Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Co u diabła z tymi japonkami???

, Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
> , Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
.uzytkownik.usun...
nie, 28 cze 2009 - 09:47
Szwendam się ostatnio po różnych dziwnych portalach i zastanawiają mnie różne rzeczy. Ostatnio wyczytałam sobie u różnych panów autoreklamę w postaci informacji, że w japonkach to oni nie chodzą a - co więcej - w sandałach też nie. No i czemu? Ja rozumiem, że takie obuwie do garniaka im nie pasuje ale co z plażą? W trampkach tam suną? Na bosaka czy jak?

Wytłumaczcie mi proszę, panowie, co jest z tymi japonkami.

Jedną opinię już mam - pewien mój znajomy mianowicie twierdził, że sandały ujmują mu męskości... hmmmm... Nie będę komentować bo jeszcze bym uznana była za złośliwą...

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 28 cze 2009 - 09:47
Post #1

Szwendam się ostatnio po różnych dziwnych portalach i zastanawiają mnie różne rzeczy. Ostatnio wyczytałam sobie u różnych panów autoreklamę w postaci informacji, że w japonkach to oni nie chodzą a - co więcej - w sandałach też nie. No i czemu? Ja rozumiem, że takie obuwie do garniaka im nie pasuje ale co z plażą? W trampkach tam suną? Na bosaka czy jak?

Wytłumaczcie mi proszę, panowie, co jest z tymi japonkami.

Jedną opinię już mam - pewien mój znajomy mianowicie twierdził, że sandały ujmują mu męskości... hmmmm... Nie będę komentować bo jeszcze bym uznana była za złośliwą...

K
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 28 cze 2009 - 13:01
Post #2

Mojego męża od japonek boli między palcami icon_smile.gif Chodzi w sandałach. Myślałam, że temat dotyczyć będzie, czemu faceci tak lubią Azjatki, a w szczególności Japonki icon_smile.gif
Adriannna
nie, 28 cze 2009 - 13:15
Moj w japonkach chadza namietnie, wiec nie pomoge. Ja jedynie moge dodac od siebie, ze w niczym mu to nie ujmuje.

Ps. W ogole to jakos tak sie sklada, ze wiekszosc naszych meskich znajomych w japonkach chadza.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post nie, 28 cze 2009 - 13:15
Post #3

Moj w japonkach chadza namietnie, wiec nie pomoge. Ja jedynie moge dodac od siebie, ze w niczym mu to nie ujmuje.

Ps. W ogole to jakos tak sie sklada, ze wiekszosc naszych meskich znajomych w japonkach chadza.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
kafadrynka
nie, 28 cze 2009 - 15:09
Mój też uwielbia japonki ... do momentu w którym ma prowadzić auto:) Jak gdzieś jedzie to do auta adidasy a póżniej japonki
kafadrynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: śro, 20 maj 09 - 22:05
Nr użytkownika: 27,335




post nie, 28 cze 2009 - 15:09
Post #4

Mój też uwielbia japonki ... do momentu w którym ma prowadzić auto:) Jak gdzieś jedzie to do auta adidasy a póżniej japonki
e_Ena
nie, 28 cze 2009 - 15:42
Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post nie, 28 cze 2009 - 15:42
Post #5

Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)
bb
nie, 28 cze 2009 - 18:47
- sandały ujmują mu męskości...
- od japonek boli między palcami

Jakbym slyszala mojego chlopa. Do tej pory sie nie moge nadziwic jak mozna w zabudowanych butach lazic przez caly sezon, mieszkajac w Grecji 37.gif A mozna. Bo w sandalach to chodza Holendrzy (fakt, wszystkie holenderskie wycieczki sa jednolite pod wzgledem obuwiniczym 06.gif ), w sandalach na skarpetki Polacy (niestety nie tylko dzieci) a Grecy? Ano Grecy czesto i gesto chodza w mokasynach na gola stope lub "lodkach" - styl i jedna a znajbardziej chodliwych marek ponizej
https://www.timberland.com/shop/index.jsp?c...=topnav_men_img
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post nie, 28 cze 2009 - 18:47
Post #6

- sandały ujmują mu męskości...
- od japonek boli między palcami

Jakbym slyszala mojego chlopa. Do tej pory sie nie moge nadziwic jak mozna w zabudowanych butach lazic przez caly sezon, mieszkajac w Grecji 37.gif A mozna. Bo w sandalach to chodza Holendrzy (fakt, wszystkie holenderskie wycieczki sa jednolite pod wzgledem obuwiniczym 06.gif ), w sandalach na skarpetki Polacy (niestety nie tylko dzieci) a Grecy? Ano Grecy czesto i gesto chodza w mokasynach na gola stope lub "lodkach" - styl i jedna a znajbardziej chodliwych marek ponizej
https://www.timberland.com/shop/index.jsp?c...=topnav_men_img

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
.uzytkownik.usun...
nie, 28 cze 2009 - 19:04
Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 28 cze 2009 - 19:04
Post #7

Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K
bb
nie, 28 cze 2009 - 19:26
CYTAT(Zwierzo. @ Sun, 28 Jun 2009 - 20:04) *
Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K


Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post nie, 28 cze 2009 - 19:26
Post #8

CYTAT(Zwierzo. @ Sun, 28 Jun 2009 - 20:04) *
Ojej, Basiu, ale te różowe są straszne... te to dopiero ujmują...

K


Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
.uzytkownik.usun...
nie, 28 cze 2009 - 20:39
CYTAT(bb @ Sun, 28 Jun 2009 - 19:26) *
Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif



Ta, zauważyłam te zastępy w różowych koszulkach.... Echhhh

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 28 cze 2009 - 20:39
Post #9

CYTAT(bb @ Sun, 28 Jun 2009 - 19:26) *
Kochana w tym sezonie ponoc roz na topie w modzie meskiej. Ponoc nawet ma dodawac.......(wstawic wedle uznania) 29.gif



Ta, zauważyłam te zastępy w różowych koszulkach.... Echhhh

K
Agnieszka AZJ
nie, 28 cze 2009 - 21:52
Mój japonek nie włozyłby za żadne skarby świata 37.gif
Ja też nie noszę, bo mi przeszkadza ten dzyndzel między palcami, ale nasze córki - i owszem, a R. patrzeć na to nie może icon_rolleyes.gif

Dziś jechalismy na basen i okazało się, że Ania i Zosia nie mają klapek - musieliśmy kupić ja na miejscu. R. przedstawil im szereg jego zdaniem lepszych klapek z wystawy, a sprzedawczyni za każdym razem mówiła "ale to są męskie" icon_wink.gif Serce mu krwawiło, kiedy płacił za te japonki icon_smile.gif

Ale w sandałach chodzi.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 28 cze 2009 - 21:52
Post #10

Mój japonek nie włozyłby za żadne skarby świata 37.gif
Ja też nie noszę, bo mi przeszkadza ten dzyndzel między palcami, ale nasze córki - i owszem, a R. patrzeć na to nie może icon_rolleyes.gif

Dziś jechalismy na basen i okazało się, że Ania i Zosia nie mają klapek - musieliśmy kupić ja na miejscu. R. przedstawil im szereg jego zdaniem lepszych klapek z wystawy, a sprzedawczyni za każdym razem mówiła "ale to są męskie" icon_wink.gif Serce mu krwawiło, kiedy płacił za te japonki icon_smile.gif

Ale w sandałach chodzi.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Mika
nie, 28 cze 2009 - 22:12
mój chodzi
to raczej ja mam schizę,że sandaly są nie męskie,a japonki i mokasyny też nie każdemu pasują icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 28 cze 2009 - 22:12
Post #11

mój chodzi
to raczej ja mam schizę,że sandaly są nie męskie,a japonki i mokasyny też nie każdemu pasują icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
myszka
nie, 28 cze 2009 - 23:27
Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post nie, 28 cze 2009 - 23:27
Post #12

Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
.uzytkownik.usun...
pon, 29 cze 2009 - 08:16
CYTAT(myszka @ Sun, 28 Jun 2009 - 23:27) *
Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.



Myszko, nie po forach a po portalach... I chyba raczej nie mogę zlinkować. Fakt faktem, że u co drugiego czytam o tych sandałach lub japonkach albo o jednym i drugim i diabli mnie biorą. Bo ja uwielbiam zadbane męskie stopy w takim obuwiu.

A na dolę wlazłam mając nadzieję, że chociaż jeden facet się wypowie. Powinnam była wiedzieć, że i tu baby przylizą i zaczną obgadywać... icon_wink.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 29 cze 2009 - 08:16
Post #13

CYTAT(myszka @ Sun, 28 Jun 2009 - 23:27) *
Zwierzo, ale jak szusujesz po tych forach, to jak - oni do t-shirtów noszą kryte obuwie? Weź Ty zarzuć jakimś linkiem, to sobie poobgadujemy. Swoją drogą nijak nie rozumiem, po coś wlazła na dolę ojca. Trza to było na babskie dać.

Mój chodzi. Po pracy od razu wskakuje w sandały (japonek chyba nie miał, nie pamiętam jakoś). A ja bardzo lubię gołe stopy do dżinsów i moim młodszym panom też chętnie ściągam skarpetki i pokazuję światu. Uważam, że mam bardzo męską trójkę.



Myszko, nie po forach a po portalach... I chyba raczej nie mogę zlinkować. Fakt faktem, że u co drugiego czytam o tych sandałach lub japonkach albo o jednym i drugim i diabli mnie biorą. Bo ja uwielbiam zadbane męskie stopy w takim obuwiu.

A na dolę wlazłam mając nadzieję, że chociaż jeden facet się wypowie. Powinnam była wiedzieć, że i tu baby przylizą i zaczną obgadywać... icon_wink.gif

K
CrazyMary
pon, 29 cze 2009 - 08:20
Sandały mój nosi i wyglada ok, ale uwaga:
Jak byłam piękna i młoda, to studiowałam pedagogikę. Wiadomo, towarzystwo głownie damskie, ale zdarzały się też męskie rodzynki. Jak koleżanki się pytały "Słuchaj, a co to za faceci są na pedagogice?" To się mówiło "No wiesz, tacy co chodzą w sandałach" 37.gif I wszyscy wiedzieli o co chodzi icon_lol.gif Tak, przyznaję, kiedyś tylko faceci w glanach byli dla mnie interesujący... icon_cool.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 29 cze 2009 - 08:20
Post #14

Sandały mój nosi i wyglada ok, ale uwaga:
Jak byłam piękna i młoda, to studiowałam pedagogikę. Wiadomo, towarzystwo głownie damskie, ale zdarzały się też męskie rodzynki. Jak koleżanki się pytały "Słuchaj, a co to za faceci są na pedagogice?" To się mówiło "No wiesz, tacy co chodzą w sandałach" 37.gif I wszyscy wiedzieli o co chodzi icon_lol.gif Tak, przyznaję, kiedyś tylko faceci w glanach byli dla mnie interesujący... icon_cool.gif

--------------------


.uzytkownik.usun...
pon, 29 cze 2009 - 08:24
O, Crazy, Ty masz rację. Drzewiej to inaczej bywało... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 29 cze 2009 - 08:24
Post #15

O, Crazy, Ty masz rację. Drzewiej to inaczej bywało... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K
CrazyMary
pon, 29 cze 2009 - 08:37
CYTAT(Zwierzo. @ Mon, 29 Jun 2009 - 09:24) *
... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K


Też prawda, w pewnym wieku po prostu przychodzi czas na sandały i trzeba sie z tym pogodzić.

A mali chłopcy to wygladają w sandałkach cudnie. Koniecznie z odkrytymi palcami.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 29 cze 2009 - 08:37
Post #16

CYTAT(Zwierzo. @ Mon, 29 Jun 2009 - 09:24) *
... To mam nową teorię. Ci co nie zakładają sandałów nigdy nie dorośli... icon_wink.gif 37.gif

K


Też prawda, w pewnym wieku po prostu przychodzi czas na sandały i trzeba sie z tym pogodzić.

A mali chłopcy to wygladają w sandałkach cudnie. Koniecznie z odkrytymi palcami.

--------------------


Edi Zet :)
pon, 29 cze 2009 - 09:28
B. mnie kręcą faceci w japonkach icon_wink.gif. No nic na to nie poradzę, ale męża osobistego zmusic nie mogę do zakładania ich. Natomiast klapek/klapków u panów nie znoszę. BTW jaka jest różnica? sama nie wiem. Japonki mnie kręcą u panów, klapki wprost przeciwnie. Sandały są mi obojętne...
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 29 cze 2009 - 09:28
Post #17

B. mnie kręcą faceci w japonkach icon_wink.gif. No nic na to nie poradzę, ale męża osobistego zmusic nie mogę do zakładania ich. Natomiast klapek/klapków u panów nie znoszę. BTW jaka jest różnica? sama nie wiem. Japonki mnie kręcą u panów, klapki wprost przeciwnie. Sandały są mi obojętne...

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
April.
pon, 29 cze 2009 - 19:20
Edi, mnie też kręcą faceci w japonkach icon_smile.gif Ale mało takich widuję.
Klapki są kompletnie aseksualne. Sandały moi chłopcy- właściwie już mężczyźni - noszą ( poza jednym, który nosi tylko pełne ) i wyglądają fajnie.
April.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 1,704
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 22:07
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,273

GG:


post pon, 29 cze 2009 - 19:20
Post #18

Edi, mnie też kręcą faceci w japonkach icon_smile.gif Ale mało takich widuję.
Klapki są kompletnie aseksualne. Sandały moi chłopcy- właściwie już mężczyźni - noszą ( poza jednym, który nosi tylko pełne ) i wyglądają fajnie.

--------------------
emce
pon, 29 cze 2009 - 20:03
CYTAT(Ena @ Sun, 28 Jun 2009 - 15:42) *
Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)


japonek mój w życiu nie załozy, bo niewygodne i wg niego wydziwaczone.
Sandały nosi i lubi, ja tez lubię.
Klapki chciałby nosic, ale nie nosi, bo ja ich u facetów nie trawię. Wg mnie wygladają dziadkowato. Klapki sa dla kategorii wiekowej 70+. 37.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post pon, 29 cze 2009 - 20:03
Post #19

CYTAT(Ena @ Sun, 28 Jun 2009 - 15:42) *
Japonek mój mąż nie nosi (zresztą ja też nie lubię). Klapki, sandały - jak najbardziej (aczkolwiek w klapkach ja go nie lubię i nie potrafię wyjaśnić dlaczego icon_wink.gif)


japonek mój w życiu nie załozy, bo niewygodne i wg niego wydziwaczone.
Sandały nosi i lubi, ja tez lubię.
Klapki chciałby nosic, ale nie nosi, bo ja ich u facetów nie trawię. Wg mnie wygladają dziadkowato. Klapki sa dla kategorii wiekowej 70+. 37.gif
Graz
pon, 29 cze 2009 - 22:11
ale jakie klapki sie tu paniom rozchodzi? gumowe ? bo inne to ja widze np. takie z Łukbutu na pzykład (istnieje jeszcze ta fabryka?)

bo np. takie - to juz dla mnie szczyt dziadkowatości i jeszcze czego gorszego




Ten post edytował Graz pon, 29 cze 2009 - 22:13
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pon, 29 cze 2009 - 22:11
Post #20

ale jakie klapki sie tu paniom rozchodzi? gumowe ? bo inne to ja widze np. takie z Łukbutu na pzykład (istnieje jeszcze ta fabryka?)

bo np. takie - to juz dla mnie szczyt dziadkowatości i jeszcze czego gorszego




--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

> Co u diabła z tymi japonkami???, Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama