Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pralka Brandt, jak to sie obsluguje

> 
ognistaplama
wto, 23 cze 2009 - 14:10
W wynajmowanym przez nas mieszkaniu jest pralka Brandt, ladowana od gory. Instrukcji brak, a symbole na pralce niewiele mi mowia. Czy ktoras z Was ma moze taka pralke? Bo jak wypralam dzisiaj pranie, to najpierw polowa byla sucha; wyjelam polowe rzeczy, wypralam jeszcze raz, ale nie wypraly sie - smugi proszku, i ogolnie niedoprane. Nie wiem, czy cos zle robie, czy pralka nie dziala dobrze, a w lazience taaaka gora prania po podrozy... z gory dziekuje icon_smile.gif
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post wto, 23 cze 2009 - 14:10
Post #1

W wynajmowanym przez nas mieszkaniu jest pralka Brandt, ladowana od gory. Instrukcji brak, a symbole na pralce niewiele mi mowia. Czy ktoras z Was ma moze taka pralke? Bo jak wypralam dzisiaj pranie, to najpierw polowa byla sucha; wyjelam polowe rzeczy, wypralam jeszcze raz, ale nie wypraly sie - smugi proszku, i ogolnie niedoprane. Nie wiem, czy cos zle robie, czy pralka nie dziala dobrze, a w lazience taaaka gora prania po podrozy... z gory dziekuje icon_smile.gif

--------------------
Fragosia
wto, 23 cze 2009 - 14:36
Mam Brandta ładowanego od góry. Więc może w czymś pomoge .
Oczywiście model może być inny. Ja mam tak idąc po koleji od lewej: pokrętło do ustawienia odwirownia. następnie temp., później programy: kolory piorę na 6 a białe na 2. Jest jeszcze możliwość: przyciski: szybkie pranie, dodatkowe płukanie.
A może sprawdź czy woda jest pobierana?
PralkÄ™ mam od 9 lat.
A jedyna usterką którą miałam było: spadnięcie paska i nie obracanie się bębna.

Teraz jestem w pracy ale jak coś potrzebujesz instrukcję mam i moge popołudniu zerknąc
a dodatkowo jutro mogłabym Ci zeskanować.
Pozdrawiam

Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post wto, 23 cze 2009 - 14:36
Post #2

Mam Brandta ładowanego od góry. Więc może w czymś pomoge .
Oczywiście model może być inny. Ja mam tak idąc po koleji od lewej: pokrętło do ustawienia odwirownia. następnie temp., później programy: kolory piorę na 6 a białe na 2. Jest jeszcze możliwość: przyciski: szybkie pranie, dodatkowe płukanie.
A może sprawdź czy woda jest pobierana?
PralkÄ™ mam od 9 lat.
A jedyna usterką którą miałam było: spadnięcie paska i nie obracanie się bębna.

Teraz jestem w pracy ale jak coś potrzebujesz instrukcję mam i moge popołudniu zerknąc
a dodatkowo jutro mogłabym Ci zeskanować.
Pozdrawiam



--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
ognistaplama
wto, 23 cze 2009 - 14:53
Dziekuje Gosiu, juz troche rozgryzlam, ale wciaz nie wszystko rozumiem. U mnie z lewej strony jest utawienie temp: biala koszula (to rozumiem pranie bialych rzeczy), potem takie trzy koleczka o roznym zaciemnieniu – to pewnie kolorowe, potem cos jak spiochy (?%2
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post wto, 23 cze 2009 - 14:53
Post #3

Dziekuje Gosiu, juz troche rozgryzlam, ale wciaz nie wszystko rozumiem. U mnie z lewej strony jest utawienie temp: biala koszula (to rozumiem pranie bialych rzeczy), potem takie trzy koleczka o roznym zaciemnieniu – to pewnie kolorowe, potem cos jak spiochy (?%2
kalarepa78
wto, 23 cze 2009 - 21:32
Spróbuj wrzucić w google "pralka brandt instrukcja", jak znasz model to będzie łatwiej, ale nawet bez tego powinnaś dostac opis piktogramów.
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post wto, 23 cze 2009 - 21:32
Post #4

Spróbuj wrzucić w google "pralka brandt instrukcja", jak znasz model to będzie łatwiej, ale nawet bez tego powinnaś dostac opis piktogramów.

--------------------




ognistaplama
wto, 23 cze 2009 - 22:52
O widze, ze moj poprzedni post poszedl w 1/10 21.gif A tak dokladnie opisalam wszystkie symbole 21.gif No nic, wyglada na to, ze pralka jednak nie dziala dobrze, zle pierze, zle plucze i zle wiruje. Pralam to samo pranie trzy razy i nic.
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post wto, 23 cze 2009 - 22:52
Post #5

O widze, ze moj poprzedni post poszedl w 1/10 21.gif A tak dokladnie opisalam wszystkie symbole 21.gif No nic, wyglada na to, ze pralka jednak nie dziala dobrze, zle pierze, zle plucze i zle wiruje. Pralam to samo pranie trzy razy i nic.

--------------------
> Pralka Brandt, jak to sie obsluguje
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama