Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

serca drobiowe ?

> 
anita
pią, 31 paź 2003 - 11:45
cześć dziewczyny,
może wy mnie poratujecie. Mój mąż na pytanie co mam ugotować na obiad dosyć często powtarza, że zjadłby serca z kurczaka. Nigdy tego nie gotowałam i jakoś nie bardzo mam ochote to jeść ale jako dobra żona icon_wink.gif chciałabym mu je ugotować. No własnie tylko jak? co sie z tym robi? Na razie kupiłam tacke takich serduszek i myśle... pomożecie?
czy tu ugotować i z jakims sosokiem podac czy jakoś w rosołku, ni nie mam pojecia...
żoładki drobiowe to gotuje i robie z sosem chrzanowym, ale z sercami to chyba taki numer nie bardzo?
podobno dobra ze mnie kucharka icon_wink.gif dlatego nie mogę dać plamy i muszę mu coś wymyślić.
Czy wy w ogóle cos takiego gotujecie?
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pią, 31 paź 2003 - 11:45
Post #1

cześć dziewczyny,
może wy mnie poratujecie. Mój mąż na pytanie co mam ugotować na obiad dosyć często powtarza, że zjadłby serca z kurczaka. Nigdy tego nie gotowałam i jakoś nie bardzo mam ochote to jeść ale jako dobra żona icon_wink.gif chciałabym mu je ugotować. No własnie tylko jak? co sie z tym robi? Na razie kupiłam tacke takich serduszek i myśle... pomożecie?
czy tu ugotować i z jakims sosokiem podac czy jakoś w rosołku, ni nie mam pojecia...
żoładki drobiowe to gotuje i robie z sosem chrzanowym, ale z sercami to chyba taki numer nie bardzo?
podobno dobra ze mnie kucharka icon_wink.gif dlatego nie mogę dać plamy i muszę mu coś wymyślić.
Czy wy w ogóle cos takiego gotujecie?

Posty w temacie
anita   serca drobiowe ?   piÄ…, 31 paź 2003 - 11:45
irminka2   serca drobiowe   piÄ…, 31 paź 2003 - 12:25
kww   Serca drobiowe w sosie pikantnym 25 dag serc 5...   piÄ…, 31 paź 2003 - 12:35
kww   JeÅ›li lubicie falczki, to można przygotować je ...   piÄ…, 31 paź 2003 - 12:46
anita   no proszÄ™ ! dziÄ™ki dziewczyny :) na pewno oba p...   piÄ…, 31 paź 2003 - 14:47
amoli   Przekaż mężowi co jest najważniejsze: Indianie...   sob, 12 sty 2008 - 23:26
Tobatka   Uwielbiam gulasz z serduch kurzÄ™cych. Moja mama c...   nie, 13 sty 2008 - 11:00
ms.mez   Amoli, bezbÅ‚Ä™dny pierwszy post na forum!...   nie, 13 sty 2008 - 12:17
wiesia   Amoli, bezbÅ‚Ä™dny pierwszy post na forum!...   pon, 14 sty 2008 - 08:59
Kocurek   Faktycznie, mocne wejÅ›cie. :bua cha cha Oto, ja...   pon, 14 sty 2008 - 23:51
Mika   ja tylko gotujÄ™ w przyprawach a później robiÄ™ ...   nie, 13 sty 2008 - 13:23
Graz   W sumie, jak sie zje serce innego Indianina, to do...   nie, 13 sty 2008 - 17:36
> serca drobiowe ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama