT(Małpiszon @ Sat, 09 Apr 2011 - 14:57) *
,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,

A czego sie bała? Co tam takiego było? Bo myśmy kiedyś byli i nie wyobrażam sobie, że można sie czegos tam przestraszyć...
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post nie, 10 kwi 2011 - 21:10
Post #3

CYTAT(Małpiszon @ Sat, 09 Apr 2011 - 14:57) *
,bo moja 4 latka w zeszłym roku bała się w Miasteczku Galicyjskim,

A czego sie bała? Co tam takiego było? Bo myśmy kiedyś byli i nie wyobrażam sobie, że można sie czegos tam przestraszyć...
Agga
nie, 10 kwi 2011 - 23:17
CYTAT(Gośka z edziecka @ Sun, 10 Apr 2011 - 21:10) *
A czego sie bała? Co tam takiego było?



Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post nie, 10 kwi 2011 - 23:17
Post #4

CYTAT(Gośka z edziecka @ Sun, 10 Apr 2011 - 21:10) *
A czego sie bała? Co tam takiego było?



Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Gosia z edziecka
wto, 12 kwi 2011 - 08:59
CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny.

37.gif
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post wto, 12 kwi 2011 - 08:59
Post #5

CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny.

37.gif
inezz
wto, 12 kwi 2011 - 18:11
CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.

oj to sie dziecko strachu najadlo
musze tez wybrac sie z mloda na wiosne,jak bedzie juz ladnie zielono do ogrodu botanicznego,tylko mloda musi sie wykurowac,bo chora

Ten post edytował inezz wto, 12 kwi 2011 - 18:55
inezz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 93
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 22:11
Nr użytkownika: 34,997




post wto, 12 kwi 2011 - 18:11
Post #6

CYTAT(Małpiszon @ Mon, 11 Apr 2011 - 00:17) *
Przepraszam, ale teraz sobie przypomniałam,że byliśmy w miasteczku Galicyjskim(czy jakoś tak) na Mazurach icon_redface.gif . Tam ci starożytni ludzie porywali odwiedzających i wsadzali do klatek. Potem rodzina musiała odtańczyć jakiś taniec i dopiero uwolnili członka rodziny. A że złapali akurat mnie,to wpadła w taką histerię że sami mnie wypuścili i szybko uciekaliśmy,bo nie mogła się uspokoić ze strachu.

oj to sie dziecko strachu najadlo
musze tez wybrac sie z mloda na wiosne,jak bedzie juz ladnie zielono do ogrodu botanicznego,tylko mloda musi sie wykurowac,bo chora
AndrzejK
śro, 24 lip 2013 - 16:00
Ja swojego 6 letniego syna Krystianka zabrałem do parku linowego w Podstolicach. Niedawno otwarli, ale wygląda nieźle. Najważniejsze że mały był zadowolony i dobrze się bawił icon_smile.gif
AndrzejK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 24 lip 13 - 15:55
Nr użytkownika: 42,573




post śro, 24 lip 2013 - 16:00
Post #7

Ja swojego 6 letniego syna Krystianka zabrałem do parku linowego w Podstolicach. Niedawno otwarli, ale wygląda nieźle. Najważniejsze że mały był zadowolony i dobrze się bawił icon_smile.gif
Hermia
śro, 24 lip 2013 - 20:27
A mój w parku miniatur przestraszył się w kinie 5d, popłakał się ze strachu.
Fajnie jest w Zatorze, obok jest też Park Mitologii. Lucjan był zachwycony.
W Parku Miniatur jest też warownia, obok chaty w których można osobiście wykuć coś z żelaza, upleść sznur, pomóc pani przy krosnach czy ulepić garnuszek. To się Młodemu podobało, bo same miniatury go nudziły.
Hermia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,271
Dołączył: sob, 26 maj 07 - 14:32
SkÄ…d: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,565




post śro, 24 lip 2013 - 20:27
Post #8

A mój w parku miniatur przestraszył się w kinie 5d, popłakał się ze strachu.
Fajnie jest w Zatorze, obok jest też Park Mitologii. Lucjan był zachwycony.
W Parku Miniatur jest też warownia, obok chaty w których można osobiście wykuć coś z żelaza, upleść sznur, pomóc pani przy krosnach czy ulepić garnuszek. To się Młodemu podobało, bo same miniatury go nudziły.

--------------------


IgaA
piÄ…, 28 lis 2014 - 09:44
W taką pogodę świetnie sprawdziły sie u mnie warsztaty kulinarnego organizowane pzez Chochołowy Dwór. Dzieciaki sie nie nudzą, wręcz przeciwnie mają wielką radość z pieczenia i robienia różnorodnych rzeczy z jedzenia. Wybierzcie sie, bo naprawde warto. Zajęcia są co niedziele i są bezpłatne.
IgaA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 28 lis 14 - 09:30
Nr użytkownika: 44,910




post piÄ…, 28 lis 2014 - 09:44
Post #9

W taką pogodę świetnie sprawdziły sie u mnie warsztaty kulinarnego organizowane pzez Chochołowy Dwór. Dzieciaki sie nie nudzą, wręcz przeciwnie mają wielką radość z pieczenia i robienia różnorodnych rzeczy z jedzenia. Wybierzcie sie, bo naprawde warto. Zajęcia są co niedziele i są bezpłatne.

--------------------
IgaA!
Szczęśliwa młoda mama.
beti111
piÄ…, 22 lip 2016 - 13:59
Na wycieczkę warto wybrać się też do Parku Miniatur w Inwałdzie oraz DinoZatorlandzie. icon_smile.gif
beti111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: wto, 05 lip 16 - 07:23
Nr użytkownika: 47,811




post piÄ…, 22 lip 2016 - 13:59
Post #10

Na wycieczkę warto wybrać się też do Parku Miniatur w Inwałdzie oraz DinoZatorlandzie. icon_smile.gif
> Gdzie fajne spedzic czas z dzieckiem-Kraków,okolica,malopolska
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama