Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Rozwiazanie umowy o prace na czas okreslony

, nauczyciel
> , nauczyciel
moko.
czw, 19 sty 2012 - 14:55
CYTAT(M4ru5i4 @ Thu, 19 Jan 2012 - 09:38) *
Rozumiem, że Ciebie KP nie obowiązuje czyli?? KN I KP to dwie równorzędne ustawy?

To nie działa na zasadzie, ze KP=KN.
To czego nie reguluje KN to odsyła do KP.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 19 sty 2012 - 14:55
Post #41

CYTAT(M4ru5i4 @ Thu, 19 Jan 2012 - 09:38) *
Rozumiem, że Ciebie KP nie obowiązuje czyli?? KN I KP to dwie równorzędne ustawy?

To nie działa na zasadzie, ze KP=KN.
To czego nie reguluje KN to odsyła do KP.


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mafia
czw, 19 sty 2012 - 15:06
CYTAT(moko.)
To nie działa na zasadzie, ze KP=KN.
To czego nie reguluje KN to odsyła do KP.


Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 19 sty 2012 - 15:06
Post #42

CYTAT(moko.)
To nie działa na zasadzie, ze KP=KN.
To czego nie reguluje KN to odsyła do KP.


Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?

--------------------
Mafia
m4rusia
czw, 19 sty 2012 - 15:23
CYTAT(Mafia @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:06) *
Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?


No więc własnie o to mi chodzi. Skoro umowa jest sporządzona zgodnie z KN i nie ma w niej zapisu o okresie wypowiedzenia, to może można zastosować przepisy KP??
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 19 sty 2012 - 15:23
Post #43

CYTAT(Mafia @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:06) *
Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?


No więc własnie o to mi chodzi. Skoro umowa jest sporządzona zgodnie z KN i nie ma w niej zapisu o okresie wypowiedzenia, to może można zastosować przepisy KP??

--------------------
m4rusia
czw, 19 sty 2012 - 15:24
dbl

Ten post edytował M4ru5i4 czw, 19 sty 2012 - 15:24
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 19 sty 2012 - 15:24
Post #44

dbl

--------------------
Carrie
czw, 19 sty 2012 - 15:42
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 13:19) *
Jak nie wyjdzie to pewnie zrezygnuje z tej niemieckiej pracy.


blagam.gif
no prosze CiÄ™

Poszłaś na rozmowę dla sportu czy dla ewentualnego poprawienia sobie komfortu życia?

Eee, czy zadzwonienie do kuratorium to dobry pomysł, żeby zapytać się o taki zapis w umowie?
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post czw, 19 sty 2012 - 15:42
Post #45

CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 13:19) *
Jak nie wyjdzie to pewnie zrezygnuje z tej niemieckiej pracy.


blagam.gif
no prosze CiÄ™

Poszłaś na rozmowę dla sportu czy dla ewentualnego poprawienia sobie komfortu życia?

Eee, czy zadzwonienie do kuratorium to dobry pomysł, żeby zapytać się o taki zapis w umowie?

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
moko.
czw, 19 sty 2012 - 15:46
CYTAT(Mafia @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:06) *
Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?

Nie, zanej korzyści tu nie ma, gdyż KP mówi, ze w umowie na czas okręslonej, zawartej na okres dłuższy niż 6 m-cy można zawrzeć klauzulę o możliwości jej wypowiedzenia (2tyg)

Martucha - KN zawiera odpowiednie zapisy o mozliwości wypowiedzenia umowy, zależne od tego na jakiej podstawie zawarto umowę (mianowanie, określony itp.)
Umowa na czas określony ma to do siebie, że WCALE nie trzeba dokonywac zapisu o możliwości wypowiedzenia, jak go nie ma, to NIE może zadne ze stron jej wypowiedzieć i tyle. Mówi o tym zawrówno KP jak i KN.
Nie przeskoczy siÄ™ tego, bo wszystko jest zgodne z przepisami.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 19 sty 2012 - 15:46
Post #46

CYTAT(Mafia @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:06) *
Ja się nie znam, ale czy brak zapisu w umowie nie może być tu odczytany na korzyść, czyli okres wypowiedzenia zgodny z KP?

Nie, zanej korzyści tu nie ma, gdyż KP mówi, ze w umowie na czas okręslonej, zawartej na okres dłuższy niż 6 m-cy można zawrzeć klauzulę o możliwości jej wypowiedzenia (2tyg)

Martucha - KN zawiera odpowiednie zapisy o mozliwości wypowiedzenia umowy, zależne od tego na jakiej podstawie zawarto umowę (mianowanie, określony itp.)
Umowa na czas określony ma to do siebie, że WCALE nie trzeba dokonywac zapisu o możliwości wypowiedzenia, jak go nie ma, to NIE może zadne ze stron jej wypowiedzieć i tyle. Mówi o tym zawrówno KP jak i KN.
Nie przeskoczy siÄ™ tego, bo wszystko jest zgodne z przepisami.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Anorektyczna Laska

Go??







post czw, 19 sty 2012 - 16:30
Post #47

Carrie, nie no jasne, ze wazne jest dla mnie poprawienie jakosci zycia, tym bardziej ze w nowej pracy zarabialabym 3 razy tyle.
Ale: jesli dyrektorka nie pojdzie mi na reke, i jedynym rozwiazaniem bedzie porzucenie pracy, to nie zrobie tego.
icon_sad.gif
m4rusia
czw, 19 sty 2012 - 17:16
CYTAT(moko. @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:46) *
Nie, zanej korzyści tu nie ma, gdyż KP mówi, ze w umowie na czas okręslonej, zawartej na okres dłuższy niż 6 m-cy można zawrzeć klauzulę o możliwości jej wypowiedzenia (2tyg)

Martucha - KN zawiera odpowiednie zapisy o mozliwości wypowiedzenia umowy, zależne od tego na jakiej podstawie zawarto umowę (mianowanie, określony itp.)
Umowa na czas określony ma to do siebie, że WCALE nie trzeba dokonywac zapisu o możliwości wypowiedzenia, jak go nie ma, to NIE może zadne ze stron jej wypowiedzieć i tyle. Mówi o tym zawrówno KP jak i KN.
Nie przeskoczy siÄ™ tego, bo wszystko jest zgodne z przepisami.


Toż to większe zobowiązanie niż małżeństwo, bo nawet to można zakończyc przed czasem na jaki zostało zawarte icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 19 sty 2012 - 17:16
Post #48

CYTAT(moko. @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:46) *
Nie, zanej korzyści tu nie ma, gdyż KP mówi, ze w umowie na czas okręslonej, zawartej na okres dłuższy niż 6 m-cy można zawrzeć klauzulę o możliwości jej wypowiedzenia (2tyg)

Martucha - KN zawiera odpowiednie zapisy o mozliwości wypowiedzenia umowy, zależne od tego na jakiej podstawie zawarto umowę (mianowanie, określony itp.)
Umowa na czas określony ma to do siebie, że WCALE nie trzeba dokonywac zapisu o możliwości wypowiedzenia, jak go nie ma, to NIE może zadne ze stron jej wypowiedzieć i tyle. Mówi o tym zawrówno KP jak i KN.
Nie przeskoczy siÄ™ tego, bo wszystko jest zgodne z przepisami.


Toż to większe zobowiązanie niż małżeństwo, bo nawet to można zakończyc przed czasem na jaki zostało zawarte icon_smile.gif

--------------------
Dorotka25
czw, 19 sty 2012 - 17:53
Heh, jak strony to chcą, to zawrą porozumienie, i tyle. Gorzej, jak jedna ze stron nie chce ustąpić... Ale, i tu jest pewien casus, wyjście, jak zwał tak zwał. Można wykazać, że brak takiej klauzuli na umowie jest działaniem sprzecznym z zasadami współżycia społecznego - niestety dotyczy to raczej umów długoterminowych, zawieranych na kilka lat.

Gdyby jednak spróbować napisać pismo do dyrekcji Asi (tzn. Asia by napisała), że brak klauzuli na jej umowie jest działaniem popełnionym z premedytacją, gdyż pracodawca świadomie nie uwzględnił możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy, choć wiedział, że Asi zależy na stałym, stabilnym zatrudnieniu i w razie braku takiego zatrudnienia, będzie szukać innego. Świadczy o tym to, że na wcześniejszych umowa ta klauzula była, a znikła dopiero na ostatniej umowie, którą zawarto po rozmowie z dyrekcją...
W ten sposób Asia pozbawiona została możliwości podjęcia do ostatniego dnia trwania obecnej umowy innej i pewnie lepszej pracy. Pracodawca wykorzystał swoją przewagę, ale zgodnie z art. 8 k.p. "Nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony".

Jak rozmowa z dyrekcją nie zadziała to może jeszcze tak zagrać? Moko, Ruda Kasiu, co o tym myślicie?
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post czw, 19 sty 2012 - 17:53
Post #49

Heh, jak strony to chcą, to zawrą porozumienie, i tyle. Gorzej, jak jedna ze stron nie chce ustąpić... Ale, i tu jest pewien casus, wyjście, jak zwał tak zwał. Można wykazać, że brak takiej klauzuli na umowie jest działaniem sprzecznym z zasadami współżycia społecznego - niestety dotyczy to raczej umów długoterminowych, zawieranych na kilka lat.

Gdyby jednak spróbować napisać pismo do dyrekcji Asi (tzn. Asia by napisała), że brak klauzuli na jej umowie jest działaniem popełnionym z premedytacją, gdyż pracodawca świadomie nie uwzględnił możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy, choć wiedział, że Asi zależy na stałym, stabilnym zatrudnieniu i w razie braku takiego zatrudnienia, będzie szukać innego. Świadczy o tym to, że na wcześniejszych umowa ta klauzula była, a znikła dopiero na ostatniej umowie, którą zawarto po rozmowie z dyrekcją...
W ten sposób Asia pozbawiona została możliwości podjęcia do ostatniego dnia trwania obecnej umowy innej i pewnie lepszej pracy. Pracodawca wykorzystał swoją przewagę, ale zgodnie z art. 8 k.p. "Nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony".

Jak rozmowa z dyrekcją nie zadziała to może jeszcze tak zagrać? Moko, Ruda Kasiu, co o tym myślicie?
m4rusia
czw, 19 sty 2012 - 18:08
ja nie moko i nie kasia ale to brzmi bardzo mÄ…drze icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 19 sty 2012 - 18:08
Post #50

ja nie moko i nie kasia ale to brzmi bardzo mÄ…drze icon_smile.gif

--------------------
Anorektyczna Laska

Go??







post czw, 19 sty 2012 - 18:14
Post #51

Dorotka, ale ja na 1 umowie w tej szkole tez mialam brak wzmianki o okresie wypowiedzenia. Pisalam o tym w tym watku.
Na wczesniejszych umowach, z innych szkol (lacznie czterech)taka odnotacja byla.
Nawet nie moge powiedziec ze zrobilam blad podpisujac te osatnia umowe, bo byloby to nieprawda. Wtedy zostalabym bez pracy a dzieci jadlyby chyba trawe z ogrodka.
Wyjscia wiec nie mialam.

Pani dyrektor powiedziala mi ze dostane umowe na stale, bo kogos takiego jak ja potrzebuja (angazuje sie bardzo w wspolprace polsko-niemiecka), ale przy tej rozmowie bylysmy tylko my dwie. To bylo w zeszlym roku, w okolicach kwietnia, jak poszlam sie zapytac czy jestem przewidziana na przyszly rok.
Przypomne jej o tym rozmawiajac z nia.
Dorotka25
czw, 19 sty 2012 - 18:21
Ech, myślałam, że to w tej jednej szkole miałaś kilka umów na czas określony pod rząd, tylko na pierwszej i ostatniej nie.... Co do pierwszej umowy, to by było zrozumiałe, ale jakby potem była a dalej nie, to już coś nie tak.... I to nie chodzi o to, że popełniłaś błąd podpisując umowę - musiałaś mieć pracę, ale warunki tej umowy nie były takie, jak uzgodniono ustnie.
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post czw, 19 sty 2012 - 18:21
Post #52

Ech, myślałam, że to w tej jednej szkole miałaś kilka umów na czas określony pod rząd, tylko na pierwszej i ostatniej nie.... Co do pierwszej umowy, to by było zrozumiałe, ale jakby potem była a dalej nie, to już coś nie tak.... I to nie chodzi o to, że popełniłaś błąd podpisując umowę - musiałaś mieć pracę, ale warunki tej umowy nie były takie, jak uzgodniono ustnie.
Carrie
czw, 19 sty 2012 - 18:22
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 18:14) *
Pani dyrektor powiedziala mi ze dostane umowe na stale, bo kogos takiego jak ja potrzebuja (angazuje sie bardzo w wspolprace polsko-niemiecka), ale przy tej rozmowie bylysmy tylko my dwie. To bylo w zeszlym roku, w okolicach kwietnia, jak poszlam sie zapytac czy jestem przewidziana na przyszly rok.
Przypomne jej o tym rozmawiajac z nia.


no właśnie
nie zmienia to faktu, że wykorzystała swoją przewagę - wiedziała jakie są twoje oczekiwania a jednak ich nie spełniła dodatkowo zakładając ci łańcuch - jakby tej rozmowy nie było.
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post czw, 19 sty 2012 - 18:22
Post #53

CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 18:14) *
Pani dyrektor powiedziala mi ze dostane umowe na stale, bo kogos takiego jak ja potrzebuja (angazuje sie bardzo w wspolprace polsko-niemiecka), ale przy tej rozmowie bylysmy tylko my dwie. To bylo w zeszlym roku, w okolicach kwietnia, jak poszlam sie zapytac czy jestem przewidziana na przyszly rok.
Przypomne jej o tym rozmawiajac z nia.


no właśnie
nie zmienia to faktu, że wykorzystała swoją przewagę - wiedziała jakie są twoje oczekiwania a jednak ich nie spełniła dodatkowo zakładając ci łańcuch - jakby tej rozmowy nie było.

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
ruda_kasia
czw, 19 sty 2012 - 22:24
Też zrozumiałam jak Dorotka co do ilości umów w danej szkole i nie ukrywam, że byłam pełna podziwu dla wywodu koleżanki D. Occzywiście w sądzie to trudne do obrony, ale może jakaś wymiana korespondencji w sprawie naruszenia art. 8 nadałaby się przynajmnjiej na początek ataku.
Asia, a Ty weź na rozum, 3 razy więcej kasy i dójka dzieci na pokładzie i ktoś do rozmowy, kto Cię w sumie oszukał? oddychaj głębokomi i wsłuchaj się w siebie (albo we mnie jak wolisz, zapisz sobie mantry i recytuj dyrektorce)
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post czw, 19 sty 2012 - 22:24
Post #54

Też zrozumiałam jak Dorotka co do ilości umów w danej szkole i nie ukrywam, że byłam pełna podziwu dla wywodu koleżanki D. Occzywiście w sądzie to trudne do obrony, ale może jakaś wymiana korespondencji w sprawie naruszenia art. 8 nadałaby się przynajmnjiej na początek ataku.
Asia, a Ty weź na rozum, 3 razy więcej kasy i dójka dzieci na pokładzie i ktoś do rozmowy, kto Cię w sumie oszukał? oddychaj głębokomi i wsłuchaj się w siebie (albo we mnie jak wolisz, zapisz sobie mantry i recytuj dyrektorce)
pirania
piÄ…, 20 sty 2012 - 06:03
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:19) *
E pirania, nie bede kombinowac, znajac siebie. Jak nie wyjdzie to pewnie zrezygnuje z tej niemieckiej pracy.

asia- jak zrezygnujesz z tej niemieckiej pracy to serce stracisz do tej- po pierwsze dlatego ze masz kredyt i jestes samotna matka a po drugie dlatego ze tak sie nie robi jak czlowiekowi zalezy na pracowniku. a jak nie zalezy to tym lepiej icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post piÄ…, 20 sty 2012 - 06:03
Post #55

CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 19 Jan 2012 - 15:19) *
E pirania, nie bede kombinowac, znajac siebie. Jak nie wyjdzie to pewnie zrezygnuje z tej niemieckiej pracy.

asia- jak zrezygnujesz z tej niemieckiej pracy to serce stracisz do tej- po pierwsze dlatego ze masz kredyt i jestes samotna matka a po drugie dlatego ze tak sie nie robi jak czlowiekowi zalezy na pracowniku. a jak nie zalezy to tym lepiej icon_wink.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Anorektyczna Laska

Go??







post piÄ…, 20 sty 2012 - 07:05
Post #56

Do tej pierwszej juz stracilam bo po pierwsze nie dostalam tej umowy na stale, a po drugie pominieto mnie przy dodatku motywacyjnym, mimo *****yliona godzin spedzonych w szkole dodatkowo oraz w domu przy komputerze tlumaczac dokumenty, zaproszenia, plany imprez potrzebne do wspolpracy.
Moze oni i tak chca sie mnie pozbyc?

Moze nie mam takieej energii aby sie cieszyc nowa prace, bo mimo trzykrotnych zarobkow pracowalabym tez sporo wiecej. Wiec jednak ma ta praca minusy. Niestety to nie praca w szkole.
Moze ja leniwa jestem???
Do mojej szkoly jade we wtorek pogadac. Teraz i tak nie ma z kim.
moko.
piÄ…, 20 sty 2012 - 08:09
A.L to weź wyciągnij argument o braku pryznania dodatku motywacyjnego - to nierówne traktowanie! (wyciągnij jak nic nie załatwisz) Chociaż zanim sie coś odezwiesz w tej sprawie to sprawdź w regulaminie wynagradzania czy owy dodatek Ci przysługuje.
I czekam na relacjÄ™!

Czy wynagrodzenie otrzymujesz na czas? (w terminie?) bo gdyby nie, to jest podstawa do zwolnienia się w trybie natychmiastowym icon_wink.gif (chociaż wątpie, zeby nie było w terminie, no ale może?)icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 20 sty 2012 - 08:09
Post #57

A.L to weź wyciągnij argument o braku pryznania dodatku motywacyjnego - to nierówne traktowanie! (wyciągnij jak nic nie załatwisz) Chociaż zanim sie coś odezwiesz w tej sprawie to sprawdź w regulaminie wynagradzania czy owy dodatek Ci przysługuje.
I czekam na relacjÄ™!

Czy wynagrodzenie otrzymujesz na czas? (w terminie?) bo gdyby nie, to jest podstawa do zwolnienia się w trybie natychmiastowym icon_wink.gif (chociaż wątpie, zeby nie było w terminie, no ale może?)icon_wink.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Anorektyczna Laska

Go??







post piÄ…, 20 sty 2012 - 08:11
Post #58

Nie no na czas zawsze. To jednak budzetowka, gdzie nie dosc ze jest na czas, to jeszcze z gory icon_smile.gif
moko.
piÄ…, 20 sty 2012 - 08:14
Tak, z góry płatność to ja wiem, ale wiesz... moze Ci czegoś nie wyrównali, nie dopłacili albo co? (dobra, przesadzam, szukam dziury w całym)

Może będziesz mile zaskoczna reakcją dyrekcji icon_biggrin.gif póki co rozważasz ten najgorszy scenariusz! (się nie dziwię)
Czekajmy do wtorku!

moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 20 sty 2012 - 08:14
Post #59

Tak, z góry płatność to ja wiem, ale wiesz... moze Ci czegoś nie wyrównali, nie dopłacili albo co? (dobra, przesadzam, szukam dziury w całym)

Może będziesz mile zaskoczna reakcją dyrekcji icon_biggrin.gif póki co rozważasz ten najgorszy scenariusz! (się nie dziwię)
Czekajmy do wtorku!



--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mafia
piÄ…, 27 sty 2012 - 20:46
Anorektyczna Lasko, już po rozmowie?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 27 sty 2012 - 20:46
Post #60

Anorektyczna Lasko, już po rozmowie?

--------------------
Mafia
> Rozwiazanie umowy o prace na czas okreslony, nauczyciel
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 21:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama