Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co z zÄ…bkami dziecka po nocnych karmieniach?

> 
althea
pią, 07 paź 2005 - 16:23
Witam
Jak już pisałam wcześniej moja córeczka ma dwa ząbki na dole i lada moment pokażą się dwa gorne ( już się powoli wyżynają icon_biggrin.gif ) W ciągu dnia przecieram jej te kiełki i dziąsełka rumiankiem albo wodą przegotowaną i szoruję specjalną szczoteczką, ale co robić w nocy? Mała je z piersi dwa razy w ciągu nocy - o 22 i 5 rano. Jak myślicie, czy po tych karmieniach maltretować ją i czyścić ząbki? Niby nie każą karmić z butelki nocą, bo to grozi próchnicą. Czy tak samo z karmieniem piersią? Nie chciałabym wyjść na szaloną i przewrażliwioną matkę, ale tak się martwię o te jej pierwsze zębule, żeby się nie popsuły... icon_rolleyes.gif A może próbować odzwyczajać małą od jedzenia w nocy? tylko jak to zrobić, skoro chce jeść icon_biggrin.gif Pozdrawiam
althea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: sob, 03 wrz 05 - 14:39
Nr użytkownika: 3,586




post pią, 07 paź 2005 - 16:23
Post #1

Witam
Jak już pisałam wcześniej moja córeczka ma dwa ząbki na dole i lada moment pokażą się dwa gorne ( już się powoli wyżynają icon_biggrin.gif ) W ciągu dnia przecieram jej te kiełki i dziąsełka rumiankiem albo wodą przegotowaną i szoruję specjalną szczoteczką, ale co robić w nocy? Mała je z piersi dwa razy w ciągu nocy - o 22 i 5 rano. Jak myślicie, czy po tych karmieniach maltretować ją i czyścić ząbki? Niby nie każą karmić z butelki nocą, bo to grozi próchnicą. Czy tak samo z karmieniem piersią? Nie chciałabym wyjść na szaloną i przewrażliwioną matkę, ale tak się martwię o te jej pierwsze zębule, żeby się nie popsuły... icon_rolleyes.gif A może próbować odzwyczajać małą od jedzenia w nocy? tylko jak to zrobić, skoro chce jeść icon_biggrin.gif Pozdrawiam
ilona
pią, 07 paź 2005 - 16:27
Jezeli karmisz tylko piersia albo podajesz wode do picia nie musisz sie obawiac.
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post pią, 07 paź 2005 - 16:27
Post #2

Jezeli karmisz tylko piersia albo podajesz wode do picia nie musisz sie obawiac.

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
> co z zÄ…bkami dziecka po nocnych karmieniach?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 01:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama