Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Znacie jakiś skuteczny odplamiacz do ubrań?

, proszę o radę
> , proszę o radę
kasiaaaaa
śro, 18 lis 2009 - 15:49
Chodzi mi głównie o plamy z jedzenia, picia, itd, ponieważ moje dziecko musi kichać akurat wtedy, jak ma w paszczy pełno tartej marchewki. 21.gif
Osobiście znam Vanish, który niestety poległ. Znacie jakieś inne?
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 18 lis 2009 - 15:49
Post #1

Chodzi mi głównie o plamy z jedzenia, picia, itd, ponieważ moje dziecko musi kichać akurat wtedy, jak ma w paszczy pełno tartej marchewki. 21.gif
Osobiście znam Vanish, który niestety poległ. Znacie jakieś inne?

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Inanna
śro, 18 lis 2009 - 15:52
Amway ma świetny odplamiacz w sprayu, ale nie wiem, skąd się go bierze.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post śro, 18 lis 2009 - 15:52
Post #2

Amway ma świetny odplamiacz w sprayu, ale nie wiem, skąd się go bierze.

--------------------



Pogoda
śro, 18 lis 2009 - 15:55
Mam pracownicę, która handluje Amway'em. Generalnie firmę a w zasadzie przedstawicieli firmy omijam zawsze bardzo szerokim łukiem, ale akurat ta pracownica wie już, że nie ma mnie co zagadywać a produkty chętnie mi zamawia. Jakby ktoś był zainteresowany mogę sprowadzić i wysłać pocztą. Oczywiście po kosztach.
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post śro, 18 lis 2009 - 15:55
Post #3

Mam pracownicę, która handluje Amway'em. Generalnie firmę a w zasadzie przedstawicieli firmy omijam zawsze bardzo szerokim łukiem, ale akurat ta pracownica wie już, że nie ma mnie co zagadywać a produkty chętnie mi zamawia. Jakby ktoś był zainteresowany mogę sprowadzić i wysłać pocztą. Oczywiście po kosztach.
Myssia
śro, 18 lis 2009 - 15:58
Kasiaaaa odkryłam genialny odplamiacz w proszku, taki z Biedronki. Vanish nie dawał rady a ten sprał pięknie!!!! Nie niszczy ubrań. Kosztuje 5 zeta za 600g. Przyjde do domu to napiszę Ci nazwę. Oxy coś tam zdaje się. Takie mini wiaderko z zieloną etykietą
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 15:58
Post #4

Kasiaaaa odkryłam genialny odplamiacz w proszku, taki z Biedronki. Vanish nie dawał rady a ten sprał pięknie!!!! Nie niszczy ubrań. Kosztuje 5 zeta za 600g. Przyjde do domu to napiszę Ci nazwę. Oxy coś tam zdaje się. Takie mini wiaderko z zieloną etykietą


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Żabolek
śro, 18 lis 2009 - 16:01
A ja polecam taką sól na plamy Fleckensalz. Jest i do kolorow i do bialego. U nas sprawdza się rewelacyjnie. Dostępna na allegro.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 18 lis 2009 - 16:01
Post #5

A ja polecam taką sól na plamy Fleckensalz. Jest i do kolorow i do bialego. U nas sprawdza się rewelacyjnie. Dostępna na allegro.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Bibi:-)
śro, 18 lis 2009 - 16:18
U mnie bardzo dobrze sprawdził się Wanish, ale w proszku. Rozrabia się z odrobiną wody, a potem rozsmarowuje się na plamie i zostawia na kilka godzin. Na razie radził sobie z każdą plamą. Wanish w płynie jest do kitu.
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post śro, 18 lis 2009 - 16:18
Post #6

U mnie bardzo dobrze sprawdził się Wanish, ale w proszku. Rozrabia się z odrobiną wody, a potem rozsmarowuje się na plamie i zostawia na kilka godzin. Na razie radził sobie z każdą plamą. Wanish w płynie jest do kitu.

--------------------
Irenka.
śro, 18 lis 2009 - 17:31
CYTAT(Myssia @ Wed, 18 Nov 2009 - 15:58) *
Kasiaaaa odkryłam genialny odplamiacz w proszku, taki z Biedronki. Vanish nie dawał rady a ten sprał pięknie!!!! Nie niszczy ubrań. Kosztuje 5 zeta za 600g. Przyjde do domu to napiszę Ci nazwę. Oxy coś tam zdaje się. Takie mini wiaderko z zieloną etykietą


Zgodzę się z Myssią. Naprawdę, super.
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 17:31
Post #7

CYTAT(Myssia @ Wed, 18 Nov 2009 - 15:58) *
Kasiaaaa odkryłam genialny odplamiacz w proszku, taki z Biedronki. Vanish nie dawał rady a ten sprał pięknie!!!! Nie niszczy ubrań. Kosztuje 5 zeta za 600g. Przyjde do domu to napiszę Ci nazwę. Oxy coś tam zdaje się. Takie mini wiaderko z zieloną etykietą


Zgodzę się z Myssią. Naprawdę, super.

--------------------




Mariena
śro, 18 lis 2009 - 17:37
Ja mam wypróbowany odplamiacz z Lidla, z serii W5, w proszku. Zrobiony z proszku "krem" świetnie sprał stare plamy, więc z nowymi też sobie poradzi.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 18 lis 2009 - 17:37
Post #8

Ja mam wypróbowany odplamiacz z Lidla, z serii W5, w proszku. Zrobiony z proszku "krem" świetnie sprał stare plamy, więc z nowymi też sobie poradzi.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Abotak
śro, 18 lis 2009 - 17:41
Oxiclean.
https://www.oxiclean.com/
U nas w supermarkecie.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post śro, 18 lis 2009 - 17:41
Post #9

Oxiclean.
https://www.oxiclean.com/
U nas w supermarkecie.
TAQILLA
czw, 19 lis 2009 - 09:30
oxiclean faktycznie dobry, ja jednak od lat wierna jestem odplamiaczowi shout w płynie. Butelka z dozownikiem, bezpośrednio na plamę na suchy materiał i do pralki. Spiera wszystko. Z białego i kolorów. I przyjemnie pachnie.

W USA dostępny praktycznie wszędzie, w Polsce znalazłam w Almie.
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post czw, 19 lis 2009 - 09:30
Post #10

oxiclean faktycznie dobry, ja jednak od lat wierna jestem odplamiaczowi shout w płynie. Butelka z dozownikiem, bezpośrednio na plamę na suchy materiał i do pralki. Spiera wszystko. Z białego i kolorów. I przyjemnie pachnie.

W USA dostępny praktycznie wszędzie, w Polsce znalazłam w Almie.

--------------------
Olivia 2007
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 19 lis 2009 - 11:00
Post #11

CYTAT(Pogoda @ Wed, 18 Nov 2009 - 15:55) *
Mam pracownicę, która handluje Amway'em. Generalnie firmę a w zasadzie przedstawicieli firmy omijam zawsze bardzo szerokim łukiem, ale akurat ta pracownica wie już, że nie ma mnie co zagadywać a produkty chętnie mi zamawia. Jakby ktoś był zainteresowany mogę sprowadzić i wysłać pocztą. Oczywiście po kosztach.


Pogoda, poproszę Cię o to, o co Ty postulujesz w wątkach dotyczących tańca. Nie wypowiadaj się w kwestiach, o których niewiele wiesz. Bo ja akurat do Amwaya mam stosunek ambiwalentny i daleko mi do ich "przedstawiciela" - choć (zdaje się podobnie, jak Ty) używam ich produktów i niektóre bardzo lubię - niemniej jednak z Twojej wypowiedzi wyziera pazur nieprawdy (lub niewiedzy), a "omijam szerokim łukiem" brzmi adekwatnie do "tylko jej rurę dorzucić" wobec Uli Afro Fryc.
Pogoda
czw, 19 lis 2009 - 12:03
[użytkownik x]. WIEM co mówię w tym temacie. Byłam w Amway'u osobiście, kilka lat. Byłam na niejednym Amway'owskim szkoleniu. Była również moja ciotka i moja siostra. WIEM o czym piszę. Może nie mam racji w swoich odczuciach i obawach. Tutaj się nie upieram. Napisałam tylko, że JA OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM.
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post czw, 19 lis 2009 - 12:03
Post #12

[użytkownik x]. WIEM co mówię w tym temacie. Byłam w Amway'u osobiście, kilka lat. Byłam na niejednym Amway'owskim szkoleniu. Była również moja ciotka i moja siostra. WIEM o czym piszę. Może nie mam racji w swoich odczuciach i obawach. Tutaj się nie upieram. Napisałam tylko, że JA OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM.
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 19 lis 2009 - 12:15
Post #13

CYTAT(Pogoda @ Thu, 19 Nov 2009 - 12:03) *
[użytkownik x]. WIEM co mówię w tym temacie. Byłam w Amway'u osobiście, kilka lat. Byłam na niejednym Amway'owskim szkoleniu. Była również moja ciotka i moja siostra. WIEM o czym piszę. Może nie mam racji w swoich odczuciach i obawach. Tutaj się nie upieram. Napisałam tylko, że JA OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM.


Pogoda, ja nie byłam na żadnym szkoleniu i się nie wybieram. Poprzestaje na używaniu niektórych produktów, które lubię, ale wiązać się z tą firmą nie mam zamiaru. Nie przemawia do mnie ideologia firmy, natomiast znam osobiście ludzi, którzy faktycznie prężnie w tej firmie działają, przy czym... nie widzę powodu, żeby ich "omijać". Po lekturze Twojego postu wydawało mi się, że odgórnie zakładasz, że ludzie, którzy w Amwayu działają to kosmici, którzy zechcą wciągnąć Cię do sekty. Szczerze mówiąc tak, jak dynda mi interes Amwaya, tak ilość przedziwnych informacji na powższy temat zwala mnie z nóg. Ja się nie spotkałam z natarczywością, ani innymi dziwnymi rzeczami zarzucanymi ludziom z Amwaya.
Pogoda
czw, 19 lis 2009 - 13:06
CYTAT
Po lekturze Twojego postu wydawało mi się, że odgórnie zakładasz, że ludzie, którzy w Amwayu działają to kosmici, którzy zechcą wciągnąć Cię do sekty.


Kosmicie? Nie, nie... Ludzi z krwi i kości, którzy bardzo dobrze wiedzą jak zarobić na innych. Sekta? Nie wiem po czym rozpoznać sektę. Na pewno organizacja, z którą nie chcę mieć nigdy więcej nic wspólnego.

CYTAT
Szczerze mówiąc tak, jak dynda mi interes Amwaya, tak ilość przedziwnych informacji na powyższy temat zwala mnie z nóg. Ja się nie spotkałam z natarczywością, ani innymi dziwnymi rzeczami zarzucanymi ludziom z Amwaya.


A ja się spotkałam. I były to bardzo nieprzyjemne sytuacje. Widać ludzie, z którymi miałaś doczynienia, tak jak moja pracownica, są ludźmi na poziomie, kulturalnymi i inteligentnymi. Ale nie wszyscy tacy są. Jak wszędzie. Natomiast JA mam z Amway'em i ludźmi Amway'a bardzo złe doświadczenia i... Chyba wszystko w temacie.
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post czw, 19 lis 2009 - 13:06
Post #14

CYTAT
Po lekturze Twojego postu wydawało mi się, że odgórnie zakładasz, że ludzie, którzy w Amwayu działają to kosmici, którzy zechcą wciągnąć Cię do sekty.


Kosmicie? Nie, nie... Ludzi z krwi i kości, którzy bardzo dobrze wiedzą jak zarobić na innych. Sekta? Nie wiem po czym rozpoznać sektę. Na pewno organizacja, z którą nie chcę mieć nigdy więcej nic wspólnego.

CYTAT
Szczerze mówiąc tak, jak dynda mi interes Amwaya, tak ilość przedziwnych informacji na powyższy temat zwala mnie z nóg. Ja się nie spotkałam z natarczywością, ani innymi dziwnymi rzeczami zarzucanymi ludziom z Amwaya.


A ja się spotkałam. I były to bardzo nieprzyjemne sytuacje. Widać ludzie, z którymi miałaś doczynienia, tak jak moja pracownica, są ludźmi na poziomie, kulturalnymi i inteligentnymi. Ale nie wszyscy tacy są. Jak wszędzie. Natomiast JA mam z Amway'em i ludźmi Amway'a bardzo złe doświadczenia i... Chyba wszystko w temacie.
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 19 lis 2009 - 13:22
Post #15

CYTAT(Pogoda @ Thu, 19 Nov 2009 - 13:06) *
Kosmicie? Nie, nie... Ludzi z krwi i kości, którzy bardzo dobrze wiedzą jak zarobić na innych. Sekta? Nie wiem po czym rozpoznać sektę. Na pewno organizacja, z którą nie chcę mieć nigdy więcej nic wspólnego.
A ja się spotkałam. I były to bardzo nieprzyjemne sytuacje. Widać ludzie, z którymi miałaś doczynienia, tak jak moja pracownica, są ludźmi na poziomie, kulturalnymi i inteligentnymi. Ale nie wszyscy tacy są. Jak wszędzie. Natomiast JA mam z Amway'em i ludźmi Amway'a bardzo złe doświadczenia i... Chyba wszystko w temacie.


Ludzie jak ludzie Pogoda. Wszędzie są normalni i kulturalni oraz dekle. W mojej firmie też. Co nie znaczy, że ja również jestem, bo tu pracuję. Mnie się jednak wydaje, że to ma związek z ludźmi, a nie z firmą. Chociaż trudno mi się wypowiadać o tym, co dzieje się na szkoleniach, bo na żadnym nie byłam. Ale ufam mojej Przyjaciółce i Ona nie wygląda na "wyprany mózg" icon_wink.gif Czytałam ileś książek, które przywiozła z seminariów, nie Amwayowskich - ogólnie dostępnych. Sporo fajnych rzeczy w nich wyczytałam. Ja nie widzę zagrożenia żadnego ze strony tej firmy.Mam status super kilienta, czy coś w tym stylu, bo chciałam mieć niższe ceny tego, czego używam na bieżąco. Natomiast od razu powiedziałam, że budować biznesu nie mam najmniejszego zamiaru i luz - nie buduję. Nie zdarzyło mi się również wziąć choćby jednego grosza za to, co kupuję dla moich Przyjaciół, czy rodziny. Bo mnie się Pogoda nie chce z tym dyndać. Jak ktoś mnie o coś prosi - uprzejmie proszę, zamówię. Ale zaznaczam, że w zwroty się nie bawię, pieniędzy własnych nie zakładam, itd. Natomiast... nie dziwię się, że ludzie marżę biorą, bo swoją kasę za to trzeba założyć, pilnować, rozliczać, nosić i inne takietam. W tym momencie "po kosztach" to dla mnie abstrakcja jakaś, bo niby dlaczego ktoś ma się bujać dla mnie, "wiedzieć że ma się trzymać z daleka" itd. w imię czego?
Myssia
czw, 19 lis 2009 - 13:59
[użytkownik x], dokładnie, ludzie jak ludzie. Kumpel był na spotkaniu amwayowskim gdzie byla akcja w stylu " a teraz wstajemy, podnosimy ręcę i wołamy uda nam sie, uda..." A koleżanka była na innym i powiedziała że było super.
Więc nie tyle to zależy od FIRMY co od ludzi działających.
A firma jak firma, jedne produkty ma dobre inne gorsze jak wszędzie.
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 19 lis 2009 - 13:59
Post #16

[użytkownik x], dokładnie, ludzie jak ludzie. Kumpel był na spotkaniu amwayowskim gdzie byla akcja w stylu " a teraz wstajemy, podnosimy ręcę i wołamy uda nam sie, uda..." A koleżanka była na innym i powiedziała że było super.
Więc nie tyle to zależy od FIRMY co od ludzi działających.
A firma jak firma, jedne produkty ma dobre inne gorsze jak wszędzie.

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 19 lis 2009 - 14:39
Post #17

CYTAT(Myssia @ Thu, 19 Nov 2009 - 13:59) *
[użytkownik x], dokładnie, ludzie jak ludzie. Kumpel był na spotkaniu amwayowskim gdzie byla akcja w stylu " a teraz wstajemy, podnosimy ręcę i wołamy uda nam sie, uda..." A koleżanka była na innym i powiedziała że było super.
Więc nie tyle to zależy od FIRMY co od ludzi działających.
A firma jak firma, jedne produkty ma dobre inne gorsze jak wszędzie.


O właśnie, dokładnie tak. Ja tam na ichnie spotkania nie mam ani ochoty, ani czasu, natomiast wiem, że ich produkty mi się sprawdzają. Na tym kończy się mój stosunek do firmy. Natomiast burzy mnie cała mitologia wokół niej nakręcona.
Pogoda
czw, 19 lis 2009 - 16:45
CYTAT
W tym momencie "po kosztach" to dla mnie abstrakcja jakaś, bo niby dlaczego ktoś ma się bujać dla mnie, "wiedzieć że ma się trzymać z daleka" itd. w imię czego?


Czekaj czekaj [użytkownik x], ale o co się Tobie rozchodzi? icon_eek.gif

Dla mnie "po kosztach" oznaczało tyle, że za ile mi kobitka produkt sprowadzi i sprzeda za tyle go oddam osobie, która by mnie poprosiła o pośredniczenie. Nie pisałam nic o tym, że to moja pracownica ma coś sprzedawać "po kosztach"... Chyba, że jeszcze co innego miałaś na myśli, to nie zrozumiałam kompletnie...

Zaś o "trzymanie z daleka" chodziło mi tylko o trzymanie z daleka ode mnie teczek wprowadzających do firmy, ulotek z zaproszeniem na firmowe szkolenia i umawiania się ze mną na rozmowy o firmie. NIC POZA TYM. Na stopie "pozaamwayowskiej" żyję z pracownicą w jak najlepszej komitywie i mogę spokojnie powiedzieć, że się lubimy, szanujemy i możemy na sobie polegać.

CYTAT
O właśnie, dokładnie tak. Ja tam na ichnie spotkania nie mam ani ochoty, ani czasu, natomiast wiem, że ich produkty mi się sprawdzają. Na tym kończy się mój stosunek do firmy. Natomiast burzy mnie cała mitologia wokół niej nakręcona.


I znowu to samo - burzy Cię coś, o czym nie wiesz, bo w firmie nie byłaś,a na spotkania nie chodziłaś, na szkoleniach firmowych nie bywałaś. Sama piszesz, że Cię to nie interesuje, nie chce Ci się tym zajmować a jednak komentujesz. Ja byłam w firmie, poznałam trochę "ideologii" i jest DLA MNIE osobiście odstraszająca, zwłaszcza, że poznałam ludzi, na których zaangażowanie w firmę miało bardzo zły wpływ.
Nie potępiam nikogo kto się w Amway'a "wciągnął", nie twierdzę, że nie da się na tym zarobić. Nigdzie nie napisałam NIC o "kosmitach" "sektach" "praniu mózgu" ani "mitologii". Wszystkie te hasła wyszły spod Twojej ręki. Ja żadnego z nich nawet nie miałam na myśli. A na prawdę nie sądzę, żeby z mojego pierwszego posta można było aż tyle podtekstów wyczytać. icon_confused.gif

Ten post edytował Pogoda czw, 19 lis 2009 - 17:33
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post czw, 19 lis 2009 - 16:45
Post #18

CYTAT
W tym momencie "po kosztach" to dla mnie abstrakcja jakaś, bo niby dlaczego ktoś ma się bujać dla mnie, "wiedzieć że ma się trzymać z daleka" itd. w imię czego?


Czekaj czekaj [użytkownik x], ale o co się Tobie rozchodzi? icon_eek.gif

Dla mnie "po kosztach" oznaczało tyle, że za ile mi kobitka produkt sprowadzi i sprzeda za tyle go oddam osobie, która by mnie poprosiła o pośredniczenie. Nie pisałam nic o tym, że to moja pracownica ma coś sprzedawać "po kosztach"... Chyba, że jeszcze co innego miałaś na myśli, to nie zrozumiałam kompletnie...

Zaś o "trzymanie z daleka" chodziło mi tylko o trzymanie z daleka ode mnie teczek wprowadzających do firmy, ulotek z zaproszeniem na firmowe szkolenia i umawiania się ze mną na rozmowy o firmie. NIC POZA TYM. Na stopie "pozaamwayowskiej" żyję z pracownicą w jak najlepszej komitywie i mogę spokojnie powiedzieć, że się lubimy, szanujemy i możemy na sobie polegać.

CYTAT
O właśnie, dokładnie tak. Ja tam na ichnie spotkania nie mam ani ochoty, ani czasu, natomiast wiem, że ich produkty mi się sprawdzają. Na tym kończy się mój stosunek do firmy. Natomiast burzy mnie cała mitologia wokół niej nakręcona.


I znowu to samo - burzy Cię coś, o czym nie wiesz, bo w firmie nie byłaś,a na spotkania nie chodziłaś, na szkoleniach firmowych nie bywałaś. Sama piszesz, że Cię to nie interesuje, nie chce Ci się tym zajmować a jednak komentujesz. Ja byłam w firmie, poznałam trochę "ideologii" i jest DLA MNIE osobiście odstraszająca, zwłaszcza, że poznałam ludzi, na których zaangażowanie w firmę miało bardzo zły wpływ.
Nie potępiam nikogo kto się w Amway'a "wciągnął", nie twierdzę, że nie da się na tym zarobić. Nigdzie nie napisałam NIC o "kosmitach" "sektach" "praniu mózgu" ani "mitologii". Wszystkie te hasła wyszły spod Twojej ręki. Ja żadnego z nich nawet nie miałam na myśli. A na prawdę nie sądzę, żeby z mojego pierwszego posta można było aż tyle podtekstów wyczytać. icon_confused.gif
oluśia
czw, 19 lis 2009 - 18:23
A ja polecam najzwyklejszą pastę BHP spiera wszystko 06.gif
oluśia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,351
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 16:49
Skąd: Głogów
Nr użytkownika: 17,936




post czw, 19 lis 2009 - 18:23
Post #19

A ja polecam najzwyklejszą pastę BHP spiera wszystko 06.gif

--------------------
Oliwka 1997r.
Kacper 2007r.
anax
czw, 19 lis 2009 - 19:17
Ja też używam proszku w5 z lidla i jest ok.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 19 lis 2009 - 19:17
Post #20

Ja też używam proszku w5 z lidla i jest ok.

--------------------


> Znacie jakiś skuteczny odplamiacz do ubrań?, proszę o radę
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 16:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama