Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jak oduczyć 9 m-czne dziecko jedzenia w nocy

, moje dziecko budzi siÄ™ kilka razy w nocy.
> , moje dziecko budzi siÄ™ kilka razy w nocy.
asiaa112
śro, 05 gru 2012 - 11:03
Dzień dobry, icon_smile.gif
moja córeczka ma skonczone 9 m-cy i budzi się w nocy nawet 4 lub więcej razy i domaga się butelki. Próbowałam już dawać wodę ale ona i wypiła wode i tak chciała mleko. W nocy potrafi wypić całą butelkę i od razu usnąć ale w dzień za to nie chce nic jeść, opróz obiadku. Próbowałam jej dawać na noc te kaszki "NA DOBRANOC" ale ona nie chce iść jeść wypluwa je, dodam też że wcześniej wstawała tylko raz w nocy a teraz się jej to odmieniło no i idą jej zęby, na górze 4 na raz już je widac. Nie wiem co mam zrobić, też słyszałam że dziecko nie powinno jeść w nocy gdy wyjdą jej pierwsze zęby, a ma już na dole 2 no i te na gorze 4, jestem już zmęczona tym wszystkim też wstaje nie raz w nocy o 3 i nie śpi do 4.30 a póżniej wstaje już całkiem koło 6. Doradzcie mi icon_smile.gif [/font]
asiaa112


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 05 gru 12 - 10:53
Nr użytkownika: 41,237

GG:


post śro, 05 gru 2012 - 11:03
Post #1

Dzień dobry, icon_smile.gif
moja córeczka ma skonczone 9 m-cy i budzi się w nocy nawet 4 lub więcej razy i domaga się butelki. Próbowałam już dawać wodę ale ona i wypiła wode i tak chciała mleko. W nocy potrafi wypić całą butelkę i od razu usnąć ale w dzień za to nie chce nic jeść, opróz obiadku. Próbowałam jej dawać na noc te kaszki "NA DOBRANOC" ale ona nie chce iść jeść wypluwa je, dodam też że wcześniej wstawała tylko raz w nocy a teraz się jej to odmieniło no i idą jej zęby, na górze 4 na raz już je widac. Nie wiem co mam zrobić, też słyszałam że dziecko nie powinno jeść w nocy gdy wyjdą jej pierwsze zęby, a ma już na dole 2 no i te na gorze 4, jestem już zmęczona tym wszystkim też wstaje nie raz w nocy o 3 i nie śpi do 4.30 a póżniej wstaje już całkiem koło 6. Doradzcie mi icon_smile.gif [/font]
jacek placek
śro, 05 gru 2012 - 11:57
Moim zdaniem jest głodna,tzn.zamiast mleka powinna dostawać kaszkę na mleku np.mannę ,kukurydzianą lub smakowe " z torebki",a wieczorem kanapeczkę z szyneczką lub jajeczko,po prostu coś "kalorycznego".Samo mleczko "przeleci " i dlatego się córeczka budzi.Tam myślę ,ale najlepiej zapytaj pediatry icon_smile.gif
Pozdrawiam cieplutko przytul.gif
jacek placek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 284
Dołączył: pią, 05 lis 10 - 22:57
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 34,815




post śro, 05 gru 2012 - 11:57
Post #2

Moim zdaniem jest głodna,tzn.zamiast mleka powinna dostawać kaszkę na mleku np.mannę ,kukurydzianą lub smakowe " z torebki",a wieczorem kanapeczkę z szyneczką lub jajeczko,po prostu coś "kalorycznego".Samo mleczko "przeleci " i dlatego się córeczka budzi.Tam myślę ,ale najlepiej zapytaj pediatry icon_smile.gif
Pozdrawiam cieplutko przytul.gif
asiaa112
śro, 05 gru 2012 - 12:02
Właśnie już próbowałam dawac jej te kaszki ale ona nie chce ich jeść.
asiaa112


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 05 gru 12 - 10:53
Nr użytkownika: 41,237

GG:


post śro, 05 gru 2012 - 12:02
Post #3

Właśnie już próbowałam dawac jej te kaszki ale ona nie chce ich jeść.
walizka
śro, 05 gru 2012 - 21:42
to może spróbuj tak: do butelki mleka, które dajesz na noc, wsyp jedną miarkę kleiku czy kaszki. Jeśli zje, następnym razem daj dwie miarki i tak sukcesywnie zwiększaj dawki.
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post śro, 05 gru 2012 - 21:42
Post #4

to może spróbuj tak: do butelki mleka, które dajesz na noc, wsyp jedną miarkę kleiku czy kaszki. Jeśli zje, następnym razem daj dwie miarki i tak sukcesywnie zwiększaj dawki.

--------------------


EdytaRola
śro, 29 lip 2015 - 21:10
mojemu zaczelam dawac kaszke lyzeczka a w nocy wode i tak z tydzien i pomoglo
EdytaRola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 28 sty 14 - 10:19
Nr użytkownika: 43,477




post śro, 29 lip 2015 - 21:10
Post #5

mojemu zaczelam dawac kaszke lyzeczka a w nocy wode i tak z tydzien i pomoglo
> jak oduczyć 9 m-czne dziecko jedzenia w nocy, moje dziecko budzi siÄ™ kilka razy w nocy.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama