Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Atrakcje nad morzem

, czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
> , czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
szeklanka
pon, 09 lip 2012 - 14:44
Hej, z racji tego, że ostatnio po raz kolejny wybieram się na weekend nad morze chciałabym podzielić się z Wami moimi poszukiwaniami i zapytać o jeszcze. Jeździmy z Kubą - Kuba skończył dwa lata.
Ja staruję zawsze z Gdańska, więc zasięg km nie jest ogromny, mimo to ostatnie odkrycia:
Łeba: Łeba Park - super miejsce nawet na pół dnia. Bardzo dobrze przygotowany park. Zadbany, dużo atrakcji nawet dla takich maluchów jak Kuba. Zaliczyliśmy 2 kolejki na kółkach takie gdzie dorosły też wsiada i do tego małą kolejkę na placu zabaw. Plac zabaw z muzyką dziecięcą, dużo drabinek, zjeżdżalni itp. w całym parku tematyczne miejsca - wioska indiańska, ryby można po drodze połowić, animatorzy dla dzieciaków też są. Oczywiście knajpki itp. Z trójką dzieci spędziliśmy bez zbędnego marudzenia chyba ze 3h. Aha mają też mini zoo.
Władysławowo: nowo otwarty Oceano Park czy jakoś tak. Ciekawy pomysł na adaptację starego wyrobiska - tak mi to wygląda. Sam park nie powala ale plac zabaw w parku (w cenie biletu) mnie osobiście powalił. Bardzo fajne atrakcje, kulki, chuśtawki różniaste, zamki ze zjeżdżalniami - co dla mnie ważne przy takim maluchu, bardzo dobrze zabezpieczone, ścianki wspinaczkowe (nawet dla dorosłych icon_wink.gif ) trampoliny małe i duże itp.
Gdynia: obłędny plac zabaw przy miejskiej plaży. Byłam bardzo zaskoczona, jak wśród piasków można zrobić fajny plac zabaw z ławeczkami i masą atrakcji
Gdańsk Oliwa: Zoo. Jest super. bardzo duży teren. Dla tych co się bardziej męczą można całe zoo objechać ciuchcią na kółkach icon_wink.gif byliśmy raz i pewnie jeszcze wrócimy, bo na piechotę daliśmy radę zobaczyć tylko fragment, Kuba był bardzo zadowolny.
Karwia: przepiękne plaże, mało ludzi. Szczególnie jak się jedzie autem i przed wjazdem do Karwii jadąc od strony Władysławowa stanie się po prawej stronie przy którymś wejściu jeszcze przed miasteczkiem. Do tego fajna knajpka w samej Karwi gdzie mają zabawki dla dzieciaków, więc można spokojnie zjeść icon_smile.gif

Będę dopisywać, może jeszcze coś wrzucę z wypraw zeszłorocznych.
Podzielcie się atrakcjami, gdzie warto pojechać i co zobaczyć icon_smile.gif
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post pon, 09 lip 2012 - 14:44
Post #1

Hej, z racji tego, że ostatnio po raz kolejny wybieram się na weekend nad morze chciałabym podzielić się z Wami moimi poszukiwaniami i zapytać o jeszcze. Jeździmy z Kubą - Kuba skończył dwa lata.
Ja staruję zawsze z Gdańska, więc zasięg km nie jest ogromny, mimo to ostatnie odkrycia:
Łeba: Łeba Park - super miejsce nawet na pół dnia. Bardzo dobrze przygotowany park. Zadbany, dużo atrakcji nawet dla takich maluchów jak Kuba. Zaliczyliśmy 2 kolejki na kółkach takie gdzie dorosły też wsiada i do tego małą kolejkę na placu zabaw. Plac zabaw z muzyką dziecięcą, dużo drabinek, zjeżdżalni itp. w całym parku tematyczne miejsca - wioska indiańska, ryby można po drodze połowić, animatorzy dla dzieciaków też są. Oczywiście knajpki itp. Z trójką dzieci spędziliśmy bez zbędnego marudzenia chyba ze 3h. Aha mają też mini zoo.
Władysławowo: nowo otwarty Oceano Park czy jakoś tak. Ciekawy pomysł na adaptację starego wyrobiska - tak mi to wygląda. Sam park nie powala ale plac zabaw w parku (w cenie biletu) mnie osobiście powalił. Bardzo fajne atrakcje, kulki, chuśtawki różniaste, zamki ze zjeżdżalniami - co dla mnie ważne przy takim maluchu, bardzo dobrze zabezpieczone, ścianki wspinaczkowe (nawet dla dorosłych icon_wink.gif ) trampoliny małe i duże itp.
Gdynia: obłędny plac zabaw przy miejskiej plaży. Byłam bardzo zaskoczona, jak wśród piasków można zrobić fajny plac zabaw z ławeczkami i masą atrakcji
Gdańsk Oliwa: Zoo. Jest super. bardzo duży teren. Dla tych co się bardziej męczą można całe zoo objechać ciuchcią na kółkach icon_wink.gif byliśmy raz i pewnie jeszcze wrócimy, bo na piechotę daliśmy radę zobaczyć tylko fragment, Kuba był bardzo zadowolny.
Karwia: przepiękne plaże, mało ludzi. Szczególnie jak się jedzie autem i przed wjazdem do Karwii jadąc od strony Władysławowa stanie się po prawej stronie przy którymś wejściu jeszcze przed miasteczkiem. Do tego fajna knajpka w samej Karwi gdzie mają zabawki dla dzieciaków, więc można spokojnie zjeść icon_smile.gif

Będę dopisywać, może jeszcze coś wrzucę z wypraw zeszłorocznych.
Podzielcie się atrakcjami, gdzie warto pojechać i co zobaczyć icon_smile.gif

--------------------
Nasz-Smyk
pią, 04 sty 2013 - 18:10
Miejscowość Stegna jest godna polecenia. Moja znajoma jeździ tam już od kilku lat i jest bardzo zadowolona. Co do cen to wiadomo im bliżej morza to ceny wyższe, bliżej centrum ceny bardziej przystępne. Ale już w odległości 1 km można znaleźć fajne i nie drogie kwatery
Nasz-Smyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pią, 09 lis 12 - 09:42
Nr użytkownika: 41,119




post pią, 04 sty 2013 - 18:10
Post #2

Miejscowość Stegna jest godna polecenia. Moja znajoma jeździ tam już od kilku lat i jest bardzo zadowolona. Co do cen to wiadomo im bliżej morza to ceny wyższe, bliżej centrum ceny bardziej przystępne. Ale już w odległości 1 km można znaleźć fajne i nie drogie kwatery

--------------------
[edit: moderacja]
okko
pią, 04 sty 2013 - 18:18
Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post pią, 04 sty 2013 - 18:18
Post #3

Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.

--------------------


Anna662246
pią, 04 sty 2013 - 20:20
witam. A czy ktoś zna Grzybowo? ,warto tam jechać z dwójka dzieciaków? a moze ma ktoś fajne i sprawdzone miejsce na wakacje? icon_biggrin.gif
Anna662246


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: nie, 26 sie 12 - 07:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 40,841




post pią, 04 sty 2013 - 20:20
Post #4

witam. A czy ktoś zna Grzybowo? ,warto tam jechać z dwójka dzieciaków? a moze ma ktoś fajne i sprawdzone miejsce na wakacje? icon_biggrin.gif
KAROLA3DAW
pią, 04 sty 2013 - 20:37
Wakacje ktore uwazam za udane z 4 miesiecznym Maluchem (jeszcze wtedy jednym) spedzilismy w Sianożętach koło Ustronia Morskiego w "Bursztynie". (jesli nie mozna uzywac nazw to prosze o kasacje icon_smile.gif )
Mielismy domek (bylo nas 6 osob i Fabi) z kominkiem wiec bardzo przytulnie plaza blisko, teren osrodka ogrodzony, plac zabaw dla Dzieciaczkow, piaskownica, ławeczki. Na terenie osrodka jest takze restauracja POLECAM icon_smile.gif
My bylismy we wrzesniu wiec zalapalismy sie na koniec sezonu. Samo miasteczko dosc wyludnione, sklepy opustoszale ale nam to akurat pasilo bo nie lubimy tłumow icon_smile.gif
Do Ustronia 10 min piechota swietnym deptakiem.

Anna do Grzybowa jezdzi moja ciotka z rodzinka (dzieciaki juz duze) od kilku lat w to samo miejsce i chwali sobie icon_smile.gif
W zeszlym roku byla tam kuzynka (bezdzietna panna) i tez nie narzekała icon_smile.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post pią, 04 sty 2013 - 20:37
Post #5

Wakacje ktore uwazam za udane z 4 miesiecznym Maluchem (jeszcze wtedy jednym) spedzilismy w Sianożętach koło Ustronia Morskiego w "Bursztynie". (jesli nie mozna uzywac nazw to prosze o kasacje icon_smile.gif )
Mielismy domek (bylo nas 6 osob i Fabi) z kominkiem wiec bardzo przytulnie plaza blisko, teren osrodka ogrodzony, plac zabaw dla Dzieciaczkow, piaskownica, ławeczki. Na terenie osrodka jest takze restauracja POLECAM icon_smile.gif
My bylismy we wrzesniu wiec zalapalismy sie na koniec sezonu. Samo miasteczko dosc wyludnione, sklepy opustoszale ale nam to akurat pasilo bo nie lubimy tłumow icon_smile.gif
Do Ustronia 10 min piechota swietnym deptakiem.

Anna do Grzybowa jezdzi moja ciotka z rodzinka (dzieciaki juz duze) od kilku lat w to samo miejsce i chwali sobie icon_smile.gif
W zeszlym roku byla tam kuzynka (bezdzietna panna) i tez nie narzekała icon_smile.gif

--------------------




Truśka
pią, 04 sty 2013 - 21:32
Centrum Nauki Eksperyment Gdynia
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post pią, 04 sty 2013 - 21:32
Post #6

Centrum Nauki Eksperyment Gdynia

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
Anna662246
sob, 05 sty 2013 - 10:32
Karola a czy mogłabyś dać mi namiar na to miejsce w którym zatrzymuje się Twoja ciocia? icon_biggrin.gif
Anna662246


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: nie, 26 sie 12 - 07:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 40,841




post sob, 05 sty 2013 - 10:32
Post #7

Karola a czy mogłabyś dać mi namiar na to miejsce w którym zatrzymuje się Twoja ciocia? icon_biggrin.gif
Laryssa
nie, 27 sty 2013 - 12:27
CYTAT(okkko @ Fri, 04 Jan 2013 - 19:18) *
Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.

Ah... też pamiętam ten plac zabaw przy plaży icon_smile.gif. Rok temu, jak byliśmy z mężem i córką w Gdańsku na naszym wakacyjnym urlopie, to wybraliśmy się któregoś dnia do Gdyni, żeby pokazać dziecku port, zabrać ją na rejs statkiem po zatoce. I wtedy mieliśmy nieoczekiwanie dłuższy przystanek właśnie przy plaży, bo kiedy mała spostrzegła ten plac zabaw, to nie mogliśmy odciągnąć jej od wszystkich atrakcji. Wspaniały pomysł, że w Gdyni jest takie miejsce!
Teraz znów urlop za pasem - w lutym ponownie w planach Gdańsk na pare dni. Szkoda tylko, że tak zimno jest, bo plenerowe atrakcje dla małej odpadają... Ale na szczęście w tym novotelu, w którym rezerwujemy pokój przygotowali dla najmłodszych mnóstwo zajęć, aby dzieciaki się nie nudziły - są kąciki zabaw, nawet premierę jakiegoś filmu dla najmłodszych zapowiedzieli icon_smile.gif. No i co najważniejsze dla naszej kieszeni, za pobyt dziecka nie musimy w ogóle płacić... Dzięki temu mamy pobyt na wyższym poziomie w cenie standardowej
Laryssa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pią, 26 wrz 08 - 14:16
Nr użytkownika: 22,001




post nie, 27 sty 2013 - 12:27
Post #8

CYTAT(okkko @ Fri, 04 Jan 2013 - 19:18) *
Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.

Ah... też pamiętam ten plac zabaw przy plaży icon_smile.gif. Rok temu, jak byliśmy z mężem i córką w Gdańsku na naszym wakacyjnym urlopie, to wybraliśmy się któregoś dnia do Gdyni, żeby pokazać dziecku port, zabrać ją na rejs statkiem po zatoce. I wtedy mieliśmy nieoczekiwanie dłuższy przystanek właśnie przy plaży, bo kiedy mała spostrzegła ten plac zabaw, to nie mogliśmy odciągnąć jej od wszystkich atrakcji. Wspaniały pomysł, że w Gdyni jest takie miejsce!
Teraz znów urlop za pasem - w lutym ponownie w planach Gdańsk na pare dni. Szkoda tylko, że tak zimno jest, bo plenerowe atrakcje dla małej odpadają... Ale na szczęście w tym novotelu, w którym rezerwujemy pokój przygotowali dla najmłodszych mnóstwo zajęć, aby dzieciaki się nie nudziły - są kąciki zabaw, nawet premierę jakiegoś filmu dla najmłodszych zapowiedzieli icon_smile.gif. No i co najważniejsze dla naszej kieszeni, za pobyt dziecka nie musimy w ogóle płacić... Dzięki temu mamy pobyt na wyższym poziomie w cenie standardowej
okruszek
nie, 27 sty 2013 - 15:54
dziewczyny jeżeli chcecie to pytajcie. Mieszkam na póływspie helskim i moge Wam podpowiedzieć, jeżeli chcielibyście coś wiedzieć

władysłwowo park- plac zabaw od tego roku jest dodoatkowo płatny!
okruszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,904
Dołączył: śro, 15 lis 06 - 17:21
Nr użytkownika: 8,487




post nie, 27 sty 2013 - 15:54
Post #9

dziewczyny jeżeli chcecie to pytajcie. Mieszkam na póływspie helskim i moge Wam podpowiedzieć, jeżeli chcielibyście coś wiedzieć

władysłwowo park- plac zabaw od tego roku jest dodoatkowo płatny!

--------------------




Moje Kochane Aniołki (5tc) sty. 2007. (8tc)paz.2011
szeklanka
pon, 28 sty 2013 - 11:10
Okruszek serio ? nie wiem ile ale to już zdzierstwo musi być jeśli dodatkowo płatwne bo wiadomo, że dzieciak będzie chciał tam wejść a szkoda bo się fajnie zapowiadało
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post pon, 28 sty 2013 - 11:10
Post #10

Okruszek serio ? nie wiem ile ale to już zdzierstwo musi być jeśli dodatkowo płatwne bo wiadomo, że dzieciak będzie chciał tam wejść a szkoda bo się fajnie zapowiadało

--------------------
okruszek
śro, 30 sty 2013 - 21:41
tak słyszałam- w zeszłym lecie była promocja ponieważ wszystkie eksponaty nie były gotowe to na plac zabaw łapali gości
okruszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,904
Dołączył: śro, 15 lis 06 - 17:21
Nr użytkownika: 8,487




post śro, 30 sty 2013 - 21:41
Post #11

tak słyszałam- w zeszłym lecie była promocja ponieważ wszystkie eksponaty nie były gotowe to na plac zabaw łapali gości

--------------------




Moje Kochane Aniołki (5tc) sty. 2007. (8tc)paz.2011
gosiagosia
sob, 22 cze 2013 - 20:02
bylismy w tym roku w sztutowie, ale na plaze jezdzilismy do stegny.

do ciekawych miejsc moge dodac do zoo w gdansku park dinozaurow. troche trzeba powspinac sie, ale jak moje maluchy daly rade, to kazdy da icon_wink.gif

akwarium w gdyni

i moze niezupelnie nad morzem, ale mielismy po drodze i naprawde warto zobaczyc -dinopark w malborku
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 22 cze 2013 - 20:02
Post #12

bylismy w tym roku w sztutowie, ale na plaze jezdzilismy do stegny.

do ciekawych miejsc moge dodac do zoo w gdansku park dinozaurow. troche trzeba powspinac sie, ale jak moje maluchy daly rade, to kazdy da icon_wink.gif

akwarium w gdyni

i moze niezupelnie nad morzem, ale mielismy po drodze i naprawde warto zobaczyc -dinopark w malborku

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Truśka
sob, 22 cze 2013 - 20:28
Jeszcze w drodze nad morze pokazy sokolnicze w Godziszewie oraz dom do góry nogami w Szymbarku
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post sob, 22 cze 2013 - 20:28
Post #13

Jeszcze w drodze nad morze pokazy sokolnicze w Godziszewie oraz dom do góry nogami w Szymbarku

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
Gaja
nie, 23 cze 2013 - 21:45
Stegnę też polecam. Jeżdże tam rok-rocznie. icon_smile.gif

Ocean Park we Władysławowie moim zdaniem rewelacja. Szczególnie jak się ma 8-9 latka chłonnego wiedzy. Niesamowite... człowiek nawet nie wie, że jest tak mały w porównaniu z niektórymi wodnym zwierzętami. Mi się bardzo podobało. Mój Michał był mega zadowolony icon_smile.gif
https://www.oceanpark.pl/

Dom do góry nogami w Szymbarku też rewelacja.

Jeszcze Fokarium na Helu.
https://www.fokarium.com/fokarium/helseals.html

Akwarium Gdyński... ktoś już chyba pisał. Jest super icon_smile.gif
https://www.akwarium.gdynia.pl/

Dla starszych dzień Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
https://www.muzeum-wdzydze.gda.pl/

Latarnia w Krynicy Morskiej
https://www.museo.pl/content/view/872/207/

Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
Skąd: ... gdzieś w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post nie, 23 cze 2013 - 21:45
Post #14

Stegnę też polecam. Jeżdże tam rok-rocznie. icon_smile.gif

Ocean Park we Władysławowie moim zdaniem rewelacja. Szczególnie jak się ma 8-9 latka chłonnego wiedzy. Niesamowite... człowiek nawet nie wie, że jest tak mały w porównaniu z niektórymi wodnym zwierzętami. Mi się bardzo podobało. Mój Michał był mega zadowolony icon_smile.gif
https://www.oceanpark.pl/

Dom do góry nogami w Szymbarku też rewelacja.

Jeszcze Fokarium na Helu.
https://www.fokarium.com/fokarium/helseals.html

Akwarium Gdyński... ktoś już chyba pisał. Jest super icon_smile.gif
https://www.akwarium.gdynia.pl/

Dla starszych dzień Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
https://www.muzeum-wdzydze.gda.pl/

Latarnia w Krynicy Morskiej
https://www.museo.pl/content/view/872/207/



--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
ania.solska
śro, 26 cze 2013 - 14:48
Klif w Gdyni Orłowie - przepiękne miejsce icon_smile.gif
ania.solska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 12 maj 09 - 14:46
Nr użytkownika: 27,169




post śro, 26 cze 2013 - 14:48
Post #15

Klif w Gdyni Orłowie - przepiękne miejsce icon_smile.gif

--------------------
Mama Kaśki i Małgośki
gosiagosia
pią, 28 cze 2013 - 09:19
o tak, latarnia w krynicy. bylam i popieram.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pią, 28 cze 2013 - 09:19
Post #16

o tak, latarnia w krynicy. bylam i popieram.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Graz
pią, 28 cze 2013 - 10:29
Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka nadmorską ścieżką rowerową do kurortów niemieckich (Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin), po drodze sledź w bułce w nadmorskiej trawie, kilka fajnych placów zabaw, sliczne widoczki, piękna architektura niemieckich kurortów. I raj. I zdziwienie, że nad Bałtykiem może być tak cudnie - bez nadmiaru reklam, bud, szczek, strzelnic, i ryczących wesołych miasteczek. Oraz z ogólnodostepnymi toaletami.

Ten post edytował Graz pią, 28 cze 2013 - 10:30
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pią, 28 cze 2013 - 10:29
Post #17

Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka nadmorską ścieżką rowerową do kurortów niemieckich (Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin), po drodze sledź w bułce w nadmorskiej trawie, kilka fajnych placów zabaw, sliczne widoczki, piękna architektura niemieckich kurortów. I raj. I zdziwienie, że nad Bałtykiem może być tak cudnie - bez nadmiaru reklam, bud, szczek, strzelnic, i ryczących wesołych miasteczek. Oraz z ogólnodostepnymi toaletami.

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

Agnieszka AZJ
pią, 28 cze 2013 - 12:16
CYTAT(Graz @ Fri, 28 Jun 2013 - 11:29) *
Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka nadmorską ścieżką rowerową do kurortów niemieckich (Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin), po drodze sledź w bułce w nadmorskiej trawie, kilka fajnych placów zabaw, sliczne widoczki, piękna architektura niemieckich kurortów. I raj. I zdziwienie, że nad Bałtykiem może być tak cudnie - bez nadmiaru reklam, bud, szczek, strzelnic, i ryczących wesołych miasteczek. Oraz z ogólnodostepnymi toaletami.



No właśnie - za każdym razem mnie to dziwi.

Ten sam Bałtyk, a wystarczy pojechać gdziekolwiek poza Polskę i jest zupełnie inaczej, nieważne: Niemcy, Dania, Szwecja, Litwa czy Łotwa. Z nadbałtyckich krajów nie byłam jeszcze tylko w Estonii i Finlandii (i Rosji), ale jestem pewna, że tam też tak jest.

A polskie kurorty są jak dla mnie nie do wytrzymania 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 28 cze 2013 - 12:16
Post #18

CYTAT(Graz @ Fri, 28 Jun 2013 - 11:29) *
Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka nadmorską ścieżką rowerową do kurortów niemieckich (Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin), po drodze sledź w bułce w nadmorskiej trawie, kilka fajnych placów zabaw, sliczne widoczki, piękna architektura niemieckich kurortów. I raj. I zdziwienie, że nad Bałtykiem może być tak cudnie - bez nadmiaru reklam, bud, szczek, strzelnic, i ryczących wesołych miasteczek. Oraz z ogólnodostepnymi toaletami.



No właśnie - za każdym razem mnie to dziwi.

Ten sam Bałtyk, a wystarczy pojechać gdziekolwiek poza Polskę i jest zupełnie inaczej, nieważne: Niemcy, Dania, Szwecja, Litwa czy Łotwa. Z nadbałtyckich krajów nie byłam jeszcze tylko w Estonii i Finlandii (i Rosji), ale jestem pewna, że tam też tak jest.

A polskie kurorty są jak dla mnie nie do wytrzymania 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Irenka.
pią, 28 cze 2013 - 15:29
Graz, AgnieszkoAZJ- jeździłyście tak?
Podajcie proszę więcej szczegółów, może jakąś trasę do zrobienia? A przekroczenie granicy?
Bardzo to interesująca opcja...
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post pią, 28 cze 2013 - 15:29
Post #19

Graz, AgnieszkoAZJ- jeździłyście tak?
Podajcie proszę więcej szczegółów, może jakąś trasę do zrobienia? A przekroczenie granicy?
Bardzo to interesująca opcja...

--------------------




Agnieszka AZJ
pią, 28 cze 2013 - 20:00
Akurat w tamtym rejonie byłam przejazdem samochodem w drodze do Danii, ale widziałam wielu ludzi na rowerach, a z doświadczenia wiem, że niemieckie ścieżki rowerowe są nieporównywalne z naszymi.

Mam ochotę tam jeszcze wrocić z rowerami.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 28 cze 2013 - 20:00
Post #20

Akurat w tamtym rejonie byłam przejazdem samochodem w drodze do Danii, ale widziałam wielu ludzi na rowerach, a z doświadczenia wiem, że niemieckie ścieżki rowerowe są nieporównywalne z naszymi.

Mam ochotę tam jeszcze wrocić z rowerami.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
> Atrakcje nad morzem, czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama