Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Jakie auto dla 5-cio os. rodzinki?

, chcemy kupić ale nie wiemy jakie....
> , chcemy kupić ale nie wiemy jakie....
ewita 77
pią, 20 maj 2011 - 13:35
Szukamy z mężem większego auta, ale nie wielkiego ,dla naszej rodziny 5-cio osobowej, bo dosyć już mamy ciasnoty w aktualnym.
Czy mogłybyście, podzielić się własnymi doświadczeniami, względem auta wiekszego ,typu Van ?
Może ,któraś z Was przemieszcza się owym typem samochodu ?
Bardzo bym prosiła o wasze komentarze,wasze sugestie, wrażenia, może padną podpowiedzi konkretnych modeli...

Ewa.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pią, 20 maj 2011 - 13:35
Post #1

Szukamy z mężem większego auta, ale nie wielkiego ,dla naszej rodziny 5-cio osobowej, bo dosyć już mamy ciasnoty w aktualnym.
Czy mogłybyście, podzielić się własnymi doświadczeniami, względem auta wiekszego ,typu Van ?
Może ,któraś z Was przemieszcza się owym typem samochodu ?
Bardzo bym prosiła o wasze komentarze,wasze sugestie, wrażenia, może padną podpowiedzi konkretnych modeli...

Ewa.


--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Sali_M
pią, 20 maj 2011 - 20:36
Polecam renault scenic, jest idealny dla dużej rodzinki icon_smile.gif
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post pią, 20 maj 2011 - 20:36
Post #2

Polecam renault scenic, jest idealny dla dużej rodzinki icon_smile.gif

--------------------
mama_do_kwadratu
pią, 20 maj 2011 - 20:37
VW Touran
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pią, 20 maj 2011 - 20:37
Post #3

VW Touran

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
bumbum
sob, 21 maj 2011 - 20:20
Mazda Premacy - mini van,wygodny,wysoki i ma dużo miejsca w środku
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post sob, 21 maj 2011 - 20:20
Post #4

Mazda Premacy - mini van,wygodny,wysoki i ma dużo miejsca w środku

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
ewita 77
sob, 21 maj 2011 - 22:49
Touran nie pasuje mi wizualnie.
Renault jest francuzem co nie kojarzy Nam się dobrze.
Mazda mnie się podoba ,ale drugiej stronie,nie.
Myśleliśmy o oplu zafirze i, albo tej starszej, albo tej nowszej bądź o toyocie avensis.
Kurcze,mam mętlik w głowie....
...a czy mogłabym oprócz podania modelu auta poprosić Was o napisanie czegoś więcej,jak ?..spalanie,eksploatacja,części,awaryjność.

Ten post edytował ewita 77 sob, 21 maj 2011 - 22:51
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post sob, 21 maj 2011 - 22:49
Post #5

Touran nie pasuje mi wizualnie.
Renault jest francuzem co nie kojarzy Nam się dobrze.
Mazda mnie się podoba ,ale drugiej stronie,nie.
Myśleliśmy o oplu zafirze i, albo tej starszej, albo tej nowszej bądź o toyocie avensis.
Kurcze,mam mętlik w głowie....
...a czy mogłabym oprócz podania modelu auta poprosić Was o napisanie czegoś więcej,jak ?..spalanie,eksploatacja,części,awaryjność.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
mama_do_kwadratu
sob, 21 maj 2011 - 22:56
Toyota ma drogie części, to wiem
Opla bym nie kupiła, ale to uraz osobisty icon_wink.gif

Chcecie diesla czy benzynę?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 21 maj 2011 - 22:56
Post #6

Toyota ma drogie części, to wiem
Opla bym nie kupiła, ale to uraz osobisty icon_wink.gif

Chcecie diesla czy benzynę?


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
bumbum
nie, 22 maj 2011 - 10:19
Przy kupnie Mazdy braliśmy pod uwagę także Opla Zafirę,Renault Scenic i Forda Galaxy.
Renault podobał nam się bardzo i do tego baardzo wygodny no ale właśnie francuz więc mój od razu mówił nie,do tego cały w elekronice więc byle głupota i już trzeba jechać go podłączać.
Ford Galaxy tak samo jak VW Touran jest dużych gabarytów i jazda po mieście łącznie z zaparkowaniem w ciasnych uliczkach jak dla mnie odpadały.
Tak więc zostaliśmy przy Zafirze i Mazdzie.Gabarytowo takie samo,ale jednak Mazda to japoniec więc nas to przekonało.Do tego znajomy który sprowadza auta odradził nam Opla(nie pamiętam już jakiś argumentów użył)
Srodkiem oba auta praktycznie się nie różnią wcale.
Mazda nie jest jakoś wielce wyposażona-nam wystarczyły elektryczne szyby i lusterka,6 poduszek powietrznych,ABS,klimatyzacja,przyciemniane tylne szyby i relingi żeby jako tako wyglądał.
Częsci tak samo jak do Toyoty są drogie ale masz zamienniki które cenowo wypadają ok,mamy te auto od roku dopiero ale póki co nic w nim się nie popsuło.Mąż wymieniał tylko te podstawowe rzeczy.
Mamy diesla ale o spalanie muszę się zapytać bo mnie to mało interesuje ale na pewno nie pali dużo.

Toyoty podobają nam się obojgu,ja chciałam toyotę verso,niestety rocznik auta który braliśmy pod uwagę nie był na naszą kieszeń.Ale gdyby była taka możliwość postawiłabym na ten samochód

Przy kupnie auta ja kieruje się wyglądem i ewentualnie wygodą za kierownicą jak i od strony pasażera icon_biggrin.gif ,mąż spalaniem,częściami itp.
Jedenie na co mogę być zła to to że mnie nie posłuchał i nie kupił tego auta w wersji 7-osobowej

Ten post edytował anndzia nie, 22 maj 2011 - 10:33
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post nie, 22 maj 2011 - 10:19
Post #7

Przy kupnie Mazdy braliśmy pod uwagę także Opla Zafirę,Renault Scenic i Forda Galaxy.
Renault podobał nam się bardzo i do tego baardzo wygodny no ale właśnie francuz więc mój od razu mówił nie,do tego cały w elekronice więc byle głupota i już trzeba jechać go podłączać.
Ford Galaxy tak samo jak VW Touran jest dużych gabarytów i jazda po mieście łącznie z zaparkowaniem w ciasnych uliczkach jak dla mnie odpadały.
Tak więc zostaliśmy przy Zafirze i Mazdzie.Gabarytowo takie samo,ale jednak Mazda to japoniec więc nas to przekonało.Do tego znajomy który sprowadza auta odradził nam Opla(nie pamiętam już jakiś argumentów użył)
Srodkiem oba auta praktycznie się nie różnią wcale.
Mazda nie jest jakoś wielce wyposażona-nam wystarczyły elektryczne szyby i lusterka,6 poduszek powietrznych,ABS,klimatyzacja,przyciemniane tylne szyby i relingi żeby jako tako wyglądał.
Częsci tak samo jak do Toyoty są drogie ale masz zamienniki które cenowo wypadają ok,mamy te auto od roku dopiero ale póki co nic w nim się nie popsuło.Mąż wymieniał tylko te podstawowe rzeczy.
Mamy diesla ale o spalanie muszę się zapytać bo mnie to mało interesuje ale na pewno nie pali dużo.

Toyoty podobają nam się obojgu,ja chciałam toyotę verso,niestety rocznik auta który braliśmy pod uwagę nie był na naszą kieszeń.Ale gdyby była taka możliwość postawiłabym na ten samochód

Przy kupnie auta ja kieruje się wyglądem i ewentualnie wygodą za kierownicą jak i od strony pasażera icon_biggrin.gif ,mąż spalaniem,częściami itp.
Jedenie na co mogę być zła to to że mnie nie posłuchał i nie kupił tego auta w wersji 7-osobowej

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
fifafo
nie, 22 maj 2011 - 10:31
a może multipla ?
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post nie, 22 maj 2011 - 10:31
Post #8

a może multipla ?

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
skanna
nie, 22 maj 2011 - 10:34
Ale toyota avensis verso? Bo w zwykłej kiepsko widzę pięcioosobową rodzinę - na naszą czwórkę (z dwoma fotelikami) była akurat.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 22 maj 2011 - 10:34
Post #9

Ale toyota avensis verso? Bo w zwykłej kiepsko widzę pięcioosobową rodzinę - na naszą czwórkę (z dwoma fotelikami) była akurat.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
mama_do_kwadratu
nie, 22 maj 2011 - 11:23
corolla verso ma mały bagażnik (Przy komplecie pasażerów mieści się w nim tylko 63 l bagażu), ale wizualnie piękna IMO

https://www.auto-swiat.pl/1-5-minivanow-w-t...-mazda-5-opel-z

https://www.auto-swiat.pl/1-w-sluzbie-dzieciom

Ten post edytował mama_do_kwadratu nie, 22 maj 2011 - 11:28
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 22 maj 2011 - 11:23
Post #10

corolla verso ma mały bagażnik (Przy komplecie pasażerów mieści się w nim tylko 63 l bagażu), ale wizualnie piękna IMO

https://www.auto-swiat.pl/1-5-minivanow-w-t...-mazda-5-opel-z

https://www.auto-swiat.pl/1-w-sluzbie-dzieciom

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
bumbum
nie, 22 maj 2011 - 13:14
Nie wiem jak prowadzi się Mazda 5 ale Mazda Premacy tez na pewno do zwrotnych nie należy ale to już kwestia wprawy i wyćwiczenia
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post nie, 22 maj 2011 - 13:14
Post #11

Nie wiem jak prowadzi się Mazda 5 ale Mazda Premacy tez na pewno do zwrotnych nie należy ale to już kwestia wprawy i wyćwiczenia

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
naples
pon, 23 maj 2011 - 00:20
Może mitsubishi Space Star?

Auto fajne, duże, idealne dla większej rodziny. Mało pali, miejsca ma sporo, a jak na japońca przystało ceny częśći w bardzo dobrych cenach. Teście mają i są bardzo zadowoleni.
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 23 maj 2011 - 00:20
Post #12

Może mitsubishi Space Star?

Auto fajne, duże, idealne dla większej rodziny. Mało pali, miejsca ma sporo, a jak na japońca przystało ceny częśći w bardzo dobrych cenach. Teście mają i są bardzo zadowoleni.

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Dorka
śro, 08 cze 2011 - 16:45
Ford S-max , dla naszej 5-cio osobowej rodziny jest OK, duży bagaznik, wreszcie nie mamy problemu z zabraniem wszystkiego.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 08 cze 2011 - 16:45
Post #13

Ford S-max , dla naszej 5-cio osobowej rodziny jest OK, duży bagaznik, wreszcie nie mamy problemu z zabraniem wszystkiego.

--------------------
mama WKM ;)
grzałka
śro, 08 cze 2011 - 18:31
O, też jesteśmy na etapie wybierania. Zafira za mała, mazda5 ok, ford S-max idealny, ale nowy nie wchodzi w grę, bo za drogi. Prawie zdecydowaliśmy się na Citroena C4 grand picasso, ale w ostatniej chwili jednak go nie kupiliśmy (chociaż mąż jest napalony). My szukamy takiego, który miał by możliwość dwóch dodatkowych foteli chowanych w podłogę z tyłu i jak największą przestrzeń bagażową. Touran wydaje mi się nieco maławy dla 5 osób
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 08 cze 2011 - 18:31
Post #14

O, też jesteśmy na etapie wybierania. Zafira za mała, mazda5 ok, ford S-max idealny, ale nowy nie wchodzi w grę, bo za drogi. Prawie zdecydowaliśmy się na Citroena C4 grand picasso, ale w ostatniej chwili jednak go nie kupiliśmy (chociaż mąż jest napalony). My szukamy takiego, który miał by możliwość dwóch dodatkowych foteli chowanych w podłogę z tyłu i jak największą przestrzeń bagażową. Touran wydaje mi się nieco maławy dla 5 osób

--------------------
Dorka
śro, 08 cze 2011 - 19:57
CYTAT(grzałka @ Wed, 08 Jun 2011 - 17:31) *
My szukamy takiego, który miał by możliwość dwóch dodatkowych foteli chowanych w podłogę z tyłu i jak największą przestrzeń bagażową. Touran wydaje mi się nieco maławy dla 5 osób


Znajomi mają Tourana wersję z 2 dodatkowymi fotelami, ale wtedy jest już naprawdę malutko miejsca na bagaże. My teraz trochę żałujemy, że nie wzięlismy od razy S-maxa z dodatkowymi fotelami, czasami by się przydały.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 08 cze 2011 - 19:57
Post #15

CYTAT(grzałka @ Wed, 08 Jun 2011 - 17:31) *
My szukamy takiego, który miał by możliwość dwóch dodatkowych foteli chowanych w podłogę z tyłu i jak największą przestrzeń bagażową. Touran wydaje mi się nieco maławy dla 5 osób


Znajomi mają Tourana wersję z 2 dodatkowymi fotelami, ale wtedy jest już naprawdę malutko miejsca na bagaże. My teraz trochę żałujemy, że nie wzięlismy od razy S-maxa z dodatkowymi fotelami, czasami by się przydały.
ewita 77
czw, 09 cze 2011 - 13:49
Forda S-max oglądaliśmy jest super...no ale jednak nie nasza kieszeń i suma summarum mąż zdecydował się na opla Zafire.Mąż, bo to on na co dzień będzie nią pomykał i z nami na większe wyjazdy a Ja dalej swoja polówką.
Dziękuje za wszelkie rady i sugestie.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post czw, 09 cze 2011 - 13:49
Post #16

Forda S-max oglądaliśmy jest super...no ale jednak nie nasza kieszeń i suma summarum mąż zdecydował się na opla Zafire.Mąż, bo to on na co dzień będzie nią pomykał i z nami na większe wyjazdy a Ja dalej swoja polówką.
Dziękuje za wszelkie rady i sugestie.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Potwora
pią, 10 cze 2011 - 15:19
Ja mogłabym polecić Tourana, bo nim jeżdżę i lubię go icon_wink.gif Dla naszej trójki jest w sumie idealny na wyjazdy, na trasie pali 5 l ( diesel), pakujemy się swobodnie, rowery, narty ma dach, inne klamoty do środka. Jest to zdecydowanie samochód wyjazdowy i jak dla mnie idealny także do wożenia dwójki dzieci z tyłu bo środkowe miejsce ma pas startujący z sufitu - czyli jest mało wygodne ale można je złożyć i wtedy mamy całkiem fajny stoliczek.
Jako autko miejskie a właściwie wielkomiejskie to słabo, chociaż jest bardzo zwrotne przy parkowaniu to jednak często musi się wciskać i przeciskać, no i w korkach to już 12 l.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pią, 10 cze 2011 - 15:19
Post #17

Ja mogłabym polecić Tourana, bo nim jeżdżę i lubię go icon_wink.gif Dla naszej trójki jest w sumie idealny na wyjazdy, na trasie pali 5 l ( diesel), pakujemy się swobodnie, rowery, narty ma dach, inne klamoty do środka. Jest to zdecydowanie samochód wyjazdowy i jak dla mnie idealny także do wożenia dwójki dzieci z tyłu bo środkowe miejsce ma pas startujący z sufitu - czyli jest mało wygodne ale można je złożyć i wtedy mamy całkiem fajny stoliczek.
Jako autko miejskie a właściwie wielkomiejskie to słabo, chociaż jest bardzo zwrotne przy parkowaniu to jednak często musi się wciskać i przeciskać, no i w korkach to już 12 l.
ewita 77
pią, 10 cze 2011 - 15:28
Jak Touran podoba mi się ze zewnątrz tak w środku już nie. Jak to volkswageny dość kanciato mają.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pią, 10 cze 2011 - 15:28
Post #18

Jak Touran podoba mi się ze zewnątrz tak w środku już nie. Jak to volkswageny dość kanciato mają.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Mika
pią, 10 cze 2011 - 23:25
my też mamy tourana icon_lol.gif
ale ja ogólnie uwielbiam VW
a już najbardziej jego środek za schowki,prostotę i oddzielne tylne siedzenia -jazda w 5 osób jest przyjemnością
bagażnik -bajka-wchodzą 2 rowery czy nawet pralka na stojąco icon_wink.gif
pasy z sufitu bardzo mi odpowiadają,bo nie lubię środkowych biodrowych (nie każdy samochód ma na środku ramienne)
jeśli będę zamieniać to tylko to ... młodszego tourana

moża Agila?
tyle,że ona mniejsza
myśleliśmy też o Verso ale odpadła,bo mniejsza od tourana chociaż ładna

Ten post edytował Mika pią, 10 cze 2011 - 23:29
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 10 cze 2011 - 23:25
Post #19

my też mamy tourana icon_lol.gif
ale ja ogólnie uwielbiam VW
a już najbardziej jego środek za schowki,prostotę i oddzielne tylne siedzenia -jazda w 5 osób jest przyjemnością
bagażnik -bajka-wchodzą 2 rowery czy nawet pralka na stojąco icon_wink.gif
pasy z sufitu bardzo mi odpowiadają,bo nie lubię środkowych biodrowych (nie każdy samochód ma na środku ramienne)
jeśli będę zamieniać to tylko to ... młodszego tourana

moża Agila?
tyle,że ona mniejsza
myśleliśmy też o Verso ale odpadła,bo mniejsza od tourana chociaż ładna

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
monilka
pią, 10 cze 2011 - 23:35
Ja jeżdżę Zafirą i sobie chwalę. Bagażnik duży, miejsca w środku dosyć. Naprawdę niedroga w utrzymaniu. Po roku nic nie robienia postawiłam do warsztatu, bo przecież już coś szura, już coś trzeba i okazało się, że oprócz wymiany oleju nie trzeba nic robić. Minusem jest spalanie. Ja mam rocznik 99, 1,8 benzyna (ale ja kompletnie nie potrafię jeździć ekonomicznie - jeżdżę za szybko, przyśpieszam, hamuję etc.). Na pewno wolałabym diesla, ale przy tym roczniku to już strasznie zjechane są. Przyśpieszenie nawet zadowalające. Największy plus to wysokość i oszczędność kręgosłupa przy wpychaniu dziecka do samochodu i zapinaniu w foteliku. Podobają mi się WV Tourany, ale cenowo przy Zafirze odpadająicon_sad.gif
monilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,306
Dołączył: pią, 18 maj 07 - 00:18
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 14,364




post pią, 10 cze 2011 - 23:35
Post #20

Ja jeżdżę Zafirą i sobie chwalę. Bagażnik duży, miejsca w środku dosyć. Naprawdę niedroga w utrzymaniu. Po roku nic nie robienia postawiłam do warsztatu, bo przecież już coś szura, już coś trzeba i okazało się, że oprócz wymiany oleju nie trzeba nic robić. Minusem jest spalanie. Ja mam rocznik 99, 1,8 benzyna (ale ja kompletnie nie potrafię jeździć ekonomicznie - jeżdżę za szybko, przyśpieszam, hamuję etc.). Na pewno wolałabym diesla, ale przy tym roczniku to już strasznie zjechane są. Przyśpieszenie nawet zadowalające. Największy plus to wysokość i oszczędność kręgosłupa przy wpychaniu dziecka do samochodu i zapinaniu w foteliku. Podobają mi się WV Tourany, ale cenowo przy Zafirze odpadająicon_sad.gif
> Jakie auto dla 5-cio os. rodzinki?, chcemy kupić ale nie wiemy jakie....
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 06:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama