Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

zakończenie przedszkola- do rodziców eks-przedszkolaków

, prezenty?
> , prezenty?
grzałka
śro, 30 kwi 2008 - 13:52
Czy poza kwiatami praktykuje się jakieś jeszcze prezenty dla pań na zakończenie przedszkola? Dzieciaki dostaną albumy i książki, fajnie by było dać coś na pamiątkę wychowawcom. Oczywiście na ostatnim zebraniu nie było nikogo z RR, więc na nich w tej kwestii liczyć nie można. Jak to było u Was?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 30 kwi 2008 - 13:52
Post #1

Czy poza kwiatami praktykuje się jakieś jeszcze prezenty dla pań na zakończenie przedszkola? Dzieciaki dostaną albumy i książki, fajnie by było dać coś na pamiątkę wychowawcom. Oczywiście na ostatnim zebraniu nie było nikogo z RR, więc na nich w tej kwestii liczyć nie można. Jak to było u Was?

--------------------
Litka
śro, 30 kwi 2008 - 14:18
U nas było tak, że panie dostały karty edukacyjne Klanzy razem z instrukcją obsługi...i jeszcze prezencik dla nich jako kobiet...masaż icon_wink.gif Pomysł odbiegający od innych, ale spodobał się. Pani która pomagała w grupie dostała kwiata doniczkowego. Był jeszcze tort dla całej grupy i miło spędzone popołudnie.
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post śro, 30 kwi 2008 - 14:18
Post #2

U nas było tak, że panie dostały karty edukacyjne Klanzy razem z instrukcją obsługi...i jeszcze prezencik dla nich jako kobiet...masaż icon_wink.gif Pomysł odbiegający od innych, ale spodobał się. Pani która pomagała w grupie dostała kwiata doniczkowego. Był jeszcze tort dla całej grupy i miło spędzone popołudnie.
Aneczka
piÄ…, 02 maj 2008 - 19:00
U nas byla taka tradycja, ze odchodzacy rocznik kupowal cos dla przedszkola - zabawke, pomoce dydaktyczne, element naglosnienia czy cos tam jeszcze innego. Juz nie pamietam, co my kupowalismy, ale zawsze rada rodzicow uzgadniala to z dyrektorka. A panie dostawaly kwiatki.
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 534

GG:


post piÄ…, 02 maj 2008 - 19:00
Post #3

U nas byla taka tradycja, ze odchodzacy rocznik kupowal cos dla przedszkola - zabawke, pomoce dydaktyczne, element naglosnienia czy cos tam jeszcze innego. Juz nie pamietam, co my kupowalismy, ale zawsze rada rodzicow uzgadniala to z dyrektorka. A panie dostawaly kwiatki.

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
MagduÅ›
piÄ…, 02 maj 2008 - 19:14
u nas oprócz pamiątkowych albumów, RR kupiła 3 zaproszenia do salonu dr ireny eris na wybrany zabieg kosmetyczny. Panie były bardzo zadowolone.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post piÄ…, 02 maj 2008 - 19:14
Post #4

u nas oprócz pamiątkowych albumów, RR kupiła 3 zaproszenia do salonu dr ireny eris na wybrany zabieg kosmetyczny. Panie były bardzo zadowolone.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



yennefer
piÄ…, 02 maj 2008 - 22:07
My oprócz kwiatów, kupiliśmy dla Pań po komplecie filiżanek z talerzykami ręcznie malowanych chyba, w każdym razie fajnych. I też mieliśmy miłą niespodziankę, bo oprócz dyplomów i książek, które dzieci dostały od przedszkola, Panie złożyły się i kupiły od siebie dzieciakom po książce "W pustyni i w puszczy", w każdej wpisały dedykację, książki trochę na wyrost, ale na pewno przydadzą się, i miło było nam i dzieciom.
yennefer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 824
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:39
Nr użytkownika: 14,141

GG:


post piÄ…, 02 maj 2008 - 22:07
Post #5

My oprócz kwiatów, kupiliśmy dla Pań po komplecie filiżanek z talerzykami ręcznie malowanych chyba, w każdym razie fajnych. I też mieliśmy miłą niespodziankę, bo oprócz dyplomów i książek, które dzieci dostały od przedszkola, Panie złożyły się i kupiły od siebie dzieciakom po książce "W pustyni i w puszczy", w każdej wpisały dedykację, książki trochę na wyrost, ale na pewno przydadzą się, i miło było nam i dzieciom.

--------------------
Michał (wrzesień 1999), Mikołaj (grudzień 2005), Jaś (sierpień 2012)
skanna
piÄ…, 02 maj 2008 - 22:58
Nasze panie dostały po komplecie sztućców deserowych, pani pomagająca dostała ładny szklany wazon, wszystkie trzy panie, pani dyrektor i pani kucharka dostały kwiaty.
Sztućce okazały się strzałem w dziesiątkę - nasze wychowawczynie młode, ciągle na dorobku sprzętowo-mieszkaniowym i jedna z nich głośno zakrzynęła - "Nareszcie nie będę się wstydziła gościom ciasta podać" icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post piÄ…, 02 maj 2008 - 22:58
Post #6

Nasze panie dostały po komplecie sztućców deserowych, pani pomagająca dostała ładny szklany wazon, wszystkie trzy panie, pani dyrektor i pani kucharka dostały kwiaty.
Sztućce okazały się strzałem w dziesiątkę - nasze wychowawczynie młode, ciągle na dorobku sprzętowo-mieszkaniowym i jedna z nich głośno zakrzynęła - "Nareszcie nie będę się wstydziła gościom ciasta podać" icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Bosanova
pon, 05 maj 2008 - 18:24
CYTAT(MagduÅ› @ Fri, 02 May 2008 - 18:14) *
u nas oprócz pamiątkowych albumów, RR kupiła 3 zaproszenia do salonu dr ireny eris na wybrany zabieg kosmetyczny. Panie były bardzo zadowolone.

Ja bym piała z zachwytu!Naprawde orginalny i fajny pomysł, wart zapamietania icon_smile.gif

Ten post edytował BosaNova pon, 05 maj 2008 - 18:25
Bosanova


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,737
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 13:08
Nr użytkownika: 14,153




post pon, 05 maj 2008 - 18:24
Post #7

CYTAT(MagduÅ› @ Fri, 02 May 2008 - 18:14) *
u nas oprócz pamiątkowych albumów, RR kupiła 3 zaproszenia do salonu dr ireny eris na wybrany zabieg kosmetyczny. Panie były bardzo zadowolone.

Ja bym piała z zachwytu!Naprawde orginalny i fajny pomysł, wart zapamietania icon_smile.gif
Esther@
pon, 05 maj 2008 - 21:13
Grzalka, my dla zośkowej Pani przygotowujemy album - każde dziecko coś rysuje, a na drugiej kartce wkleja swoje zdjęcia i krótkie podziękowanie. Wszystko będzie ładnie oprawione przez plastyka. Oprócz tego przygotowywana jest wersja elektroniczna, którą dostaną wszystkie dzieci i krótki film z tych czterech lat. Zbieramy się też na prezent, ale ma być symboliczny.
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post pon, 05 maj 2008 - 21:13
Post #8

Grzalka, my dla zośkowej Pani przygotowujemy album - każde dziecko coś rysuje, a na drugiej kartce wkleja swoje zdjęcia i krótkie podziękowanie. Wszystko będzie ładnie oprawione przez plastyka. Oprócz tego przygotowywana jest wersja elektroniczna, którą dostaną wszystkie dzieci i krótki film z tych czterech lat. Zbieramy się też na prezent, ale ma być symboliczny.
marghe.
wto, 06 maj 2008 - 00:11
Zrobilismy dzieciakom wspólne zdjęcie
One same ozdobiły ramki

Zdjęcia wiszą w przedszkolu. Chyba sprawiły opiekunkom sporą przyjemność

aha i jeszcze "obrus" na ołtarz. Sorki, nie pamiętam jak sie toto fachowo nazywa.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 06 maj 2008 - 00:11
Post #9

Zrobilismy dzieciakom wspólne zdjęcie
One same ozdobiły ramki

Zdjęcia wiszą w przedszkolu. Chyba sprawiły opiekunkom sporą przyjemność

aha i jeszcze "obrus" na ołtarz. Sorki, nie pamiętam jak sie toto fachowo nazywa.
grzałka
piÄ…, 09 maj 2008 - 19:25
CYTAT(marg. @ Tue, 06 May 2008 - 01:11) *
aha i jeszcze "obrus" na ołtarz. Sorki, nie pamiętam jak sie toto fachowo nazywa.



biurko ? 06.gif


dzięki za odpowiedzi

przeraża mnie nasza tzw trójka grupowa, prezentują pełen luz, za zbieranie kasy zabrały się dwie zupełnie nie związane z RR mamy- pomysłu nadal brak, ale myślimy
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post piÄ…, 09 maj 2008 - 19:25
Post #10

CYTAT(marg. @ Tue, 06 May 2008 - 01:11) *
aha i jeszcze "obrus" na ołtarz. Sorki, nie pamiętam jak sie toto fachowo nazywa.



biurko ? 06.gif


dzięki za odpowiedzi

przeraża mnie nasza tzw trójka grupowa, prezentują pełen luz, za zbieranie kasy zabrały się dwie zupełnie nie związane z RR mamy- pomysłu nadal brak, ale myślimy

--------------------
mama_alka
pon, 19 maj 2008 - 00:43
W tym roku moja bratanica kończy przedszkole - z tego co wiem rodzice z ich grupy złożyli się na komplet gier planszowych dla przedszkola i na pamiątkowe drobiazgi z biżuterii dla pań.
mama_alka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 17 maj 08 - 16:09
Nr użytkownika: 19,879




post pon, 19 maj 2008 - 00:43
Post #11

W tym roku moja bratanica kończy przedszkole - z tego co wiem rodzice z ich grupy złożyli się na komplet gier planszowych dla przedszkola i na pamiątkowe drobiazgi z biżuterii dla pań.

--------------------
domi
wto, 20 maj 2008 - 19:18
CZy zakończenie przedszkola macie na mysli zerówkowiczów, którzy odchodzą do 1 klasy czy takze tych co juz zerówkę będą mieć w szkole?
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post wto, 20 maj 2008 - 19:18
Post #12

CZy zakończenie przedszkola macie na mysli zerówkowiczów, którzy odchodzą do 1 klasy czy takze tych co juz zerówkę będą mieć w szkole?

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Graz
śro, 28 maj 2008 - 22:42
Debatujemy nad prezentem dla pań. Oczywiście każdy ma inna koncepcję.

Stanęło jednak na tym, że pani głownodowodząca, która prowadzi grupe od poczatku dostanie komplet herbaciany lub kawowy (ma nowe mieszkanie, młoda jest , kompletuje wyposażenie mieszkania) lub jakieś ładne eleganckie półmiski/salaterki, np patera na owoce.

Druga pani - prowadzi grupe tylko w zerówce - wielka niewiadoma icon_smile.gif propozycje sa takie: łańcuszek z zawieszką, portfel (wg mnie odpada), elegancki zestaw pismienniczy.

pani pomoc - tez jakis Å‚adny dekoracyjny talerz

pani dyrektor bombonierkÄ™

dyrektorka i pomoc dostana bukiety

dla nauczycielek każde dziecko da po czerwonej róży

Ten post edytował Graz śro, 28 maj 2008 - 22:47
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 28 maj 2008 - 22:42
Post #13

Debatujemy nad prezentem dla pań. Oczywiście każdy ma inna koncepcję.

Stanęło jednak na tym, że pani głownodowodząca, która prowadzi grupe od poczatku dostanie komplet herbaciany lub kawowy (ma nowe mieszkanie, młoda jest , kompletuje wyposażenie mieszkania) lub jakieś ładne eleganckie półmiski/salaterki, np patera na owoce.

Druga pani - prowadzi grupe tylko w zerówce - wielka niewiadoma icon_smile.gif propozycje sa takie: łańcuszek z zawieszką, portfel (wg mnie odpada), elegancki zestaw pismienniczy.

pani pomoc - tez jakis Å‚adny dekoracyjny talerz

pani dyrektor bombonierkÄ™

dyrektorka i pomoc dostana bukiety

dla nauczycielek każde dziecko da po czerwonej róży

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

asiaT
śro, 04 cze 2008 - 16:57
ja też siedzę i myślę, co Paniom sprawić, oczywiście nikt z trójki tzw ani z rodziców innych nie wpadł nawet na taki pomysł... 21.gif w ogóle kompletny brak współpracy plus moje znikome kontakty z resztą rodziców (inne osiedle plus rzadkie bywanie w przedszkolu) uniemożliwiają raczej wspólna inicjatywę icon_sad.gif więc raczej ograniczymy się do drobnych upominków od nas...
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post śro, 04 cze 2008 - 16:57
Post #14

ja też siedzę i myślę, co Paniom sprawić, oczywiście nikt z trójki tzw ani z rodziców innych nie wpadł nawet na taki pomysł... 21.gif w ogóle kompletny brak współpracy plus moje znikome kontakty z resztą rodziców (inne osiedle plus rzadkie bywanie w przedszkolu) uniemożliwiają raczej wspólna inicjatywę icon_sad.gif więc raczej ograniczymy się do drobnych upominków od nas...

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
Dorotka
piÄ…, 06 cze 2008 - 09:18
My mamy zakończenie dzisiaj. W naszej grupie tylko 7 dzieci idzie od września do szkoły, więc mniejszą grupę łatwiej zmobilizować icon_smile.gif jednak składka jest większa. Kupujemy po bukiecie tulipanów a wychowawczynie (sztuk 3) dostaną dodatkowo srebrną biżuterię z Aparta (łańcuszek + przywieszka).
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post piÄ…, 06 cze 2008 - 09:18
Post #15

My mamy zakończenie dzisiaj. W naszej grupie tylko 7 dzieci idzie od września do szkoły, więc mniejszą grupę łatwiej zmobilizować icon_smile.gif jednak składka jest większa. Kupujemy po bukiecie tulipanów a wychowawczynie (sztuk 3) dostaną dodatkowo srebrną biżuterię z Aparta (łańcuszek + przywieszka).

--------------------
Agulka 333
wto, 17 cze 2008 - 16:43
U nas zwyczajowo coÅ› dla przedszkola - my kupujemy odtwarzacz DVD bo im siÄ™ przyda
Dla Pań - bombonierki + różyczka
Dla kucharek - różyczka
Dla Pani Dyrektor - bukiet + większa bombonierka
Dla wychowawczyni - bukiet + bombonierka + zdjęcie grupowe przedszkolaków w ramce + dedykacja w radiu icon_smile.gif (niespodzianka dla pani icon_smile.gif)

A mamy u nas bardzo zorganizowanie - co się dziwić na tej wsi wszystkie się znają więc wszystko sprawnie poszło
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post wto, 17 cze 2008 - 16:43
Post #16

U nas zwyczajowo coÅ› dla przedszkola - my kupujemy odtwarzacz DVD bo im siÄ™ przyda
Dla Pań - bombonierki + różyczka
Dla kucharek - różyczka
Dla Pani Dyrektor - bukiet + większa bombonierka
Dla wychowawczyni - bukiet + bombonierka + zdjęcie grupowe przedszkolaków w ramce + dedykacja w radiu icon_smile.gif (niespodzianka dla pani icon_smile.gif)

A mamy u nas bardzo zorganizowanie - co się dziwić na tej wsi wszystkie się znają więc wszystko sprawnie poszło

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
aluc

Go??







post wto, 17 cze 2008 - 18:14
Post #17

a u nas były tylko kwiaty i dobrze
Mika
wto, 17 cze 2008 - 20:31
Kobiety kochane,a czy oprócz zbiorowych kwiatów i prezentów dzieciaki dają coś od siebie? (kwiatki? czy cuś icon_wink.gif )
chodzi mi o odchodzące sześciolatki

Ten post edytował Mika wto, 17 cze 2008 - 20:32
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 17 cze 2008 - 20:31
Post #18

Kobiety kochane,a czy oprócz zbiorowych kwiatów i prezentów dzieciaki dają coś od siebie? (kwiatki? czy cuś icon_wink.gif )
chodzi mi o odchodzące sześciolatki

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mama_do_kwadratu
wto, 17 cze 2008 - 20:34
u też były tylko kwiaty

nie jestem zwolenniczką kupowania prezentów nauczycielom

laurki, zdjęcia itp. zrobione/ozdobione przez dzieci-fajne- taki prezent ucieszyłby mnie bardzo
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 17 cze 2008 - 20:34
Post #19

u też były tylko kwiaty

nie jestem zwolenniczką kupowania prezentów nauczycielom

laurki, zdjęcia itp. zrobione/ozdobione przez dzieci-fajne- taki prezent ucieszyłby mnie bardzo

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Maciejka
wto, 17 cze 2008 - 23:13
U nas były kosze delikatesowe dla wychowawczyń, kwiaty dla dyrektorek, duża metalowa bomboniera dla pomocy, po róży dla pani od rytmiki i pana od angielskiego. I tort dla dzieci. Składka po 30 zł.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post wto, 17 cze 2008 - 23:13
Post #20

U nas były kosze delikatesowe dla wychowawczyń, kwiaty dla dyrektorek, duża metalowa bomboniera dla pomocy, po róży dla pani od rytmiki i pana od angielskiego. I tort dla dzieci. Składka po 30 zł.

--------------------
Maciejka


> zakoÅ„czenie przedszkola- do rodziców eks-przedszkolaków, prezenty?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 09:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama